Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Bala Town : Tre Fiori - 5. července 2018   19:30

Bala Town
Bala Town
77' Burke
1:0
(0:0)
Tre Fiori
Tre Fiori
Bala Town
Morris – Burns (88. Jones S. W.), Jones S. J., Miley, Smith S. – Smith K. (67. Horwood), Pearson, Burke – Sheridan, Mangan (54. Tames), Venables (C)
Charles – Jones S. W., Tames, Horwood, Valentine, Jones J.
Kristoffer Hagenes – Reidar Gundersen, Øystein Ytterland (všichni Norsko)
Belle Vue, Rhyl
Tre Fiori
Pizzolato – Bologna, Ghetti, Filippi (82. Caforio), Andreini (C) – Pasolini, Acquarelli, Tamagnini – Teodorani (90+6. Matteoni), Vassallo, Succi (71. Magnani)
Broccoli – Della Valle, Matteoni, Caforio, Aruta, Marinaro, Magnani

Z mé strany je to pro dnešek vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou.
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 4:5. Rohy: 8:0. Ofsajdy: 6:4. Fauly: 14:13.
Hlavní sudí naposledy foukl do píšťalky, je dobojováno. Z výhry se dnes sice radují domácí, avšak na postup do další fáze kvalifikace Evropské ligy to nestačilo. Hráči Tre Fiori si dokázali pohlídat třígólový náskok z úvodního duelu a svému soupeři nedovolili zadělat na drama. O jedinou branku se postaral Burke, jenž alespoň zajistil vítězství Bala Townu před domácími fanoušky.
90+8'
90+7'
Žlutou kartu dostává Burke (Bala Town FC).
90+7'
To už vypadá s nadějemi domácího celku na postup velmi bledě, hráči Tre Fiori totiž velice dobře brání a svého soupeře k ničemu nepouští.
90+6'
Střídání v týmu SP Tre Fiori: ze hřiště odchází Teodorani, přichází Matteoni.
90+5'
Horwood rozehrával roh Bala Townu, ale centr se mu vůbec nepovedl a gólman Pizzolato si pro balon v klidu došel.
90+4'
Individuální akcí se snažil prosadit Venables, avšak domácího hráče v pohodě zastavil Ghetti.
90+2'
Domácí se tlačí do útoku, jenže vůbec se jim nedaří dostat se do bezprostřední blízkosti hostující svatyně.
90+1'
Nad rámec základní hrací doby bylo nastaveno sedm minut! To je ještě hodně času.
89'
Žlutou kartu dostává S. J. Jones (Bala Town FC).
88'
Střídání v týmu Bala Town FC: ze hřiště odchází Burns, přichází S. W. Jones.
87'
K následnému volnému přímému kopu se postavil Horwood, jenže jeho technický pokus přelétl bránu Pizzolata.
86'
Burns se obtočil okolo Magnaniho, jenž jej poté poslal k zemi. Hostující hráč může být rád, že mu nebyla udělena žlutá karta.
84'
Už už to vypadalo, že Tames se dostane do šance, ale nakonec mu bylo odmáváno ofsajdové postavení.
82'
Střídání v týmu SP Tre Fiori: ze hřiště odchází Filippi, přichází Caforio.
81'
Ale domácí nesmějí zapomínat ani na zadní vrátka. Nyní jim málem pláchl Tamagnini, kterého musel faulovat Smith.
79'
Žlutou kartu dostává Pearson (Bala Town FC).
79'
Tento gól dává Bala Townu ještě naději. Dočkáme se v závěru dnešního duelu ještě nějakého dramatu?
77'
Bala Town právě vstřelil branku! Tak přeci jen se domácí dočkali! Celek z Walesu byl v posledních minutách daleko aktivnější a nakonec přišla zasloužená odměna v podobě branky, o kterou se postaral NATHAN BURKE.
75'
Domácí měli zajímavou šanci, ale Tames netrefil balon ideálně a nakonec ani netrefil bránu.
73'
Sheridan se sice neprosadil přes Andreiniho, avšak hostující kapitán nepředvedl příliš šikovná zákrok a nabídl svému soupeři roh.
72'
Hostující brankář Giorgio Pozzolato příliš otálel s rozehrávkou a hlavní sudí mu uděluje žlutou kartu.
72'
Domácí fotbalisté se snaží něco vymyslet směrem dopředu, ale obrana Tre Fiori dnes funguje jako dobře promazaný stroj.
71'
Střídání v týmu SP Tre Fiori: ze hřiště odchází Succi, přichází Magnani.
69'
Venables se propracoval do blízkosti pokutového území a poté vypálil na Pizzolatu. Ten ale nemusel zasahovat, neboť balon zamířil mimo tři tyče.
67'
Střídání v týmu Bala Town FC: ze hřiště odchází Smith, přichází Horwood.
66'
Vassallo chtěl napravit svůj nezdar a aktivně se dral do akce, avšak balon přebíral v mírném ofsajdu, takže hra byla přerušena.
65'
Tre Fiori měli k dispozici volný přímý kop z poměrně dobré vzdálenosti, ale Vassallo nemířil v tomto případě přesně.
63'
Jenže ani tentokrát se Bala Town neprosadil, nyní byla hra přerušena kvůli faulu Mileyho na Ghettiho.
62'
Z toho se sice nic nezrodilo, avšak domácí zůstali v držení míče a poté, co Bologna zblokoval centr směřující do pokutového území, se bude opět rozehrávat od rohového praporku.
61'
Sheridan se dobře protáhl po pravé straně a následně vybojoval pro svůj tým rohový kop.
59'
K dalekonosné ráně se odhodlal Succi, ale jeho rána pouze trefila Tamese, od kterého se balon odrazil do zámezí.
58'
Kieran Smith chtěl proniknout mezi dvěma protihráči, jenže si ukousl až příliš velké soustu a obránci Tre Fiori jej v klidu odzbrojili.
56'
Žlutou kartu dostává Tames (Bala Town FC).
54'
Střídání v týmu Bala Town FC: ze hřiště odchází Mangan, přichází Tames.
53'
Z toho ale nic nevzniklo, protože gólman Pizzolato si pro míč v pohodě došel a následně rychle rozehrál na Teodoraniho.
51'
Vassallo vypíchl balon Manganovi, avšak poté ho už nedokázal zastihnout na hrací ploše a domácí budou mít rohový kop.
49'
Jenže domácí s touto šancí naložili mizerně a obrana Tre Fiori se v pohodě ubránila.
48'
Bologna zhruba třicet metrů od brány stáhl k zemi Sheridana a bude Bala Town bude mít hned zkraje druhé půle volný přímý kop.
47'
Ani jeden z trenérů neudělal během přestávky žádné změny v sestavě. Doufejme, že se dočkáme nějaké branky.
46'
V nastavení se už nic důležitého nestalo, a hráči tak odcházejí do kabin za bezbrankového stavu. Úvodní pětačtyřicetiminutovka nám nenabídla příliš atraktivní podívanou a k vidění byly pouze náznaky brankových příležitostí. Jestli chce Bala Town pomýšlet na postup, musí ve druhém poločase zařadit vyšší rychlostní stupeň.
45+3'
45+1'
Nad rámec první půle byly nastaveny dvě minuty.
45'
Venables si navedl balon na pravačku a poté vypálil, ale jeho ránu zblokoval dobře postavený Ghetti.
44'
První poločas se pomalu blíží ke konci a vypadá to, že ani jeden z celků už se nikam nepožene.
42'
Další rozehrávky od rohového praporku se ujal Mangan, který kroutil balon na zadní tyč. Tam si ale nejvýše naskočil Filippi, jenž poslal míč mimo vápno.
40'
Ti jej ale nesehráli vůbec dobře a jejich akce skončila u Mangana, který se v době přihrávky nacházel v ofsajdu.
39'
Z toho ale nic nevzniklo, neboť Pizzolato vyboxoval balon do bezpečí a naopak do brejku mohou postupovat hosté.
38'
Smithova střela zpoza šestnáctky byla zblokována jedním z obránců, bude z toho roh pro Bala Town.
36'
Hráči Tre Fiori se soustředí především na defenzivu, jelikož hned po ztrátě balonu se všichni hráči stáhnou na vlastní polovinu.
34'
Po delší době se ke střele propracovali také domácí, konkrétně to byl Venables, jenž o nějaký ten metr minul pravou tyč Pizzolatovy brány.
32'
Miley obral o balon Vassalla a chtěl rozjet akci svého celku, avšak hostující útočník jej poslal k zemi a přerušil hru.
31'
Hosté se v posledních minutách malinko osmělili a hráči Bala Townu budou muset pozorněji bránit pokud nechtějí inkasovat.
29'
Volný přímý kop si vzal na starosti Mangan, jenže jeho střela neměla gólové parametry a Morris si s jeho střelou bez problémů poradil.
28'
Burns stáhl k zemi Succiho a bude z toho standardní situace pro Tre Fiori. Dočkáme se prvního gólu?
26'
Vassallo se dostal do dobré palebné pozice, avšak ani on nezamířil mezi tři tyče.
24'
K dalšímu zakončení se dostal Mangan, ale jeho pumelici zblokoval domácí stoper Miley.
23'
Maicol Acquarelli napřáhl ke střele zpoza vápna, avšak jeho pokus byl nepřesný a Morris pouze kontroloval balon očima
21'
Pomezní sudí má dnes opravdu spoustu práce, nyní se pro změnu v ofsajdu nacházel Vassallo.
19'
Domácí hráči jsou zatím více na balonu a je vidět, že se snaží hrát co nejvíce do útoku, avšak obrana Tre Fiori jim téměř nic nedovoluje.
18'
A ofsajd máván i na druhé straně, v postavení mimo hru se ocitl Succi.
16'
Kieran Smith byl ve středu hřiště faulován a Bala Town bude moci v klidu rozehrát.
14'
Sheridan si už už rovnal míč na střelu, jenže hra byla přerušena kvůli ofsajdu, ve kterém se domácí útočník v době přihrávky od Pearsona nacházel.
13'
Na hřišti se v posledních minutách nic neděje, domácí si v klid přihrávají na vlastní polovině a vyčkávají, zda se v obraně Tre Fiori neotevře nějaké okénko.
11'
Sanmarinský celek měl další volný přímý kop, ale ani po něm nemusel gólman Morris zasahovat.
9'
Standardku si vyzkoušeli také hráči Tre Fiori, Vassallo však z dobré pozice netrefil domácí svatyni.
8'
Z toho nic nevzniklo a naopak do protiútoku se vydali hosté, ale jejich akce skončila nezdarem, jelikož Succi si nepohlídal ofsajdové postavení.
6'
Burke je zatím opravdu při chuti, pro svůj tým totiž vybojoval další standardní situaci.
5'
Do dobré šance se nyní hnal Sheridan, jenže praporek pomezního sudího vyletěl vzhůru, neboť domácí útočník se nacházel v ofsajdu.
3'
O další zakončení Bala Townu se postaral Burke. Nyní už brankář hostů zasahovat musel, avšak se střelou domácího hráče si v pohodě poradil.
2'
Burke vybojoval pro svůj tým první volný přímý kop, který zahrával Sherida. Ten ovšem branku gólmana Pizzolaty netrefil.
1'

Bala Town FC: Morris – Burns, Jones S. J., Miley, Smith S. – Smith K., Pearson, Burke – Sheridan, Mangan, Venables (C)
Náhradníci: Charles – Jones S. W., Tames, Horwood, Valentine, Jones J.

SP Tre Fiori: Pizzolato – Bologna, Ghetti, Filippi, Andreini (C) – Pasolini, Acquarelli, Tamagnini – Teodorani, Vassallo, Succi
Náhradníci: Broccoli – Della Valle, Matteoni, Caforio, Aruta, Marinaro, Magnani

Rozhodčí: Kristoffer Hagenes – Reidar Gundersen, Øystein Ytterland (všichni Norsko).
SP Tre Fiori

Fotbalisté Tre Fiori se v loňském ročníku sanmarinské nejvyšší soutěže umístili na třetím místě ve skupině B a v následném play-off si vybojovali účast v předkolech evropských pohárů. V nich naposledy hráli před sedmi lety, kdy v celkovém součtu 1:5 prohráli s maltským celkem Valletta. Stejně jako jejich dnešní soupeř se parta vedená trenérem Tarinim nikdy nedostala přes první kolo. Letos to ale vypadá, že by se mohlo zadařit, neboť proti Bala Townu si připsali historicky první vítězství v kvalifikaci Evropské ligy.
Bala Town

Tento celek z Walesu se do kvalifikace o Evropskou ligu dostal díky čtvrtému místu v domácí soutěži. Nepopulární bramborová příčka pro něj sice znamenala nejhorší výsledek za poslední čtyři roky, avšak o účast v předkolech ho to nepřipravilo. Svěřenci kouče Colina Catona mají sice se zápasy kvalifikace mnoho zkušeností, jenže nikdy se jim nepodařilo přejít přes úvodní kolo. Nejblíže k tomu měli v sezoně 2013/2014, kdy ale promrhali dobrý výsledek z prvního mače a s Levadií Tallinn nakonec vypadli. Na postup to nevypadá ani letos, avšak ve fotbale je možné téměř všechno.
Hezký čtvrteční večer přeji všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Zatímco mistrovství světa v Rusku se pomalu chýlí ke konci, boje o účast v evropských pohárech naopak začaly psát své první kapitoly. My se v tomto online přenosu blíže podíváme na odvetný zápas mezi celky Bala Town FC a SP Tre Fiori. Úvodní výkop je naplánován na 19:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.