Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Cliftonville : Barry Town - 4. července 2019   20:45

Cliftonville
25' Mcmenamin  • 44' Gormley  • 82' McDermott  • 84' Donnelly
4:0
(2:0)
Barry Town
Barry Town
Brush – McDermott, Breen, Gorman – Mcmenamin (85. Wilson), Curran Ch. (C), Bagnall, Doherty, Ives – Donnelly (85. Maguire), Gormley (85. Harney)
Dunne – Curran R., Foster, Harkin, Harney, Maguire, Wilson
Fyodor Zammit – Duncan Sultana, Theodore Zammit (vš. MLT)
Solitude, Belfast
Barry Town
Lewis – Morgan, Cooper, Press, Hugh – Greening, Patten (73. Fry), Cotterill (C) (64. Campton) – Green, McLaggon, Hood (79. Snaith)
Ratcliffe – Abbruzzese, Campton, Cosslett, Fry, Snaith, Watkins

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 5:4. Rohy: 7:0. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 15:6.
Je konec. Cliftonville nakonec slaví vysoké vítězství, když na domácí půdě rozdrtilo Barry Town 4:0 a postupuje do další části předkola.
90+3'
85'
Střídání v týmu Cliftonville FC: ze hřiště odchází Mcmenamin, přichází Wilson.
Střídání v týmu Cliftonville FC: ze hřiště odchází Gormley, přichází Harney.
Střídání v týmu Cliftonville FC: ze hřiště odchází Donnelly, přichází Maguire.
84'
Cliftonville právě vstřelil branku!
A opět končí míč v brance hostujícího celku. Tentokrát se trefil RORY DONNELLY a posíla Cliftonville do čtyřbrankového vedení.
82'
O postupujícím je definitivně rozhodnuto, jelikož třetí branku domácího celku dává CONOR MCDERMOTT.
79'
Střídání v týmu Barry Town United: ze hřiště odchází Hood, přichází Snaith.
73'
Střídání v týmu Barry Town United: ze hřiště odchází Patten, přichází Fry.
73'
Žlutou kartu dostává Bagnall (Cliftonville FC).
68'
Cliftonville stále vede nad Barry Town 2:0 a je čím víc blíž k postupu dál. Hosté musí vstřelit dvě branky, ovšem to je spíše nereálné.
64'
Střídání v týmu Barry Town United: ze hřiště odchází Cotterill, přichází Campton.
58'
Žlutou kartu dostává Cotterill (Barry Town United).
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:45.
První poločas je u svého konce a Cliftonville vede nad Barry Town 2:0. Ve 25. minutě poslal domácí do vedení Mcmenamin. Minutu před přestávkou se trefil také Gormley. Domácí tým tak je blízko postupu do další fáze kvalifikace o Evropskou ligu.
45'
44'
Těsně před přestávkou jdou domácí do dvoubrankového vedení, když se prosazuje JOE GORMLEY. Asistence: Curran Ch.
25'
Máme tady úvodní branku této odvety, kterou dává domácí hráč CONOR MCMENAMIN. Cliftonville tak vede 1:0 a momentálně postupuje. Asistence: Doherty.
Omlouváme se za technické problémy, ale bohužel z místa akce nedostáváme žádný signál a tak Vás budeme informovat pouze o změnách stavu.
1'

Cliftonville FC: Brush – McDermott, Breen, Gorman – Mcmenamin, Curran Ch. (C), Bagnall, Doherty, Ives – Donnelly, Gormley
Náhradníci: Dunne – Curran R., Foster, Harkin, Harney, Maguire, Wilson

Barry Town United: Lewis – Morgan, Cooper, Press, Hugh – Greening, Patten, Cotterill (C) – Green, McLaggon, Hood
Náhradníci: Ratcliffe – Abbruzzese, Campton, Cosslett, Fry, Snaith, Watkins

Rozhodčí: Fyodor Zammit – Duncan Sultana, Theodore Zammit (vš. MLT).
V odvetě předkola Evropské ligy se proti sobě utkají týmy Cliftonville FC a Barry Town United. V prvním zápase na půdě Barry Townu branka před 2 106 diváky nepadla. Dnes se ovšem bude hrát na stadionu Solitude. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Fyodor Zammit a jeho asistenti Duncan Sultana a Theodore Zammit (vš. MLT). Úvodní výkop je naplánován na 20:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.