Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Engordany : Folgore - 28. června 2018   20:00

Engordany
Engordany
39' Cellay  • 86' Ruiz
2:1
(1:0)
Folgore
Folgore
72' Semeraro
Engordany
Coca – Miguel Ruiz, Cellay (C), Rafael Brito, Wagner (67. Fabio Serra) – Rodriguez, Pousa, Spano, S. Gómez (87. Varela) – L. Touré, San Nicolas (83. Layera)
Robi – Peppe, Guida, Bouharma, Fabio Serra, Varela, Layera
Høvdanum – Hermansen, Djurhuus (vš. FRO)
Comunal d'Andorra la Vella, Andorra la Vella
Folgore
Giannelli – Sartori, Muccini, Marini, Sottile – Sacco, Bezzi – Nucci (C), Dormi (66. Semeraro), Lago (75. Bernardi) – Badalassi (85. Bianchi)
Temeroli – Bianchi, Aluigi, Gravina, Iuzzolino, Semararo, Bernardi

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání končí vítězstvím favorizovaného andorského týmu, který ale v průběhu utkání o své vedení přišel. Hosté ze San Marina dokázali totiž zásluhou Umberta Semerara vyrovnat v 72. minutě a vypadalo to na remízu. Pak se ale dokázal prosadit obránce Miguel Ruiz, který přece jenom strhl vedení na stranu domácího týmu.
90+3'
90+1'
Nastavují se tři minuty, v nichž již budou chtít domácí udržet vedení.
90'
Žlutou kartu dostává Larsen Touré (La Adelita UE Engordany).
89'
Žlutou kartu dostává Nucci (SS Folgore).
87'
Střídání v týmu La Adelita UE Engordany: ze hřiště odchází Sebastiá Gómez, přichází Sebastian Varela.
86'
Žlutou kartu dostává Miguel Ruiz (La Adelita UE Engordany).
86'
Engordany právě vstřelil branku!
Ač to tak vypadalo, remíza to nakonec zřejmě nebude! Domácí totiž strhli vedení na svou stranu, když se dokázal, po přihrávce Cellaye, prosadit MIGUEL RUIZ.
86'
Žlutou kartu dostává Luca Bezzi (SS Folgore).
85'
Střídání v týmu SS Folgore: ze hřiště odchází Imre Badalassi, přichází Alessandro Bianchi.
83'
Střídání v týmu La Adelita UE Engordany: ze hřiště odchází Luigi San Nicolas, přichází Figliamonte Layera.
83'
Probíhá zhruba poslední desetiminutovka a utkání spěje do remízového konce.
79'
Další roh Engordany již nebyl, z pohledu Folgore, nebezpečný.
77'
Ale je z toho další roh pro Engordany, tentokrát rozehrává Mario Spano, hosté se ubránili, ale pouze za cenu dalšího faulu.
76'
Rohový kop domácích rozehrál Gómez, ke střele se dostal Larsen Touré, jehož pokus ale nepřekvapil gólmana Folgore Giannelliho.
75'
Střídání v týmu SS Folgore: ze hřiště odchází Lago Ramiro, přichází Marco Bernardi.
74'
Tak čeho se dnes ještě dočkáme...? Nyní rohového kopu pro Engordany, ještě předtím ale další střídání v sestavě Folgore.
72'
Folgore/Falciano právě vstřelilo branku!
Hosté šli po střele San Nicolase (Engordany) do útoku, vybojovali roh, který i vzápětí z pravé strany rozehrál Sartori a nový muž na trávníku, UMBERTO SEMERARO, se dokázal fantastickou ránou z dálky gólově prosadit, je srovnáno na 1:1!
71'
Luigi San Nicolas (Engordany) se dostal do zakončení, ale netrefuje branku Folgore, hosté mohou zaútočit.
70'
Další nedovolený zákrok, provinil se hostující Luca Bezzi, míč získávají domácí, kteří budou zahrávat volný kop.
68'
Po faulu domácího Pousy získávají míč hosté.
67'
Střídání v týmu La Adelita UE Engordany: ze hřiště odchází Walter Wagner, přichází Fabio Serra.
66'
Střídání v týmu SS Folgore: ze hřiště odchází Lorenzo Dormi, přichází Umberto Semeraro.
65'
Připravuje se první změna v sestavě, do hry se dostane další Ital v sestavě Folgore, Umberto Semeraro.
64'
Hosté se ale dlouho s míčem netěšili, fauluje totiž Lago Ramiro, který si počínal nedovoleně v souboji s domácím Pousou.
63'
Další nedovolený zákrok Larsena Tourého (Engordany), míč pro Folgore.
61'
Sebastiá Gómez (Engordany) rozehrál, ale tentokrát akci domácích přerušil hvizd rozhodčího kvůli útočnému faulu Tourého, míč pro Folgore.
60'
Je z toho další roh pro domácí, rozehrávat bude opět Sebastiá Gómez.
59'
Střelec zatím jediného gólu Christian Cellay (Engordany) se dostal do zakončení, nebyl to vůbec špatný pokus, ale nekončí to druhým gólem!
58'
Domácí vybojovali rohový kop, rozehrávat bude záložník Sebastiá Gómez.
56'
Hráči Engordany drží míč u půlící čáry, tempo hry je vlažné.
54'
Andoře la Vella prší, což činí terén hodně náročný, trpí tak i hra.
52'
Lago Ramiro (Folgore) zkouší střelecké štěstí, branku ale míjí.
50'
Po faulu Miguela Ruize (Engordany) na Badalassiho získávají míč hosté.
48'
Mario Spano (Engordany) a jeho střela, kterou však dokázal zblokovat Giannelli.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:00.
Je za námi první poločas, který nakonec přece jenom ovládli favorizovaní domácí. Ti si vytvořili gólové šance a alespoň jednu z nich dokázali proměnit ve vedoucí gól.
45+1'
45'
Je tu poslední minuta normální hrací doby první půle, domácí drží míč.
44'
A nakonec se i Folgore dostalo do zakončení, jmenovitě Stefano Sacco, aktuálně jediný zástupce San Marina v tomto klubu (většinu tvoří Italové), to nebyla vůbec špatná střela.
43'
Po faulu Rodrigueze (Engordany) u míče hosté zůstanou i nadále.
42'
Lago (Folgore) dokázal zablokovat střelu soupeře, hosté se dostávají k míči.
40'
Poslední pětiminutovku první půle zahájila Rodriguezova (Engordany) střela mimo.
39'
A je to gól! Domácí se v závěru poločasu dočkali kýženého gólu, Gómez rozehrál volný kop přímo na hlavu CHRISTIANA ARIELA CELLAYE, který se dokázal hlavou prosadit.
38'
Domácí mají míč a pokoušejí se zaútočit. Je ale pískáno, Argentinec Christian Ariel Cellay ve službách Engordany v ofsajdu, míč pro Folgore.
37'
Ne, ani z této akce se domácí prosadit nedokázali a stav tak zůstává bezbrankový.
35'
Engordany vybojovalo rohový kop, rozehrávat bude záložník Mario Spano.
34'
Dormi (Folgore) v ofsajdu, míč pro Engordany.
32'
První půl hodina minulostí, ani ta gól nenabídla, domácí gólman Jesús Coca si ale již připsal dva parádní zákroky.
30'
Žlutou kartu dostává Jesús Coca (La Adelita UE Engordany).
29'
Rohový kop Folgore rozehrál Lorenzo Dormi, ale akce hostů končí útočným faulem Sacca.
28'
Další zákrok domácího gólmana, Coca nyní výtečně zasáhl proti střele Dormiho, míč vytěsnil na roh.
26'
Luigi San Nicolas zkouší střelecké štěstí, branku ale netrefuje.
25'
Lago (Folgore) se ocitá v ofsajdu, hosté přicházejí o míč.
24'
Dva fauly odpískány domácím, nejprve se provinil Christopher Pousa, poté Larsen Touré.
23'
Domácí sice rohový kop ubránili, ale hosté zůstávají i nadále u míče.
22'
Hosté vybojovali rohový kop, rozehrávat bude Lorenzo Domi.
21'
Je za námi prvních dvacet minut a zatím čekáme na první gól. Oba týmy si již ale dokázaly gólovou šanci vytvořit.
18'
Larsen Touré (Engordany) v šanci, střílí, ale branku Folgore míjí, zatím největší šance domácích!
17'
Domácí se drží na polovině Folgore.
15'
Badalassi (Folgore) se tentokrát dostal do zakončení, ale branku netrefil.
14'
Jenže útočná aktivita domácích končí faulem Wagnera.
13'
Na polovině Folgore registrujeme blokovanou střelu domácího Pousy, domácí se ale udrželi na míči.
12'
Badalassi (Folgore) se ocitá v ofsajdu, míč pro domácí.
11'
Po faulu Rafaela Brita (Engordany) na Laga budou mít hosté výhodu volného kopu.
10'
Hosté se dostali do první šance, Sottile zakončil, ale Coca bravurním zákrokem míč vyráží, to byla gólová šance!
8'
Po faulu Mucciniho na L. Tourého získávají míč domácí.
6'
Akci Folgore ale zastavil odpískaný ofsajd, v němž se ocitl Sottile.
5'
Domácí se z rohového kopu nedokázali prosadit, hrají hosté.
4'
Domácí vybojovali první rohový kop v zápase, z pravé strany bude rozehrávat Spano.
3'
Po faulu na Sottileho získávají míč hosté, provinil se domácí Rodriguez.
2'
První útočnou akci domácích zakončil střelou Spano, který ale branku Folgore minul.
1'

La Adelita UE Engordany: Coca – Miguel Ruiz, Cellay (C), Rafael Brito, Wagner – Rodriguez, Pousa, Spano, S. Gómez – L. Touré, San Nicolas
Náhradníci: Robi – Peppe, Guida, Bouharma, Fabio Serra, Varela, Layera

SS Folgore: Giannelli – Sartori, Muccini, Marini, Sottile – Sacco, Bezzi – Nucci (C), Dormi, Lago – Badalassi
Náhradníci: Temeroli – Bianchi, Aluigi, Gravina, Iuzzolino, Semararo, Bernardi

Rozhodčí: Høvdanum – Hermansen, Djurhuus (vš. FRO).
Kvalifikace se již rozběhla v úterý, kdy maltský Gzira United vyhrál 2:0 na hřišti andorského UE Sand Juliá.
V tomto duelu proti sobě nastoupí druhý andorský zástupce v kvalifikaci Evropské ligy, tým UE Engordany, který se poměří s týmem Folgore ze San Marina. Favoritem tohoto dvojutkání by měl být andorský tým, který ovšem nemá žádnou mezinárodní zkušenost. Naproti tomu Folgore ze San Marina se v předchozích dvou sezónách neúspěšně probíjel prvním předkolem Evropské ligy.
Jak již zmíněno, jedná se o kvalifikaci Evropské ligy nové sezóny, tedy sezóny 2018/2019! Teprve po kvalifikaci čeká mužstva složitá cesta skrz předkola a na konci tohoto všeho vysněná účast v hlavní fázi Evropské ligy...
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání kvalifikace Evropské ligy, v němž se utká LA ADELITA UE ENGORDANY a SS FOLGORE.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.