Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Fola : FC Prishtina - 11. července 2018   18:00

Emile Mayrisch, Esch-sur-Alzette
Muqiqi – Çurri, Boshnjaku, Bashiru, Jasharoski, Pefqeli, Osmani.

První zápas skončil bezbrankovou remízou a karty do druhého zápasu jsou pro oba celky otevřené. Kdo postoupí do další fáze kvalifikace se budeme dozdívat příští týden, kdy se odehraje druhý zápas.
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 3:5. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 11:9.
90'
84'
Střídání v týmu FC Priština: ze hřiště odchází Januzi, přichází Boshnjaku.
81'
Střídání v týmu FC Priština: ze hřiště odchází Mankenda, přichází Pefqeli.
78'
Žlutou kartu dostává Januzi (FC Priština).
69'
Střídání v týmu CS Fola Esch: ze hřiště odchází Kocur, přichází Corral.
61'
Saiti se pokoušel o otevření skóre, ale ani on nedokázal uspět.
52'
Thaci měl šanci k otevření skóre, ale minul branku.
46'
Střídání v týmu CS Fola Esch: ze hřiště odchází Seydi, přichází Saiti.
46'
Střídání v týmu CS Fola Esch: ze hřiště odchází Kirch, přichází Sacras.
46'
První poločas nám branku nenabídl. Statistiky po prvním poločase: střely na branku – 3:0, střely mimo branku – 1:2, rohové kopy – 2:1, držení míče – 54%:46%.
45+2'
45'
Blíží se nám konec prvního poločasu a hlavní sudí nastavuje ještě dvě minuty.
37'
Januzi při svém pokusu minul prostor mezi třemi tyčemi!
34'
Klapp se snažil dostat míč do branky, ale nepodařilo se mu to a stav zápasu je stále bezbrankový.
29'
Žlutou kartu dostává Kirch (CS Fola Esch).
27'
Khalid si připisuje úspěšný blok a zablokoval střelu svého protivníka.
22'
Bernard se svou střelou neuspěl a minul branku.
21'
Žlutou kartu dostává Thaci (FC Priština).
12'
Hadji se prezentuje dalším pokusem směrem na branku Prištiny, ale stav stále zůstává i po této střele 0:0!
12'
Bekaj si připisuje důležitý zákrok kdy zastavuje střelu svého protihráče.
1'

CS Fola Esch: Hym – Laterza, Chrappan, Kirch, Bernard – Dikaba – Seydi, Muharemović (C), Kocur, Klapp – Hadji.
Náhradníci: Cabral – Corral, Bensi, Sacras, Sinani, Saiti, Klein

FC Priština: Bekaj – Thaci, Dallku (C), Haliti, Arago – Mankenda, Mustafa, Ahmeti, Korenica – Khalid, Januzi.
Náhradníci: Muqiqi – Çurri, Boshnjaku, Bashiru, Jasharoski, Pefqeli, Osmani.

Rozhodčí: Ivar Orri Kristjansson – B. Sigurdarson, B. Valdimarsson.
V osmi-finále kvalifikace Evropské ligy se střetne Fola s týmem Priština.

CS Fola Esch
Fola je lucemburský zástupce, který se do předkola EL kvalifikoval z třetího místa ze své nejvyšší domácí soutěže National Division. Na konci června Fola odehrála přátelské utkání s týmem Fortuna Koln (třetiligový německý celek), kdy zvítězila poměrem 2:1.

FC Priština
Priština je celek z Kosova. Ve své domácí lize obsadila v tabulce druhé místo s odstupem třech bodů od prvního celku, Drity. Priština již má za sebou jedno předkolo EL, kdy po dvojzápase (1:1 a 5:0) postoupila přes gibraltarský celek Europa FC.
Oba celky se spolu ještě neutkaly. Favorita tohoto utkání hledat těžko. Lze očekávat vyrovnané dvojzápasové utkání.