Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Gandzasar : Lech Poznań - 19. července 2018   17:00

Gandzasar
Gandzasar
50' Musonda  • 67' Harutjunjan
2:1
(0:0)
Lech Poznań
Lech Poznań
90+5' Trałka
Gandzasar
Meliksetjan – Sverčinskij, Tomić, Išchanjan, Chačatrjan (C) – Musonda, Jusbašjan (64. Ohanjan), Wbeymar, Júnior – Nranjan (82. Pogosjan), Harutjunjan
Kasparov – Pogosjan, Aslanjan, Ohanjan, V. Minasjan, Grigorjan, D. Minasjan
Mohammed Al-Hakim – Mehmet Culum, Stefan Hallberg (všichni Švédsko)
Vazgen Sargsyan Republican Stadium
Lech Poznań
Putnocký – Cywka, Janicki, Vujadinović (C), De Marco – Gajos (60. Răduț), Trałka – Makuszewski, Tiba (60. Jevtić), Tomasik – Gytkjaer
Szymański – Rogne, Jevtić, Sobol, Răduț, Kostevyč, Orłowski

Ode mě je to vše, díky za pozornost.
Držení míče: 36 % : 64 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 6:4. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 11:11.
Utkání je u konce, ve druhém předkole uvidíme hráče Lechu Poznań. AsI nemůžeme říci, že by dnes polský celek postoupil po zásluze, domácí si za svou snahu zasloužili alespoň prodloužení. První poločas se odehrával v jejich režii, žádná branka z optického tlaku a několika šancí ovšem nevzešla. Po přestávce už se Gandzasar prosadil a nutno poznamenat, že obě jeho trefy stály za to – nejprve se parádním volejem prezentoval Lubambo Musonda, na 2:0 z přímého kopu zvyšoval Gegham Harutjunjan. Užuž to vypadalo, že základní hrací doby postupujícího neurčí, v páté minutě nastavení se ale hlavou trefil Łukasz Trałka.
90+6'
90+5'
Lech Poznań právě vstřelil branku!
Neuvěřitelné, po faulu domácího kapitána měl Lech šanci udeřit ze standardní situaci, což se mu také podařilo! Střídající Darko Jevtić svůj centrovaný balon zakroutil přesně na hlavu ŁUKASZE TRAŁKY, který přeskočil svého strážce a překonal gólmana Meliksetjana. Je rozhodnuto, Poznań díky pozdnímu gólu postupuje do dalšího předkola.
90+4'
Žlutou kartu dostává Makuszewski (KKS Lech Poznań).
90+4'
Žlutou kartu dostává Chačatrjan (FC Gandzasar).
90+3'
Poznań zahrávala rohový kop a také z této situace dokázala vytěžit střelecký pokus, hlavičkující kapitán Vujadinović ovšem nezacílil mezi tři tyče.
90+2'
De Marco přenesl hru k Makuszewskému, jehož nepovedená rána se nakonec ukázala býti dobrou nahrávkou pro Tomasika, ovšem ani on nebyl úspěšný.
90+1'
Nastavovat se bude pět minut.
90'
Mohlo být rozhodnuto, postupový gól hostujícího Lechu měl na kopačce Christian Gytkjaer, brankář Meliksetjan ale výborně zmenšil střelecký úhel a podržel Gandzasar.
89'
Nápor domácího celku ještě chvíli trval a nakonec z něj vzešla rána z otočky od Harutjunjana, Matúš Putnocký si ale připsal spolehlivý zákrok.
87'
Po standardní situaci, kterou rozehrával Júnior, se míč odrazil přesně do míst, kde se pohyboval Musonda, autor první branky tohoto mače ale tentokráte ideální moment pro střelu prováhal.
86'
Christian Gytkjaer mohl a nejspíše i měl nahrát volnému Jevtićovi, který číhal zcela zapomenut na hranici šestnáctky, místo toho ale postupoval sám, což se neukázalo jako správná volba.
85'
Šance byla k vidění i na opačném konci trávníku, kde se až ke střele prodral Maciej Makuszewski, hráz těl před domácím gólmanem ale neprostřelil.
84'
Žlutou kartu dostává Sverčinskij (FC Gandzasar).
83'
Střídání v týmu FC Gandzasar: ze hřiště odchází Nranjan, přichází Pogosjan.
81'
Rozhodnutí měl na kopačce Musonda, který těžil z kolmice od Răduța a z úhlu se hnal na branku soupeře. Místo zakončení se ale nakonec rozhodl pro přihrávku, jenže Júnior na míč před poloprázdnou brankou nedosáhl.
80'
Do konce základní hrací doby zbývá jen deset minut, vzhledem k polehávání některých hráčů se ale určitě bude něco nastavovat. Prosadí se v druhé půli ještě někdo, nebo uvidíme prodloužení?
79'
Hosté se nechtějí spoléhat na prodloužení, naopak se zdá, že se nadechují k závěrečnému tlaku a ještě se pokusí o zvrácení výsledku na svou stranu.
77'
Polský celek poté zahrával hned dva rohové kopy v řadě, ovšem ani po jednom se mu nepodařilo zahrozit. De Marco se po souboji s Wbeymarem domáhal odpískání penalty, jeho snaha ovšem byla marná.
76'
Tohle mohlo skončit gólem, obrovská příležitost Lechu. Z ostrého úhlu se sám na Meliksetjana řítil Piotr Tomasik, domácího brankáře ale zachránila tyč.
74'
Alex Júnior rychlou kličkou přelstil Cywku a připravil další gólovou pozici pro Gevorga Nranjana, těsně před ním ale v šestnáctce zasáhl Vujadinović.
73'
V posledních minutách je utkání hodně rozkouskované, tentokráte museli zdavotníci zasahovat u Vukašina Tomiće. Také on ale bude schopen v utkání pokračovat.
70'
Všem domácím fanouškům a také trenéru Barsegjanovi teď zatrnulo, když se po hlavičkovém souboji s Janickim z trávníku nezvedal Harutjunjan. Zdravotníci ale směrem k lavičce avizují, že je vše v pořádku.
69'
Lech se v mžiku mohl dostat zpět na dostřel, když velkou chybu v rozehrávce vyrobil Meliksetjan, jenž ukázkově namazal Tomasikovi, zaváhání domácího gólmana ale napravil stoper Tomić.
67'
Gandzasar právě vstřelil branku!
Tak pozor, domácí stahují náskok Lechu Poznań z prvního utkání, v Jerevanu nás tedy čeká dramatický závěr. Gandzasar tentokráte udeřil z přímého kopu, rána GEGHAMA HARUTJUNJANA zaplula přesně do šibenice svatyně marně se natahujícího Putnockého.
66'
Střídající Răduț si pustil balon až příliš daleko od nohy, načež nebezpečně zajel do Wbeymara, kterému se zpět na nohy opravdu nechce. Žlutá karta ovšem nebyla udělena.
64'
Střídání v týmu FC Gandzasar: ze hřiště odchází Jusbašjan, přichází Ohanjan.
63'
Dva dobré zákroky teď předvedl Meliksetjan! Nejprve jej ranou ze střední vzdálenosti prověřil Trałka, o chvíli později z šestnáctky pálil Tomasik, domácí gólman ale v obou případech obstál na výbornou.
61'
Maciej Makuszewski přenesl hru k zapomenutému Tomasikovi, jenž se jakýmsi stříleným centrem pokusil nastřelit nastavenou hlavu Gytkjaera, mířil ale o kousek vpravo.
60'
Střídání v týmu KKS Lech Poznań: ze hřiště odchází Gajos, přichází Răduț.
Střídání v týmu KKS Lech Poznań: ze hřiště odchází Tiba, přichází Jevtić.
59'
Poznań měla k dispozici standardní situaci. Míč dolétl až k De Marcovi, jenž jej vrátil zpět do centra dění, nikdo z hostů na něj ale nedosáhl a neuspěl ani z druhé vlny si nabíhající Cywka.
58'
Žlutou kartu dostává Nranjan (FC Gandzasar).
57'
Na hrací ploše zůstal nejprve ležet Júnior, pro hlavního sudího se ale nejednalo o záminku k přerušení hry. Do píšťalky švédský arbitr až poté, co byl faulován Gajos, což se domácím pochopitelně nelíbí.
56'
Musonda tentokráte sám sebe pasoval do role nahrávače, když po zpracování Wbeymarova pasu vyzval ke skórování Harutjunjana, ten ale hlavou nemířil mezi tři tyče.
55'
Po přestávce zatím sledujeme daleko atraktivnější podívanou než v prvním poločase. V dobré pozici se tentokráte ocitl hlavičkující Tomić, pomezní sudí ale správně odhalil jeho ofsajdové postavení.
54'
Teč stopera Išchanjana znamenala pro hosty další rohový kop. Opět z této standardní situace vzešlo zakončení, hlavičkující Janicki ale branku soupeře netrefil.
53'
Vypadá to, že inkasovaný branka hosty zdravě naštvala. Lech totiž ihned poté vybojoval rohový kop, po jehož rozehrávce a skrumáži ve vápně Gandzasaru pálil Pedro Tiba, jeho pokus byl ovšem ztečován mimo.
52'
Wbeymar si pustil míč na pravačku, zvedl hlavu, ošálil dotírajícího Makuszewského a vyslal přihrávku do běhu pro Nranjana, slovenský gólman Lechu Poznań ale opět kvalitně a hlavně včas vyběhl.
50'
Domácí fotbalisté byli aktivnější i v úvodu druhého poločasu a nyní jsou za svou píli odměněni vedoucím gólem tohoto zápasu. Dlouhý balon za obranu soupeře sklepl Harutjunjan přesně na kopačku LUBAMBA MUSONDY, s jehož výstavním volejem pod horní tyč nemohl Putnocký vůbec nic dělat.
50'
Tomasik se vydal napadat rozehrávajícího Sverčinského a byl úspěšný, donutil jej totiž k chybě. Těžit z toho mohl Christian Gytkjaer, před vápnem soupeře ale stál proti dvěma protivníkům, s nimiž si neporadil.
49'
Od fotbalistů Lechu se naopak očekává, že se ještě více stáhnou do defenzivy, nikam se nebudou bezhlavě hnát a zkusí se zahrozit pouze z rychlých protiútoků. A tuto taktiku hosté od začátku druhé půle do puntíku plní.
48'
Alex Júnior vybojoval pro své kolegy první roh druhé půle. Později se jeho rozehrávky také sám ujal, k hlavičce se v pokutovém území prodral Nranjan, mířila měl ovšem vychýlená.
47'
Druhý poločas právě odstartoval, ani jeden z trenérů o přestávce nedošel k závěru, že by jeho tým potřeboval vzpruhu v podobě střídání. Rozehrávku obstarali hráči Gandzasara, kteří by, pokud pomýšlí na postup, měli ještě zvýšit své dosavadní tempo.
46'
První poločas je za námi. Zatím sledujeme z větší části taktickou bitvu, ovšem na druhou stranu musíme uznat, že když už se jeden z týmů naplno vrhne do útoku, zavání to gólem. Lépe si počínají fotbalisté Gandzasaru, které mohl hned dvakrát poslat do vedení útočník Harutjunjan, v obou případech ale výtečně zasáhl Putnocký. V některých pasážích hry až příliš pasivní Lech zahrozil pouze z přímého kopu, také domácí gólman Meliksetjan si ale po lapení Tibovy rány vysloužil potlesk fanoušků.
45+4'
45+3'
Vujadinović zvedl v souboji s Nranjanem nohu příliš vysoko, Gandzasar tedy ještě dostal možnost přímého kopu. A málem to klaplo, krásná střela z kopačky Harutjunjana se stáčela pod břevno, Lech ale už poněkolikáté podržel Putnocký.
45+2'
Další souboj dvojice Wbeymar – Gajos přinesl další nedovolený zákrok prvního jmenovaného. Domácí záložník si už hodně koleduje, žlutá karta klepe na dveře.
45+1'
Nad rámec prvního poločasu se hlavní sudí rozhodl nastavit hned tři minuty.
45'
Hráči Gandzasaru trpělivě čekali na svou možnost a ta přišla právě nyní. Opět v tom měl prsty aktivní Júnior, jehož přízemní nabídka doputovala až k Musondovi, ten ale z lehkého záklonu svatyní hostí přestřelil.
44'
Hayk Išchanjan se kvůli nepřesné nahrávce od brankáře Meliksetjana ocitl v prekérní situaci, napadali jej hned dva protivníci. Domácí zadák to celé vyřešil jednoduše, když zakopl balon do hlediště.
42'
S blížícím se koncem prvního poločasu jsou aktivní domácí, kteří chtějí Lechu vstřelit nepopulární gól do šatny. Nutno ovšem poznamenat, že rána, kterou teď vypustil Jusbašjan, k tomu měla hodně daleko.
41'
Alex Júnior pořádně větrá Tomasze Cywku. Povedlo se mu to i nyní, když přes svého strážce odcentroval, doplatil ale na nedostatečnou podporu ze strany svých spoluhráčů. Nikdo z nich si pro hlavičku nešel.
40'
Po několikaminutové odmlce se kupředu vydal i hráči z Jerevanu. Wbeymarova kolmice k Alexi Júniorovi nevypadala vůbec zle, naděje domácích ale utnul zdvižený praporek pomezního sudího.
39'
Trałka našel mezi stopery soupeře se pohybujícího Gytkjaera, jenž z první sklepl přesně pro Pedra Tibu. Ten se ovšem zachoval zbrkle a celou akci svého týmu zhatil nepovedeným roztažením hry.
38'
De Marco přenesl kru k Makuszewskému, jehož nabídka byla odhlavičkována přesně do míst, kde číhal Tiba. Rána portugalského záložníka ale až k Meliksetjanovi neprošla, s včasným blokem se vytasil Tomić.
37'
Alex Júnior byl odveden za postranní lajnu, kde se podrobil krátkému ošetření domácích zdravotníků. Pár okamžiků na to byl vpuštěn zpět na plac, vše je v pořádku.
36'
Hra se opět musí přerušit, na hřišti jsou podruhé v utkání přivoláni zdravotníci. Cywka vystoupil proti Júniorovi a nešikovně mu šlápl na pravý kotník, nepříjemný moment pro domácího záložníka.
35'
Do konce prvního poločasu zbývá posledních deset minut. Na vedoucí branku zatím marně čekáme, dočkáme se ji ještě před odchodem obou celků do šaten?
34'
S touto možností mohli hosté naložit o poznání lépe. Tomasik přetaženým centrem oslovil u zadní tyč zcela osamoceného Makuszewského, ten ale celou situaci zbytečně uspěchal a zakončil vedle branky.
33'
Trałka prováhal ideální moment pro přihrávku pro nalevo si sbíhajícího Tomasika, místo toho se znovu rozhodl otočit hru směrem vzad a zapojit do hry stopera Janického.
32'
Alex Júnior ještě neuspěl, o chvíli později se centr nepovedl ani Chačatrjanovi. Nedlouho nato si ale míč v uctivé vzdálenosti od branky nachystal Wheymar, jehož povedené dělovce k zasažení cíle moc nescházelo.
31'
Další hodně lehkovážná rozehrávka se Lechu málem nevyplatila. Vernon De Marco s míčem až příliš dlouho otálel, načež se k němu přihnal Musonda a jen díky absenci štěstí se nedostal do samostatného úniku.
30'
Gajos s Wbeymarem se v krátkém časovém sledu střetli už potřetí, proti fotbalovým pravidlům a regulím se tentokráte provinil domácí záložník. Sudí ještě musel oba kohouty, kteří si celou situaci vysvětlovali, uklidňovat.
29'
Oba trenéři svým svěřencům udělili rychlé taktické pokyny, teď už se ale zase hraje. Polský celek sportovně odevzdal míč soupeři, akce domácích začíná u brankáře Meliksetjana.
27'
Po střetu s Tomićem se k zemi skácel Christian Gytkjaer, vše ale nasvědčuje tomu, že vše bude v pořádku. Sudí dává pokyn k zahájení krátké pauzy, oba celky se mohou občerstvit.
26'
Hosté posléze hodně podcenili Meliksetjanův dlouhatánský výkop, po němž balon přeskočil oba stopery. Na to konto se k němu nepříjemně dral Júnior, s vybíhajícím Putnockým ale sprinterský souboj prohrál.
25'
Dobrá rána. Exekuce přímého kopu se tentokráte chopil Pedro Tiba, jehož kroucený pokus přes zeď nadělal Meliksetjanovi na velké problémy, domácí brankář ale předvedl velmi solidní zákrok.
24'
Gajos nejprve zbytečně fauloval Musondu, krátce po rozehrávce přímého kopu soupeře ale zabojoval a získal míč zpět. Nakonec to byl on, kdo se stal obětí nedovoleného zákroku – standardní situace pro Lech.
23'
Svěřenci trenéra Djurdjeviće mají na rozehrávku z hloubi vlastní půlky hřiště až moc času. Dá se ovšem očekávat, že aktivita při napadání Gandzasaru se s blížícím se koncem zápasu začne zvyšovat.
22'
Trałka zbytečně zbrzdil zajímavě se vyvíjející přechod do útoku v podání Lechu, načež byl vytlačen až na obrannou polovinu. Hosté tak musí začít zase od píky.
21'
Tomasz Cywka se vydal na ofenzivní výlet, na jehož konci se pokusil odcentrovat směrem k nabíhajícímu si Gytkjaerovi, nakonec ale balon v podstatě pouze odevzdal brankáři Meliksetjanovi.
20'
Máme za sebou úvodních dvacet hodně opatrného a nervozitou svázaného utkání. Hlavně hosté vypadají, že nejsou ve své kůži, jejich kombinační akce zatím hodně váznou.
19'
Domácí předvedli doslova komickou chybu, když Sverčinskij míčem po autovém vhazování trefil do zad uvolňujícího se Gajose. Z rodícího se brejku Gandzasaru ale nic nevzešlo, Jusbašjan nepřesně nahrál.
18'
Náznak šance divákům předvedl Piotr Tomasik, jenž se nejdříve zbavil Musondy a poté si hodně drzým způsobem zkusil obhodit také Sverčinského, pravý bek týmu z Jerevanu mu ale neskočil na špek.
17'
Domácí záložník, jehož jméno se hodně podobá jménu brazilského kouzelníka Neymara, se hodlal vydat okamžitě vpřed, kvůli Trałkově nedovolenému zákroku však daleko nedoputoval.
16'
Na průnikovou přihrávku od Vujadinoviće si seběhl Trałka, který posléze roztáhl hru na pravou stranu, kde se míče ujal Cywka. Jeho pas do druhé vlny ale sebral vracející se Wheymar.
15'
Piotr Tomasik nic nevmýšlel a zakrouceným centrem do prostoru penaltového puntíku chtěl vyzvat ke skórování některého ze svých kolegů, domácí obránci ale nebezpečí odvrátili.
14'
Chačatrjan tak dlouho pronásledoval Christiana Gytkjaera, až jej donutil k menšímu zaváhání a získal od něj balon, bohužel pro něj si ale pomohl faulem. Uvidíme tedy přímý kop hostí.
13'
Jako bych to neříkal, Gandzasar si vypracoval první velkou šanci. Cywka absolutně neodhadl dráhu letícího míče, a pustil tak do úniku Alexe Júniora, na jehož pěkný centr si v šestnáctce naběhl Harutjunjan, Poznań ovšem podržel Putnocký.
12'
Stále sledujeme stejný obrázek, hostující stopeři si vyměňují balon mezi sebou. Tento pasivní přístup by se polským Kolejorz rozhodně nemusel vyplatit.
11'
Nakonec hosté přeci jen zkusili své štěstí. De Marco na levé straně přenechal balon Tomasikovi, jehož centr se nepříjemně stáčel do malého vápna a nakonec donutil Meliksetjana k vyboxování míče do autu.
10'
Poznańi se směrem vpřed opravdu příliš nechce, což se pochopitelně nepozdává domácím fanouškům, kteří jejich kombinaci na obranné polovině doprovází hlasitým pískotem.
9'
Svěřenci trenéra Djordjeviće si konečně mohou oddechnout. Pokus o individuální průnik v podání Musondy s přehledem zastavil De Marco, jenž uklidňuje svižný začátek utkání zpětným pasem pro Putnockého.
8'
Slovenský brankář v dresu Lechu má v úvodních minutách překvapivě hodně práce. Nyní se do střelecké pozice užuž prokousával Wheymar, Putnocký mu ale padl pod nohy a získal míč pro sebe.
7'
Poznań vyrobila obrovskou chybu v rozehrávce. Trałkova přihrávka místo k Janickému směřovala do běhu pro Gegham Harutjunjana, zaváhání svých kolegů z pole ovšem skvělým výběhem napravil Putnocký.
6'
Medvědi, ač jsou považování za jasného outsidera, vlétli do dnešního mače v solidním tempu. Sverčinského dlouhý aut směřoval k Harutjunjanovi, jemuž mnoho nescházelo, aby se dostal k hlavičce z dobré pozice.
5'
Do pokutového území polského týmu přilétl první nebezpečný centr, měl jej na starost Musonda. Defenzivní hráči hostí si nepočínali úplně stoprocentně, balon se štěstím odklidil až Vujadinović.
4'
Vernon De Marco, který v Poznań hostuje z bratislavského Slovanu, skvěle vystoupil proti Jusbašjanovi, donutil jej k nepřesné přihrávce, a získal tak pro svůj tým autové vhazování.
3'
Lubamba Musonda vysunul vpřed Nranjana, tomu ale zpracování hrudí nevyšlo podle představ. Ničím zajímavým neskončila ani protiakce Lechu, Tomasikovi utekl balon do zámezí.
2'
Hráči Gandzasaru začali utkání trpělivě, zatím sledujeme pouze jejich kombinaci na obranné polovině. Domácí se dnes pokusí dohnat dvoubrankové manko, proti favorizované Poznańi je ale nečeká nic lehkého.
1'
Švédský arbitr Al-Hakim právě foukl do píšťalky, dnešní odvetný duel prvního předkola Evropské ligy mezi Gandzasarem a Lechem Poznaň právě začalo. Rozehrávky se ujali domácí, kteří nastupují v černých dresech, naopak Kolejorz budou hrát v bílém.
1'

FC Gandzasar: Meliksetjan – Sverčinskij, Tomić, Išchanjan, Chačatrjan (C) – Musonda, Jusbašjan, Wbeymar, Júnior – Nranjan, Harutjunjan
Náhradníci: Kasparov – Pogosjan, Aslanjan, Ohanjan, V. Minasjan, Grigorjan, D. Minasjan

KKS Lech Poznań: Putnocký – Cywka, Janicki, Vujadinović (C), De Marco – Gajos, Trałka – Makuszewski, Tiba, Tomasik – Gytkjaer
Náhradníci: Szymański – Rogne, Jevtić, Sobol, Răduț, Kostevyč, Orłowski

Rozhodčí: Mohammed Al-Hakim – Mehmet Culum, Stefan Hallberg (všichni Švédsko).
KKS Lech Poznań

Lech měl minulý ročník polské nejvyšší soutěže výborně rozehraný, po konci základní části se totiž držel na špici tabulky. V nadstavbové skupině o titul ale Poznań z osmi utkání zvítězila pouze jednou a nakonec se propadla až na třetí pozici, ze zisku ligového titulu se mohla radovat Legia Varšava. Základní skupinu Evropské ligy si Kolejorz naposledi zahráli v roce 2015, jejich doposud největším úspěchem v této soutěži byl postup do prvního kola play-off z let 2009 a 2011. Minulé léto si svěřenci trenéra Djurdjeviće v kvalifikaci nevedli vůbec špatně, když po vítězstvích nad makedonským Pelisterem Bitola a norským Haugesundem postoupili až do třetího předkola. V něm svedli vyrovnanou partii s Utrechtem, nakonec ale padli kvůli menšímu počtu gólů na hřišti soupeře.
FC Gandzasar

Celek z Jerevanu si v loňském ročníku arménské nejvyšší soutěže, kterou hraje pouhopouhých šest účastníků, dokráčel pro třetí příčku, přičemž na první Alaškert ztratil sedm bodů. Nakonec ale Gandzasar sezonu neopouštěl s prázdnou, ve finále poháru totiž dokázal v penaltovém rozstřelu porazit právě ligového šampiona, a získal tak premiérovou trofej v klubové historii. Do kvalifikace o účast v základní skupině Evropské ligy se svěřenci trenéra Barsegjana prokousali podruhé v řadě, loni ale po výsledcích 0:1 a 0:3 nestačili na celek Mladost Podgorića. Ani nyní nemají hráči Gandzasaru dvojzápas dobře rozehraný, třeba ale před domácími fanoušky dokáží favorizovanou Poznań zaskočit.
Příjemný čtvrteční podvečer všem fanynkám a fanouškům evropské kopané! Světový šampionát je za námi, fotbalová veřejnost se tak může plně soustředit na předkola Ligy mistrů a Evropské ligy. Dnes nás čeká drtivá většina odvetných zápasů druhé zmiňované soutěže, my se v tomto online přenosu zaměříme na souboj mezi týmy FC Gandzasar a KKS Lech Poznań. Začínáme v 17:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.