Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Jagiellonia : Gent - 9. srpna 2018   19:20

Jagiellonia
Jagiellonia
0:1
(0:0)
Gent
Gent
85' David
Jagiellonia
Kelemen – Wojcicki, Runje, Mitrovič, Guilherme – Frankowski, Romanchuk (C), Kwiecien, Novikovas (80. Swiderski), Pospíšil (84. Machaj) – Sheridan (72. Bezjak)
Sandomierski – Bezjak, Bodvarsson, Grzyb, Klemenz, Machaj, Swiderski
Palabiyik – Ersoy, Olguncan (TUR)
Stadion Miejski, Białystok
Gent
Coosemans – Foket, Plastun, Rosted, Asare (C) – Verstraete, Odjidja-Ofoe (89. Dejaegere), Dompe, Andrijaševič, Chakvetadze (67. Yaremchuk) – Awoniyi (69. David)
Thoelen – David, Dejaegere, De Smet, Kubo, Limbombe, Yaremchuk

Zápas je u konce, viděli jsme bojovné utkání. Hlavně v druhém poločase jsme viděli řadu šancí, ale z vítězství se nakonec radují hosté z Gentu. Belgický tým má tak lepší pozici do odvety, která se bude hrát za týden v Belgii. Já Vám děkuji za pozornost a těším se zase příště.
90+6'
90+5'
Střela Romanchuka míří vysoko nad.
90+5'
Vhazují hosté v bezpečné vzdálenosti.
90+3'
Coosemans teď zkušeně nechal zajít míč za brankovou čáru a rozehrávat tak budou hosté z Gentu.
90+1'
Útočný faul zastavil akci domácích hráčů.
90'
Pan Palabiyik se rozhodl, že nastaví pět minut nad rámec řádné hrací doby.
90'
Žlutá karta pro hráče Jagiellonie Machaje.
89'
Střídání Gentu, odchází Odjidja-Ofoe, přichází Dejaegere.
88'
Yaremchuk vypálil, ale jeho střela šla hodně nad.
87'
Centr hostujícího hráče byl moc dlouhý, vhazují domácí.
85'
Gent právě vstřelil branku!
Kelemen vychytal první pokus Davida, ale na jeho dorážku už nedosáhnul! Autorem branky je JONATHAN DAVID.
84'
Střídání týmu Jagiellonie, odchází Pospíšil, přichází Machaj.
84'
Yaremchuk fauloval domácího hráče.
82'
Centr hostujícího týmu odvrácen hlavičkou jednoho z obránců.
80'
Střídání týmu Jagiellonie, odchází Novikovas, přichází Swiderski.
79'
Hráči Gentu vstřelili branku, avšak ta pro odmávaný ofsajd nemůže platit.
78'
Hodně povedená střela Davida! Mířila opravdu jenom centimetry nad horní tyč.
76'
Střela Romanchuka byla pouze zblokována.
75'
Útočný faul Bezjaka.
73'
Velká šance Bezjaka! Prodral se k zakončení, ale jeho pokus po teči míří vedle.
72'
Střídání Jagiellonie, odchází Sheridan, přichází Bezjak.
69'
Žlutá karta pro hráče Jagiellonie jménem Kwiecien.
69'
Střídání Gentu, odchází Awoniyi, přichází David.
67'
Střídání Gentu, odchází Chakvetadze, přichází Yaremchuk.
67'
Asare odvrátil útok domácích.
66'
Sheridan hlavičkoval mimo z rohového kopu.
64'
Opět probíhá ošetřování domácího hráče na hrací ploše.
63'
To byla obrovská šance, Coosemans neudržel míč a Kwiecien mohl vstřelit branku! Hostující obránce byl však proti.
62'
Žlutá karta pro hráče Gentu Foketa.
62'
Probíhá ošetřování na hrací ploše.
60'
Přímý kop Gentu vyrazil Kelemen.
59'
Přímý kop z hranice velkého vápna budou zahrávat hosté z Gentu.
57'
Útočným faulem končí akce domácích. Provinil se Sheridan.
56'
Velká šance Chakvetadzeho! Střela mu však nesedla a jeho pokus odvrátil Guilherme.
55'
Velmi pěkná střela Novikovase! Hostující brankář však byl připraven.
54'
Sheridan hlavičkuje hodně mimo branku hostů.
53'
Pěkný centr Wojcického jenom do náruče Coosemanse.
49'
Nebezpečná hlavička Awoniyiho letí vedle levé tyče Jagiellonie.
48'
Střela Chakvetadzeho z velké vzdálenosti letí velmi daleko od branky Kelemena.
47'
Znovu útočný faul hráče Jagiellonie.
46'
Rosted byl zfaulován Frankowskim, přímý kop pro Gent.
46'
Viděli jsme vyrovnanou první půli, kdy ani jeden z týmů neměl stoprocentní šanci, a proto je skóre logicky 0:0. Utkání je zatím spíše bojovného duchu. Uvidíme, zda poločas druhý přinese nějaké branky.
45'
Druhý poločas začne přibližně v 20:21.
45+1'
Žlutá karta pro hráče Jagiellonie Novikovase.
45'
Rozhodčí se rozhodl, že nastaví jednu minutu.
43'
Mitrovič hlavičkoval z rohového kopu, ale Coosemans s obtížemi opět zvládl situaci uhasit.
42'
Novikovas pálil! Jeho střela však šla zhruba metr a půl nad branku, to byla pěkná šance.
41'
Coosemans teď chyboval, jelikož mu vypadl míč po rohovém kopu, ale obrana mu pomohla.
41'
Norský stoper Rosted teď musel odvracet velice nebezpečnou přihrávku do pokutového území.
39'
Sheridan nedokázal převzít přihrávku Novikovase a míč má tak Gent.
37'
Novikovas si žádá faul od hlavního rozhodčího, ale ten je neoblomný.
36'
Ofsajdový byl centr jednoho z hráčů Gentu.
34'
Andrijaševič nedokázal dobře zakončit a jeho pokus po rohovém kopu končí v autu.
34'
Rohový kop pro hostující tým.
33'
Pěknou šanci měl teď Dompe, ale opět nezamířil přesně a jeho pokus končí několik metrů vedle pravé tyče Kelemena.
32'
Belgický Gent teď vytrvale kombinuje a snaží se najít místo v obraně Jagiellonie, ale polský tým zatím dobře brání.
30'
Teď výborně zapracovala obrana Jagiellonie a polský tým získává míč do své moci.
28'
Sheridan při snaze získat míč povalil Foketa a rozhodčí píská faul.
27'
Nigerijský útočník Gentu Awoniyi teď fauloval hráče domácích a tím tak končí akce belgického týmu.
26'
Do dobrého náběhu se dostal Sheridan, ale nedokázal dobře přihrát.
23'
Centr Foketa už překročil brankovu čáru a míč tak mají domácí.
21'
Opět fauloval Asare, i tentokrát bez žluté karty.
20'
Romanchuk vyslal tvrdý pokus na branku Gentu, ale ten šel hodně mimo.
19'
Plastun odhlavičkoval pěknou střelu domácích na rohový kop.
19'
Tvrdý faul Asareho znamená přímý kop pro Jagiellonii.
18'
Sheridan vybojoval autové vhazování v blízkosti branky.
16'
Centr Foketa do pokutového území polského týmu sebral Kelemen.
13'
Andrijaševič byl v šanci, ale jeho střela byla zblokována.
11'
Pěkný centr na Asareho byl však moc dlouhý, a proto může rozehrávat Kelemen.
9'
Guilherme zkoušel propasírovat přihrávku do vápna Gentu, ale nebyl úspěšný.
8'
Obrovskou šanci měl teď Dompe! Byl sám před brankářem domácích, ale jeho střela míří těsně nad branku.
6'
Velmi dobrý průnik domácího hráče odvrací obrana Gentu.
5'
Útočná akce domácích končí ofsajdem.
3'
Nepřesný centr Wojcického.
3'
Autové vhazování pro hosty.
1'
Wojcicki odvrátil útok hostů.
1'
Nepřesný nákop hráčů Jagiellonie.
1'
-3'
Hráči právě nastupují na hrací plochu.

Jagiellonia Białystok: Kelemen – Wojcicki, Runje, Mitrovič, Guilherme – Frankowski, Romanchuk (C), Kwiecien, Novikovas, Pospíšil – Sheridan
Náhradníci: Sandomierski – Bezjak, Bodvarsson, Grzyb, Klemenz, Machaj, Swiderski

KAA Gent: Coosemans – Foket, Plastun, Rosted, Asare (C) – Verstraete, Odjidja-Ofoe, Dompe, Andrijaševič, Chakvetadze – Awoniyi
Náhradníci: Thoelen – David, Dejaegere, De Smet, Kubo, Limbombe, Yaremchuk

Rozhodčí: Palabiyik – Ersoy, Olguncan (TUR).
Dobrý den, Vítám Vás u úvodního utkání třetího předkola Evropské ligy UEFA mezi týmy Jagiellonia Bialystok a KAA Gent. Zatímco polský tým má již za sebou druhé předkolo této soutěže, kde po výsledcích 1:0 a 4:4 přešel přes portugalské Rio Ave, tak pro hosty z belgického Gentu je toto utkání letošní evropskou premiérou. V domácí soutěži má Jagiellonia zatím bilanci 2-1-1. Gent nezačal nijak dobře, má bilanci 0-1-1. Jistě se můžeme těšit na zajímavé první utkání.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:20.