Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Jūrmala : FK Sūduva - 9. srpna 2018   18:00

Jūrmala
Jūrmala
0:1
(0:0)
FK Sūduva
FK Sūduva
52' Guilherme
Jūrmala
Nerugals – Freimanis, Kosorić, Ošs, Šlampe, Višňakovs, Malejev, Kobzar (82. Korzans), Svarups (76. Aguirre), Vitor Faísca, Smith
Revenco, Kovalovs, Vardanjans, Aguirre, Korzans, Mihadjuks, Melecis
Arnason – Gudmundsson, Sigurdarson (vš. ISL)
Stadion Skonto, Riga, Lotyšsko
FK Sūduva
Kardum – Slavickas, Jankauskas, Gajdučik, Švrljuga, Živanović, Guilherme (90+1. Leimonas), Véževičius (73. Kasparavičius), Čaděnović, Verbickas (88. Offenbacher), Cicilia
Činikas, Leimonas, Kasparavičius, Matulevičius, Acevedo, Ridley, Offenbacher

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí vítězstvím favorizované Süduvy, která dnes sehrála na hřišti Jürmaly velmi dobrý taktický výkon. Zápas to byl spíše nudný, hosté zaútočili v podstatě jednou, přesto z toho byl gól. Naproti tomu domácí se snažili o časté útoky, jenže ve finální fázi to dnes bylo, ze strany domácích, hodně slabé.
90+5'
90+4'
Žlutou kartu dostává Smith (FK Spartaks Jūrmala).
90+3'
A. Višņakovs (Spartaks Jūrmala) rozehrál z levé strany, ovšem domácím je pískán útočný faul.
90+2'
Velmi dobře to nyní udělal, proti přesile bránících hráčů, domácí Aguirre, který dokázal vybojovat roh!
90+1'
Střídání v týmu FK Sūduva Marijampolė: ze hřiště odchází Guilherme, přichází Leimonas.
90+1'
Čtyři minuty se ještě bude hrát nad rámec základní hrací doby.
90'
Po centru z pravé strany pálí z levé Višňakovs, který ale netrefuje branku Süduvy.
89'
Ošs (Jürmala) rozehrál přímý kop, ale jeho pokus Kardum zneškodnil.
88'
Střídání v týmu FK Sūduva Marijampolė: ze hřiště odchází Verbickas, přichází Offenbacher.
88'
Malejev (Jürmala) se ocitá na trávníku a domácí budou zahrávat volný kop na polovině soupeře.
87'
Hned tři domácí hráči nyní číhali ve vápně soupeře, ale centr nepřišel.
84'
Žlutou kartu dostává Aguirre (FK Spartaks Jūrmala).
84'
Útočným faulem končí akce domácích, hosté nespěchají s rozehrávkou.
82'
Střídání v týmu FK Spartaks Jūrmala: ze hřiště odchází Kobzar, přichází Korzans.
80'
Poslední desetiminuntovka a vzhledem k tomu, co jsme doposud viděli, dá se očekávat, že hosté dnes uhrají velmi dobrý výsledek do odvety.
78'
Odkop od branky Süduvy, která dál pokračuje ve svém taktickém výkonu, kdy soupeře v podstatě nepouští do šancí.
76'
Střídání v týmu FK Spartaks Jūrmala: ze hřiště odchází Svarups, přichází Aguirre.
75'
Domácí se snaží něco vymyslet, ale těžko se nyní dostávají do blízkosti vápna.
74'
Byť se faulující Verbickas sám ocitl po zákroku na trávníku.
73'
Střídání v týmu FK Sūduva Marijampolė: ze hřiště odchází Vėževičius, přichází Kasparavičius.
72'
Dlouhým nákopem překonávají hosté střed hřiště, pak ale u vápna soupeře faulují.
71'
Hosté přichází o míč ve středu hřiště, ale hned se bleskově vzorně řadí do defenzivy.
69'
Čaděnović nakopává míč dopředu, bez jakéhokoliv efektu, hrají domácí.
68'
Po krátkém ošetřování se již opět hraje.
65'
Kobzar (Jürmala) udržel míč na polovině soupeře, z pravé strany míří přihrávka před branku hostů, kde ale Svarups nepřesně zakončil.
63'
Slavickas (Süduva) jde s míčem po levé postranní čáře, k místu autového vhazování. Míč je již ve hře, akce hostů ale končí střelou nad branku.
62'
Na skóre se zatím nic nemění, domácím to prostě v útoku nelepí.
60'
Hodina hry za námi, skóre zatím odpovídá tomu, co se čekalo před utkáním.
58'
Ofsajdem končí nyní akce domácích, Kardum tak bude moci rozehrát od své branky.
57'
Následuje rohový kop, který z pravé strany rozehrává Višňakovs, jenže míč dokázal vyboxovat gólman Süduvy.
56'
Domácí vhazují z pravé strany, na polovině soupeře.
55'
Ze strany hostů je to vyvážený a taktický výkon, Süduva hraje hlavně vzadu na nulu a k vedení jí stačila jediná povedená útočná akce.
54'
Süduva je v tomto dvojzápase favoritem a nyní tak i svou pozici potvrzuje.
52'
FK Sūduva právě vstřelila branku!
Nedáš – dostaneš v praxi... domácí šanci nevyužili a nyní prohrávají 0:1. Cicilia krásnou a efektní patičkou přenechal míč za sebe na GUILHERME, který se, jako správný Brazilec, efektně uvolnil mezi dvojicí obránců a mezi nohy Nerugalse i poté gólově zakončil.
51'
Šance Svarupse trochu probudila domácí z letargie, ti se nyní znovu dostali do útoku, ale tentokrát nebyli úspěšní.
50'
Zajímavá hlavička domácího Svarupse, která měla dobrou razanci i směr, ale ke vší smůle domácích, dokázal gólman Kardum míč zastavit.
49'
Autové vhazování domácích, z levé strany, na polovině soupeře.
48'
Verbickas (Süduva) byl nyní trochu překvapen patičkou spoluhráče, ale ještě dokázal zareagovat a vystřelit, ovšem hodně nepřesně.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:05.
První poločas tohoto utkání je za námi a není divu, že stav je stále bezbrankový. Viděli jsme totiž pouze jednu gólovou šanci, kterou domácí nedokázali využít.
45+1'
45'
Jevgenij Kobzar (Jürmala) se dostal do zakončení z levé strany, ale trefil pouze boční síť.
43'
Míč se dostává od jedné branky k druhé... je to ale bez jakéhokoliv efektu.
42'
Také na druhé straně se gólman dostává do hry, Nerugals (Jürmala) vykopává.
41'
Tak nakonec ne rohový kop, ale byl to pouze aut pro Spartaks... míč končí v rukavicích Karduma (Süduva).
40'
Posledních pět minut prvního poločasu, po krátké odmlce se také domácí dostávají dopředu a hned je z toho roh!
38'
Hosté obléhají pokutové území soupeře.
37'
Akce hostů končí nepřesným centrem z pravé strany.
36'
Více ze hry mají nyní hosté.
34'
Míč znovu na kopačkách domácích, kteří se drží u půlící čáry.
32'
Útočným faulem končí nyní akce domácích, míč tak má Süduva.
30'
První půl hodina hry za námi, zatím jedinou vážnější šanci si vypracovali domácí, ale neproměnili jí.
28'
Míč končí v autu, hosté budou vhazovat z pravé strany.
27'
Z pravé strany to nyní zkouší hosté, pas před branku, ovšem míč končí v náruči Nerugalse.
26'
Hosté si nyní počínají naprosto stejně, takže je to nyní přehlídka odkopů.
25'
Domácí nyní nic nevymýšlejí a odkopávají míč až na polovinu soupeře.
23'
Hraje se ve středu hřiště, domácí se brání.
21'
Hostující gólman Kardum má míč a bude moci vykopávat od své branky.
20'
První dvacetiminutovka naznačila, že nás dnes čeká bojovné utkání.
17'
Domácí Svarups opět v akci, tentokrát padá ve vápně Süduvy, ale sudí Arnason nepískl penaltu pro domácí.
15'
První šanci zápasu měli domácí, Svarups byl již před odkrytou brankou, kam sice dostal přihrávku, ale na paty...
13'
Pomalá rozehrávka Spartaksu Jürmala.
12'
Byl to roh na krátko, ale nebylo to dobře zahrané.
11'
První roh hostů, kteří rozehrají z pravé strany.
10'
Středem to nyní zkouší domácí, ale tudy cesta nevede, míč jde na levou stranu.
8'
Roh z levé strany, míč míří před branku Süduvy, ale tam úřaduje obránce.
7'
První útočná akce hostů a je z toho roh z levé strany.
5'
Po faulu Verbickase (Süduva) rozehrávali domácí volný kop, ale hodně nepřesně.
4'
Jinak je úvod zápasu, dle očekávání, hodně opatrný.
3'
Hostující Süduva má v hledišti také své příznivce, kteří nyní skandují jméno oblíbeného klubu.
1'
Utkání za malý okamžik začne.
Oba týmy právě nastupují na trávník.

FK Spartaks Jūrmala: Nerugals – Freimanis, Kosorić, Ošs, Šlampe, Višňakovs, Malejev, Kobzar, Svarups, Vitor Faísca, Smith
Náhradníci: Revenco, Kovalovs, Vardanjans, Aguirre, Korzans, Mihadjuks, Melecis

FK Sūduva Marijampolė: Kardum – Slavickas, Jankauskas, Gajdučik, Švrljuga, Živanović, Guilherme, Véževičius, Čaděnović, Verbickas, Cicilia
Náhradníci: Činikas, Leimonas, Kasparavičius, Matulevičius, Acevedo, Ridley, Offenbacher

Rozhodčí: Arnason – Gudmundsson, Sigurdarson (vš. ISL).
V celkem zajímavém lotyšsko-litevském souboji jsou mírně favorizováni hosté, kteří se v letošní sezóně pokoušeli probojovat co nejdál v předkolech Ligy mistrů. Hned v prvním domácím duelu dokázala Süduva překvapit, když porazila nebezpečný APOEL Nikósie 3:1 a i přes prohru v odvetě (0:1) si Süduva zajistila překvapivý postup! Ve druhém předkole už ale byla nad síly litevské Süduvy Crzvena Zvezda. Také Jürmala bojovala ve druhém předkole, byť v Evropské lize a soupeř byl o mnoho přijatelnější – sanmarinské SP La Fiorita a byla to jasná záležitost, doma vyhrál Spartaks 6:0, venku 3:0, nebylo co řešit. Opravdová zkouška vlastních sil tak přijde až v rámci tohoto dvojzápasu se Süduvou.
Utkáním, které se odehraje na stadionu Skonto v Rize, provedou islandští sudí, jako hlavní Thorvaldur ARNASON, kterému budou na čarách asistovat Johann Gudmundsson a Birkir Sigurgardson.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 3. předkola Evropské ligy, v němž lotyšský FK SPARTAKS JÜRMALA přivítá ve „vyhnanství“ v Rize litevského soupeře FK SÜDUVA MARIJAMPOLÉ.