Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Jūrmala : La Fiorita - 26. července 2018   17:00

Jūrmala
Jūrmala
6' Kobzar  • 20' Malejev  • 26' Kobzar  • 64' Šlampe  • 66' Smith  • 73' Stuglis
Stimac, Loiodice, D'Addario, Castellazzi, Michelotti, Pancotti, Guidi

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek dne.

Fauly: 23:16
Druhý poločas i celý zápas mezi Spartaksem Jurmula a La Fioritou skončil a domácí tým s přehledem vyhrál 6:0. Zápas byl rozhodnutý vlastně už po prvním poločase, který domácí vyhráli 3:0. Jako první se už v šesté minutě prosadil Jevgenij Kobzar, následně se ještě prosadili Artěmij Malejev a znovu Jevgenij Kobzar. Ve druhém poločase se ještě v rozmezí tří minut prosadili Ingus Šlampe a Ariagner Smith. Definitivní tečku za utkáním pak přidal Ingars Stuglis v 73. minutě teprve po dvou minutách na hřišti.
90+3'
90+2'
Rohový kop si vzal na starost Righini, ale ani tentokrát se síť domácí branky nerozvlnila.
90+1'
Závěr utkání tráví La Fiorita na útočné polovině. Bude dokonce kopat rohový kop.
90'
Utkání je rozhodnuté, takže není důvod nastavovat více než dvě minuty.
89'
Domácí tým se ale ubránil, rychle se vydal dopředu a nyní má k dispozici rohový kop. Ten zahrál Kobzar, ale tentokrát z toho branka není.
88'
Korosič fauloval Castelazziho, takže se nyní mohou dopředu podívají hosté.
86'
Domácí hráči se ještě v posledních minutích snaží zvýšit svůj už tak velký náskok.
85'
Žlutou kartu dostává Armando Amati (SP La Fiorita).
83'
Spartaks kopal rohový kop, ale nic nebezpečné z toho nebylo.
81'
Korzans je dnes nebezpečný hlavně na útočné polovině hřiště, ale tentokrát se zapojil do bránění a fauloval.
79'
Další rohový kop hostů a další zmařená příležitost alespoň na čestnou branku.
78'
Střídání v týmu SP La Fiorita: ze hřiště odchází Andy Selva, přichází Fabrizio Castellazzi.
78'
Hosté kopali další roh, ale ani tentokrát branku Spartaksu neohrozili.
75'
Hosté kopali rohový kop, zahrával ho Righini. Nakonec vše ale skončilo jen ofsajdovým postavením Selvy.
73'
Jūrmala právě vstřelila branku!
Neuvěřitelné. INGARS STUGLIS byl na hřišti pouze dvě minuty a už se raduje z branky a zvyšuje už na 6:0.
71'
Střídání v týmu FK Spartaks Jūrmala: ze hřiště odchází Jevgenij Kobzar, přichází Ingars Stuglis.
70'
Střídání v týmu SP La Fiorita: ze hřiště odchází Damiano Tommasi, přichází Simone Loiodice.
68'
Střídání v týmu SP La Fiorita: ze hřiště odchází Riccardo Mezzadri, přichází Alessandro D'Addario.
66'
V rychlém sledu přidává Spartaks další branku. ARIAGNER SMITH se prosadil poté, co jeho první rána byla zablokovaná.
64'
INGUS ŠLAMPE se dokázal prosadit po rohovém kopu, který rozehrál Dmitrijev. Domácí vedou už 4:0 a jasně kráčí za postupem.
63'
Ošs se dostal ke střele na braku, ale Vivan dokázal míč vytěsnit.
63'
Žlutou kartu dostává Samuele Olivi (SP La Fiorita).
62'
Domácí zahrávali rohový kop, ale ke střele na branku se nedostali.
60'
Righini šel do souboje s Kobzarem zbytečně agresivně a dostává žlutou kartu.
59'
Dmitrijev si vzal na starosti volný přímý kop Spartaksu, ale ten neohrozil branku La Fiority.
56'
Smith se dostal do obrovské šance a byl blízko navýšení vedení Spartaksu. Jenže trefil jen břevno.
55'
Žlutou kartu dostává domácí Artěmij Malejev za tvrdý faul na Selvu.
53'
Střídání v týmu FK Spartaks Jūrmala: ze hřiště odchází Diego Aguirre, přichází Ricards Korzans.
53'
Kobzar poté ještě kopal rohový kop, ale ani tentokrát nedokázali domácí přímo ohrozit branku hostí.
52'
Střela domácího střelce už dvou branek Kobzara byla zablokovaná pozornou hostující obranou.
50'
Mezzadri fauloval Smithe, domácí budou kopat volný přímý kop.
49'
Ke střele se dostal domácí Vitor Faíska, ale minul branku.
48'
Hosté kopali rohový kop. Vzal si ho na starosti Amati, ale šanci pro spoluhráče nevytvořil.
47'
Freimanis z týmu Spartaksu se dopustil faulu proti Selvovi.
46'
45'
45'
V samotném závěru půle se ještě pokusili hosté zaútočit, ale domácí obrana byla opět pozorná.
44'
Akce La Fiority končí jen odkopem od branky Spartaksu.
42'
Hostující Andy Selva dostává za faul na Kosoriče žlutou kartu.
42'
Akce domácích skončila, Dmitrijev byl přistižen v ofsajdu.
42'
V závěru prvního poločasu už má La Fioritta více ze hry, ale stále se nedokáže dostat do pořádné šance.
40'
La Fiorita se postupně přibližuje brance Spartaksu. Tentokrát fauloval domácí Smith Rinaldiho.
39'
A nyní budou hosté kopat volný kop z vlastní poloviny hřiště.
38'
Domácí Spartaks Jurmala se dostal do nebezpečné akce, ale tu nakonec dokázala obrana hostí zastavit.
37'
Hra se nyní odehrává převážně uprostřed hřiště.
35'
Když už La Fiorita prohrává 0:3, Spartaks už nehraje tak přesně a pozorně. A tak se hosté více dostávají do útočných akcí.
32'
Selva fauloval domácího Nerugalse.
32'
Rohový kop zahrál Amati, ale k zakončení se La Fiorita ani nedostala.
31'
Hosté se poprvé v utkání dostávají na dostřel branky Spartaksu, budou kopat roh.
30'
Tentokrát pro změnu fauloval domácí Dmitrijev a přímý kop zahraje Righini.
28'
Aguirre se dopustil nedovolenému zákroku proti Di Maiovi.
26'
Favorizovaný Spartaks si jde jasně za vítězstvím a postupem do třetího předkola. JEVGENIJ KOBZAR se prosadil dnes podruhé a zvýšil už na 3:0. Bez asistence.
25'
Ošs fauloval hostujícího Selvu a hosté si tak dál mohou odpočinout od bránění.
24'
La Fiorita se po dlouhé době také podívala dopředu, její akci zastavil Spartaks jen za cenu faulu.
22'
Spartaks se pokusil hned přidat další branku, ale tentokrát šla jeho rána vedle branky hostů.
20'
Tlak domácích přináší další branku, Spartaks se ujímá vedení už 2:0. Po individuální akci se prosadil ARTĚMIJ MALEJEV.
19'
Hostující Rinaldi by přistižen v ofsajdovém postavení.
19'
Tentokrát se dopustil faulu pro změnu Spartaks. Z vlastní poloviny rozehrává La Fiorita.
18'
Domácí rozehrávali po faulu uprostřed hřiště. Ke střele na bránu se ale nedostali.
17'
Střídání v týmu FK Spartaks Jūrmala: ze hřiště odchází Denis Davydov, přichází Ariagner Smith.
14'
Domácí Denis Davydov to přehnal s tvrdostí a dostává žlutou kartu.
12'
Domácí si vybojovali volný kop. Je to Righini, kdo se dopustil faulu na Faísku.
11'
Obrázek hry se od začátku utkání nijak dramaticky nemění. Domácí Spartaks útočí, hostující La Fioritta se úpěnlivě brání.
10'
Domácí neustávají ve své aktivitě, jakožto velký favorit zápasu se pokouší co nejdřív přidat další branku.
7'
Tommassi se dopustil faulu, obětí jeho nedovoleného zákroku se stal Šlampe.
6'
Převaha domácích byla po zásluze odměněna vedoucí brankou. Po přihrávce Aguirreho se prosadil útočník JEVGENIJ KOBZAR. Asistence: Diego Aguirre.
5'
Spartaks Jurmala má více ze hry, znovu dobývá obranu hostů.
3'
Domácí mužstvo si vybojovalo rohový kop a poté dokonce i došlo ke střele na branku. S tou si však brankář hostů Vivan poradil.
3'
Spartaks Jurmala se vrhl dopředu. Nikam daleko se sice nedostal, ale dál má míč ve své moci.
2'
Fiorita drží míč na vlastní polovině a zatím nijak nespěchá dopředu.
1'

FK Spartaks Jūrmala: Nerugals – Freimanis, Kosorič (C), Ošs, Šlampe – Davydov, Malejev, Vitor Faíska – Dmitrijev, Aguirre, Kobzar
Náhradníci: Melecis, Vardanjans, A. Višnakovs, Stuglis, Korzans, Smith, Mihadjuks

SP La Fiorita: Vivan – Gasperoni, Olivi, Di Maio, Mezzadri – Hirsch, Tommasi, Righini, Amati, D. Rinaldi – Selva (C)
Náhradníci: Stimac, Loiodice, D'Addario, Castellazzi, Michelotti, Pancotti, Guidi

Rozhodčí: Meškov – Děmeško, Bogach.
Vzájemné zápasy

Tyto dva týmy se nikdy neutkaly.
SP La Fiorita

La Fiorita je týmem ze San Marina. Tento malý státeček ale nemá vlastní fotbalovou ligu, pouze domácí poháry. Oba dokázala La Fiorita vyhrát, v Coppa Titano porazila ve finále Tre Penne 3:2 po prodloužení a v Campionato Sammarinese ve finále zdolala Folgore 1:0. V nultém předkole Ligy mistrů La Fiorita podlehla Lincolnu, týmu z Gibraltaru 0:2 a nyní bude bojovat v Evropské lize. La Fiorita ještě stihla odehrán jeden přátelský duel, v tom prohrála 0:4 s Bolognou, týmem z nejvyšší italské soutěže Serie A.
FK Spartaks Jūrmala

Spartaks Jūrmala je lotyšským týmem, který skončil v minulém ročníku lotyšské nejvyšší soutěže na prvním místě, čímž si zajistil postup do kvalifikaci o Ligu mistrů. Tam ale neuspěl a po výsledcích 0:0 doma a 0:2 venku podlehl CZ Bělehradu. Teď má další šanci v Evropské lize. Aktuálně se v lotyšské lize, která už má za sebou už 15 kol nachází na čtvrtém místě.
Zdravím a vítám všechny fotbalové příznivce u sledování on-line přenosu utkání 3. předkola Evropské ligy mezi týmy FK Spartaks Jūrmala a SP La Fiorita. Zápas se odehraje Slokas Stadions v Jūrmale.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.