Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Kutaisi : Ludogorets - 23. srpna 2018   18:00

Kutaisi
Kutaisi
0:1
(0:1)
Ludogorets
Ludogorets
45+2' Wanderson
Kutaisi
Kvaschvadze (C) – Gegetčkori, Kobachidze, Azackij, Marin – Kuchianidze (85. Kutalia), Tsintsadze, Hlinka – Dolidze, Lačný (61. Kapanadze), Kimadze (70. Daffe)
Naumov – Tarziev, Bakalov, Joao Paulo, Góralski, Foster, Lukoki
Göçek – Eisoy, Yilmaz (všichni TUR)
Ludogorets
Broun – Cicinho, Moti, Nadjalkov, Natanael – Marcelinho (95. Terziev), Djakov (C), Campanharo (66. Góralski) – Misidjan, Kaserü (80. Lukoki), Wanderson
Kvilitaia – Churčilava, Daffe Kapanandze, Kutalia, Tsikaridze, Gigauri

Domácí celek měl v tomto zápase sice optickou převahu, ale střelecky aktivnější byl hostující celek. Ludogorec Razgrad vyslal na branku soupeře celkem sedm střel a ujala se jediná. V závěru prvního dějství rozhodl o výhře svého celku Wanderson. Razgrad má dobrou výchozí pozici pro odvetný duel.
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 1:5. Rohy: 2:8. Ofsajdy: 7:2. Fauly: 10:14.
90+6'
90+5'
Rohový kop pro domácí fotbalisty. Centr se snesl před branku, ale domácí si pomohli útočným faulem.
90+5'
Střídání v týmu FC Torpedo Kutaisi: ze hřiště odchází Marcelinho, přichází Terziev.
90+4'
Cicinho byl volný před brankou, ale do střelecké pozice se propracovat nedokázal. Mnoho šancí už neuvidíme.
90+3'
V poklidném tempu se zápas dohrává. Na velkou šanci čekáme. Hrají domácí fotbalisté s míčem pod kontrolou.
90+1'
Kapanadze nachytaný v postavení mimo hru. Akce domácího celku tak končí.
90+1'
Nastavovat se bude pět minut.
90'
Probíhá poslední minuta hry v poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
89'
Lukoki nakrátko rozehrával, jeho spoluhráči se do zakončení nedostali.
88'
Dolidze si nabíhal do volného prostoru, míč se k němu ale nedostal. Po bleskové protiakci získal Ragrad rohový kop.
86'
Na výraznější střelecký pokus ve finální fázi zápasu stále čekáme.
85'
Střídání v týmu FC Torpedo Kutaisi: ze hřiště odchází Kukhianidze, přichází Kutalia.
83'
Hosté se při bránění pomohli faulem, rozehrávat tak bude domácí celek volný kop. Centr se snesl před branku, Dolidzeho centr byl neúspěšný.
80'
Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Keșerü, přichází Lukoki.
80'
Dostáváme se do finální fáze zápasu, deset minut hry zbývá do konce zápasu. Ludogorec vede o jednu branku.
78'
Keșerü se propracoval do střelecké pozice, jeho rána byla zblokovaná.
77'
Domácí celek má nyní míč v držení, kombinují na polovině hrací plochy, ale do výraznější šance se nemohou propracovat.
75'
Dolidze zakončoval z dobré pozice, jeho rána byla zblokovaná na roh. Marin centroval před branku. Do šance se nedostal nikdo z domácích, neboť Hlinka byl v postavení mimo hru.
73'
Žlutou kartu dostává Moţi (PFC Ludogorec Razgrad).
72'
Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, hostující celek se v závěru první části hry dostali do vedení a další velkou šanci jsme zatím neviděli.
70'
Střídání v týmu FC Torpedo Kutaisi: ze hřiště odchází Kimadze, přichází Daffe.
69'
Nyní se do šance dostali hosté, Keșerü zakončoval a jeho ránu snadno kryje brankář domácích.
68'
Domácí celek se dostal do zajímavé střelecké pozice, Gegetchkori to vzal na sebe, ale jeho pokus kryje brankář Razgradu.
66'
Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Campanharo, přichází Góralski.
65'
Wanderson mohl navýšit rozdíl ve skóre. Kvaschvadze vytáhl velmi dobrý zákrok proti střele soupeře
65'
Gegetčkori to zkoušel individuálně, ale jeho pokus postrádal přesnost.
64'
Domácí hráči se nastěhvali před branku soupeře, ale do zakončení se FC nedostalo. Obrana Ludogorce hraje zodpovědně.
61'
Střídání v týmu FC Torpedo Kutaisi: ze hřiště odchází Lačný, přichází Kapanadze.
60'
Moti si počínal dobře, zastavil akci soupeře a hosté mohou přejít na útočnou polovinu. Tam vybojoval rohový kop.
59'
Hostující celek mohl navýšit své vedení, ale Wanderson zakončoval ze střední vzdálenosti mimo.
58'
Žlutou kartu dostává Dolidze (FC Torpedo Kutaisi).
57'
Sledujeme pasáž hry, která nabízí poměrně hodně nepřesností a faulů v osobních soubojích.
55'
Žlutou kartu dostává Djakov (PFC Ludogorec Razgrad).
53'
Wanderson centroval od rohového praporku, ale jeho projektil byl odvrácený.
52'
Broun byl faulovaný Lačným. Rozehrávat tak bude brankář hostujícího celku.
50'
Autor první branky zápas, Wanderson, se nyní dostal do střelecké pozice, ale domácí brankář si tentokrát dokázal poradit. Kvaschvadze byl pozorný.
49'
Kuchianidze to zkoušel individuálně, jeho projektil mířil do středu branky, kde byl připravený brankář.
47'
Kvaschvadze rozehrává od své branky,následně zakončoval Marin nad branku.
46'
Zdá se, že ani jeden celek do druhého poločasu neudělal změnu v sestavě.
46'
V samotném závěru poločasu jsme viděli první výraznější příležitost a také gól, po pěkní akci se trefil Wanderson.
45+2'
45+2'
Ludogorec Razgrad právě vstřelil branku!
Hostující celek se v samotném závěru prvního poločasu dostávají do vedení. Po pěkné akce se k míči dostal CRISTALDO FARIAS WANDERSON. Dostal se do lepší střelecké pozice před brankou a poslal míč pod horní tyčku.
45+1'
Jedna minuta se bude nastavovat.
45'
Probíhá poslední minuta prvního poločasu, Kvaschvadze rozehrává od své branky. Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
44'
Wanderson centroval před branku, následně Natanael pálil z první nad branku.
43'
Hra se přelévá ze strany na stranu, jeden z domácích beků odhlavičkoval míč do zámezí. Rohový kop pro Razgrad.
41'
Kimadze byl faulovaný soupeřem, rozehrávat tak budou domácí fotbalisté na půlce. Následoval dlouhý centr, který Tsintsadze nezpracoval.
40'
Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, ani jeden celek si nemůže vypracovat gólovou příležitost.
39'
Ludogorec se dostal na útočnou polovinu, Misidjan to zkoušel samostatně, ale do výraznější šance se nepropracoval.
37'
Torpedo má převahu, ale do střelecké pozice se nemůže propracovat do střelecké pozice. Tsintsadze a Hlinka kombinují.
35'
Žlutou kartu dostává Cicinho (PFC Ludogorec Razgrad).
34'
Další postavení mimo hru hostujícího celku, špatně postavený byl Wanderson.
33'
Domácí Dolidze byl nachytaný v postavení mimo hru.
32'
Obrázek hry je nyní delší dobu stejný. Domácí kombinují před brankou soupeře, ale nemohou se propracovat do výraznější šance.
31'
Dolidze byl v době přihrávky ve špatném postavení, což neuniklo pozornosti pomezního sudího.
30'
Půlhodiny hry je pryč, nyní Kobakhidze fauloval Keșerüa, a tak budou na půlce rozehrávat domácí.
29'
Domácí celek hraje aktivně, ale na výraznější šanci Torpeda stále čekáme. Nyní bude po nepřesné akci rozehrávat Broun.
28'
Razgrad dostal k dispozici rohový kop. Centr vyslal Wanderson před branku, kde byl kapitán Djakov. Jeho hlavička končí mimo branku, nechybělo mnoho.
26'
I hostující celek se pokoušel vypracovat si střeleckou pozici. Keșerü si nabíhal do prostoru, ale byl v postavení mimo hru.
24'
Dolidze byl v souboji faulovaný, Cicinho si pomohl nedovoleně. Hrají tak domácí.
23'
Azackij se svými spoluhráči kombinuje na útočné polovině, ale přes dobře hrající obranu se nemohou dostat do střeleckých pozic.
21'
Rohový kop rozehrává domácí Dolidze. Jeho centr se snesl před branku, ale nejlépe vyskočil gólman, který kryje míč.
20'
Ludogorec rozehrává od své branky, dlouhý výkop však získává domácí mužstvo.
19'
Jeden z hráčů byl v souboji tvrdě atakován. Je doošetřován v zámezí, a tak mohou hosté na své obranné polovině vhazovat.
17'
Hosté mají k dispozici rohový kop. Nakrátko rozehrával Wanderson. Akce pokračovala dál, jeden z hráčů zakončoval a Kimadze zblokoval jeho ránu.
15'
Marcelinho velmi dobře vypálil, zkoušel se trefit ke vzdálenější tyčce, jeho ránu ale brankář vytáhl na rohový kop. Misidjan centroval před branku, ale obránci si dokázali poradit.
13'
Kutaisi se protlačilo do střelecké pozice, ale rána končí hodně mimo branku. Vykopávat bude Kvaschvadze.
12'
Kimadze si nabíhal do volného prostoru, ale balon se k němu nedostal, a tak kryje míč brankář Razgradu.
11'
Domácí kombinují na své obranné polovině, nemohou se dostat před branku soupeře. Nyní bude rozehrávat hostující Natanael na své polovině.
10'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, ani jeden celek se nikam nežene. Hraje se spíše na polovině hrací plochy.
7'
Gólman si dokázal s přímou střelou poradit. Broun bleskově rozehrává.
6'
Domácí Misidjan byl faulovaný soupeřem. Volný kop tak budou rozehrávat aktivněji hrající domácí.
4'
Žlutou kartu dostává Tsintsadze (FC Torpedo Kutaisi).
3'
Kutaisi hraje v úvodu zápasu hodně aktivně, další postavení mimo hru a v něm Dolidze.
2'
Domácí Azackij si vyskočil na centr a hlavičkoval. Míč skončil v brance, ale vinou postavení mimo hru gól platit nemůže. Velkou šanci mělo Torpedo hned v úvodu zápasu.
1'
Cicinho si v souboji se soupeřem pomohl nedovoleně, rozehrávat tak bude domácí mužstvo.
1'
Domácí hrají v bíločerném, hosté v zeleném.
1'

FC Torpedo Kutaisi: Kvaschvadze (C) – Gegetčkori, Kobachidze, Azackij, Marin – Kuchianidze, Tsintsadze, Hlinka – Dolidze, Lačný, Kimadze
Náhradníci: Naumov – Tarziev, Bakalov, Joao Paulo, Góralski, Foster, Lukoki

PFC Ludogorec Razgrad: Broun – Cicinho, Moti, Nadjalkov, Natanael – Marcelinho, Djakov (C), Campanharo – Misidjan, Maserü, Wanderson
Náhradníci: Kvilitaia – Churčilava, Daffe Kapanandze, Kutalia, Tsikaridze, Gigauri

Rozhodčí: Göçek – Eisoy, Yilmaz (všichni TUR).
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Evropské ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí FC Torpedo Kutaisi a PFC Ludogorec Razgrad.

FC Torpedo Kutaisi hrálo v předchozí fázi s Kukesi. O tom, kdo postoupí, výrazně napověděl již první zápas, který Torpedo díky dvěma brankám Kukhianidze a gólům Martina, Kimadze a Kapanadze vyhrál 5:0. V odvetném zápase se prosadil jediný hráč, výhru pro Torpedo zajistil dvakrát skórující Riginaldo.

PFC Ludogorec Razgrad hrál v předchozím kole Zrinjski. V úvodní zápas vyhrál Razgrad o jednu branku, již v 16. minutě se trefil Mito. Odvetný duel nabídl remízu 1:1. Ludogorec poslal do vedení ve čtyřiadvacáté minutě Keseru, v závěru vyrovnal Bilbija. Jeho gól nic nezměnil na postupu Razgradu do finální fáze předkola.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.