Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Olimpija Lublaň : HJK Helsinki - 9. srpna 2018   20:00

Olimpija Lublaň
40' Abass  • 50' Kronaveter  • 60' Abass
3:0
(1:0)
HJK Helsinki
Ivačič – Putincanin, Ilič, Zarifovič, Stiglec – Tomič – Avramovski (86. Savič), Kapun, Kronaveter (78. Gajič), Crnič – Abass (72. Suljič)
Boateng, Brkič, Gajič, Maksimenko, Savič, Suljič, Vidmar
Rudakov – Rafinha (89. Chrisantus), Obilor, Patronen, Sumusalo – Annan, Dahlstrom (65. Rajo) – Riski, Yaghoubi, Mensah (81. Alho) – Klauss
Alho, Rajo, Chrisantus, Peiponen, Uusitalo, Vertainen, Vesiaho

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Hezký večer!
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 7:5. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 11:9.
Je konec! Olimpija Lublaň zvládla úvodní duel třetího předkola Evropské ligy a poráží HJK Helsinki vysoko 3:0! Domácí za výhrou vykročili už v první půli. Pět minut před přestávkou se prosadil Issah Abass. Po změně stran navíc slovinský celek kopal penaltu, kterou bez problémů proměnil Kronaveter. Po hodině hry navíc přidal svůj druhý zásah Abass a o osudu utkání bylo rozhodnuto.
90+3'
90+1'
Ivačič se po rychlém protiútoku dostal do střelecké pozice, jenže svým pokusem pravou nohou netrefil branku.
89'
Střídání v týmu HJK Helsinki: ze hřiště odchází Rafinha, přichází Chrisantus.
88'
Hosté se přeci jen ještě dostali do zakončení. Klauss se opřel do odraženého míče, ale pravačkou netrefil branku.
86'
Střídání v týmu NK Olimpija Lublaň: ze hřiště odchází Avramovski, přichází Savič.
85'
Žlutou kartu dostává Zarifovič (NK Olimpija Lublaň).
84'
Přeci jen kaňka pro domácí celek! Črnič totiž dostává červenou kartu a musí do sprch!
83'
Yaghoubi fauloval na hranici pokutového území a dopřál domácímu celku přímý kop z dobré pozice.
81'
Střídání v týmu HJK Helsinki: ze hřiště odchází Mensah, přichází Alho.
78'
Střídání v týmu NK Olimpija Lublaň: ze hřiště odchází Kronaveter, přichází Gajič.
76'
Obilor ztrácel v souboji na polovině hrací plochy a okamžitě si pomohl nedovoleným zákrokem. Lublaň bude rozehrávat.
74'
Črnič si naběhl na přihrávku za obranu soupeře, ale jeho akci zastavil zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd!
72'
Střídání v týmu NK Olimpija Lublaň: ze hřiště odchází Abass, přichází Suljič.
71'
Helsinky zahrávaly další rohový kop. Pro vysoký centr z brankové čáry vystartoval brankář Ivačič, který schoval míč do rukavic.
69'
Rafinha se zpoza hranice pokutového území položil do skákavého míče, ale jeho rána vnitřním nártem prolétla kolem branky.
67'
Mensah zahrával rohový kop hostujícího výběru. Jeho pobídka přiletěla na přední tyč, kde zasáhli pouze domácí obránci.
65'
Střídání v týmu HJK Helsinki: ze hřiště odchází Dahlstrom, přichází Rajo.
64'
Abass je po své druhé brance pořádně nažhavený a prahne po hattricku. Domácí se však nikam neženou.
62'
Domácí celek s přehledem kontroluje dění na hrací ploše. Pro Lublaň teď bude hlavní neinkasovat.
60'
Olimpija Lublaň právě vstřelila branku!
Třetí branka domácího celku! Slovinský celek výrazně vykročil za postupem! Tentokrát se prosadil ISSAH ABASS!
60'
Ivačič zkusil štěstí střelou z úctyhodné vzdálenosti, ale jeho projektil prosvištěl vysoko nad břevnem.
58'
Tempo hry nyní poněkud upadlo. Slovinský celek si je vědom svého vedení a koncentruje se hlavně na defenzívu.
56'
Další obrovská šance domácích! Kapun si naběhl na krásnou přihrávku, jenže Rudakov se mu položil pod nohy a zachránil HJK před pohromou!
54'
Yaghoubi se po dalším rohovém kopu Helsinek dostal do zakončení. Středopolař finského celku hlavičkoval v záklonu a netrefil zařízení.
52'
Helsinky se okamžitě ženou do útoku a snaží se přispěchat s bleskovou odpovědí. Hosté zahrávali rohový kop, ale Ivačič si došel pro míč.
50'
Domácí celek přidává druhou branku v dnešním utkání! Domácí po předchozím faulu zahrávali pokutový kop, který s přehledem proměnil ROK KRONAVETER!
49'
Na světě je další žlutá karta na straně Helsinek. Za svůj skluz ji dostává Patronen.
47'
Tomič si na vlastní polovině fantastickým způsobem pokryl míč a nechal se chytře faulovat. Slovinský mistr může pokračovat v kombinaci.
46'
Hosté obstarali výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Finský celek se ihned vydal do útoku, ale Riski si nepotykal se zpracováním.
46'
První poločas končí! Úvodní pětačtyřicetiminutovka se lépe povedla Lublani! Domácí byli mnohem aktivnější a zaslouženě se dočkali branky. Pět minut před přestávkou se prosadil Issah Abass, který poslal domácí do vedení!
45+2'
45+1'
Žlutou kartu dostává Yaghoubi (HJK Helsinki).
45'
Nastavuje se jedna minuta!
44'
Issah Abass dostal přihrávku mezi obránce soupeře, jenže vinou špatného zpracování si míč ukopl daleko od nohy.
42'
Kapun vybojoval přímý kop, jenže následný centr prosvištěl pokutovým územím bez zásahu.
40'
Domácí celek se dostává do vedení! Po krásné přihrávce Črniče se prosadil ISSAH ABASS!
38'
Také Kapun se nyní dostal do zakončení, ale jeho technický pokus prosvištěl vysoko nad břevnem.
36'
Ivačič se parádním sprintem vrátil do vlastní šestnáctky a včasným skluzem zastavil prudkou přízemní střelu.
34'
Mensah se dostal do obrovské šance, když obešel jednoho z obránců, ale těsně minul vzdálenější tyč!
32'
Mensah na polovině hřiště fauloval jednoho z domácích fotbalistů. Hostující hráč může být rád, že neviděl žlutou kartu.
30'
Issah se po půlhodině hry hnal do úniku, jenže radost mu pokazil zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd!
28'
Kronaveter zahrával přímý kop domácího celku. Jeho přetažený centr přiletěl na zadní tyč, kde nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.
26'
Ilič se vrhl do souboje s obráncem, ale v hlavičkovém souboji si pomohl loktem, což neuniklo očím hlavního arbitra.
24'
Črnič prošel po pravé straně až na hranici pokutového území, ale jeho centr skončil na noze prvního obránce Helsinek.
22'
Obilor zůstal po rohovém kopu v pokutovém území a dostal se k hlavičce. Jeho pokus však prolétl kolem zadní tyče.
20'
Črnič znovu napřáhl zpoza hranice pokutového území, ale ani jeho další rána neskončila v brance.
17'
Obilor je v první půli hodně vidět. Hostující stoper nyní zůstal na správném místě a odhlavičkoval míč do bezpečí.
14'
Putinčanin si pokryl míč na polovině hrací plochy a nechal se faulovat. Domácí fotbalisté mohou znovu zaútočit.
12'
Obilor se pustil do hlavičkového souboje na polovině hřiště, ale dopustil se nedovoleného zákroku.
10'
Črnič se znovu opřel do odraženého míče, ale tentokrát se mu do střely postavil jeden z obránců.
8'
Zatím sledujeme hodně bojovné utkání. Hraje se především ve středu hrací plochy a k vidění je moře osobních soubojů
5'
Črnič se prodral před hostující branku, ale technickou střelou levačkou netrefil branku Helsinek.
3'
Helsinki se hned v úvodu utkání dostaly do obrovské šance, jenže Klauss z hranice pokutového území netrefil branku!
1'
Slovinský celek obstaral výkop do dnešního utkání. Lublaň bude chtít v domácím prostředí napravit pošramocenou pověst z předkola Ligy mistrů.
1'
Oba dnešní soupeři v letošní sezóně zápolily o účast v Lize mistrů. Domácí Lublaň vypadla hned v prvním předkole s Karabachem. Poté sehrála druhé předkolo Evropské ligy, kde vyřadila Crusaders. HJK Helsinki první předkolo Ligy mistrů zvládlo lépe, když v něm vyřadily Vikingur. Ve druhém předkolo srdnatě vzdorovaly běloruskému BATE Borisov, ale po domácí prohře 1:2 nakonec vypadly.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z třetího předkola Evropské ligy mezi NK Olimpija Lublaň a HJK Helsinki. Výkop je stanoven na 20 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.