Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Soligorsk : Connah's Quay - 19. července 2018   19:00

Soligorsk
Soligorsk
24' Bakaj  • 83' Laptev
2:0
(1:0)
Connah's Quay
Soligorsk
Klimovič (C) – Šibun, Kuzmenok (45+1. Bordačev), Rybak, Matvejčik – Seljava, Szöke – Kovalev, Canas, Ebong (83. Soiri) – Bakaj (65. Laptev)
Česnovskij – Burko, Soiri, Laptev, Sibomana, Šimunovič, Bordačev
Admir Šehović – Sreten Udovičić, Amer Macić (vš. BIH)
Stroitel Stadium, Soligorsk
Danby – Holmes, Disney, Horan (C) (46. Spittle), Wilson – Wignall, Owen (53. Edwards), Parker (67. Poole), Morris, Bakare – Owens
Rušton – Spittle, Woolfe, Poole, Edwards

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 1:1. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 14:12.
Soligorsk si odvetu na své půdě pohlídal a lehce zvítězil 2:0. Ve 24. minutě se hostující obránce Parker provinil faulem uvnitř svého vápna a s následným pokutovým kopem si poradil Bakaj, který zakončil přesně k levé tyči. V 62. minutě šel hostující Owens do souboje hodně neohrabaně a nakonec byl odměněn červenou kartou. V 83. minutě navýšil vedení domácích Laptev. Hosté o tři minuty později málem dali gól, ovšem rána Wignalla skončila jen na tyči. Soligorsk tak slaví postup do druhého předkola Evropské ligy.
90+3'
90+2'
Domácí sice vstřelili třetí branku, ale ta neplatí, jelikož byl odpískán ofsajd!
90+1'
Šibun dostal žlutou kartu za svůj zákrok.
90+1'
Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.
90'
Nyní míč skončil jen v zámezí za domácí bránou.
88'
Domácí opět kontrolují hru a nikam se neženou ze své poloviny.
86'
Málem hosté vstřelili branku, když Wignall dostal skvělou přihrávku do vápna, ale následně trefil jen levou tyč!
85'
Opět se domácí dostali dopředu, ale následnou střelu vyrazil brankář Danby.
83'
Střídání v týmu FC Šachťor Soligorsk: ze hřiště odchází Ebong, přichází Soiri.
83'
Šachťor Soligorsk právě vstřelil branku!
A nakonec je to gól a Soligorsk vede 2:0. Centr Seljavy z rohového kopu letěl před bránu, kde míč trefil DENISE LAPTEVA do nohy a následně se odrazil do hostující svatyně. Asistence: Seljava.
83'
Šachťor získal rohový kop z levé strany.
82'
Ovšem málem to mohlo být alespoň srovnání, ale střela z pravé strany skončila jen v moci gólmana Klimoviče.
81'
Hosté sice získali autové vhazování na polovině soupeře, ale sami ví, že tři branky už pravděpodobně nevstřelí
80'
Volný kop hostů nic nepřinesl a dopředu se sice vydali domácí, ale poté se opět provinili faulem.
79'
Domácí hráč se provinil faulem na své polovině a Connah's tak má volný kop z levé strany.
78'
Následně přišla rána z kopačky domácího hráče, ovšem nebylo to nic nebezpečného a Danby si sní poradil.
77'
Opět to jsou domácí, kteří drží míč ve své moci na polovině soupeře.
76'
Soligorsk získal rohový kop z levé strany. Poté sice přiletěl centr do vápna, ale z něj nebylo nic vážného.
75'
Opět přišel faul hostů, tentokrát to byl Morris, který už jednu kartu má.
73'
Hned tři domácí hráči šli do skluzu na hranici vápna soupeře, ale míč nakonec nevybojovali, jelikož skvělou práci odvedl hostující obránce.
72'
Edwards se provinil faulem ve středu hrací plochy a dostal žlutou kartu.
70'
Opět má míč ve své moci Soligorsk, který se následně dostal dopředu po levé straně.
68'
Střela hostujícího hráče skončila jen vedle domácí brány.
67'
Střídání v týmu Connah's Quay FC: ze hřiště odchází Parker, přichází Poole.
65'
Střídání v týmu FC Šachťor Soligorsk: ze hřiště odchází Bakaj, přichází Laptev.
62'
Owens šel do souboje s Rybakem velmi neohrabaně a rozhodčí okamžitě vytáhl červenou kartu.
60'
Hodina hry je pryč a Soligorsk stále vede 1:0. Connah's Quay musí vstřelit tři branky, což je ovšem hodně nepravděpodobné.
58'
Nyní přišel faul z domácí strany a hosté tak získali volný kop.
56'
Domácí nyní získali autové vhazování, ale následně skončil míč jen v moci Connah's.
55'
Owens dohrál domácího hráče a obdržel žlutou kartu.
54'
Nyní se Morris provinil faulem a může být rád, že za následné chování nedostal druhou žlutou kartu.
53'
Střídání v týmu Connah's Quay FC: ze hřiště odchází Owen, přichází Edwards.
50'
Pumelice z nohy hostujícího hráče z přímého kopu letěla k pravé tyči, ale Klimovič předvedl dobrý zákrok a vyrazil míč!
49'
Nyní hosté získali přímý kop z dobré vzdálenosti.
48'
Následný signál z volného kopu se Soligorsku příliš nepovedl, ale stále je u míče.
47'
Morris se provinil faulem, když přišlápl nohu protihráči a uviděl žlutou kartu.
46'
Střídání v týmu Connah's Quay FC: ze hřiště odchází Horan, přichází Spittle.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:04.
První poločas je u konce a Soligorsk vede 1:0. Ve 24. minutě se hostující obránce Parker provinil faulem uvnitř svého vápna a s následným pokutovým kopem si poradil Bakaj, který zakončil přesně k levé tyči. Domácí mají hru i míč pod kontrolou častěji než soupeř a o postupujícím je takřka rozhodnuto.
45+4'
45+4'
Další faul z domácí strany a hosté tak mohou srovnat z volného kopu těsně před přestávkou.
45+3'
Následný přímý kop hostů ovšem nic vážnějšího nepřinesl.
45+2'
Bordačev, který je na hrací ploše pouze minutu už dostal žlutou kartu za svůj faul a Connah's získal přímý kop z nějakých pětadvaceti metrů.
45+1'
Střídání v týmu FC Šachťor Soligorsk: ze hřiště odchází Kuzmenok, přichází Bordačev.
45+1'
Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.
45'
Oba dva hráči už jsou mimo hrací plochu a může se tak pokračovat.
44'
Je potřeba zastavit krvácení z hlavy a vypadá to na velké nastavení v prvním poločase.
43'
Stále jsou oba dva hráči ošetřováni na hrací ploše a ani s jedním to nevypadá zrovna nejlíp.
41'
Ovšem následně srazil hráč domácích s protihráčem a na trávníku jsou lékaři.
40'
Soligorsk získal rohový kop z pravé strany a může navýšit své vedení.
39'
Bakaj předvedl svou velkou rychlost a málem se dostal přes posledního obránce, ovšem ten skluzem na poslední chvíli odkopl míč do zámezí.
37'
Nyní skončil útok Soligorsku jen míčem za bránou soupeře a tentokrát se o odkop postará Danby.
34'
Hra nyní nenabízí nic zajímavého. U míče jsou častěji domácí, když už ho získají hosté tak přijde nepřesný nákop a Klimovič se tak postará o odkopy od své svatyně.
32'
Poté Connah's Quay získal další dvě autová vhazování v krátké době, ale následně skončil míč jen u domácího gólmana Klimoviče.
30'
Soligorsk má stále míč pod kontrolou, ale následně přišel nepřesný nákop na pravou stranu a hosté tak získali autové vhazování.
28'
Nákop hostů letěl na Wignalla, ale u míče byl dřív brankář Klimovič.
26'
Hosté nyní získali autové vhazování na své polovině hrací plochy.
24'
K pokutovému kopu se postavil ELIS BAKAJ, který zakončil přesně k levé tyči, zatímco hostující brankář Danby šel na druhou stranu. Soligorsk se tak ujímá v dnešní odvetě vedení.
23'
Parker za svůj penaltový faul uviděl žlutou kartu.
23'
Byla nařízena penalta pro Soligorsk. Hostující obránce Parker poslal k zemi domácího hráče uvnitř vápna.
21'
Následný volný kop hostů nic velkého nepřinesl a u míče tak je opět domácí Šachťor.
19'
Kuzmenok se provinil faulem, když si v souboji pomohl rukama a Connah's získal volný kop.
18'
Domácí se opět dostali do vápna, ale následně skončil míč jen za bránou Connah's.
16'
A centr domácích byl skvělý, jelikož se po něm dostal hráč Soligorsku do hlavičky, ale ta letěla jen do míst, kde byl připraven brankář Danby.
14'
Hostující obránce nepustil přes sebe domácího útočníka, ale dopustil se faulu a Soligorsk tak získal volný kop z pravé strany.
12'
Domácí nyní získali autové vhazování a od první minuty prokazují své kvality, jelikož jsou lepším týmem.
10'
Následná střela sice letěla na domácí bránu, ale nebylo to nic nebezpečného a brankář Klimovič si sní lehce poradil.
9'
Domácí se nyní provinili faulem a následuje přímý kop pro Connah's.
7'
Soligorsk je dnes jasným favoritem a očekává se výhra minimálně o dvě branky i dnes.
5'
Hosté se dostali s míčem jen do zámezí za bránu Soligorsku a Klimovič tak má odkop od své svatyně.
3'
Domácí získali rohový kop z pravé strany, ale ten přistál jen na hlavě soupeře.
1'

FC Šachťor Soligorsk: Klimovič (C) – Šibun, Kuzmenok, Rybak, Matvejčik – Seljava, Szöke – Kovalev, Canas, Ebong – Bakaj
Náhradníci: Česnovskij – Burko, Soiri, Laptev, Sibomana, Šimunovič, Bordačev

Connah's Quay FC: Danby – Holmes, Disney, Horan (C), Wilson – Wignall, Owen, Parker, Morris, Bakare – Owens
Náhradníci: Rušton – Spittle, Woolfe, Poole, Edwards

Rozhodčí: Admir Šehović – Sreten Udovičić, Amer Macić (vš. BIH).
Connah's Quay FC:

Connah's Quay skončil ve skupině o titul rovněž na třetím místě a zajistil si tak první předkolo Evropské ligy. Nejlepším střelcem byl s jedenácti góly Wilde.
FC Šachťor Soligorsk:

Soligorsk skončil v loňské sezóně na třetím místě, ovšem nebyl daleko k titulu, ale poslední dvě zápasy vůbec nezvládl a oba prohrál, což ho stálo hodně. Nejlepším střelcem byl s deseti góly Laptev. V letošní sezóně se v domácí soutěži nachází na čtvrtém místě.
V odvetě prvního předkola Evropské ligy se proti sobě utkají týmy FC Šachťor Soligorsk a Connah's Quay FC. První zápas se hrál na stadionu Belle Vue před 577 přihlížejících diváků. Ve 20. minutě poslal Soligorsk do vedení Ebong. O čtrnáct minut později to už bylo 2:0 pro hosty, když se prosadil Bakaj. V 75. minutě hostující tým potvrzoval roli favorita a o třetí branku se postaral Šibun. Nakonec se ale dočkali i domácí, když v 89. minutě proměnil pokutový kop Morris. Nyní se bude hrát na stadionu Stroitel v Soligorsku. Tento stánek nabídne kapacitu pro 4 200 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Admir Šehović a jeho asistenti Sreten Udovičić a Amer Macić (vš. BIH).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.