Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Tobol Kostanay : Pyunik - 26. července 2018   17:00

Tobol Kostanay
49' Fedin  • 81' Turysbek
2:1
(0:0)
Pyunik
Pyunik
90' Korjan
Nepogodov – Mirošničenko, Kassai, Zulpa, Dmitrenko, Fedin – Nurgalijev (C) (90. Žarinbetov), Kvekveskiri, Kankava, Bystrov (68. Nuserbajev) – Lescano (72. Turysbek)
Juri Frischer – Silver Koiv, Veiko Mõtsnik (vš. EST)
Tsentralnij stadium, Kostanaj
Pyunik
Kobozev – Dmitrijev, Žestokov, Kadio, Grigorjan – Vojnov (81. Bogatyrev), Truševič, Hajrapetjan, Arakeljan (62. Hovsepjan) – Avetisjan (C), Konaté (69. Korjan)
Dragojevič – Balde, Bogatyrev, Diarrassouba, Hovsepjan, Korjan, Stežko

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 65 % : 35 %.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 3:4. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 3:13.
Je konec. Tobol nakonec zvítězil na domácí půdě 2:1. Tempo tohoto utkání bylo v první půli únavné a nezáživné, jelikož hosté bránili ve velkém počtu a Tobol se tak nemohl dostat do žádné větší šance. Největší gólovka přišla až ke konci prvního poločasu, ovšem střela Fedina šla těsně vedle pravé tyče.
Ve 49. minutě ovšem Fedin poslal domácí do vedení po krásné šajtli k lev tyči. V 81. minutě hostující brankář svým odkopem trefil Turysbeka, od kterého se míč odrazil do brány. Ovšem v 90. minutě se Korjan dostal do úniku a překonal domácího brankáře.
90+3'
90+3'
Domácí hráč se sice dostal ke střele, ale ta skončila jen nad horní tyčí brány Pjuniku.
90+2'
Pjunik nyní získal přímý kop, ale následná střela byla zblokována.
90'
Střídání v týmu FC Tobol Kostanay: ze hřiště odchází Nurgalijev, přichází Zarinbetov.
90'
Pyunik právě vstřelil branku!
Hosté se nakonec dočkali a dávají branku v samotném závěru utkání! RUSLAN KORJAN se po parádní přihrávce do běhu dostal do úniku, kde následně skvěle přehodil domácího brankáře!
89'
Domácí opět dostali míč do vápna, ale tam nakonec zakončení nepřišlo.
88'
Následný rohový kop ovšem nic nepřinesl, jelikož skončil na hlavě domácího hráče.
87'
Pjunik v závěru utkání získal rohový kop z levé strany a vstřelená branka na půdě soupeře by mu hodně pomohla do odvety.
86'
Hostující hráč se dostal uvnitř vápna až do zakončení, ale to mu nevyšlo podle představ.
84'
Tobol kontroluje zbytek dnešního utkání a stále drží míč na polovině soupeře.
81'
Střídání v týmu FC Pjunik: ze hřiště odchází Vojnov, přichází Bogatyrev.
81'
Tobol Kostanay právě vstřelil branku!
Domácí se nakonec dočkali a jdou do dvoubrankového vedení! Hostující brankář Kobozev udělal obrovskou chybu, když se snažil přihrát na levou stranu, ale napálil pouze BAURZHANA TURYSBEKA, od kterého se míč odrazil lobem až do brány Pjuniku.
79'
Nyní byl hostující hráč zfaulován, když se snažil odkopnout míč blízko rohového praporku na své polovině.
78'
Opět jsou u míče domácí hráči Tobolu, kteří chtějí dát druhou branku do odvety, ale Pjunik dnes brání ve velkém počtu hráčů.
77'
Domácí se sice snažili projít přes obranu až ke střele, ovšem ta nakonec nepřišla.
73'
Domácí drží míč na své polovině hrací plochy, ale hosté se pomalu začínají vysouvat.
72'
Střídání v týmu FC Tobol Kostanay: ze hřiště odchází Lescano, přichází Turysbek.
69'
Střídání v týmu FC Pjunik: ze hřiště odchází Konaté, přichází Korjan.
68'
Střídání v týmu FC Tobol Kostanay: ze hřiště odchází Bystrov, přichází Nuserbajev.
66'
Hosté se málem dostali až ke střele, ovšem do ní je nepustila domácí obrana.
63'
Nyní domácí získali volný kop, ale ten skončil jen u hostujícího brankáře, který míč vyrazil.
62'
Střídání v týmu FC Pjunik: ze hřiště odchází Arakeljan, přichází Hovsepjan.
60'
Pjunik pár minut pobýval na polovině soupeře, ale následně ztratil balón.
59'
Hosté se vydali dopředu, ale následně získali míč právě domácí, kteří jdou do rychlého protiútoku.
58'
Tobol nyní získal rohový kop z levé strany a může navýšit své vedení.
56'
Ovšem hosté se s míčem pouze zatáhli a následně ho získal právě domácí tým.
55'
Nyní přišel faul z domácí strany a Pjunik tak může ohrozit svatyni Tobolu.
53'
Opět se domácí pokoušeli něco vymyslet v útočné fázi, ale tam jim následně sebrali míč hosté, kteří ale daleko nedošli.
51'
Nyní přišel opět faul z hostující strany.
49'
Domácí jdou do vedení po čtyřech minutách hry ve druhé půli! MAXIM FEDIN se dostal přes obránce na hranici vápna a následně krásnou šajtlí zakončil přesně k levé tyči!
48'
Domácí se sice dostali do vápna, ale poté přišla jen nepřesná přihrávka.
47'
Domácí opět získali autové vhazování na polovině soupeře.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:02.
První poločas je u konce a branky jsme se zatím nedočkali. Tempo tohoto utkání je zatím velice únavné a nezáživné, jelikož hosté brání ve velkém počtu a Tobol se tak nemůže dostat do žádné větší šance. Největší gólovka přišla až ke konci prvního poločasu, ovšem střela Fedina šla těsně vedle pravé tyče.
45'
45'
Tobol to zkoušel po levé straně, ale následná střela Fedina skončila těsně vedle pravé tyče!
43'
Domácí sice získali rohový kop z levé strany, ale po jeho zahrání skončil míč jen v moci hostujícího brankáře.
41'
Domácí se dostali na deset metrů od hranice vápna, ale následná střela byla zblokována.
40'
Hosté se s míčem ani neženou dopředu, ale pouze ho odkopnou a Tobol tak má dostatek času na útoky.
37'
Domácí se stále snaží dostat do vápna soupeře, ovšem Pjunik brání ve velkém počtu.
35'
Míč skončil pouze v zámezí za hostující svatyní a následuje odkop brankáře Kobozeva.
34'
Nyní přišel další faul z hostující strany a u míče tak je Tobol.
31'
Centr domácích z levé strany nic velkého nepřinesl.
30'
Ale následně se k míči opět dostali domácí, kteří se dopředu dostávají velmi pomalu.
29'
Pjunik se sice vydal dopředu a nakonec vybojoval autové vhazování, které bude zahrávat Dmitrijev.
28'
Střela hostujícího hráče z velké dálky neměla potřebnou razanci a Nepogodov si s ní lehce poradil.
26'
Domácí tým se pokouší velmi pomalou kombinací dostat hlouběji do pole, ale následný nákop skončil jen v moci brankáře Kobozeva.
24'
Tobol se nyní dostal ke střele, ale ta skončila jen vedle hostující brány.
23'
Opět přišel nedovolený zákrok Pjuniku a u míče tak bude Tobol.
22'
Centr skončil pouze v moci domácího brankáře.
20'
Hajrapetjan dostal za svůj faul žlutou kartu.
19'
Nyní se domácí dostali do dvou šancí, ovšem první střelu z úhlu vyrazil brankář Kobozev a zakončení chvíli poté skončilo mimo bránu.
18'
A nakonec to byla pumelice, kterou vyslal tento stoper Pjuniku, ale ta letěla jen nad bránu Tobolu.
17'
Nyní přišel faul domácích a Pjunik tak získal přímý kop, který bude zahrávat Kadio.
16'
Domácí hráč se vůbec nedomluvil s brankářem Nepogodovem a po odehrání nákopu soupeře se srazili, ale nic vážného z toho nakonec nebylo.
15'
Poté zkoušel projít po levé straně Kankava, ale přes obranu Pjuniku neprošel.
14'
Stále jsou u balónu domácí hráči, ale jejich tempo při rozehrávce je spíš uspávající.
12'
Tobol po sražené střele vybojoval rohový kop z pravé strany.
11'
Nyní Pjunik zkoušel něco vymyslet středem hrací plochy, ovšem nakonec z toho nebylo nic velkého.
10'
Hra zatím nenabízí nic zajímavého a hraje se především ve středu hrací plochy.
9'
Ale nakonec domácí hráč odešel po svých a vypadá to, že bude moct pokračovat v utkání.
8'
Opět byl zfaulován domácí hráč Kvekveskiri, který dostal naloženo ve skluzu a nyní je ošetřován na hrací ploše.
7'
Domácí se pokoušeli o přihrávku do běhu, ale ta skončila jen v moci obrany hostů.
5'
Od začátku utkání má míč pouze domácí tým a hosté se dopouštějí faulů.
4'
Opět se soupeř z Pjuniku provinil nedovoleným zákrokem, po kterém skončil na zemi Kvekveskiri.
3'
Hostující hráč se provinil faulem ve středu hrací plochy a u míče tak bude domácí Tobol.
2'
Hosté získali autové vhazování na své polovině hrací plochy.
1'

FC Tobol Kostanay: Nepogodov – Mirošničenko, Kassai, Zulpa, Dmitrenko, Fedin – Nurgalijev (C), Kvekveskiri, Kankava, Bystrov – Lescano
Náhradníci: Busurmanov – Abilgazy, Darabajev, Nuserbajev, Turysbek, Žarinbetov, Žumaskalijev

FC Pjunik: Kobozev – Dmitrijev, Žestokov, Kadio, Grigorjan – Vojnov, Truševič, Hajrapetjan, Arakeljan – Avetisjan (C), Konaté
Náhradníci: Dragojevič – Balde, Bogatyrev, Diarrassouba, Hovsepjan, Korjan, Stežko

Rozhodčí: Juri Frischer – Silver Koiv, Veiko Mõtsnik (vš. EST).
FC Pjunik:

Pjunik skončil v arménské lize na pátém místě se třiceti šesti body. V 1. předkole Evropské ligy se utkal s Vardarem. A v prvním utkání na půdě arménského týmu padla jen jedna branka, kterou vstřelil ve 28. minutě Konate. Ve druhém zápase bylo vše otevřené, ale v 85. minutě se trefil Balde, který to zopakoval i o čtyři minuty později a Pjunik vyhrál 2:0.
FC Tobol Kostanay:

Tobol se v aktuálně probíhající domácí lize nachází na třetím místě se třiceti čtyřmi body. V 1. předkole Evropské ligy narazil na Samtrediu. První utkání na její půdě vyhrál 1:0, když se v nastaveném čase trefil Fedin. Do druhého zápasu vstoupil Tobol skvěle a po dvanácti minutách vedl díky brance Turysbeka. V 83. minutě pojistil postup Darabajev. Tobol tak vyhrál 2:0.
Ve 2. předkole Evropské ligy se proti sobě utkají týmy FC Tobol Kostanay a FC Pjunik. Tato mužstva se spolu ještě neutkala a čeká je tak premiéra. Hrát se bude na stadionu Tsentralnij v Kostanaji. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Juri Frischer a jeho asistenti Silver Koiv a Veiko Mõtsnik (vš. EST).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.