Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Tre Fiori : KÍ Klaksvík - 4. července 2019   20:45

Tre Fiori
Tre Fiori
0:4
(0:3)
KÍ Klaksvík
KÍ Klaksvík
29' Bjartalid   • 33' Johannesen J.   • 45+2' Johannesen P.   • 75' Danielsen
Tre Fiori
Simoncini – D'Addario, Righetti, Angelini (52. Pestrin), Cuzzilla (66. Della Vella) – Carubini (77. Marconi), Lago, Compagno D. – Constantini, Compagno A. (C), Hijuelos
Sebastiani – Pestrin, Della Valle, Burrafato, Tamagnini, Bacchiocchi, Marconi
Novak Simović – Milan Minić, Milan Sutulović (všichni Srbsko)
San Marino Stadium (Serravalle)
KÍ Klaksvík
Joensen K. – Brinck, Pavlović (79. Niclassen), Simonsen, Danielsen – Sandmael, Bjartalid – Johannesen J. (46. Stamneströ) – Hadžibulić, Johannesen P. (57. Klettskard), Andreasen (C)
Joensen M. – Lewis, Stamneströ, Niclasen, Klettskard, Došljak, Olsen

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou.
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 5:10. Střely mimo: 1:4. Rohy: 1:9. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 6:7.
Je dobojováno a z jasné výhry se radují hráči Klaksvíku. Ti i ve druhém poločase dominovali a svého soupeře téměř k ničemu nepustili. Navíc se jim podařilo přidat i čtvrtý gól, o který se po rohovém kopu postaral Danielsen, jenž tak zpečetil postup svého celku do druhého předkola Evropské ligy.
90+4'
90+3'
Domácí měli v závěru ještě velkou šanci vstřelit branku! Hijuelos se vydal dopředu po levém křídle a poté střelou z úhlu orazítkoval pravou tyč Joensenovy svatyně.
90+2'
Hijuelos zkusil své štěstí zpoza šestnáctky, ovšem jeho pokus neprošel skrz obranný val Klaksvíku.
90+1'
Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny tři minuty.
90'
Hosté už si závěr zápasu užívají a je jasné, že o vítězství už je nemůže nic připravit.
89'
Ten ale nedopadl vůbec dobře, jelikož zakončující Lago se v době přihrávky nacházel v ofsajdu, a hra proto byla přerušena.
88'
Hijuelos byl nedovoleně atakován ve středu hřiště a modří budou mít ještě šanci udeřit z volného přímého kopu.
87'
Andreasen vystihl nepřesný pas Della Valleho a mohl se hnát dopředu, jenže balon si příliš předkopl a poté už ho nedokázal zastihnout na hrací ploše.
86'
Hadžibulić se sice nedostal přes D'Addaria, avšak hosté i nadále zůstali u balonu a nyní v poklidu kombinují.
84'
Žlutou kartu dostává Pestrin (SP Tre Fiori).
83'
Andrea Compagno se chtěl probít s míčem středem hřiště, ale rychle se k němu stáhli dva protihráči a domácí kapitán neměl šanci uspět.
82'
Po rohovém kopu hlavičkoval z dobré pozice Simonsen, nicméně jeho hlavička zamířila nad bránu domácího celku.
81'
Na centr Klettskarda si naskakoval Stamneströ, před kterým ale na poslední chvíli odvrátil míč na roh D'Addario.
80'
Della Vella se dostal pod tlak napadajícího Andreasena a nakonec mu nezbylo nic jiného než poslat balon do zámezí.
79'
Střídání v týmu KÍ Klaksvík: ze hřiště odchází Pavlović, přichází Niclassen.
78'
V dobré palebné pozici se ocitl Hadžibulić, ovšem ten ideální moment pro střelu prováhal a poté byl odzbrojen Righettim.
77'
Střídání v týmu SP Tre Fiori: ze hřiště odchází Carubini, přichází Marconi.
75'
KÍ Klaksvík právě vstřelil branku!
Naopak na druhé straně hosté přidávají čtvrtý gól. Po rohovém kopu si na přední tyč seběhl Hadžibulić, jehož zakončení ještě dokázal Simoncini vyrazit, ovšem na dorážku JÓANNESE DANIELSENA už byl krátký.
74'
Velká šance Tre Fiori! Centr Constantiniho z pravé strany se se štěstím dostal k Andreovi Compagnovi, který však trefil pouze břevno.
73'
Z této standardky se jim to nepovedlo, neboť centr Della Velly odhlavičkoval do bezpečí Simonsen.
72'
Andrea Compagna vybojoval další volný přímý kop pro svůj tým. Dočkají se domácí branky?
71'
Výborně to nyní udělal Lago, jenž nasadil jesličky Sandmaelovi a poté se jím nechal faulovat.
70'
Po pravém křídle to zkoušel Hadžibulić, kterému však míč ukopl od nohy Della Vella.
69'
Domácí se po zisku balonu rychle vydali dopředu, avšak hned první přihrávka Carubiniho byla nepřesná, a z této akce tak nic nevzniklo.
67'
Lago se pokusil protáhnout mezi dvěma protihráči, ale naložil si až příliš velké sousto a o balon přišel.
66'
Střídání v týmu SP Tre Fiori: ze hřiště odchází Cuzzilla, přichází Della Vella.
65'
Ten rozehráli hosté na krátkou vzdálenost a nyní se snaží kombinovat okolo pokutového území svého soupeře.
64'
Andreasen se prosmýkl středem hřiště a poté ranou z dvaceti metrů pořádně protáhl Simonciniho, jenž jeho střelu vyrazil na roh.
63'
Na hrací ploše zůstal na chvíli ležet Pavlović, který se ale po chvilce strávené na trávníku zvedl a zřejmě se nebude jednat o nic vážného.
62'
Žlutou kartu dostává Constantini (SP Tre Fiori).
61'
Žlutou kartu dostává Hadžibulić (KÍ Klaksvík).
60'
Modří sice teď napadali rozehrávku soupeře hodně vysoko, avšak hosté si s tím dokázali poradit a i nadále mohou kombinovat.
59'
Nákop Simonsena proskotačil obranou domácích a Andreasen se málem dostal do samostatného úniku, avšak nakonec u míče byl přeci jen první Simoncini, jenž balon odkopl daleko od své brány.
58'
Po delší době měl Klaksvík k dispozici rohový kop, nicméně na nabídku Bjartalida si nikdo v bílém nenaskočil.
57'
Střídání v týmu KÍ Klaksvík: ze hřiště odchází Johannesen P., přichází Klettskard.
56'
Sandmael si zpracoval prudký pas Brincka a poté poslal míč proti noze Bjartalidovi, který ale trefil pouze před sebou stojícího Righettiho.
55'
Po několika nepřesnostech se míč dostal k Lagovi, jenž nechtěl riskovat další ztrátu, a proto raději nahrál dozadu na Righettiho.
54'
Žlutou kartu dostává Compagno A. (SP Tre Fiori).
53'
Po centru z pravé strany hlavičkoval Andrea Compagno, s jehož zakončením neměl Joensen sebemenší problémy.
52'
Střídání v týmu SP Tre Fiori: ze hřiště odchází Angelini, přichází Pestrin.
51'
Ten však žádné vzrušení nepřinesl, jelikož Bjartalidovu nabídku odvrátil na přední tyči stojící Carubini.
50'
Andreasenova nabídka byla zblokována jedním z obránců Tre Fiori a následovat bude rohový kop hostů.
49'
Bjartalid se pokusil prosadit středem hřiště, ovšem jeho individuální akce se s úspěchem nepotkala.
48'
Dalším faulem se prezentoval Andreasen, kterému dal hlavní sudí jasně najevo, že příště bude podobný zákrok trestat žlutou kartou.
47'
Hadžibulić ztratil míč a při snaze získat ho zpět fauloval Laga, domácí budou moct v klidu rozehrávat.
46'
Střídání v týmu KÍ Klaksvík: ze hřiště odchází Johannesen J., přichází Stamneströ.
46'
Je za námi úvodní dějství a hosté zatím potvrzují roli favorita.Tlak Klaksvíku vyústil v pokutový kop ve 29. minutě, který proměnil Bjartalid. Na tuto branku ještě navázali dvěma přesnými zásahy Patrik a John Johannesenové, a stav je tak po prvním poločase 0:3 z pohledu domácích.
45+3'
45+2'
Krátce před koncem prvního poločasu hosté navyšují svůj náskok! Sandmael se protáhl středem hřiště a poté předložil míč PATRIKU JOHANNESENOVI, jenž z mírného úhlu překonal domácího brankáře
45+1'
Nad rámec prvního poločasu byly nastaveny dvě minuty.
45'
Klaksvík měl ještě možnost udeřit z volného přímého kopu, ale dalekonosnou ránu Sandmaela vyrazil pohotový Simoncini.
44'
Dlouhý aut Brincka prodloužil za sebe Hadžibulić, avšak za ním se nikdo z jeho spoluhráčů nenacházel, a tak mohou kombinovat domácí.
43'
Nyní to zpoza šestnáctky zkusil John Johannesen, jehož tvrdá pumelice však zamířila vysoko nad domácí svatyni.
42'
Hosté jsou si dobře vědomi svého náskoku, a proto už směrem dopředu nijak zvlášť nespěchají.
40'
Constantini táhl útok Tre Fiori po pravé straně. Těsně před vápnem si chtěl posunout balon na levačku, ovšem Pavlović mu jej ukopl od nohy.
39'
Z velkého úhlu to nyní zkusil Hadžibulić, nicméně Simoncini byl připravený a míč nadvakrát zkrotil.
38'
Po nabídce Laga hlavičkoval Hijuelos, ovšem jeho zakončení se mezi tři tyče nevešlo.
37'
Centr Constantiniho letěl do dobrého prostoru, avšak Angelinimu nakonec chybělo pár decimetrů k tomu, aby míč zasáhl.
36'
Dnes zatím velmi aktivní Andrea Compagno byl znovu faulován a uvidíme další volný přímý kop Tre Fiori.
35'
Hosty vstřelené branky očividně uklidnili a nyní je na nich znát velký klid v kombinaci.
33'
Klaksvík rychle přidává druhý gól! Na pravé straně dostal spoustu prostoru Danielsen, jenž následně posadil balon přesně na hlavu JOHNA JOHANNESENA a ten z hranice malého vápna překonal Simonciniho.
32'
Domácí mohli hned odpovědět ze standardní situaci, avšak nikdo v modrém se k zakončení nedostal.
31'
Žlutou kartu dostává Johannesen J. (KÍ Klaksvík).
29'
A hosté se dostávají do vedení! Pokutový kop si vzal na starosti JÓANNES BJARTALID, který přízemní střelou do protipohybu brankáře Simonciniho otevřel skóre dnešního utkání.
28'
Žlutou kartu dostává Righetti (SP Tre Fiori).
27'
V pokutovém území domácích byl faulován Hadžibulić a hlavní sudí tentokráte neváhal a nařídil penaltu!
26'
Tre Fiori mohli udeřit z dalšího volného přímého kopu, ale nabídku Compagna pro sebe bez problémů uzmul Joensen.
25'
V posledních chvílích sledujeme poněkud nepřesnou pasáž hry, v níž se ani jeden z týmů nedokáže delší dobu udržet na balonu
24'
Andreasen se uvolnil na levé straně a poté hledal své spoluhráče číhající v šestnáctce, ovšem nikdo z nich na balon nedosáhl.
23'
Bílí zahrávali další roh, po kterém nepřesně zakončoval Pavlović. Simoncini bude vykopávat od své brány.
22'
Constantini se sice zbavil dvou protihráčů, nicméně na toho třetího už si nepřišel a balon ztratil.
20'
Klaksvík měl poté ještě rohový kop, ale Bjartalidovu nabídku vyboxoval mimo pokutové území brankář Simoncini.
19'
Další individuální akce Hadžibuliće už byla o něco úspěšnější, avšak jeho centr odvrátil před sbíhajícím Andreasenem Angelini.
18'
Hadžibulić se chtěl prosmýknout po pravém křídle, jenže na pozorně bránícího Cuzzillu si nepřišel.
17'
Po centru z pravé strany hlavičkoval z hranice malého vápna Bjartalid, který však v krkolomné pozici nedokázal zamířit přesně.
16'
Patrik Johannesen si zpracoval balon a následně vypálil na Simonciniho. Ten byl ale připravený a připsal si rutinní zákrok.
15'
Z velké dálky to nyní zkusil Hijuelos, nicméně jeho rána byla velmi nepřesná a balon zamířil vysoko nad bránu.
14'
Nedovoleným zákrokem se prezentoval na druhé straně také Constantini, jenž nedovoleně atakoval Danielsena.
13'
Stejnou standardku si vyzkoušeli také hosté, avšak po faulu Andreasena byla hra přerušena a balon přisouzen hráčům Tre Fiori.
12'
Z následného rohového kopu už ale nic nevzniklo, neboť centr Laga si ze vzduchu stáhl gólman Joensen.
11'
A sanmarinský celek to nesehrál vůbec špatně. Na přední tyči totiž vyplaval zcela osamocený Carubini, jehož hlavičku zblokoval na roh Sandmael.
10'
Andrea Compagno byl faulován u postranní čáry a domácí budou zahrávat volný přímý kop.
8'
Ve vápně Tre Fiori se po lehkém kontaktu s Righettim poroučel k zemi Hadžibulić a hosté se dožadovali pokutového kopu, ovšem srbský sudí nechal hru plynout dál.
7'
Andrea Compagno napadal rozehrávku soupeře, jenže v souboji s Simonsenem to přehnal s agresivitou a byl mu odpískán faul.
6'
Jednalo se o Johna Johannesena, jenž po krátkém ošetření odkulhal ze postranní čáru. Vypadá to ale, že bude v pořádku.
5'
Na hrací ploše zůstává nyní ležet jeden z hostujících hráčů, ke kterému okamžitě zamířil lékařský tým Klaksvíku.
4'
Bjartalid ztratil míč ve středu hřiště a své zaváhání musel hasit faulem, který klidně mohl být oceněn žlutou kartou.
3'
Podobným způsobem to zkusil na druhé straně také Brinck, avšak jeho pas byl nepřesný a balon skončil v zámezí.
2'
Krátce po rozehrávce vyslal Angelini dlouhý nákop na Hijuelose, ovšem ten neměl v hlavičkovém souboji s Pavlovićem šanci uspět.
1'
Zazněl úvodní hvizd, zápas může začít! Výkop si vzali na starosti fotbalisté Tre Fiori, kteří dnes nastupují v modrých dresech. Jejich soupeř naopak zvolil bílou sadu.
1'

SP Tre Fiori: Simoncini – D'Addario, Righetti, Angelini, Cuzzilla – Carubini, Lago, Compagno D. – Constantini, Compagno A. (C), Hijuelos
Náhradníci: Sebastiani – Pestrin, Della Valle, Burrafato, Tamagnini, Bacchiocchi, Marconi

KÍ Klaksvík: Joensen K. – Brinck, Pavlović, Simonsen, Danielsen – Sandmael, Bjartalid – Johannesen J. – Hadžibulić, Johannesen P., Andreasen (C)
Náhradníci: Joensen M. – Lewis, Stamneströ, Niclasen, Klettskard, Došljak, Olsen

Rozhodčí: Novak Simović – Milan Minić, Milan Sutulović (všichni Srbsko).
Odvetné utkání povede trojice srbských rozhodčích. Hlavním bude Novak Simović, jenž řídí hlavně utkání v Srbsku, ale má také zkušenosti s egyptskou ligou, kde rozhodoval tři duely. Ve 130 zápasech rozdal 591 žlutých karet a nařídil 36 pokutových kopů. Na čarách mu budou vypomáhat Milan Minić a Milan Sutulović.
Vítám všechny fotbalové nadšence u odvetného zápasu předkola Evropské ligy, v němž se představí SP Tre Fiori a KÍ Klaksvík. Úvodní souboj s přehledem ovládlo mužstvo z Faerských ostrovů, tak by Tre Fiori muselo v odvetě výrazně zabrat a vyhrát o pět branek, aby postoupilo. O tom, že ve fotbale je všechno možné je jasné, ovšem vsítit pět gólů se stává málokdy.

KÍ Klaksvík – SP Tre Fiori 5:1 (2:0)

Branky: 9. Johannesen, 37. Sandmael, 56. Johannesen, 73. Bjartalid, 83. Bjartalid – 90+3. Compagno.

Karty: 26. Pavlović (KLK), 32. Hadžibulič (KLK), 45+2. Johannesen (KLK), 69. Brinck (KLK) – 30. Carubini (TRF), 74. Lago (TRF), 86. Compagno (TRF).

Statistiky zápasu:

Držení míče: 58 % : 42 %. Střely na branku: 10:4. Střely mimo: 6:0. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 15:11.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.