Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Celtic : Stockholm - 22. srpna 2019   20:45

Celtic
Celtic
48' Forrest  • 73' Edouard
2:0
(0:0)
Stockholm
Stockholm
Celtic
Gordon – Bolingoli, Šimunovič, Jullien, Ajer – McGregor, Brown, Forrest (82. Ntcham) – Johnston (82. Morgan), Edouard (84. Bayo), Christie
Hazard – Bayo, Bitton, Griffiths, Hayes, Morgan, Ntcham
Bognar – Buzás, Kóbor
Celtic Park, Glasgow
Stockholm
Linner – Granli, Karlsson, Mets – Lundstrom (86. Rashidi), Larsson, Adu, Bahoui (70. Saletros), Lindkvist – Goitom, Sigthorsson (72. Obasi)
Janosevic – Dimitriadis, Hussein, Michel, Obasi, Rashidi, Saletros

Tímto se s váma loučím, přeji vám krásný zbytek večera a na počtenou u dalších přenosů.
Je konec! Celtic zaslouženě poráží AIK Stockholm 2:0. V prvním poločase byli domácí fotbalisté lepším týmem na hřišti avšak branku nevstřelili. Ve druhém poločase hosté zlepšili svou hru, nicméně domácím se už po dvou minutách druhé půle podařilo skórovat, když Forrest dostal míč za Linnera. Celtic přidal druhou branku až v 73. minutě. Edouard krasným přímákem uzavřel skóre dnešního zápasu.
90+3'
90+2'
Jenže přímý volný kop nevyšel podle představ a u míče jsou znovu hráči Celticu.
90+1'
Domácí se provinili přestupkem na polovině soupeře. Švédský brankář bude zahrávat přímý volný kop.
90'
Druhý poločas se nastaví o tři minuty!
89'
Míče se znovu zmocnili fotbalisté Glasgow, kteří kombinují přibližně na polovině hřiště.
88'
Stockholm se ještě nevzdává. Snaží se alespoň snížit. Nyní má k dispozici autové vhazování.
87'
Celtic stále kombinuje na své polovině.
86'
Střídání v týmu AIK Stockholm: ze hřiště odchází Lundstrom, přichází Rashidi.
86'
Fotbalisté Glasgow znovu kombinují na polovině soupeře. Zápas se velmi rychle blíží ke svému konci.
84'
Střídání v týmu Celtic FC: ze hřiště odchází Edouard, přichází Bayo.
83'
Obrovskou šanci měl na kopačce Edouard. Jeho střelu ovšem vyčapal švédský brankář.
82'
Střídání v týmu Celtic FC: ze hřiště odchází Forrest, přichází Ntcham.
Střídání v týmu Celtic FC: ze hřiště odchází Johnston, přichází Morgan.
81'
To byla obrovská šance! McGregor se dostal do úniku, přesto ho stíhal obránce tak dokázal zakončit. Jeho střela letěla těsně vedle brány.
79'
Švédové se dostali s míčem na soupeřovu polovinu. Goitom se pokusil přejí přes obránce Glasgow, to se mu ovšem nepovedlo.
78'
Glagow se následně dostal do rychlého protiútoku. Hostující obránci stačili stáhnou a míč, včetně útočníka, dopravit za brankovou čáru.
77'
Další aut pro Stockholm. Tentokrát je to podstatně blíže brance Celticu.
76'
Stockholm bude zahrávat autové vhazování. Bohužel pro ně je to příliš daleko od soupeřovy brány.
73'
Celtic právě vstřelil branku!
Krásný gól! Glasgow zahrával volný přímý kop z velmi nebezpečné pozice. Kop si vzal na starosti ODSONNE EDOUARD, který poslal nádhrným způsobem míč do brány. Hostující brankář se za střelou jen ohlédl.
72'
Střídání v týmu AIK Stockholm: ze hřiště odchází Sigthorsson, přichází Obasi.
72'
Celtic opět drží míč na polovině soupeře.
71'
Larsson poslal míč až ke svému brankáři. Ten uklidňuje hru a rozehrává na obránce.
69'
Střídání v týmu AIK Stockholm: ze hřiště odchází Bahoui, přichází Saletros.
67'
Hostující družstvo se nyní provinilo ofsajdem. Gordon bude rozehrávat z hranice pokutového území.
66'
Bahoui se dostal k hlavičce. Jeho zakončení nebylo přesné a postrádalo razanci.
65'
Brown nakonec prohrál osobní souboj v rohu hřiště. Hosté budou rozehrávat autem.
63'
Lindkvist se pokusil rozjet akci po levém křídle. Jeho nepřesný centr skončil na hlavě jednoho z obránců Celticu.
62'
Následný pokus domácích skončil vedle branky Linnera. Ten tak bude rozehrávat od své branky.
62'
Celtic má k dispozici autové vhazování.
61'
Domácí fotbalisté kontrolují balon na polovině soupeře a snaží se vstřelit uklidňující druhou branku.
59'
Christie se pokusil obejít Metse. To se mu nakonec nepovedlo. Mets mu sebral míč a ještě zamířil do protiútoku. Ten však neměl dlouhého trvání.
58'
Goitom se provinil přestupkem na polovině soupeře. Celtic bude rozehrávat přímý volný kop.
57'
Výkop hostujícího Linnera končí na kopačkách Celticu. Domácí fotbalisté nyní uklidňují hru.
56'
Stockholm má nyní k dispozici autové vhazování. Hosté oproti prvnímu poločasu zlepšili svou hru.
55'
Švédský klub teď odevzdal míč svému protivníkovi a musí znovu bránit.
53'
Hosté ze Švédska kombinují na své polovině. Čas na vyrovnání dnešního utkání se jim krátí.
52'
Sigthorsson se pokusil nacentrovat míč před bránu. Jeden z obránců poslal míč vedle brány.
51'
Další nebezpečná akce. Christie prošel do pokutového území jako nůž máslem a vypálil. Jeho nebezpečnou střelu vyrazil Linner vedle brány..
50'
Celtic pokračuje v tlaku. Nyní má k dispozici autové vhazování.
48'
A Celtic jde zaslouženě do vedení! JAMES FORREST se dostal s míčem do vápna a těsně za čárou ohraničující pokutové území vypálil. Linner jeho střelu vyrazil pouze za sebe a míč doletěl do brány.
47'
McGregor vypálil zpoza vápna. Hostující brankáře vyrazil míč nad bránu.
46'
První akce Celticu končí za brankovou čárou. Hostující brankář bude rozehrávat od branky.
46'
Po prvním poločase je stav utkání bez branek. Domácí fotbalisté měli více ze hry. Měli více míč na kopačkách a měli i víc střel. Bohužel pro ně se žádná střela neujala a stav je tedy bezbrankový.
45+2'
45+2'
Brownova střela z první byla hodně nepřesná a mířila hodně vysoko.
45+1'
Domácí znovu zamkli svého soupeře na jejich polovině. Nicméně se stále nemohou dostat k ohrožení soupeřovy brány.
45+1'
Nastavují se dvě minuty!
45'
Ten jim ale nevyšel podle představ. Hosté ale stále drží míč na polovině soupeře.
44'
Hosté budou zahrávat přímý volný kop z poloviny hřiště.
42'
Žlutou kartu dostává Bolingoli (Celtic FC).
42'
Johnston nepřešel přes dva obránce. Ti odkopávají balon do bezpečí.
41'
Celtic znovu kombinuje na polovině soupeře. Ta mezírka v defenzivě Stockholmu stále nepřichází.
40'
Šimunovič se dopustil přestupku na své polovině a hosté budou zahrávat přímý volný kop z nebezpečné pozice.
38'
Žlutou kartu dostává Larsson (AIK Stockholm).
37'
Domácí obránci opět kombinují na polovině hřiště a čekají na mezírku v defenzivě Stockholmu.
35'
Sigthorsson se dostal k zakončení. jenže obránce Celticu střelu zablokoval do rohu, kde Ajer poslal míč na aut.
35'
Sigthorsson vybojoval rohový kop pro svůj tým.
34'
Autové vhazování pro Stockholm. Zahrávat ho bude Lindkvist.
33'
Obránci domácího celku si znovu přihrávají na polovině hřiště a vyčkávají na mezírku v obraně Stockholmu.
32'
Hosté se na chvilku usadili na soupeřově polovině. Jenže to zatím nejsou přesné přihrávky. Obrana Celticu stačí posílat míč do zámezí.
31'
Další nepřesná rozehrávka skotské obrany. Stockholm má k dispozici autové vhazování.
30'
Centr domácích z levé strany zablokovala obrana Stockholmu. Domácí ale pokračují v tlaku.
28'
Celtic doslova nepouští soupeře k míči. Ajer zkusil přejít soupeře, raději ale přihrál spoluhráči.
27'
Celtic drží svého soka na polovině soupeře. Nyní je přerušena hra. Jeden z hostujících hráčů zůstal ležet na trávníku.
25'
Obránci skotského družstva usazeni na polovině soupeře. Edouardovu střelu vyrazil Linner na roh.
24'
Celtic stále u míče. Ajer následně vyslal nepřesnou přihrávku dopředu. Míče se po dlouhé době zmocnili hosté.
22'
Domácí tlačí svého soupeře, nicméně zatím se jim nedaří vstřelit první branku dnešního utkání. Další nepřesnou přihrávku vyslal Brown. Míč nakonec odkopl jeden z obránců AIK.
20'
Obrovská šance domácích! Johnston získal míč v pokutovém a měl před sebou jen brankáře, přesto však nepochopitelně minul. Následná hlavička Browna skončila v rukavicích Linnera.
19'
Ajer poslal nebezpečnou přihrávku před bránu. Tu zneškodnil pozorný Karlsson.
19'
Domácí postupují stále blíže k soupeřově brance.
18'
Christie poslal příliš dlouhý centr na druhou stranu, Edouard stihl míč na hrací ploše a ten tak zůstává v držení Celticu.
16'
Edouard dostal míč do soupeřovy brány. Nicméně byl mávaný ofsajd, tudíž branka nemůže být uznána.
15'
Velkou šanci měl Sigthorsson. Ten se dostal k hlavičce po centru z pravé strany. Jeho zakončení bylo ale nepřesné.
15'
Hosté se pokusili o akci po pravé straně. Míč však skončil za bránou.
14'
Velmi nepřesnou přihrávku vyslal Šimunovič. Tu už jeho spoluhráč na hrací ploše nestihl a hosté jsou znovu u míče.
13'
Nyní si zahrál i Linner. Ten ale posílá míč do zámezí. Celtic má k dispozici autové vhazování.
12'
Ztráta míče na polovině soupeře. Celtic se znovu pokusí ohrozit soupeřovu branku.
11'
Švédsky tým se usadil na polovině soupeře a kombinuje. Stockholm se však do velké šance nedostal.
11'
Další aut pro AIK. Nyní o kousek blíže domácí branky.
10'
Nyní sou po dlouhé době u míče hosté, kteří mají k dispozici autové vhazování.
10'
Teď už se pokračuje ve hře. Jenže Linner poslal míč do autu a Celtic se tak znovu dostane k míči.
9'
Lindkvist zůstal ležet na trávníku a je ošetřován.
8'
Skotský tým znovu vhazoval. Zatím má jednoznačnou převahu, co se držení míče týče.
7'
Forrest se pokusil přejít přes hostujícího obránce. Ten však odkopl míč za čáru. Celtic bude zahrávat rohový kop.
7'
Mets se provinil přestupkem na polovině soupeře. Celtic je stále v držení míče.
6'
Celtic trpělivě čeká na mezírku v obraně AIK. Nyní si i zahrál domácí brankář Gordon.
5'
Obránci skotského týmu si stále přihrávají na polovině hřiště.
4'
Hosté poslali míč pouze do zámezí. Celtic stále drží míč na polovině hřiště.
3'
První přestupek o který se postaral domácí tým. Stockholm ale míč dlouho neměl, jelikož se ho znovu zmocnil skotský celek.
2'
U míče jsou aktuálně fotbalisté Celticu. Ihned ve druhé minutě rozjeli domácí akci po pravém křídle, ale domácí útočník byl vytlačen za brankovou čáru. Linner bude rozehrávat od své branky.
1'
Úvodní výkop dnešního utkání obstarali hosté ze Švédska. Nicméně jejich první nákop končí za pomezní čárou. Domácí budou vhazovat.
1'

Celtic FC: Gordon – Bolingoli, Šimunovič, Jullien, Ajer – McGregor, Brown, Forrest – Johnston, Edouard, Christie
Náhradníci: Hazard – Bayo, Bitton, Griffiths, Hayes, Morgan, Ntcham

AIK Stockholm: Linner – Granli, Karlsson, Mets – Lundstrom, Larsson, Adu, Bahoui, Lindkvist – Goitom, Sigthorsson
Náhradníci: Janosevic – Dimitriadis, Hussein, Michel, Obasi, Rashidi, Saletros

Rozhodčí: Bognar – Buzás, Kóbor.
AIK Stockholm také bojoval o Ligu mistrů, ale také neúspěšně. Švédský celek nejdřív narazil na Ararat-Armenia a venku prohrál 1:2. Doma ale vyhrál 3:1 a postoupil. Pak hrál s Mariborem a venku prohrál 1:2, ovšem doma nezvládl prodloužení a z postupu se radoval hostující celek. V dalším předkole Evropské ligy narazil na S. Tiraspol a to vyhrál 2:1 a doma hrál 1:1.
Celtic FC bojoval o Ligu mistrů, ale ani v této sezoně předkolo nezvládl. Celtic nejdříve narazil na Sarajevo, které porazil 3:1 venku a 2:1 doma. Poté se mu do cesty postavil celek Kalju a po domácí výhře 5:0 vyhrál venku 2:0. Ve třetím předkole hrál s rumunskou Kluží. Venku uhrál slibnou remízu 1:1, ovšem doma propadl a prohrál 3:4.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Evropská liga má na programu poslední předkolo, ze kterého tedy poputují úspěšné celky do základní skupiny Evropské ligy. My dnes budeme sledovat duel mezi Celticem a AIK Stockholmem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.