Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Connah's Quay : FK Partizan - 25. července 2019   19:30

Connah's Quay
0:1
(0:0)
FK Partizan
FK Partizan
62' Scekic
Green – Bakare, Farquaharson, Harrison, Harwood, Weir.
Michal Očenaš
Belle Vue (Rhyl)
FK Partizan
Stevanovic – Brezancic, Lutovac, Ozegovic, Smiljanic, Stevanovic, Vujacic.

Dnešní vypjaté utkání mezi Connah's Quay a Partizanem Bělehrad nám nabídlo pouhý jeden gól. Hosté byli v roli velkých favoritů, což splnili výraznou aktivitou, nikoliv však produktivitou. Domácí tým se zmohl na pouhopouhou jednu střelu, která byla zblokovaná. Slovenský sudí mimo jiné rozdal pět žlutých karet, všechny padly v 1. poločase.

Na jediný gól se čekalo až do 62. minuty, kdy se po levé straně dostal s míčem Zdjelar, jemným lobem poslal míč do prostoru před bránou, kde jej Tošič odhlavičkoval přímo na kopačku Aleksandara Scekice, jenž se blýsknul pohledným zakončením k pravé tyči (viz. gif).
Pro domácí tým je těsná porážka 0:1 proti takovému mužstvu jistě velký úspěch.
90+4'
90+3'
Jeden z hráčů Connah's Quay se dostal v šestnáctce k hlavičce, která letěla šikovně do levé časti brány. Brankář Stojkovič byl při smyslech a nebezpečí zlikvidoval.
90+2'
Bělehrad si může ulevit. Rohový kop soupeře odvrátili.
90+1'
Sudí nastavuje 3 minuty!
90'
Domácí mužstvo se rozhodně nevzdává a stále napíná své fanoušky. Před malou chvíli předvedli další útok, který skončil neúspěšně. Nyní však mají roh!
88'
Jenže gólman Brass je dnes velmi pozorný a centr v pohodě zlikvidoval.
87'
Miletic si teď vysloužil výbornou technikou faul. Partizan má výhodu, neboť bude zahrávat standartku.
86'
Tošič chtěl obehrát před sebou stojícího hráče, ale míč mu vtipně odskočil.
86'
Dlouhý aut navštívil vápno Bělehradu, ale k ohrožení jejich bráně nedošlo.
85'
Autové vhazování pro červené.
83'
Autor jediného gólu je po tvrdém pádu na trávník v ležící poloze a na nohy se mu vůbec nechce.
82'
Domácí hráč Bakare vybojoval dobrou prací rohový kop pro svůj tým.
80'
Statistiky držení míče 10 minut před koncem: Connah's Quay – 41% | 59% – Partizan Bělehrad
79'
Hosté se provinili nedovoleným zákrokem na jednoho z hráčů protějšího týmu. Míč si tak bere domácí gólman, jenž bude rozehrávat.
78'
Odkop od brány domácího týmu.
76'
Volný kop pro Connah's Quay.
75'
Domácí Bakare se po povedeném centru mohl chopit míče a vystřelit, jenže byl odmáván ofsajd, což domácí fanoušky rozhodně nepotěšilo.
73'
Střídání v týmu Connah's Quay FC: ze hřiště odchází Insall, přichází Farquaharson.
72'
Nadějně to vypadalo i na straně domácích, kteří se málem dostali v šestnáctce k zakončení.
71'
Pavlovič si potáhl míč až před vápno, odkud dostal nepřesně vystřelil. Míč nakonec po ještě dalším centru a hlavičce hostů končí v náruči gólmana Brasse.
70'
Hosté mohou být díky vstřelené brance klidnější, neboť jako od papírových favoritů se od nich čeká stoprocentní výhra.
68'
Bělehradští se znovu dostávají na útočnou půli. Nyní mají k dispozici autové vhazování ve středu hřiště.
66'
Bílí pokračují s míčem na kopačkách a již vymýšlí další akci.
65'
Byl to Tošič, jenž vyprodukoval nebezpečnou střelu, která o centimetry minula levou část konstrukce brány.
64'
Díky dalšímu faulu si hosté vyzkouší další standartku.
62'
Partizan právě vstřelil branku!
V 62. minutě vidíme úvodní branku! Tak Partizan Bělehrad konečně využil svou obrovskou aktivitu a přeměnil ji v první gól zápasu. Vše začalo průnikem po levé straně, odkud přišel centr před bránu, kde jej odhlavičkoval Tošič na ALEKSANDARA SCEKICE, jenž krásnou střelou k pravé tyči překonal brankáře.
59'
Pro hosty to nevypadalo vůbec špatně. Při jejich finální střele došlo k ohrožení brány, ale míč byl umístěn doprostřed, kde stál připravený Brass.
58'
Ruka jednoho z hráčů v červených dresech. Kontakt s touto partií však byl ještě před hranicí šestnáctky, takže se bude zahrávat "pouze" přímý kop.
58'
Střídání v týmu Connah's Quay FC: ze hřiště odchází Woolfe, přichází Bakare.
56'
Zdjelar teď jemně zatáhl soupeře za rameno, čímž Insall ztratil stabilitu a padl k zemi. Sudí píská faul a hráči si sportovně podávají ruce.
55'
Bělehrad si vykombinoval kontr, ale využít jej se mu nepovedlo.
54'
Do protiútoku se nyní hnal domácí hráč Insall, jenž si stále připravoval vhodnou pozici pro střelu. Nakonec v pravé části vápna upadl a dožadoval se penalty, která však právem nepřišla.
52'
Ani sedmý rohový kop Partizanu nebude proměněn v první gól. Connah's Quay se bez problémů osvobozuje.
50'
Míč nacentroval do středu vápna soupeře, kde si na něj naskočil pouze obránce, který jej nasměroval opačným směrem daleko od branky.
49'
Standartku Bělěhradu si bere Tošič. Jak situaci vyřeší?
48'
Obrovská šance pro hosty! Opět se zrodilo přečíslení v jejich prospěch, míč si vzal svědomí Miletič ale spálil další šanci. Nutno vyzdvihnou gólmana Brasse, jenž předvádí další výborný zákrok!
47'
S míčem do kontaktu přichází krátce po startu druhé půle gólman domácích.
46'
Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad: ze hřiště odchází Sadiq, přichází Ozegovic.
46'
Máme za sebou prvních 45 minut tohoto utkání. Bylo k vidění spoustu akcí zejména ze strany hostů z Bělehradu, kteří však na samotnou bránu vystřelili pouze jednou. I to může být příčina, proč je stav stále bezbrankový 0:0. Hosté jsou bezesporu velkými favority a zatím tento faktor splňují velkou aktivitou, nikoliv však produktivitou.

Druhý poločas začne za přibližně 10-15 minut!
45+6'
45+6'
Útočník to napálil plnou silou do nastavené zdi.
45+5'
Po dalším faulu červených si vyzkouší standartku bělehradští.
45+4'
Ano. Za tento nesportovní akt si gólman Stojkovič vysloužil žlutou. Stejné ohodnocení dostává také domácí obránce Horan.
45+3'
Před bránou hostů se teď vytvořil velký chumel hráčů. Zřejmě díky zásahu gólmana Stojkoviče, který udeřil pěstí domácího hráče.
45+3'
Domácí si zaslouženě zahrají další rohový kop.
45+2'
Začíná se trochu přiostřovat. Můžeme být svědky velkého množství faulů a slovních soubojů.
45+1'
Nastavují se 4 minuty nad rámec hrací doby prvního poločasu.
45+1'
Hráči Insall a Tošič dostávají za nesportovní chování žlutou kartu.
44'
Bělehrad zahrával další roh, který domácí mohli jen kontrolovat hlavou, protože letěl příliš daleko.
43'
V hlavičkovém souboji inkasoval Zdjelar ránu loktem do obličeje. Všeho si všiml i rozhodčí, jenž nařizuje míč hostům.
42'
Jeden z hráčů Partizanu se provinil hrou proti pravidlům, když zezadu zatáhl za dres svého protihráče a poslal jej k zemi. Může být rád, že se slovenský sudí nerozhodl rozdat další kartu, neboť by byl jistě dalším autorem.
41'
Velšský tým se oproti začátku herně zvedl a lépe vzdoruje nebezpečným akcím soupeře.
40'
Běží nám posledních pět minut do konce první půle. Dočkáme se úvodní branky ještě v prvním poločase?
39'
Vše pro Bělehrad dopadlo dobře, roh se defenzívě podařilo zlikvidovat.
38'
Hráči Connah's Quay získávají od svých příznivců mohutný potlesk, když dokázali vytvořil další nadějný útok, po kterém si zkusí první roh v utkání.
37'
Míč si po nedovoleném zákroku vzal domácí brankář a předvedl dlouhý nákop až k bráně soupeře, kde hrál v ofsajdu Insall.
36'
Aut červených nebyl z nejlepších, neboť jej přečetli bělehradští a díky tomu se málem dostali do protiútoku.
35'
Míč doletěl díky přesnému centru před bránu hostů, kde jej do bezpečí uklidil obránce Soumah. Autové vhazování pro domácí.
34'
Nyní tu máme standartku pro Connah's Quay!
33'
Bílí se po úspěšném vhazování ujmuli míče, ale jeden z útočníků si při kontru příliš předkopl míč, takže jej ztratil.
32'
Hosté znovu postupují do útoku, kde se znovu usazují a kombinují.
30'
Statistiky držení míče ve 1/3 zápasu:
Connah's Quay – 38% | 62% – Partizan Bělehrad
29'
Problémy s pravou nohou má brankář Lewis Brass, který si vyžádal ošetřovatelku.
28'
Teď to vypadalo pro domácí mužstvo nadějně. Připsali si první vážný útok, kdy se Roberts dostal až do hloubi vápna a centroval doprostřed šestnáctky. Jeho pas ovšem nebyl ideální, nýbrž slabý a tak si míč vzali hosté.
26'
Hráči Connah's Quay se teď zuby nehty bránili vůči obrovskému tlaku soupeře. V rámci pár minut jsme mohli být svědky hned tří rohových kopů. Ani jeden z nich se však nepodařilo využít a tak červení zůstávají stále s čistým rejstříkem.
25'
Další rohový kop pro Bělehrad. Míč zblokoval domácí obránce, takže se tahle situace bude opakovat.
23'
Tošič vyzkoušel střílený centr ze střední vzdálenosti, ale přehnal to s razancí. Balón skončil mimo hřiště.
22'
Obránce Disney teď u svého praporku značící levý roh výborně pohlídal míč a zařídil autové vhazování.
21'
Další kontr hostů a s ním následné osvobození Connah's odkopem míče ke středové čáře.
20'
Partizan Bělehrad je v dnešním utkání velkým favoritem, což zatím důkladně splňuje. Své soupeře zatím nenechali ani jednou pořádně zaútočit.
19'
Další promarněná akce! Hosté šli nyní do přečíslení 4 na 3 a klidně jsme mohli vidět první branku. Byl to Pavlovič, který nedokázal z mírného úhlu překonat před sebou stojícího gólmana.
18'
Celá nabídnutá akce končí pro domácí ideálně, míč má v náručí jejich brankář.
17'
Standartka pro hráče v bílých dresech. Míče se chopí Zdjelar.
16'
Před bránou Connah's vzniklo další nebezpečí. Záložník Tošič si pádem říkal o penaltu, ale sudí byl jiného názoru.
15'
Oba fotbalisté odešli na kontrolu ke zdravotníkům za pomezní čáru. Nyní jsou oba v pořádku a můžou se připojit do chodu hry.
13'
Hra je nyní přerušená kvůli ošklivému sražení dvou hráčů. Žlutou kartu dostává domácí Woolfe.
13'
Dobrá akce od hostů! Útočník Sadiq se z ničeho nic ocitl za obranou s míčem a vyrazil tváří v tvář gólmanu Brasse. Po pár potaženích neváhal a vystřelil, ale netrefil se mezi tři tyče.
12'
Srbský tým dostal jako darem další volný kop, ale ani ten se jim nepodařilo využít.
11'
Hráči v bílém si pár metrů před vápnem domácích dobře narazili míč. Ten následně skončil za autovou čárou.
10'
Další kontr Bělěhradu. Nejprve se s míčem dopředu vydal Pavlovič, ale jeho střela byla zblokovaná. Právě na odražený míč si naběhl Ivanovič, který šajtlí přestřelil.
8'
Partizan se zatím prezentuje až nečekanou aktivitou, na kterou Connah's Quay stále nemůže najít odpověď.
7'
Na druhé straně se domácím naskytl volný kop, když inkasovali nedovolený zákrok. Centr po sléze doletěl do šestnáctky, kde si míč odebral s přehledem gólman Stojkovič.
6'
Tošič si teď se Soumahem hezky narazil míč před vápnem a mohl zakončovat. Jeho střela z obtížné situace skončila těsně vedle levé tyče! Dobrá akce ze strany hostů.
5'
Velšský obránce vysílal svého spoluhráče Wildeho nákopem do útoku, ale míč se ukázal jako moc dlouhý.
4'
Domácí si stěžují, že byl míč zahraný od soupeře za autovou čárou, ale sudí nechal hru plynout. Díky tomu se také Partizan podíval do útočné poloviny.
3'
Po volném kopu se poprvé s míčem seznamuje gólman domácích Lewis Brass.
2'
První faul v utkání. Podražením zezadu se provinil Ivanovič.
1'
Po úvodní rozehrávce se míče zmocňují bělehradští.
1'
Hráči vchází na trávník. Domácí nastupují v čistě červených dresech, hosté v bílé variantě.

Connah's Quay FC: Brass – Roberts, Holmes, Horan, Disney – Woolfe, Morris, Wilde, Owen, Poole – Insall.
Náhradníci: Green – Bakare, Farquaharson, Harrison, Harwood, Weir.

FK Partizan Bělehrad: Stojkovič – Soumah, Ivanovic, Scekic, Pavlovič – Zdjelar, Uroševič, Tošič – Ostojič, Sadiq, Miletic.
Náhradníci: Stevanovic – Brezancic, Lutovac, Ozegovic, Smiljanic, Stevanovic, Vujacic.

Rozhodčí: Michal Očenaš.
Vítám všechny příznivce kvalifikace Evropské ligy. Ve čtvrtek večer budeme společně sledovat utkání čtvrtfinále mezi Connah's Quay a Partizan Bělehrad.

Connah's Quay:

Domácí tým hraje pravidelně nejvyšší velšskou ligu a patří mezi jedny z nejlepších klubů v této zemi. Za sebou mají osmifinále, ve kterém porazili Kilmarnock s celkovým skórem 3:2.

Partizan Bělehrad:

Hosté z Bělehradu jsou stejně jako domácí častými účastníky Evropské ligy. V minulé sezóně se bělehradští dostali až do samotného finále kvalifikace, ve kterém ovšem smolně podlehli tureckému Besiktas a pomýšlení o postupu do skupinové fáze bylo pryč. Partizan díky dobrému umístění ve své lize přeskočil osmifinále a čtvrteční utkání tak bude jeho první v této sezóně v rámci Evropské ligy.