Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  FC Banants : Čukarički - 16. července 2019   17:00

FC Banants
FC Banants
0:5
(0:2)
Čukarički
Čukarički
3' Stojanovič   • 31' Tedič   • 49' Lukovič   • 71' Birmančevič   • 75' Stojanovič
FC Banants
Airapetjan – Voskanjan, Kpodo, Ajvazjan (C), Petrosjan – Camara – Bareghamjan (60. Kobzar), Dašjan – Melkonjan, Stanojevič (46. Hakobjan) – Glišič (73. Sinjavskij).
Ajvazov – Hakobjan, Nikolič, Kobzar, Adamu, Sadojan, Sinjavskij
Papadopoulos – Kourompilja, Alexeas
Banants Stadium, Jerevan
Čukarički
Belič – Bogosavac, Puškarič (73. Kamenovič), Šapič, Čirkovič – Dočič (C) (59. Dorděvič), Kovač – Lukovič, Stojanovič, Vidosavljevič – Tedič (53. Birmančevič).
Petrovič – Kapitovič, Kamenovič, Aleksič, Dorděvič, Nikčevič, Birmančevič.

Čukarički Bělehrad svůj pobyt v Jerevanu změnili v exhibici zvítězili vysoko 5:0. Celkově pak postupuje v souhrnném vítězství 8:0 (3:0 doma, 5:0 venku) a střetne se v dalším kole s norským FK Molde. To bude o poznání kvalitnější soupeř s naprosto jiným herním stylem a především herní kvalitou. Banants Jerevan tak svou cestu Evropou končí v prvním kole a navíc letošní sezóně v roli pořádného otloukánka. Gify branek a důležitých momentů v tomto onlajnu pro Vás zaznamenal kolega Lukáš Pospíšil. Hezký večer všem čtenářům onlajnů přeji.
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 3:4. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 17:15.
90+4'
90+3'
Utkání se již pomalu dohrává.
90+2'
Lukovič v osobním souboji fauloval Camaru.
90+1'
Žlutou kartu dostává Jevgenij Kobzar (FC Banants).
90+1'
Kobzar důrazně poslal k zemi Stojanoviče.
90'
Čirkovič nedovoleně sestřelil Melkonjana.
90'
Rozhodčí nastaví 3 minuty!
88'
V úniku na soupeřovu branku si počínal dle sudího nedovoleně Lukovič.
87'
Rohový kop pro Banants Jerevan.
86'
Melkojan fauloval obránce Bogosavece.
86'
Banants se sympaticky snaží alespoň o korigující branku. Naopak Belič je proti a chce vychytat čisté konto.
85'
Dašjan i nadále hraje na hraně a nyní fauloval Birmančeviče.
83'
Žlutou kartu dostává Artak Dašjan (FC Banants).
83'
Dašjan tvrdě zajel do Vidosavljeviče a za následek to bude mít žlutý kartónek pro hráče Banantsu.
82'
Sinjavskij byl opětovně chycen do ofsajdové pasti.
81'
Kobzar rozehrál rohový kop a následně se ocitl v ofsajdu Kpodo.
80'
Skvělou šanci na korekci skóre měl Semen Sinjavskij, který byl ale fantasticky vychytán brankářem Beličem – rohový kop!
79'
Kovač příliš důrazně dohrál v souboji Hakobjana.
78'
Sinjavskij si nepohlídla své ofsajdové postavení.
77'
Voskanjan v osobním souboji fauloval Lukoviče.
75'
Tým Čukarički právě vstřelil branku!
A penaltu s přehledem proměnil LUKA STOJANOVIČ, když poslal brankáře na druhou stranu branky – 0:5!
74'
Žlutou kartu dostává Edward Kpodo (FC Banants).
74'
Neskutečné sáňky předvedl Kpodo na Birmančeviče v pokutovém území – pokutový kop!
73'
Střídání v týmu FC Banants: ze hřiště odchází Aleksandar Glišič, přichází Semen Sinjavskij.
Střídání v týmu FK Čukarički Bělehrad: ze hřiště odchází Darko Puškarič, přichází Dimitrije Kamenovič.
72'
Žlutou kartu dostává Veljko Birmančevič (FK Čukarički Bělehrad).
71'
Následně pro arménské dívky a slečny předvedl striptýz a cosi gestikuloval ke své lavičce.
71'
Do rozložené obrany nasprintoval VELJKO BIRMANČEVIČ, vracejícím se obráncům ukázal záda a brankáře Airapetjana šikovně obstřelil po zemi – 0:4!
70'
Po ubránění si rohový kop na druhé straně hřiště zahrají také hráči Banantsu Jerevan po Mlekonjanově zblokované střele.
69'
Další rohový kop pro hráče Čukarički Bělehrad.
68'
Melkonjan byl naopak v souboji faulován Vidosavljevičem.
67'
Hostující hráč si míč u postranní čáry zpracoval nedovoleně rukou což rozhodčí bystře odhalil.
66'
Melkojan jen za cenu faulu zastavil Vidosavljeviče.
64'
Další z řady soubojů nedovoleně dohrál Dašjan na Birmančeviče.
63'
Po rozehrání přímého kopu nepřesně mimo branku zakončoval Glišič.
62'
Puškarič si nedovoleně počínal v souboji s Hakobjanem.
60'
Střídání v týmu FC Banants: ze hřiště odchází Aram Bareghamjan, přichází Jevgenij Kobzar.
59'
Střídání v týmu FK Čukarički Bělehrad: ze hřiště odchází Marko Dočič, přichází Aleksandar Dorděvič.
57'
Žlutou kartu dostává Stefan Šapič (FK Čukarički Bělehrad).
57'
O poznání tvrdí zákrok předvedl jeho kolega Šapič na Dašjana.
56'
Vidosavljevič poslal k zemi Melkojana.
55'
Kpodo s bohatou vlasovou hřívou na hlavě fauloval právě nově příchozího na trávník Birmančeviče.
53'
Střídání v týmu FK Čukarički Bělehrad: ze hřiště odchází Slobodan Tedič, přichází Veljko Birmančevič.
51'
Čirkovič nedovoleně dohrál stredopolaře Camaru ve službách Banantsu.
49'
LUKA LUKOVIČ nejprve výborně zvládl souboj na pravé straně hřiště jeden proti jednomu a následně z velmi ostrého úhlu propálil brankáře Airapetjana skrz nohy tzv. "jesličkami" – 0:3
48'
Zatím neviditelný Šapič fauloval Hakobjana.
47'
Ajvazjan dnes již poněkolikáté nekompromisně dohrál Lukoviče.
46'
Hakobjan se po svém příchodu na hřiště uvedl tím,l že si nepohlídla ofsajdovou past soupeře.
46'
Střídání v týmu FC Banants: ze hřiště odchází Igor Stanojevič, přichází Hakob Hakobjan.
46'
Čukarički Bělehrad výborně ovládli první poločas v Jerevanu a po trefách Stojanoviče a Tediče vedou 2:0 nad Banantsem Jerevanem po poločase. V součtu tak vede srbský celk již velmi pohodlně 5:0. V tomto onlajnu díky gifům Lukáše Pospíšila můžete vidět všechny branky a také všechny důležité situace ze zápasu.Druhý poločas bude zahájen cca v 18:03 hodin.
45+1'
45+1'
Přímý kop Dašjana přeletěl vysoko branku Čukarički Bělehrad.
45+1'
Po dlouhém sólu si pro faul na svou osobu došel Ajvazjan jenž byl nedovoleně zastaven Dočičem.
45'
Rozhodčí nastaví 1 minutu!
45'
Velmi nepřesně z dvaceti metrů zakončoval Dočič, který zcela minul branku soupeře.
44'
Nepřesná kombinace Banantsu ve středu hřiště.
43'
Žlutou kartu dostává Vahagn Ajvazjan (FC Banants).
43'
Ajvazjan předvedl další faul na Tediče a nyní to již bude za kartu.
42'
S velkou časovou prodlevou byl v brejku odpískán útočný faul Vidosavljeviče na domácího Petrosjana.
41'
Melkonjan vystřelil na branku soupeře, ale brankář Belič nepropustil míč za svá záda.
39'
Pas do otevřené obrany Čukarički skvěle vyřešil před útočníkem včasným odkopem na hranici pokutového území brankář Belič!
38'
Další útočný postup oranžových skončil na připravené, srbské obraně.
37'
Domácí hráči kombinují s míčem velmi daleko od branky soupeře.
35'
Čirkovič v souboji důrazně dohrál svého srbského kolegu v dresu Banantsu Stanojeviče.
33'
Ajvazjan opět osolil jednoho ze soupeřů tentokráte to byl Lukovič.
31'
Tak dlouho hřmělo kolem branky Banantsu až přišel druhý gólový záblesk v domácí síti! Stojanovičovu střelu stihl ještě vyrazit brankář Airapetjan, ale zcela volný kanonýr SLOBODAN TEDIČ zcela bez problémů dorážel do odkryté branky – 0:2!
30'
Po dobrém driblinku velmi dobře vystřelil Vidosavljevič a perfektní zákrok musel vytasit brankář Airapetjan a míč vyrazil do bezpečí!
29'
Z otočky po zemi k tyči pohotově střílel Tedič, ale s jeho pokusme si bez problémů poradil brankář Airapetjan.
28'
Lukovič následně střílel nepřesně mimo branku Banantsu.
27'
Na centr z levé strany hřiště nabíhající hráč Čukarički v pokutovém území soupeře nedosáhl.
26'
Rohový kop rozehrál Stojanovič a domácí obrana si s ním poradila.
25'
Lukovičova střela byla zablokována, první rohový kop si zahraje také družstvo Čukarički Bělehrad.
24'
Kuriózní situaci, když míč zůstal viset přesně na postranní čáře lépe vyřešil hráč Čukarički Bělehrad, ale vzápětí o míč přišel.
23'
Ajvazjan opět ukázal v souboji o míč s Lukovičem důraz větší než by bylo zdrávo.
22'
Na centr zleva si sice naběhl dobře domácí hráč Mlekojan, ale již předtím si pomohl v souboji s Bogosovacem nedovoleně což rozhodčí dobře odpískal.
21'
Kontr domácích nepřesně mimo branku zakončil Stanojevič.
20'
I Tedič poznal na vlastní kůži důraz kapitána Banantsu Ajvazjana.
20'
Čirkovič nepřesně zakončoval akci Čukarički Bělehrad.
19'
Centr z levé strany po rozehrání přímého kopu byl obranou Banantsu odehrán do bezpečí.
18'
U postranní čáry fauloval kapitán Ajvazjan záložníka Lukoviče.
17'
Míč za míčem létal do brankoviště brankáře Airapetjana, ten nakonec poslední centr vyboxoval.
16'
Hráči Čukarički Bělehrad drží míč ve středu hřiště.
15'
Po individuální akci ztratil míč proti třem protihráčům na hranici pokutového území Glišič.
14'
Rychlý brejk hostí po pravé straně potáhl Čirkovič, ale včasným a čistým skluzem obránce Banantsu byl připraven o míč.
13'
Aktivita je nyní zcela na domácích kopačkách.
13'
Na vysoký míč do pokutového území nikdo z hráčů Banantsu nedosáhla míč tak skončil až za koncovou čárou.
12'
Přízemní míč zprava do pokutového území ihned odklidila obrana Čukarički do bezpečné zóny..
11'
Hráči Banantsu mají velký problém projít přes sehranou a pozornou obranu soupeře.
9'
I přes mírné neshody skončila akce Čukarički střelou Kovače mimo branku.
8'
U středového kruhu fauloval Camara defenzivního záložníka soupeře Kovače.
7'
Obrana Čukarički má vše pod kontrolou, ale hráči Banantsu i nadále útočí na útočné polovině mimo pokutové území.
6'
Domácí hráči získali na levé straně hřiště první rohový kop.
6'
Camara utekl po levé straně hřiště, ale jeho centr byl více než mizerný.
5'
A opět se střetla v osobním souboji známá dvojice Dočič s Dašjanem.
3'
Tak to bylo rychlé! Autové vhazování z pravé strany bylo v pokutovém území prodlouženo Vidosavljevičem na zcela volného LUKU STOJANOVIČE – 0:!
2'
Dočič ve středu hřiště nekompromisně dohrál hráče Banantsu Dašjana.
1'
První akce hostí končí pouze za koncovou čárou.
1'
FC Banants nastupuje v oranžových dresech, Čukarički Bělehrad bude hrát v bíločerné kombinaci.
V Jerevanu fotbalisty obou celků nečeká nic snadného, panuje tu vedro o 33 stupních.

FC Banants: Airapetjan – Voskanjan, Kpodo, Ajvazjan (C), Petrosjan – Camara – Bareghamjan, Dašjan – Melkonjan, Stanojevič – Glišič.
Náhradníci: Ajvazov – Hakobjan, Nikolič, Kobzar, Adamu, Sadojan, Sinjavskij

FK Čukarički Bělehrad: Belič – Bogosavac, Puškarič, Šapič, Čirkovič – Dočič (C), Kovač – Lukovič, Stojanovič, Vidosavljevič – Tedič.
Náhradníci: Petrovič – Kapitovič, Kamenovič, Aleksič, Dorděvič, Nikčevič, Birmančevič.

Rozhodčí: Papadopoulos – Kourompilja, Alexeas.
FC Banants Jerevan

Klub z Arménie je relativně mladý, založen byl v roce 1992. Přesto se pravidelně zúčastňuje evropských soutěží. Klubové barvy: bílá, modrá.

Největší úspěchy:

1x – Mistr Ligy (2013-14)
5x – 2. místo (naposledy 2018)
3x – Vítěz arménského poháru (naposledy 2016)

Pravidelná účast a pravidelné vypadnutí v prvním předkole, pouze jednou Banants přešel do druhého předkola v sezóně 2005 – 06 a ani letos to s postupem nevypadá nijak dobře.

Kromě domácích hráčů se sází na Srba Stanojeviče a africkou legii – Kpodo, Abdullahi, Camara, Udo.
FK Čukarički Bělehrad

Tým, který je sice ve stínu slavnějších Partizanu a Crveny Zvezdy, ale v posledních letech se objevuje v evropských pohárech. Byl založen v roce 1926. Klubové barvy: bílá, černá.

1x – Vítěz srbského poháru (2014 – 15)

Klub se do EL kvalifikoval ze 4. místa a strop pro něj zůstává druhé předkolo, kde skončil třikrát po sobě.

Tento tým tradičně sází na hráče ze Srbska či případně z dalších zemích Balkánu.
V odvetě předkola EL se střetne FC Banants Jerevan z Arménie proti favorizovanému FK Čukarički Bělehrad ze Srbska, který je po domácí výhře jednou nohou již v dalším kole pohárové soutěže. Na lepšího z této dvojice již čeká jasně postupující Molde FK z Norska.