Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  FK Makedonija : Alaškert - 18. července 2019   16:30

FK Makedonija
0:3
(0:1)
Alaškert
Alaškert
21' Nenadović   • 68' Thiago Galvão   • 74' Voskanjan
Jovanovski – Pecov, Ličina, Bianor, Fernando Augusto (51. Adem) – Filipovski (66. Miševskij), Robson – Padu (46. Demir), B. Božinovski (C), Tanturovski – Jašarovski
Dimovski – Jemini, Adem, Trajkoski, Voša, Miševskij, Demir
Pires Martins – Da Costa, Santos (vš. LUC)
Tréninkové centrum Petara Miloševského, Skopje, Makedonie
Alaškert
Čančarević – Mkojan, Išchanjan, Voskanjan, Daghbašjan – Hajrapetjan, Sekulić (77. Šahinjan), A. Grigorjan (C) (61. Thiago Galvão) – Tiago Cametá, Tankov (72. Avagimjan), Nenadović
Avagjan – Marmentini, Poghosjan, Avagimjan, Stojković, Thiago Galvão, Šahinjan

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 5:3. Rohy: 2:9. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 5:12.
Je konec, arménský Alaškert si dnes v poklidném tempu dokráčel pro postup přes neškodného makedonského soupeře, který dnes, na rozdíl od prvního zápasu, nedokázal skórovat.
90+1'
89'
Hosté již nechávají hrát soupeře, domácí se snaží zaútočit po levé straně, takže přece jenom to ještě není taková pohoda, pro Alaškert.
87'
Na druhé straně netrefuje branku B. Božinovski (Makedonija), Čančarević vykopává od své branky.
86'
Vzápětí se ale tentýž hráč dostává do zakončení, branku Makedonije však netrefuje.
85'
Nepřesný centr Nenadoviće (Alaškert) z pravé strany.
83'
Alaškert se drží na polovině soupeře, domácí se již pouze brání.
81'
Avagimjan (Alaškert) se uvolnil na hranici vápna soupeře, pak ale jeho pokus byl zablokován.
80'
Čeká nás poslední desetiminutovka zápasu, v němž je již vše jasné, hosté si jdou celkem suverénně k postupu.
79'
Robson Da Silva (Makedonija) to zkusil přímo na branku a byl to vydařený pokus, Čančarević se musel hodně natahovat k tyči!
78'
Tiago Cametá (Alaškert) fauluje na vlastní polovině, domácí mají k dispozici volný kop.
77'
Střídání v týmu Alaškert FC: ze hřiště odchází Sekulić, přichází Šahinjan.
75'
Žlutou kartu dostává Demir (FK Makedonija Ďorče Petrov).
74'
Tým Alaškert právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto, po rohovém kopu Hajrapetjana hlavičkuje na malém vápně nikým nebráněný TARON VOSKANJAN, který pohodlně zvyšuje náskok svého týmu.
73'
Míč u Čančareviće (Alaškert), který nespěchá s rozehrávkou od své branky.
72'
Střídání v týmu Alaškert FC: ze hřiště odchází Tankov, přichází Avagimjan.
71'
B. Božinovski (Makedonija) poslal pas na bližší tyč, kde ale dobře zasáhl obránce Alaškertu.
70'
Rohový kop pro Makedoniji, domácí budou rozehrávat z pravé strany.
69'
Nenadović (Alaškert) s míčem u vápna soupeře, vypálil ze stoje, branku ale minul.
68'
Tankov (Alaškert) poslal z pravé strany míč před branku, kde na malém vápně dokázal zakončit THIAGO GALVÃO, od kterého se, pravděpodobně, dostal míč do branky. Byl u toho ještě obránce Makedonije, je tak otázka, zda nešlo o vlastní gól. Zatím platí, že střelcem gólu je Thiago Galvão.
66'
Střídání v týmu FK Makedonija Ďorče Petrov: ze hřiště odchází Filipovski, přichází Miševskij.
66'
Odevzdaný míč v podání hostů, kterým toto stačí, Jovanovski hned rozehrává na pravou stranu.
65'
Thiago Galvão (Alaškert) odvedl dobrou práci při bránění Jašarovského.
64'
Centr hostů, z levé strany, končí v rukavicích Jovanovského (Makedonija).
63'
Robson Da Silva (Makedonija) to z dálky zkusil na branku a donutil Čančareviće k zákroku.
62'
Jovanovski (Makedonija) rozehrává od své branky, domácí vybojovali faul na polovině soupeře.
61'
Střídání v týmu Alaškert FC: ze hřiště odchází Artak Grigorjan, přichází Thiago Galvão.
60'
Je za námi hodina hry a stále hosté hájí těsný náskok, který je posouvá dál.
59'
Vůbec ne špatná pozice na střelu pro domácího Filipovského, který z hranice vápna minul branku Alaškertu.
58'
Hajrapetjan rozehrál rohový kop Alaškertu, z levé strany, na bližší tyči však dobře zasáhl bránící hráč Makedonije.
57'
Aktivita hostů nese ovoce v podobě získaného rohového kopu.
56'
Hraje se na polovině Makedonije, hosté se snaží zaútočit po levé straně.
55'
Zajímavý střelecký pokus domácích, Jašarovski se osmělil, z pravé strany ale minul branku Alaškertu.
53'
Míč uniká hostům do autu, vhazují domácí.
51'
Střídání v týmu FK Makedonija Ďorče Petrov: ze hřiště odchází Fernando Augusto, přichází Jermadin Adem.
50'
Lékařský tým Alaškertu na trávníku, pochopitelně žádný spěch...
49'
Jeden z hostujících hráčů končí na trávníku a musí být ošetřován.
48'
Pokus o rychlý útok v podání domácích.
46'
Střídání v týmu FK Makedonija Ďorče Petrov: ze hřiště odchází Padu, přichází Demir.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:30.
Rozhodčí zápasu nenastavil v první půli ani vteřinu a do šaten tak oba týmy odcházejí za stavu 0:1 z pohledu domácího mužstva. Hosté měli výtečný vstup do zápasu, byli lepší a aktivnější a právem šli také ve 21. minutě do vedení. Poté ale jakoby zařadili nižší převodový stupeň a více do hry se tak mohli dostat i domácí, kterým se ale vyrovnat zatím nepodařilo.
45'
45'
Centrující A. Grigorjan (Alaškert) poslal míč do vápna Makedonije, kde v tu chvíli ale nebyl vůbec nikdo z jeho spoluhráčů.
44'
Míč se ale vrací k brance Makedonije, Jovanovski rozehrává na pravou stranu.
43'
Autové vhazování domácích, z pravé strany, na své polovině.
42'
Pak ale stejnou chybu předvádí domácí, kterým míč dokonce utekl do autu.
41'
Nepřesným nákopem se hosté zbavují míče.
40'
Probíhá poslední pětiminutovka první půle, hosté i nadále vedou o gól.
39'
Hajrapetjan (Alaškert) rozehrál z levé strany, znovu to byl ale pouze přetažený centr na nikoho.
38'
Rohový kop pro Alaškert, domácí budou rozehrávat z levé strany.
37'
Daghbašjan (Alaškert) neuspěl v souboji u levé postranní čáry, míč získávají domácí.
36'
Jašarovski (Makedonija) nedokázal zachytit pas a míč získávají hosté.
35'
Stále platí, že se hraje ve středu hřiště, hosté se po prvním gólu trochu zatáhli a nechávají hrát soupeře.
34'
Rozhodčí nechává hře spád, nyní dva hráči odpadli ze souboje, hra ale pokračuje.
32'
Hraje se ve středu hřiště, oba týmy zde svádí urputné souboje o míč.
31'
Domácí se drží na útočné polovině, ale stále hledají cestu k brance Čančareviće.
30'
Je za námi první půl hodina tohoto zápasu, hosté potvrzují roli favorita a již vedou po gólu Nenadoviće, v posledních minutách se ale domácí přece jenom dokázali dostat více do hry.
29'
Nakonec z toho byly dva centry do vápna Alaškertu, s oběma si však hosté dokázali poradit.
28'
Vypadá to na první roh pro Makedoniji, ano, je to tak, domácí budou rozehrávat z levé strany.
27'
Nepřesnou přihrávkou na Neadoviće končí akce hostů, ale míč skončil v autu a vhazují hosté.
26'
První střelu za domácí tým připisuje B. Božinovski, jehož pokus ale Čančarević zlikvidoval.
25'
Střelec prvního gólu, Uroš Nenadović (Alaškert) se pokusil dostat s míčem po levém křídle k vápnu Makedonije, ale přišel o míč.
24'
Hajrapetjan (Alaškert) rozehrál z levé strany, ale domácí se ubránili, byť hosté zůstanou na polovině Ďorče Petrova.
23'
Alaškert opět zaútočil a je z toho roh, který bude Hajrapetjan rozehrávat z levé strany.
22'
Borci Makedonije se zkusili dostat středem k vápnu soupeře, narazili ale na hrát hráčů v bílém.
21'
Daghbašjan pronikl s míčem po levém křídle, posunul ho do vápna, kde to z první zkusil UROŠ NENADOVIĆ a úspěšně, míč končí v síti, hosté jdou do vedení!
19'
Alaškert se drží opět na útočné polovině, domácí jen vyčkávají.
18'
Makedonija rozehrává, domácí se zatím tak trochu hledají.
17'
Hajrapetjan (Alaškert) rozehrál, ale ani tentokrát jeho centr nikoho nenašel.
16'
Volný kop pro Alaškert, hosté budou zahrávat na polovině Makedonije.
15'
Hajrapetjan (Alaškert) rozehrál roh z pravé strany, přetažený centr však nenašel nikoho v bílém.
14'
Další útok se valí na branku Makedonije, domácí se brání pouze za cenu odehrání míče na roh.
13'
Hosté jsou zatím aktivnější, dokazuje to i další střelecký pokus, Nenadović pálil z levé strany, ale branku netrefil.
12'
Hajrapetjan (Alaškert) rozehrál roh z levé strany, ale domácí se ubránili.
11'
A byla z toho gólová šance, když si Sekulić (Alaškert) navedl míč na střelu a vypálil, navíc střelu ještě tečoval bránící hráč, Jovanovski však výtečně zasáhl a vyrazil míč na roh.
10'
Útočná akce Alaškentu, po levé straně.
9'
Hosté s míčem na své polovině, zatím sledujeme poměrně opatrný fotbal.
8'
Dlouhým pasem hledal Ličina (Makedonija) spoluhráče u vápna, ale míč končí u Čančareviće.
7'
Následně je A. Grigorjan (Alaškert) faulován ve středovém kruhu, volný kop pro hostující tým.
6'
Hosté rychle vhazují, z levé strany, na vlastní polovině.
5'
Další roh pro Alaškent, hosté rozehráli z levé strany, míč propadl ve vápně Makedonije, obránce Pecov rychle odkopl do bezpečí.
4'
Útočným faulem končí akce domácích, míč má Čančarević, který nespěchá s rozehrávkou.
3'
Hosté rozehráli z pravé strany, ale k míči se nedostali, naopak, domácí se v pohodě ubránili.
2'
Hosté hned v první minutě zápasu vybojovali roh, po zblokované střele Artaka Grigorjana.
1'

FK Makedonija Ďorče Petrov: Jovanovski – Pecov, Ličina, Bianor, Fernando Augusto – Filipovski, Robson – Padu, B. Božinovski (C), Tanturovski – Jašarovski
Náhradníci: Dimovski – Jemini, Adem, Trajkoski, Voša, Miševskij, Demir

Alaškert FC: Čančarević – Mkojan, Išchanjan, Voskanjan, Daghbašjan – Hajrapetjan, Sekulić, A. Grigorjan (C) – Tiago Cametá, Tankov, Nenadović
Náhradníci: Avagjan – Marmentini, Poghosjan, Avagimian, Stojković, Thiago Galvão, Šahinjan

Rozhodčí: Pires Martins – Da Costa, Santos (vš. LUC).
Utkáním, které se odehraje v Tréninkovém centru Petara Miloševského ve Skopje, provedou lucemburští sudí, jako hlavní Pires Martins, kterému budou na čarách asistovat Da Costa a Mateus Santos.
Makedonija Skopje se v evropských pohárech představuje po několikaleté odmlce. Naposledy jsme tento tým zaregistrovali v sezóně 2009/2010, kdy se neúspěšně pokoušel o postup z 2. předkola Ligy mistrů přes běloruský BATE Borisov. Postup do pohárové Evropky si Makedonija zajistila finálovou účastí v národním poháru, když vítěz FK Pandev si zajistil postup svým postavením v tabulce ligy.
Naproti tomu arménský Alaškert je tradičním účastníkem předkol evropských pohárových soutěží. V Evropské lize došel nejdál v sezóně 2018/2019, kdy vypadl až ve 3. předkole s rumunskou Kluží.
Vítejte u online přenosu odvetného utkání fotbalové Evropské ligy, v němž FK MAKEDONIJA ĎORČE PETROV přivítá ALAŠKENT FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.