Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Frankfurt : Flora - 1. srpna 2019   20:30

Frankfurt
Frankfurt
38' Paciencia  • 56' Paciencia
2:1
(1:1)
Flora
Flora
40' Sinjavskij
Frankfurt
Wiedwald – da Costa (87. Durm), Toure, Hasebe, N´Dicka – Kamada, Kohr (77. Fernandes), Torro, Kostič – Paciencia, Joveljič (69. Gačinovič)
Abraham, de Guzmán, Durm, Fernandes,Gačinović, Chandler, Zimmermann
Flora
Igonen – Kams, Purg, Kuusk, Jarvelaid – Liivak (63. Alliku), Kreida (80. Poom), Ainsalu, Sinjavskij – Vasiljev, Sorga (71. Lepik)
Aland, Alliku, Lepik, Lukka, Milller, Nurmela, Poom

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 7:1. Rohy: 9:6. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 12:12.
Je konec! Frankfurt zvládl domácí duel a poráží Floru Tallinn 2:1. Domácí Frankfurt vlétl do zápasu aktivně a od úvodního hvizdu byl lepším týmem. Dlouho se však německý celek nemohl prosadit. Až ve 38. minutě se prosadil Paciencia! O dvě minuty později však stačil vyrovnat Sinjavskij. Německý celek však ve druhé půli potvrdil roli favorita a Paciencia z pokutového kopu rozhodl o výhře Frankfurtu.
90+3'
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Igonen si v závěru duelu připsal ještě jeden úspěšný zákrok. Uvidíme, kolik se bude nastavovat.
89'
Kostič si také vyzkoušel rozehrávku rohového kopu. Jeho centr přiletěl do rukavic pozorného Igonena.
87'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází da Costa, přichází Durm.
86'
Po přímém kopu si Kamada vyzkoušel také rozehrávku rohového kopu. Ani tento centr nebezpečí pro branku soupeře nepřinesl.
84'
Kamada zahrával přímý kop Frankfurtu. Jeho centr se snesl na značku pokutového kopu, kde zasáhl Kuusk.
82'
Gačinovič si v souboji na hranici pokutového území soupeře pomohl nedovoleným zákrokem. Flora bude rozehrávat.
80'
Střídání v týmu FC Flora Tallinn: ze hřiště odchází Kreida, přichází Poom.
79'
Fernandes ihned poslal průnikovou přihrávku mezi obránce soupeře, nicméně nikdo v dresu Frankfurtu na míč nedosáhl.
77'
Střídání v týmu FC Flora Tallinn: ze hřiště odchází Kohr, přichází Fernandes.
75'
Hosté zahrávali další rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na přední tyč, odkud míč odkopl pozorný da Costa.
73'
Žlutou kartu dostává Kuusk (FC Flora Tallinn).
71'
Střídání v týmu FC Flora Tallinn: ze hřiště odchází Sorga, přichází Lepik.
69'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Joveljič, přichází Gačinovič.
67'
Kohr se po krásné přihrávce od Torra otočil kolem svého strážce a bez váhání zakončil. Ani jeho pokus ale nemířil mezi tři tyče.
65'
Paciencia prudkou střelou zpoza velkého vápna útočil na hattrick, ale jeho dělovka prolétla dva metry nad břevnem.
63'
Střídání v týmu FC Flora Tallinn: ze hřiště odchází Liivak, přichází Alliku.
62'
Da Costa si opět dlouhým sprintem řekl o přihrávku na pravou stranu. Jeho další akci zastavil odmávaný ofsajd.
60'
Joveljič se po hodině hry dostal do zajímavé pozice, odkud střílel nártem, nicméně Igonen jeho dělovku udržel v rukavicích.
58'
Hostující Vasiljev se po individuálním průniku probil až do zakončení, ale jeho rána pravačkou skončila na hrudi Hasebeho.
56'
Frankfurt právě vstřelil branku!
Frankfurt si bere zpět své ztracené vedení! Po faulu Jarvelaida se GONCALO PACIENCIA postavil k pokutovému kopu, který s přehledem proměnil!
55'
Hostující Jarvelaid je dalším potrestaným hráčem.
52'
Hostující brankář Igonen skvěle vyběhl a zlikvidoval Kostičovu nebezpečnou ránu.
50'
Hostující Sorga si nepohlídal své postavení a nechal se lapit do ofsajdové pasti.
48'
Žlutou kartu dostává Kohr (FC Flora Tallinn).
46'
Flora Tallinn obstarala výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Estonský celek se ve Frankfurtu pokusí o obrovské překvapení.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali hodně zajímavou podívanou se zajímavým výsledkem. Domácí Frankfurt vlétl do zápasu aktivně a od úvodního hvizdu byl lepším týmem. Dlouho se však německý celek nemohl prosadit. Až ve 38. minutě se prosadil Paciencia! O dvě minuty později však stačil vyrovnat Sinjavskij. Do kabin se proto odchází za stavu 1:1.
45'
44'
Flora v závěru poločasu vybojovala rohový kop, jenže Vasiljev krátkým centrem odevzdal míč hráčům Frankfurtu.
42'
Estonský celek je po brzkém vyrovnání pořádně nabuzený a nadále se tlačí do útoku. Frankfurt dnes nečeká nic snadného.
40'
Flora Tallinn vstřelila branku!
Pozor! Frankfurtu vedení moc dlouhou dobu nevydrželo! O dvě minuty později totiž dokázal z první velké šance estonského mužstva vyrovnat VLASIJ SINJAVSKIJ!
38'
Domácí Frankfurt se dostává do vedení! Německý celek přetavil svůj dobrý herní výkon v úvodní branku, o kterou se po přihrávce da Costy postarail GONCALO PACIENCIA!
36'
Právě Purg si nedovoleným zákrokem jako první řekl o žlutou kartu.
34'
Kreida si v hlavičkovém souboji s Pacienciou pomohl nedovoleným způsobem a nabídl Frankfurtu rozehrávku přímého kopu.
32'
Kams si skvěle splnil své defenzivní povinnosti a nepustil před sebe Kohra. Estonský celek zatím podává pěkný výkon.
30'
Paciencia se po půlhodině dnešního souboje probil do vynikající pozice pro zakončení, ale Igonen se stačil přesunout a míč vyrazil.
28'
Joveljič si naběhl na parádní přihrávku z levé strany a pokoušel se zakončovat z voleje. Jeho rána však prosvištěla nad břevnem.
26'
Liivak se dral sám na brankáře domácího celku, ale nadšení bylo zbytečné. Asistent rozhodčího odmával ofsajd.
25'
Kamada se ujal rozehrávky přímého kopu Frankfurtu. Jeho centr byl příliš dlouhý a Hasebe z těžké pozice netrefil branku.
23'
Vassiljev zahrával přímý kop estonského celku. Jeho nákop však přiletěl pouze na hlavu pozorného Toureho.
21'
Joveljič se skvěle prodral mezi dvojici stoperů Flory, jenže v pádu levačkou zamířil velmi nepřesně mimo tři tyče.
19'
Flora se snad poprvé v utkání vydala do útoku a hned z toho byl rohový kop. S centrovaným míčem si obrana Frankfurtu hravě poradila.
17'
Liivak byl pozdě v souboji s Kostičem a může být rád, že za svůj skluz nevyfasoval žlutou kartu.
14'
Paciencia také vyzkoušel své střelecké štěstí, ale Igonen s jeho technickým pozdravem neměl problém.
11'
Da Costa je v úvodních minutách dnešního souboje hodně aktivní. Jeho další akci však zastavil ofsajd.
9'
Kohr se po krásné narážečce s Torrem dostal do zakončení, ale přízemním obstřelem těsně minul levou tyč.
7'
Ainsalu si v souboji s Pacienciou pomohl faulem a poslal záložníka Frankfurtu k zemi. Domácí budou rozehrávat.
5'
Da Costa se po rohovém kopu Kostiče dostal k hlavičce, jenže zakončením v pádu netrefil branku.
3'
Německý celek se hned v úvodu dnešního souboje vydal do útoku. Hasebe našel Kostiče, jehož přízemní centr prosvištěl šestnáctkou bez teče.
1'
Frankfurt obstaral výkop do dnešního utkání. Německý celek v něm bude chtít ukázat svou kvalitu a potvrdit roli favorita.
1'

Eintracht Frankfurt: Wiedwald – da Costa, Toure, Hasebe, N´Dicka – Kamada, Kohr, Torro, Kostič – Paciencia, Joveljič
Náhradníci: Abraham, de Guzmán, Durm, Fernandes,Gačinović, Chandler, Zimmermann

FC Flora Tallinn: Igonen – Kams, Purg, Kuusk, Jarvelaid – Liivak, Kreida, Ainsalu, Sinjavskij – Vasiljev, Sorga
Náhradníci: Aland, Alliku, Lepik, Lukka, Milller, Nurmela, Poom.
Úvodní duel

Frankfurt v úvodním duelu potvrdil roli favorita a zvítězil na půdě Flory Tallinn 2:1. Flora se sice od úvodních minut musela bránit, ale dlouho odolávala. Po pětadvaceti minutách se prosadil Lucas Torro! O deset minut později už ale bylo vyrovnáno, když se trefil Mihkel Ainsalu! Po změně stran byl Frankfurt mnohem lepším týmem, ale dlouho se nemohl dostat do šancí. Až dvacet minut před koncem rozhodl o výhře německého týmu Joveljič.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání druhého předkola Evropské ligy mezi Eintrachtem Frankfurt a FC Flora Tallinn. Výkop je stanoven na 20:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.