Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Loko Plovdiv : Štrasburk - 8. srpna 2019   19:30

Loko Plovdiv
0:1
(0:1)
Štrasburk
Štrasburk
11' Mitrovič
M. Lukov – M. Petrović, S. Eze, J. Tomašević – B. Karagaren, P. Umarbaev (67. Malembana), P. Vitanov (82. G. Iliev), M. Tsvetanov – D. Iliev – A. Ožbolt (67. Wiris), A. Aralica
I. Pirgov, Eliton Junior, Wiris, E. Bahtić, D. Malembana, L. Masoero, G. Iliev
João Pedro Pinheiro – Rui Licínio Tavares, Bruno Rodrigues, Vitor Ferreira
Stadion Lokomotiv (Plovdiv)
Štrasburk
M. Sels – M. Simakan, L. Koné, S. Mitrović, A. Djiku – Y. Fofana (65. Lala), I. Sissoko, J. Martin, A. N'Dour – Nuno Da Costa (76. Ajorque), J. Bellegarde (83. Zohi)
B. Kamara, L. Ajorque, K. Lala, L. Zohi, A. Thomasson, L. Carole, D. Liénard

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji krásný zbytek večera.
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 3:4. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 8:15.
Portugalský sudí právě ukončil první utkání třetího předkola Evropské Ligy, kde hostující Štrasburk dokázal zvítězit 1:0 po gólu z 11. minuty zápasu, kdy se po standardní situaci prosadil hlavou kapitán Mitrovič. Byli jsme svědky velmi zajímavého zápasu a i když domácí hráči dělali co mohli, na vyrovnání jim to nestačilo. Hosté si tak odváží velmi cennou výhru do odvety, která je na programu za týden ve Francii.
90+5'
90+4'
Lokomotiv se snaží o vytvoření ještě nějaké příležitosti, ale hosté jim to alespoň prozatím nedovolují.
90+2'
Jednu z posledních příležitostí domácích přerušuje pomezní sudí zdvihnutým praporkem.
90+1'
Štrasburk drží hru na své útočné polovině a šetří tak důležité vteřinky zápasu.
90'
Hlavní sudí bude nastavovat 5 minut nad rámec základní hrací doby.
89'
Koné leží na hřišti a žádá si ošetření.
88'
Další velká šance, tentokrát pro hosty! Ajorque se ocitl sám před domácí brankou, ale ani na dvakrát ji nedokázal překonat.
87'
Domácí kapitán si za svůj nedovolený zákrok vysloužil žlutý kartónek.
86'
Karagaren teď spálil jedinečnou šanci na vyrovnání, když si krásně naběhl na balón z pravé strany hřiště, ale z první bohužel pro domácí přestřeluje.
84'
Zohi se ihned zapojil do kombinace, jeho centr ale míří přímo do rukavic domácího golmana.
83'
Standardní situace domácích končí pouze na hlavičce jednoho z obránců.
83'
Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Bellegarde, přichází Zohi.
82'
Střídání v týmu PFC Lokomotiv Plovdiv: ze hřiště odchází Vitanov, přichází G. Iliev.
81'
Pěkný pas Martina našel střídajícího Ajoqueho, ten si však s balónem nedokázal poradit.
80'
Hostující kapitán Mitrovič se nechává ošetřit.
77'
Simakanovi se centr z pravé strany vůbec nepovedl a pozdravil tak pouze fanoušky sedících za Lukovou brankou.
76'
Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Da Costa, přichází Ajorque.
75'
Pohlednou kombinaci domácích odvrací obrana soupeře pouze odkopem do autu.
74'
Ofsajd zastavuje hosty v brejkové situaci.
73'
Výborně hrající Eze zastavuje další kombinaci hostů.
73'
Štrasburk opět drží míč na svých kopačkách a nikam se nežene.
70'
Další střela nad, tentokrát v podání Da Costy.
69'
Pěknou kombinaci zakončil Bellegarde střelou těsně nad.
67'
Střídání v týmu PFC Lokomotiv Plovdiv: ze hřiště odchází Umarbaev, přichází Malembana.
67'
Střídání v týmu PFC Lokomotiv Plovdiv: ze hřiště odchází Ožbolt, přichází Wiris.
66'
Brejk hostů přerušil opět výborným zákrokem Eze, následovat bude rohový kop.
65'
Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Fofana, přichází Lala.
64'
Kombinaci hostům překazil důrazným zákrokem stoper Eze.
63'
Pěkný centr z pravé strany, na který si naskočil Da Costa. Svou hlavičku poslal pouze do rukavic Lukova.
62'
Borci ze Štrasburku drží míč na útočné polovině a snaží se vypracovat nějakou šanci.
61'
Obrovskou šanci teď spálil Da Costa, který dostal přihrávku mezi dva obránce a v následném samostatném úniku trefuje pouze vybíhajícího Lukova!
60'
Domácí fanoušci si zápas evidentně úžívají a baví se fotbalem i za nepříznivého stavu, tak to má být!
58'
Djiku přeskočil svého protivníka, který ho následně fauloval na polovině hřiště.
57'
Rozhodčí píská útočný faul Simakana v pokutovém území domácích.
56'
Rohový kop Martina nepřinesl nic zajímavého, balón mají domácí.
55'
Borci francouzského celku se snaží držet míč a nepouštět domácí do hry.
54'
Tsvetanov si mění míč, jelikož se mu zdá měkčí než by měl být.
53'
Kombinaci Štrasburku přerušil blok jednoho z obránců.
51'
Nákop Ezeho tentokrát absolutně nevyšel podle plánu, vhazovat budou hosté.
49'
Simakan si nedokázal zpracovat dlouhý míč do nadějné příležitosti, vhazovat budou domácí.
47'
Iliev se přibližně z 20 metrů rozhodl vystřelil, jeho střela ale letí nad hostující branku.
47'
Hosté stále praktikují stejnou taktiku a drží míč na svých kopačkách.
46'
První nákop na straně Štrasburku odvrací obrana domácích do autu.
46'
První poločas nám nabídl velmi zajímavou podívanou. Štrasburk zatím volí pozvolnou kombinaci a nikam se netlačí, Lokomotiv se naopak snaží hrát na dlouhé nakopávané balóny za obranu a prezentuje se přímočařejším fotbalem. Zápas hodně ovlivnila červená karta v 10. minutě, kdy hostujícího Da Costu, který šel sám na golmana, stáhl obránce Tomaševič a rozhodčí ho za tento počin poslal ihned do sprch. Následnou standardní situaci vyřešil Martin náramně, když na zadní tyči viděl osamoceného kapitána Mitroviče, který otevřel skóre zápasu. Domácí ani v 10 nic nezabalili a je na nich vidět velká chuť hrát i přesto, že jim rozhodčí neuznal gól a neodpískal jasnou penaltu.
Fanoušci domácího celku jsou hrubě nespokojeni s výkony sudích a dávají to jasně najevo svým pískotem.
45'
45'
Další standardní situace hostů nepřinesla nic zajímavého a rozhodčí tím pádem ukončuje první poločas zápasu.
44'
Lokomotiv vstřelil gól! Ten jim ale bohužel kvůli postavení Ožbolta v ofsajdu nebyl uznán. Tohle už je fakt kruté pro domácí hráče, červená, neodpískaná penalta a teď navíc neuznaný gól.
43'
Sissoko fauluje na útočné polovině.
41'
Fofana si krásně naběhl za domácí obranu, jeho samostatný únik však přerušil jeden z bránících hráčů.
39'
Domácí fanoušci se dožadující penalty za ruku jednoho z hostujících hráčů po centru z přímého kopu, rozhodčí jim ale ani teď nevyjde vstříc.
39'
Fofana si po rozehraném přímém kopu počínal nedovoleně a vysloužil si žlutou kartu.
38'
Lokomotiv bude zahrávat standardní situaci z levé strany.
37'
Krásnou kombinaci po pravé straně zakončuje Bellegarde střelou nad domácí branku.
35'
Atmosféra na stadionu je alespoň prozatím vynikající! Domácí fanoušci své svěřence hlasitě povzbuzují i za nepříznivého stavu.
33'
Utažená rána Sissoka z delší vzdálenosti končí jen kousek od pravé tyče Lukova.
31'
Ani jeden z dvou centrů, o které se pokoušeli domácí se nesetkal s dobrou přihrávkou.
30'
Domácí to opět zkouší dlouhým pasem za obranu, ale Tsvetanov se tentokrát nacházel v ofsajdu.
28'
Nepřesná přihrávka překazila pohlednou kombinaci Lokomotivu.
27'
Lokomotiv se po rohu dožaduje penalty za úder loktem! Rozhodčí nicméně zůstává naprosto klidný.
26'
Krásný pas za obranu, na který si naběhl domácí Aralica, následně sklepl balón jednomu ze spoluhráčů, jeho střel ale vytěsnila hostující obrana na roh.
23'
Hosté opět v akci, po centru Fofany ale přichází faul na domácího hráče.
22'
Rohový kop přinesl lehčí závar v pokutovém území, ale žádná větší šance se nekonala.
22'
První nadějnější šance na straně domácích! Aralica vystřelil z bezmála 25 metrů, golman však jeho střelu vytěsnuje na roh.
21'
Plodiv se snaží uklidnit hru a drží tak míč na svých kopačkách.
20'
Další centr z levé strany hostů nepřinesl žádné větší vzrušení, následovat bude další odkop od branky Lukova.
19'
Umarbaev si vysloužil žlutou kartu za ostrý skluz na protihráče.
18'
Centr z pravé strany si zkušeně pohlídal domácí Ožbolt, který zahrál nechtěnou malou domu.
16'
Bellegarde se snažil poslat balón za obranu domácích, ale bohužel pro něj se hodně ukopl, následovat bude odkop od branky.
13'
Domácí se snaží ihned vyrovnat, ale Umarbaev byl faulován. Z následné standardní situace ze zhruba 30 metrů však nic nebylo, jelikož domácí hráč hlavou vysoko přestřeluje.
11'
Tým Strasbourg právě vstřelil branku! Výborně zahraná standardní situace, kdy si na centr Martina naběhl kapitán hostů STEFAN MITROVIČ, který hlavou posílá míč na vzdálenější tyč, 0:1!
10'
Tomaševič stáhl unikajícího Da Costu za dres před hranicí pokutového území, který šel sám na brankáře a vidí od hlavního sudího červenou kartu!
9'
Další balón za obranu tentokrát odvrací Koné odkopem do autu.
8'
Djiku zůstává ležet na hřišti po středu s Ilievem.
7'
Plodiv se pokouší o další nakopnutý míč, ten však hostující obrana opět odvrací.
5'
Hráči Štrasburku opravdu nikam nespěchají a z tribun se začíná ozývat pískot.
3'
Míč se dostal už i na kopačky hostů, kteří se snaží o postupnou kombinaci.
2'
Plodiv drží míč a snaží se soupeře zaskočit aktivní hrou hned ze začátku zápasu.
1'
První nákop domácího týmů končí v autu u rohového praporku, vhazovat budou tedy hosté.
1'
Hráči obou celků již nastupují na hrací plochu a za pár okamžiků nám začne první zápas třetího předkola Evropské Ligy mezi Plodivem a Štrasburkem.

PFC Lokomotiv Plovdiv: M. Lukov – M. Petrović, S. Eze, J. Tomašević – B. Karagaren, P. Umarbaev, P. Vitanov, M. Tsvetanov – D. Iliev – A. Ožbolt, A. Aralica
Náhradníci: I. Pirgov, Eliton Junior, Wiris, E. Bahtić, D. Malembana, L. Masoero, G. Iliev

RC Štrasburk: M. Sels – M. Simakan, L. Koné, S. Mitrović, A. Djiku – Y. Fofana, I. Sissoko, J. Martin, A. N'Dour - Nuno Da Costa, J. Bellegarde
Náhradníci: B. Kamara, L. Ajorque, K. Lala, L. Zohi, A. Thomasson, L. Carole, D. Liénard

Rozhodčí: João Pedro Pinheiro – Rui Licínio Tavares, Bruno Rodrigues, Vitor Ferreira.
RC Štrasburk

Francouzský Štrasburk toho má za sebou rozhodně více než jeho dnešní soupeř a je tedy považován za mírného favorita. I když tento tým skončil v minulé sezóně až na 11. místě Ligue 1, vítěstvím ve francouzské poháru si zajistil účast v kvalifikacích o Evropskou ligu. Francouzská liga ještě doposud nezačala, takže se borci ze Štrasburku můžou soustředit pouze na EL. V druhém předkole přešel tým kolem Stefana Mitroviče přes izraelskou Haifu (3:1, 1:2) a zajistil si tím minimálně jeden další evropský dvojzápas.
PFC Lokomotiv Plovdiv

Fotbalový klub z Bulharska byl založen již v roce 1926. Za svého dlouholetého fotbalového působení dokázal 1x vyhrát bulharskou ligu (2003/04) a kromě jedné účastni v kvalifikacích o Ligu Mistrů, kdy vypadl ve 2. předkole s Club Bruggy, si klub připsal hned několik účastí v dřívějším poháru UEFA. Aktuálně se v bulharské lize nachází na 5. místě se 7 získanými body ze 4 odehraných zápasů. Co se týče EL, tak tam svěřenci Bruna Akrapovice dokázali v 2. předkole postoupit přes slovenskou Trnavu po výsledcích 2:0, 1:3.
Přeji krásný den, na programu máme 3. předkolo Evropské ligy, kde se na stadionu Lokomotivu Plovdiv představí francouzský Štrasburk. Boj o druhou největší evropskou trofej začíná v 19:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.