Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Tiraspol : Stockholm - 8. srpna 2019   19:00

Tiraspol
Tiraspol
56' Kendyš
1:2
(0:2)
Stockholm
Stockholm
12' Lukič (vl.)  • 14' Sigthorsson
Tiraspol
Mikulič – Balima (77. Cojocaru), Lukič, Muzek, Cristiano – Anton (46. Hordijenko), Borysjuk – Latifi (88. Jach), Kendyš (C), Boban – Tambe
Celeadnič – Bělousov, Cojocaru, Hordijenko, Jach, Palčič, Palić
Kevin Clancy – David McGeachie, Graeme Stewart (vš. SCO)
Balšaja Sportivnaja Arena, Tiraspol
Stockholm
Linner (C) – Dimitriadis (73. Lindkvist), Karlsson, Mets – Lundström (90. Rašidi), Larsson, Adu, Elyounoussi, Jonsson Saletros – Sigthorsson (76. Bahoui), Goitom
Janoševič – Bahoui, Hussein, Lindkvist, Michel, Rashidi, Ylatupa

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 7:3. Rohy: 4:0. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 21:17.
Je konec. AIK Stockholm nakonec vyhrál na půdě Tiraspolu 2:1. Už ve 12. minutě šli hosté do vedení, když si vstřelil vlastní branku Lukič. O dvě minuty později to bylo už 2:0 pro hostující mužstvo po brance Sigthorssona. Ve druhém poločase byl domácí celek lepším týmem a v 56. minutě snížil z penalty Kendyš. Posléze si Tiraspol vytvořil několik šancí, ale gól už nepadl.
90+8'
90+7'
A opět to byl Rašidi, který se snažil držet balón, ale posléze přišel faul z domácí strany a následuje tak volný kop Stockholmu.
90+6'
Rašidi skvěle podržel míč u rohového praporku a následně vybojoval pro svůj tým autové vhazování.
90+5'
Domácí obránce hlavou posunul míč svému brankáři Mikuličovi a Tiraspol hodně chce srovnat stav zápasu.
90+4'
Ovšem následně se k balónu dostali hosté, kteří rovněž získali autové vhazování na své polovině.
90+3'
Zápas může pokračovat a to v podobě autového vhazování pro Tiraspol.
90+2'
Hra je nyní opět přerušená, protože hostující hráč Elyounoussi má zdravotní problémy a je ošetřován.
90+1'
Už to vypadalo, že se domácí Tiraspol dostane do šance, ale nákop za obranu skončil v moci gólmana Linnera.
90'
Rozhodčí nastavuje šest minut navíc.
90'
Střídání v týmu AIK Stockholm: ze hřiště odchází Lundström, přichází Rašidi.
90'
Hostující hráč nyní potřebuje ošetření a hra je tak přerušená.
89'
Tentokrát se domácí útočník nachytal pouze v ofsajdovém postavení.
88'
Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Latifi, přichází Jach.
88'
Tiraspol to tentokrát zkusil pasem na pravou stranu, ale následně balón končí opět jen v zámezí.
86'
Šeriff Tiraspol tentokrát získal autové vhazování na polovině soupeře a bude se snažit něco vymyslet.
84'
Lukič se dopustil tvrdého faulu, za který uviděl kartu žluté barvy.
83'
Posléze se dostal do zakončení Elyounoussi, ale jeho střela skončila jen vedle brány Tiraspolu!
82'
Cristiano se dopustil faulu na své polovině a AIK Stockholm tak získal volný kop.
81'
Stockholm se sice dostal dopředu, ale nakonec z toho nebylo nic vážnějšího.
79'
Domácí mužstvo se nákopem dostalo do vápna soupeře, ale míč nakonec skončil jen v zámezí.
77'
Střídání v týmu AIK Stockholm: ze hřiště odchází Balima, přichází Cojocaru.
76'
Střídání v týmu AIK Stockholm: ze hřiště odchází Sigthorsson, přichází Bahoui.
75'
Tambe tentokrát uviděl za svůj faul žlutou kartu.
73'
Střídání v týmu AIK Stockholm: ze hřiště odchází Dimitriadis, přichází Lindkvist.
70'
Opět se Tiraspol dostal dopředu a posléze vypálil Boban, ale jeho střela šla pouze nad bránu AIK.
67'
Kendyšova rána skončila jen vedle svatyně švédského celku.
66'
Dimitriadis by si měl dávat pozor na své zákroky, jelikož už jednu žlutou kartu viděl a nyní se dopustil dalšího faulu.
64'
Ovšem po chvíli končí balón jen v zámezí za svatyní Stockholmu. Linner tak má odkop od své brány.
62'
Tiraspol nyní získal rohový kop z pravé strany a může srovnat stav zápasu na 2:2.
60'
Hodina hry je u svého konce. AIK Stockholm sice vede na půdě Tiraspolu, ale už pouze 2:1 a domácí se dostávají čím víc kupředu.
58'
Nyní přišel další faul ze strany hostů a Tiraspol tak získal přímý kop z levé strany.
57'
Elyounoussi uviděl za svůj tvrdý zákrok žlutou kartu.
56'
Šeriff Tiraspol právě vstřelil branku!
Domácí snižují na 1:2! K pokutovému kopu se postavil YURI KENDYŠ, který vystřelil razantně k pravé tyči, kde šel sice i brankář Linner, ale ten na míč nedosáhl.
56'
Dimitriadis poslal uvnitř svého vápna k zemi Bobana a následuje penalta a žlutá karta pro tohoto obránce.
55'
Byla nařízena penalta pro Šeriff Tiraspol.
54'
Domácí Tiraspol se dostal z pravé strany, až do vápna soupeře, kde se hostům podařilo odkopnout míč.
52'
S rohem si ovšem obrana švédského mužstva poradila bez problémů.
51'
Šeriff Tiraspol vybojoval rohový kop z levé strany a může tak snížit stav zápasu.
49'
Stockholm se opět snažil dostat dopředu po pravé straně, ale k míči se nakonec dostal soupeř.
48'
Stockholm získal autové vhazování na své polovině a může tak něco vymyslet.
46'
Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Anton, přichází Hordijenko.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:05.
První poločas je u svého konce a AIK Stockholm vede na půdě Tiraspolu 2:0. Už ve 12. minutě šli hosté do vedení, když si vstřelil vlastní branku Lukič. O dvě minuty později to bylo už 2:0 pro hostující mužstvo po brance Sigthorssona. Následně jsme se už nedočkali ničeho vážnějšího a švédskému mužstvu se tak zatím všechno daří.
45+3'
45+2'
Domácí se snaží vstřelit gól ke konci poločasu, ale Stockholmu se daří držet tento stav.
45'
Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.
44'
Posléze se už ale Šeriffu podařilo dostat ke střele, ale Latifiho zakončení skončilo na zákroku Linnera.
42'
Následně sklapla ofsajdová past hostujícího celku.
41'
Hosté si vypracovali příležitost, ale pokus Lundstroma skončil vedle brány soupeře.
39'
Opět se ke střele dostal Kendyš, ovšem jeho rána i tentokrát minula branku soupeře.
36'
Prodloužený míč z pravé strany letěl na hranici vápna, ale tam se hostující hráč dopustil pouze faulu.
34'
Dopředu se tak vydali domácí po pravé straně, ale tam byla vrátka zavřená.
33'
Posléze to Stockholm zkoušel středem hrací plochy, ale nakonec je z toho jen faul Dimitriadise.
32'
Balimova střela skončila jen vedle hostující svatyně a Linner nemusel zasahovat.
30'
Půl hodina hry je u svého konce a AIK Stockholm vede nad Tiraspolem 2:0.
29'
Ovšem centr posléze nic velkého nepřinesl a obrana Stockholmu se vysvobodila.
28'
Domácí celek získal rohový kop z pravé strany a může tak srovnat stav zápasu.
27'
Tiraspol se sice chtěl dostat dopředu po pravé straně, ale nakonec je z toho pouze autové vhazování pro švédský tým.
25'
Kendyš se nyní dopustil dalšího faulu a u balónu tak je opět AIK.
24'
Momentálně se toho na hřišti příliš neděje a Šeriff drží míč na své polovině.
22'
Další faul ze strany domácích a hostující celek tak má k dispozici přímý kop z dobré pozice.
21'
Posléze ale přišel jen nedovolený zákrok ze strany domácího hráče a Stockholm tak bude u míče.
20'
Domácí nyní drží míč ve středu hrací plochy a pomalou kombinací se snaží uklidnit tempo hry.
18'
Posléze přišla střela z dálky, která se stáčela do levé šibenice, ale Linner si s ní poradil bez problémů.
17'
Tentokrát se hosté dopustili faulu a u míče bude Tiraspol.
16'
Stockholm po dvou gólech hraje v naprosté pohodě a opět se pokoušel projít dopředu středem hrací plochy, ovšem to se hostům tentokrát nepovedlo.
14'
AIK Stockholm právě vstřelil branku!
A je to už 2:0 pro hostující celek, který tak vstupuje do tohoto dvojzápasu fantasticky! Po centru Saletrose z levé strany se dostal do zakončení hlavou KOLBEINN SIGTHORSSON, který se nemýlil a překonal gólmana Mikuliče střelou k pravé tyči.
12'
Máme tady první branku tohoto utkání v úvodu zápasu! Hosté se dostali až do vápna, kde přišla přihrávka do velké šance, ale tu si srazil do vlastní sítě ANDREJ LUKIČ.
10'
Domácí hráč, který byl ošetřován na začátku utkání má i přes obvázanou hlavu krvavou stopu a musí tak jít za lajnu, kde mu dají nový obvaz.
8'
U balónu jsou opět hráči švédského týmu, kteří sice dostali nákop k bráně soupeře, ale Mikulič chytil míč do rukou.
6'
Ovšem s následným centrem si obrana AIK Stockholmu poradila bez problémů.
5'
Šeriff Tiraspol nyní získal autové vhazování na polovině svého soupeře a bude se snažit něco vymyslet.
3'
Hra je přerušená, jelikož domácí hráč potřebuje ošetření od lékařů.
2'
Hosté získali hned na začátku zápasu volný kop z levé strany, ovšem následný centr nakonec skončil pouze v zámezí.
1'

FC Šeriff Tiraspol: Mikulič – Balima, Lukič, Muzek, Cristiano – Anton, Borysjuk – Latifi, Kendyš (C), Boban – Tambe
Náhradníci: Celeadnič – Bělousov, Cojocaru, Hordijenko, Jach, Palčič, Palić

AIK Stockholm: Linner (C) – Dimitriadis, Karlsson, Mets – Lundström, Larsson, Adu, Elyounoussi, Jonsson Saletros – Sigthorsson, Goitom
Náhradníci: Janoševič – Bahoui, Hussein, Lindkvist, Michel, Rashidi, Ylatupa

Rozhodčí: Kevin Clancy – David McGeachie, Graeme Stewart (vš. SCO).
AIK Stockholm:

AIK Stockholm se rovněž zúčastnil 1. předkola Ligy mistrů, kdy se střetl s Ararat-Armenii. První zápas na půdě soupeře prohrál 0:1, ale v domácím prostředí zvítězil 3:1 a slavil postup. Ve 2. předkole přišel na řadu Maribor. Opět AIK prohrálo na půdě soupeře, tentokráte 1:2. V odvetě byl stav po základní hrací době 2:1 pro domácí a šlo se do prodloužení, ve kterém byli domácí lepším týmem a vstřelili gól, ovšem tři minuty před koncem jej také obdrželi a dál postoupil Maribor.
FC Šeriff Tiraspol:

Šeriff Tiraspol už letos bojoval v 1. předkole Ligy mistrů, kde se utkal se Saburtalo Tbilisi. První zápas ovšem prohrál 0:3. V odvetě sice vstřelil tři rychle branky, ale posléze jeden gól obdržel a vyhrál tak 3:1, což na postup nestačilo. Ve 2. předkole Evropské ligy se utkal s albánským Partizani. První utkání na půdě soupeře Tiraspol vyhrál 1:0. V odvetě doma remizoval 1:1 a postoupil tak dále.
Ve 3. předkole Evropské ligy se proti sobě utkají týmy FC Šeriff Tiraspol a AIK Stockholm. Tato mužstva se spolu ještě neutkala a čeká je tak premiéra. Hrát se bude v Balšaja Sportivnaja Arena, Tiraspol. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Kevin Clancy a jeho asistenti David McGeachie a Graeme Stewart (vš. SCO). Úvodní výkop je naplánován na 19:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.