Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Fenerbahce : Austria Vídeň - 25. srpna 2022   19:00

Fenerbahce
Fenerbahce
12' Yuksek  • 45' Kahveci  • 70' Kahveci  • 79' Yandas
4:1
(2:1)
Austria Vídeň
45+1' Martins
Fenerbahce
Bayindir – Osayi, Lemos, Gustavo, Peres (80. Szalai) – Rossi (85. Mor), Crespo, Yuksek, Alioski – Kahveci, Dursun (80. Valencia)
Fruchtl – Koumetio, Muhl, Handl (80. Kreiker), Martins (46. Keles) – Ranftl, Braunoder (46. Holland) – Fischer, Gruber (65. Djuricin), Fitz (65. Vučić) – Tabakovič
Djuricin, Holland, Jukić, Keles, Kos, Kreiker, Meisl, Teigl, Vučić

Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 5:4. Rohy: 6:0. Ofsajdy: 2:9. Fauly: 6:12.
90+4'
85'
Střídání v týmu Fenerbahce Istanbul:
ze hřiště odchází Rossi, přichází Mor.
82'
Žlutá karta pro tým FK Austria Vídeň (Kreiker).
80'
ze hřiště odchází Dursun, přichází Valencia.
ze hřiště odchází Peres, přichází Szalai.
80'
Střídání v týmu FK Austria Vídeň:
ze hřiště odchází Handl, přichází Kreiker.
79'
Fenerbahce právě vstřelilo branku! Kanonáda domácích pokračuje! Čtvrtý zásah tureckého celku obstaral HAKAN YANDAS!
70'
Fenerbahce právě vstřelilo branku! Turecký celek si užívá také odvetu. Dvacet minut před koncem utkání se prosadil IRFAN CAN KAHVECI!
65'
ze hřiště odchází Gruber, přichází Djuricin.
ze hřiště odchází Fitz, přichází Vučić.
46'
ze hřiště odchází Martins, přichází Keles.
ze hřiště odchází Braunoder, přichází Holland.
46'
45+2'
45+1'
Austria právě vstřelila branku! Austria nakonec ještě před pauzou dokázala snížit. O zdramatizování utkání se postaral MARVIN MARTINS!
45'
Fenerbahce právě vstřelilo branku! Turecký celek v závěru prvního poločasu udeřil i podruhé! O druhou branku Fenerbahce se postaral IRFAN CAN KAHVECI!
30'
Žlutá karta pro tým FK Austria Vídeň (Martins).
12'
Fenerbahce právě vstřelilo branku! Domácí Fenerbahce se ve 12. minutě dostává do vedení! O úvodní branku odvetného souboje se postaral ISMAIL YUKSEK!
1'

Fenerbahce Istanbul: Bayindir – Osayi, Lemos, Gustavo, Peres – Rossi, Crespo, Yuksek, Alioski – Kahveci, Dursun
Náhradníci: Akyuz, Arao, Egribajat, Guler, Kadioglu, Lincoln, Mor, Novák, Szalai, Valencia, Yandas, Zajc

FK Austria Vídeň: Fruchtl – Koumetio, Muhl, Handl, Martins – Ranftl, Braunoder – Fischer, Gruber, Fitz – Tabakovič
Náhradníci: Djuricin, Holland, Jukić, Keles, Kos, Kreiker, Meisl, Teigl, Vučić.
První zápas

Po úvodním duelu má mnohem lepší pozici před domácí odvetou turecké Fenerbahce. To před týdnem v Rakousku dokázalo zvítězit hladce 2:0. Skóre otevřel v osmé minutě King a v závěru utkání přidal druhý zásah Dursun. Fenerbahce se navíc v předchozí fázi střetlo se Slováckem, které vyřadilo hlavně díky skvělému výkonu na domácí půdě. O víkendu pak v turecké lize přehrálo 4:2 celek Adana Demirspor. Austria pak dokázala zvítězit 2:1 na půdě Wolsbergu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.