Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  HJK Helsinki : Maribor - 11. srpna 2022   18:00

HJK Helsinki
54' Hostikka
1:0
(0:0)
Maribor
Maribor
Hazard – Tenho (C), Hoskonen, Raitala – Browne, Vaananen (57. Tanaka), Lingman (70. Hetemaj), Murilo (83. Terho) – Hostikka (83. Olusanya), Radulović, Abubakari (57. Soiri).
Niemela, Tannander – Halme, Peltola, Saksela, Serrarens, Yli-Kokko.
Stieler – Gittelmann, Beitinger (GER)
Bolt Arena, Helsinky
Maribor
Bergsen – Žinić (72. Guerrico), Mitrović, Karić, Sikošek – Repas, Vidaković (72. Antolin) – Božić (60. Sirk), Kronaveter (C) (46. Vipotnik), Brnić (46. Laušić) – Baturina.
Pridgar, Zalokar – Božičković, Koderman, Maher, Šturm, Uskoković.

Finský klub HJK Helsinki si na domácím hřišti pohlídal postup, k venkovnímu vítězství 2:0 přidal hubené domácí vítězství 1:0. Jediný gól střetnutí vsítil v úvodu druhé půle Santeri Hostikka, gólman Hazard udržel čisté konto po celých 180 minut.

Ve čtvrtém předkole se HJK utká s dánským Silkeborgem.
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 4:5. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 6:19.
90+4'
90+2'
Žlutá karta pro tým HJK Helsinki (David Browne).
90'
Žlutá karta pro tým NK Maribor (Sven Karić).
84'
Žlutá karta pro tým NK Maribor (Aljaž Antolin).
72'
Střídání v týmu NK Maribor:
ze hřiště odchází Vladan Vidaković, přichází Aljaž Antolin.
72'
ze hřiště odchází Andraž Žinić, přichází Ignacio Guerrico.
70'
Střídání v týmu HJK Helsinki:
ze hřiště odchází Lucas Lingman, přichází Perparim Hetemaj.
60'
ze hřiště odchází Marko Bozic, přichází Rok Sirk.
57'
ze hřiště odchází Santeri Vaananen, přichází Atomu Tanaka.
57'
ze hřiště odchází Malik Abubakari, přichází Pyry Soiri.
54'
Helsinki právě vstřelily branku!
Autorem branky je SANTERI HOSTIKKA.
46'
ze hřiště odchází Ivan Brnić, přichází Marin Laušić.
46'
ze hřiště odchází Rok Kronaveter, přichází Žan Vipotnik.
46'
45+3'
21'
Žlutá karta pro tým NK Maribor (Nemanja Mitrović).
14'
Žlutá karta pro tým NK Maribor (Jan Repas).
10'
Žlutá karta pro tým HJK Helsinki (Bojan Radulović).
1'

HJK Helsinki: Hazard – Tenho, Hoskonen, Raitala – Browne, Vaananen, Lingman, Murilo – Hostikka, Radulović, Abubakari.
Náhradníci: Niemela, Tannander – Halme, Hetemaj, Olusanya, Peltola, Saksela, Serrarens, Soiri, Tanaka, Terho, Yli-Kokko.
Trenér: Toni Koskela

NK Maribor: Bergsen – Žinić, Mitrović, Karić, Sikošek – Repas, Vidaković – Božić, Kronaveter, Brnić – Baturina.
Náhradníci: Pridgar, Zalokar – Antolin, Božičković, Guerrico, Koderman, Laušić, Maher, Sirk, Šturm, Uskoković, Vipotnik.
Trenér: Radovan Karanović

Rozhodčí: Stieler – Gittelmann, Beitinger (GER).
Na postup to má skvěle rozehrané HJK, které na půdě soupeře vybojovalo velmi cenné vítězství 2:0, o góly se postarali David Browne a Bojan Radulović. Slovinské mužstvo není bez šancí na proniknutí do další fáze soutěže, ale lze očekávat, že na chladném severu se mu nebude hrát tak dobře jako doma, kde po nepřesvědčivém výkonu padlo.
Všem fanynkám a fanouškům fotbalu přeju krásný čtvrteční podvečer. Vítám vás při sledování odvety 3. předkola Evropské ligy, u zápasu mezi týmy HJK Helsinki a NK Maribor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.