Exhibiční utkání -  ONLINE PŘENOS -  Hokejisté HC Frýdek-Místek : Fanoušci HC Frýdek-Místek - 29. června 2017   16:00

Hokejisté HC Frýdek-Místek
8' Martynek  • 16' Daneček  • 39' Klimša  • 40' Chmielewski  • 40' Daneček  • 53' Kvasnica  • 56' Chmielewski  • 69' Sonnek
9:8
(5:2)
Fanoušci HC Frýdek-Místek
25' Kapitulčín   • 30' č.21   • 57' Rusek   • 61' č.17   • 65' č.21   • 68' Rusek   • 71' č.21   • 72' Kapitulčín
Glembek
hřiště Lískovec

Já se s váma loučím a u příštího zápasu na shledanou.
Ve 2.poločase jsme viděli srovnání zápasu fanoušků a nádherný zápas, měli jsme možnost vidět spousta šancí, zákroků a parádiček. Byla to příjemná exhibice mezi hráči a fanoušky.
Hokejisté vyhráli na penalty 7:6. Tudíž celkově 9:8p.
Hráč fanoušků vystřelil vedle.
hráč hokejistů dává gól. 7:6
Hráč fanoušků vystřelil pouze do břevna!
Hráč hokejistů dává gól. 6:6
Hráč fanoušků nedává po zákroku brankáře.
Hráč hokejistů nedává gól po výborném zákroku brankáře.
Hráč fanoušků taky nedává gól po zákroku brankáře.
Hráč hokejistů střelil pouze břevno! Stav 5:6
Hráč fanoušků po skvělém zákroku gól nedává.
Hráč hokejistů rovněž přestřelil.
Hráč hokejistů zkusil doprostřed, ale brankář byl připravený. Po něm kopl hráč fanoušků, ten ale přestřelil. Stav stále 5:6
S přehledem proměnil hráč fanoušků. 5:6
Hráč hokejistů dává gól. 5:5
Další tyč! Tentokrát hráč fanoušků.
Hráč hokejistů nastřelil tyč! Stav je stále 4:5.
Hráč fanoušků dává gól! 4:5
Hráč hokejistů s přehledem proměnil a srovnává stav na 4:4.
Hráč fanoušků neproměnil.
Hráč hokejistů dává gól. Stav je 3:4
Brankář hokejistů teď senzačně vychytal hráče fanoušků!
Hráč hokejistů dává gól. Stav je 2:4
Dalibor Parma dává gól! 1:4
Hráč hokejistů přestřelil bránu!
Jakub Rusek dává gól. Stav 1:3
Hráč č.21 s přehledem proměnil!
Sonnek nedává po výborném zákroku brankáře.
Chmielewski neproměnil a po něm rovněž neproměnil ani hráč fanoušků. Stav stále 1:1
Hráč hokejistů a následně hráč fanoušků neproměnili pokutové kopy.
Hráč č.2 dává gól po odrazu od břevna! 1:1
Bajtek dává gól po střele do levého dolního rohu.
O vítězi zápasu budou rozhodovat pokutové kopy!
76'
75'
Aut pro hokejisty.
74'
Kapitulčín nahrál pod sebe na hráče fanoušků, ten dostal nabito, ale vystřelil nepřesně.
74'
Daneček přihrál Kvasnicovi, ten vystřelil ale pouze do obránce. Bude následovat rohový kop.
73'
Chmielewski teď vybojoval míč uprostřed hřiště.
73'
Daneček vystřelil, ale brankář fanoušků byl připraven.
72'
Fanoušci HC Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Hráč č.21 nacentroval míč před bránu a PATRIK KAPITULČÍN dorazil do brány!
71'
A máme tady hattrick! Hráč č.21 dál gól hlavou po rohu!
70'
Hráč fanoušků pouze nastřelil obránce. Bude následovat rohový kop.
69'
Hokejisté HC Frýdek-Místek právě vstřelili branku!
JAN SONNEK dostal přihrávku a sám před brankářem se nemýlil. Míč poslal po zemi k tyči.
68'
JAKUB RUSEK dostal přihrávku a poslal míč mezi nohy brankáře hokejistů!
67'
Fanoušci jdou 3 na 2!
66'
Autové vhazování pro fanoušky.
66'
Hráč fanoušků vystřelil pouze vedle.
65'
Jakub Rusek přihrál HRÁČOVI č.21, který se nemýlil!
64'
Fanoušci budou rozehrávat nepřímý volný kop v pokutovém území po malé domů!
63'
Flok z pravé strany špatně nacentroval a míče se ujal brankář.
62'
Střelu hokejistů chytil brankář fanoušků.
61'
Hráč č.17 se z penaltového kopu nemýlil a vystřelil do pravé strany.
Pokutového kopu se se ujme hráč č.17.
61'
Penalta pro fanoušky!
60'
Faul ve středu hřiště na hráče fanoušků.
59'
Sonnek dostal přihrávku od Chmielewského, ale brankář vyrazil.
58'
Po nepřesné střele hráče č.21, bude následovat odkop od brány.
58'
Hráč č.21 se uvolnil, ale obránce hokejistů ho doběhli.
57'
JAKUB RUSEK vystřelil z 25 metrů a brankář zaspal.
56'
Bajtek nadvakrát střelil břevno, ale potom míč dorazil ARON CHMIELEWSKI!
53'
Gól který padl z levé strany vstřelil MICHAL KVASNICA. Míč umístil po zemi k tyči.
52'
Kvasnica přihrál Chmielewskému, který postrčil míč na Danečka, ten, ale v zakončení naprosto selhal!
51'
Chmielewski vystřelil zhruba z místa penalty, ale nastřelil obránce fanoušků!
50'
Daneček nacentroval do vápna, kde ale nikdo nebyl.
49'
Roh hokejistů skončil u brankáře, který míč vyboxoval.
48'
Hráč fanoušků si chtěl obejít hráče na levé straně hřiště, ale obránce ho nepustil a vzal mu míč.
48'
Sonnek měl šanci vystřelit ve vápně, ale obrana fanoušků mu vzala míč.
47'
Odkop od brány fanoušků.
45'
Útočník fanoušků individuálně kombinoval ve vápně hokejistů, ale ztratil míč a bude to pouze odkop od brány.
45'
Obrana fanoušků odvrátila roh a mohli jít do brejku, který ovšem překazil hráč hokejistů.
45'
Roh pro hokejisty.
44'
Šance fanoušků skončila pouze na odkopu hokejistů a proto bude roh pro fanoušky.
43'
Nepřesný pas týmu hokejistů.
42'
Daneček patičkou přenechal míč Sonnkovi, ten ale vypálil nad bránu.
42'
Hokejisté drží míč ve středu hřiště.
41'
V 1.poločase jsme viděli nádhernou podívanou, kde padlo spoustu gólů. Tým fanoušků nehraje vůbec špatně, ale poslední minuty patřily frýdecko-místeckým hokejistům.
40'
40'
LUKÁŠ DANEČEK dává gól, když se sám ocitl před bránou!
40'
ARON CHMIELEWSKI po individuální akci dává gól!
39'
Sonnek přihrál pod sebe na DAVIDA KLIMŠU, který se nemýlil do pravého dolního rohu kolem brankáře.
38'
Hokejisté mají autové vhazování po nepřesné kombinaci.
37'
Výkop od brány fanoušků.
37'
Bajtek střílel ze 25 metrů, ale nepřesně.
36'
Klimša si potáhl míč, ale nestihl ho zastavit míč na hrací ploše.
35'
Stuchlík vystřelil zpoza vápna, ale opět byla střela zblokovaná.
34'
Klimša vystřelil z 30 metrů, ale trefil pouze hráče fanoušků.
34'
Po pěkné kombinaci hokejistů následuje roh.
33'
Střelu od Danečka vychytal brankář fanoušků.
32'
Klimša přihrál pod sebe na volného Bajtka, ale obrana míč vypíchla.
31'
Bajtek vystřelil, ale obrana fanoušků zblokovala střelu.
30'
HRÁČ č.21, se ocitl naprosto sám před brankářem a dává gól do horního rohu!
29'
Kvasnica po rohu vystřelil vedle.
28'
Sonnek napřáhl z hranice vápna, ale brankář perfektním zákrokem vyrazil. Následuje roh pro hokejisty.
28'
Zatím je to pěkná podívaná, viděli jsme hodně šancí a soubojů.
27'
Pěknou kombinaci předvedli hokejisté, ale Stránský trefil míč vedle.
25'
PATRIK KAPITULČÍN dostal nádhernou přihrávku do vápna a zakončil kolem brankáře!
25'
Brankář hokejistů si krásně povodil útočníka fanoušků.
24'
Hokejisté šli v přečíslení 5 na 2, ale Chmielewského střelu zneškodnil brankář!
23'
Nepřesný centr z pravé strany od útočníka fanoušků a bude to pouze autové vhazování pro hokejisty.
23'
22'
Klimša vystřelil z hranice vápna, ale brankář je dnes fantastický!
22'
Autové vhazování pro tým fanoušků.
21'
Útočník fanoušků, se ocitl sám před brankářem, ale nevystřelil přesně!
20'
Už to vypadalo, že se útočník fanoušků dostane až do vápna a zakončí, ale obrana hokejistů skvěle překazila tento únik.
19'
Janiczek měl ruku a rozehrávat budou fanoušci.
17'
Klimša z 8 metrů nepřekonal brankáře! Je to další roh pro hokejisty.
16'
Chmielewski připravil LUKÁŠI DANEČKOVI míč na zlatém podnose, a ten k levé tyči dává gól.
15'
Chmielewski skoro poslal svého spoluhráče do úniku, ale přihrál nepřesně.
14'
Hokejisté drželi míč u vápna brány fanoušků, ale o míč přišli.
13'
Sonnek se po druhé v zápase dostal do obrovské šance, ale bránu jen těsně minul.
12'
Roh pro tým hokejistů.
11'
Daneček zkoušel komický kousek, kdy sám spadl, ale rozhodčí mu to nepískl.
10'
Tým fanoušků se dostali po centru z pravé strany do obrovské šance, ale útočník na míč nedosáhl!
9'
Další faul na hráče z týmu fanoušků, po kterém z přímého kopu jen těsně minul bránu!
8'
ROSTISLAV MARTYNEK dostal přihrávku ve vápně a zakončil k tyči!
7'
Chmielewski se po individuální práci dostal, až k zakončení, ale střelil vedle.
6'
Faul na hráče z týmu fanoušků.
6'
Martynek vypálil přibližně z 25 metrů, ale brankář skvěle zabránil gólu pohotovým zákrokem.
5'
Klimša nacentroval, ale brankář byl připraven a vzal si míč.
5'
Míč v držení hokejistů, kteří poklidně kombinují ve středu hřiště.
4'
Klimša se ocitl v další šanci, ale gól opět nepadl, výborně zasáhl i brankář fanoušků!
3'
Fanoušci ztratili míč, kterého se ujal brankář hokejistů.
2'
1'
Sonnek byl v obrovské šanci hned v 1.minutě, ovšem gól nedal.
1'

Hokejisté HC Frýdek-Místek: Mikulík – Hlaváč, Rousek, Chmielewski, Janiczek, Klimša, Hrachovský, Kvasnica, Bajtek, Daneček, Flok, Stránský, Martynek, Mikulík, Sonnek
Za pár chvil začne utkání.
Krásné slunečné odpoledne. Dnes se uskuteční netradiční fotbalové utkání mezi frýdecko-místeckými hokejisty a jejich skvělými fanoušky. Máme se na co těšit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.