FORTUNA:LIGA - Základní část - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : Teplice - 28. listopadu 2021   15:00

Slavia
16' Stanciu  • 42' Kuchta (Masopust) • 84' Ousou (Plavšić)
3:0
(2:0)

Mandous – Masopust, Ousou, Kačaraba (62. Plavšić), Oscar – Holeš, Hromada (75. Madsen) – Schranz (56. Lingr), Stanciu (C), Olayinka (62. Krmenčík) – Kuchta (75. Samek).
O. Kolář – Krmenčík, Lingr, Madsen, Plavšić, Samek, Traoré.
Machálek – Nádvorník, Mokrusch
Eden Aréna, Praha-Vršovice
Grigar (C) – Vondrášek, Knapík, Chaloupek, Shejbal – Jukl, Kodad (64. Fortelný), Mareček, Krunert – Jan Rezek (46. Černý), J. Mareš (64. Trubač).
Čtvrtečka – Chlumecký, Ledecký, Hyčka, Trubač, Fortelný, Černý.
Grigar

SESTŘIH: Slavia - Teplice 3:0. Pohodlná výhra šampiona, soupeře k ničemu nepustil

S konstatováním, že Slavia potvrdila papírové předpoklady a v pohodě přehrála Teplice, se s vámi loučím a přeji vám příjemný zbytek nedělního večera.
Sledovali jsme dominantní výkon Slavie, která do tabulky zapsala další tři body, čímž si upevnila vedoucí pozici. Sešívaní byli téměř neustále nastěhováni na útočné polovině, kde neustále vymýšleli přihrávka do dobrých příležitostí a hned tři proměnili. Dnes se mezi střelce zapsali Nicolae Stanciu, Jan Kuchta a Aiham Ousou. Naopak Teplice působili ustrašeným dojmem a definitivně je položila červená karta Lukáše Marečka. I když skláři trochu zlepšili hru po poločasové přestávce, byli jasně horší a vyprodukovali pouze jediný střelecký pokus na Aleše Mandouse. Trenér Jiří Jarošík tak po svém nástupu do funkce stále čeká na první vítězství. Severočechům se dál vzdalují záchranářské příčky.
90+3'
90+3'
Standardní situaci rozehrál Srdjan Plavšić míč za vápno, kde byl osamocený Nicolae Stanciu. Ten si znovu míč hodil do vzduchu a vystřelil nad branku, což rozhořčilo Jindřicha Trpišovského.
90+2'
Na pravé straně se uvolnil Michael Krmenčík, jehož centr propadl do zadní části šestnáctky. O zakončení se pokusil Oscar, jemuž zakončení nevyšlo. přesto mířilo do Ondřeje Lingra, od něhož se míč odrazil vedle branky.
90+1'
K postranní lajně přistupuje čtvrtý rozhodčí, který ukazuje, že se budou hrát ještě tři minuty nad rámec normální hrací doby. Slavia začíná kombinaci od Aleše Mandouse.
90'
Jsme v poslední minutě normální hrací doby! Za vápnem si míč přizvedl do vzduchu Nicolae Stanciu, jehož následné zakončení zamířilo znovu jen nad branku.
88'
Kolmá přihrávka mířila na pravou stranu pokutového území, kde měl plné nohy práce Nicolae Stanciu, jenž chtěl udržet míč na hrací ploše. Rumunský kapitán Slavie se pokusil o centr, ovšem nalezl jen rukavice hostujícího brankáře.
87'
Další přihrávku do vyložené pozice dostal Michael Krmenčík, jenž se nacházel mezi malým vápnem a penaltovém puntíkem. Urostlému útočníkovi střelecký pokus vůbec nesedl, a tak znovu zakročil Tomáš Grigar.
86'
Krmenčíkovu střelu po Madsenově nahrávce vyškrábl Grigar
86'
Mandousův první zásah pět minut před koncem po Vondráškově ráně
86'
Tomáš Grigar vykopl balon na pravou stranu, kde se nacházel osamocený Tomáš Vondrášek. Tomu sice chvíli trvalo zpracování, ale povedlo se, a tak přišel střelecký pokus z velké dálky, který Aleše Mandouse nepřekvapil.
84'
Ousou elegantně poslal Plavšičův měkký centr do sítě, 3:0!
84'
Slavia právě vstřelila branku!
Parádní centr předvedl Srdjan Plavšić, jenž nadýchaný centr poslal na pravou stranu vápna. V náběhu se nacházel AIHAM OUSOU, který placírkou uklidil balon k první tyči – 3:0. Asistence: Srdjan Plavšić.
83'
Domácí mužstvo rozehrávalo rohový kop a k praporku přispěchal mladičký Daniel Samek. Jeho pas mířil na zadní tyč, odkud jej obránce Teplic posunul za postranní lajnu.
82'
Rozehrávku Teplic dobře napadal Srdjan Plavšić a míč se od něj odrazil na pravou stranu šestnáctky. Srbský záložník i Michael Krmenčík se za ním rozeběhli, avšak jako první byl u něj Tomáš Grigar.
81'
Celých pětasedmdesát procent zápasu drží sešívaní balon na kopačkách. Jejich obrovská dominance to jen potvrzuje. Dočkáme se ještě vstřeleného gólu?
79'
Až na pravou stranu si přeběhl Srdjan Plavšić, který nedal přenou přihrávku na hranici vápna. Teplice nic nevymýšlejí a dlouhým odkopem se na malou chvíli osvobozují.
78'
Severočeši jsou pod obrovským tlakem a především obránci by si potřebovali trochu odpočinout. To se ale nestane, jelikož Slavia kombinuje na pravé straně útočné poloviny.
77'
Lingrova pobídka pro Plavšiče! Ale Vondrášek vykopl z brankové čáry
77'
Michael Krmenčík na pravé straně prostrčil míč na Lingra, který přihrával do druhé vlny. Z penaltového puntíku mířil do levého spodního rohu Srdjan Plavšić, jehož pokus zastavil zaskakující Tomáš Vondrášek.
75'
Stanciův obstřel málem směřoval do šibenice
75'
Za šestnáctkou dostal hodně prostoru Nicolae Stanciu, jehož pravačka zamířila znovu pouze nad branku Teplic. Hostující obrana je v posledních minutách značně přetížená.
75'
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Jan Kuchta, přichází Daniel Samek.
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Jakub Hromada, přichází Mads Emil Madsen.
73'
Neskutečný závar před Grigarem! Skvěle vychytal Ousoua, Lingr trefil tyč
73'
Tohle byly horké chvilky pro obranu Teplic! Z pravé strany přihrával před branku Lukáš Masopust, a tak zakončoval Aiham Ousou. Jeho pokus vyrazil Tomáš Grigar. Akce Slavie trvala dál a levou tyčku z malého vápna napálil Ondřej Lingr.
72'
Nejmenší hráč na hrací ploše se pustil do hlavičkového souboje, avšak Srdjan Plavšić nemohl uspět. Následně Slavia vybojovala rohový kop, což se nelíbí Tomáši Vondrášekovi, jenž se dožaduje faulu.
71'
Lukáš Masopust vhodil míč do šestnáctky, kde se balonu chopil Nicolae Stanciu. Rumunský záložník se chtěl drze dostat ke střeleckému pokusu, ale přes dva soupeře neprošel.
70'
Vysoký balon putoval na útočnou polovinu sklářů, kde si balonu vůbec nevšímal Jan Fortelný (Teplice) a raději vletěl do Oscara. Hlavní rozhodčí tak vytáhl další žlutou kartu.
69'
Nicolae Stanciu poslal nadýchaný centr před branku, kde Ondřej Lingr postrčil Roberta Jukla do hostujícího brankáře. Slavia pak dopravila míč do branky, avšak rozhodčí hru pro faul přerušil.
68'
Ve druhém poločase skláři zlepšili hru, především pak pohyb. Domácí mužstvo se k vyloženým šancím tak dostává mnohem složitěji.
67'
Lingr si seběhl z pravé strany, Stanciu zpoza vápna pálil nad bránu
67'
Ondřej Lingr přihrával na rumunského spoluhráče, který si míč výborně přehodil na pravou nohu. Jeho zakončení ale následně zamířilo jen vysoko nad branku Teplic.
66'
V dosavadním průběhu vyslala Slavie už šestnáct střel, z toho sedm jich mířilo přímo na branku. Teplice na ohrožení branky stále čekají.
65'
Pěkné přenesení hry mířilo na levou stranu, odkud do vápna chtěl z jedné přihrávat Oscar. Situaci na roh srazil dobře postavený Tomáš Vondrášek.
64'
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Jakub Mareš, přichází Daniel Trubač.
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Ladislav Kodad, přichází Jan Fortelný.
63'
Také Teplice chytají dvojí střídaní, do hry se chystají Jan Fortelný a Daniel Trubač. Ovšem mezitím přihrával Nicolae Stanciu a následný střelecký pokus zamířil vysoko nad bránu.
62'
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Peter Olayinka, přichází Michael Krmenčík.
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Taras Kačaraba, přichází Srdjan Plavšić.
62'
U středové čáry byl faulován Jakub Mareš, který si dobře pokryl balon. Slavia se následného nákopu zmocnila a znovu otáčí kormidlem hry.
60'
Nicolae Stanciu posunul míč na střelu Tomáši Holešovi, jehož pumelice zamířil do zdi. Balon se následně odrazil znovu k hráčům pražské Slavie.
59'
Rozhodčí Machálek se běžel podívat na video, kde mu stačil jeden záběr, aby Lukáše Marečka (Teplice) ocenil rovnou červenou kartou!
58'
Mareček trefil Olayinku kolíky a prohnul mu koleno, po zásahu VAR červená!
58'
Další potrestaným hráčem je Lukáš Mareček (Teplice), který šel šlapákem do souboje s Peterem Olayinkou. Defenzivní záložník Teplic může být rád, že nejde pod sprchy!
56'
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Ivan Schranz, přichází Ondřej Lingr.
56'
Za pokutovým územím se znovu nacházel Tomáš Holeš, kterého našli nepřesnou přihrávkou obránci Teplic. Zakončení defenzivního štítu mířil jen doprostřed branky, kde se nacházel připravený Tomáš Grigar.
55'
Holeš mohl vysunout Kuchtu, ale zakončoval sám do Grigarovy náruče
55'
Oscar přihrával před vápno na Petera Olayinku, který byl zbaven míče. Teplice chtěly vyrazit do akce, kterou zastavil Aiham Ousou.
54'
Za vápnem se napřáhl Tomáš Holeš, jehož snažení bylo zablokované. Míč vyletěl do vzduchu a mířil k brance Teplic, kde pevnou rukou vládne Tomáš Grigar.
53'
Ve druhém poločase se hra velmi kouskuje! Dalšího faulu se dopustil Jan Kuchta, který u středové čáry nedovoleně atakoval Jana Knapíka.
52'
Tentokrát se domácímu kapitánovi rozehrání volného kopu nepovedlo. Nicolae Stanciu překopl všechny spoluhráče a bude se rozehrávat od Grigarovy branky.
51'
Přihrávku pod tlak dostal Jan Knapík, který nemohl přihrávat na Tomáše Grigara a musel hrát po lajně. Teplice vhazovaly, jenže znovu o balon přišly.
50'
Nákop hostujícího celku prodloužil za sebe Jakub Mareš, následně akci Teplic přerušil Lukáš Masopust. Hráči ve žlutých dresech kombinují na vlastní polovině hrací plochy.
49'
Proti rumunskému záložníkovi Slavie vystoupil Štěpán Chaloupek, jenž se dopustil nedovoleného zákroku. Hlavní rozhodčí mladému stoperovi Teplic důrazně domlouvá.
48'
Jakub Mareš bude v pořádku, a tak Teplice mohou rozehrát volný kop. Centr do vápna poslal Lukáš Mareček, jenž nenašel spoluhráče. Slavia odvrátila hru, avšak Ladislav Kodad poslal balon až za postranní lajnu
47'
Tomáš Vondrášek vhodil míč do hry a Taras Kačaraba šlapákem trefil Jakuba Mareše. Hostující útočník se drží za lýtko a stále leží na hrací ploše. Rozhodčí tak volá na pomoc lékařský tým Teplic.
46'
Hlavní rozhodčí dal pokyn k pokračování utkání, na řadě je druhý poločas. Po nákopu Teplic se faulu dopustil Ladislav Kodad, jenž nedovoleně atakoval Lukáše Masopusta.
46'
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Jan Rezek, přichází David Černý.
46'
V prvním poločase jsme sledovali naprostou dominanci Slavie, která odskočila do dvoubrankového vedení. Mezi střelce se totiž zapsali Nicolae Stanciu a Jan Kuchta. Domácí velmi často drží balon, vypracovali si snad šest velkých šancí a několik z nich překazil Tomáš Grigar. Pokud se budeme věnovat hře Teplic, tak ta je velmi ustrašená. Za pětačtyřicet minut se skláři nacházeli u soupeřovy branky snad jen dvakrát. Uvidíme, co nám přinese druhá část zápasu.
45'
45'
Další akci Slavie zastavil Jan Rezek, který otočil hru. Avšak Tomáš Vondrášek nezvládl přihrávku dopředu, a tak kombinují znovu Pražané.
44'
Jdeme do koncovky prvního poločasu, v němž favorit potvrzuje papírové předpoklady. Naopak Teplice hrají velmi bojácně a pouze se brání v hlubokém bloku.
42'
Fantastická Kuchtova hlavička zapadla až za Grigara, 2:0!
42'
Sešívaní podruhé v utkání prožívají gólovou radost! Z pravé strany odcentroval Lukáš Masopust a JAN KUCHTA v souboji předčil Štěpána Chaloupeka. Slavistický útočník přesně zamířil k zadní tyči a navýšil vedení – 2:0. Asistence: Lukáš Masopust.
41'
Proti přihrávce Slavie dobře vystoupil Jan Shejbal, jenž se snažil vysunout Jakuba Mareše. Ten se ale znovu nacházel v ofsajdu, a tak se Teplice musejí bránit.
40'
Aiham Ousou byl napadán Jakubem Marešem, a tak si pomohl přihrávkou na Aleše Mandouse. Pas poté letěl podél lajny na útočnou polovinu, kde situaci pokryl Jan Knapík.
39'
Snad podruhé se skláři nacházeli na útočné polovině, kde se v kličkách utopil Jakub Mareš. Tentokrát to byla Slavia, která balon jednoduše odehrála.
38'
K rozehrání volného kopu se znovu postavil Nicolae Stanciu, který směřoval centr na zadní tyčku. Teplice balon znovu odvrátily a vrácení do ohně zase zastavil ofsajd.
37'
U postranní lajny se dvakrát do skluzu položil Jan Shejbal (Teplice), který nejprve netrefil Ivana Schranze, avšak Lukáš Masopust už pocítil tvrdost krajního obránce Teplic.
35'
Domácí mužstvo se nacházelo u pokutového území a balon putoval na pravou stranu, odkud se přízemním centrem prezentoval Jakub Hromada. Situaci pohlídal Štěpán Chaloupek, který ve skluzu zahrál na další roh.
34'
Vypadalo to na trpělivou kombinaci Slavie, což ale rozbořil dlouhým nákopem Taras Kačaraba. Za balonem se vydal Peter Olayinka, jenž se dopustil faulu na Jana Knapíka.
33'
Rumunský záložník to vzal na sebe, ale jeho pokus byl sražený na rohový kop. Nicolae Stanciu tak zamířil k praporku, avšak jeho centr byl bránícími hráči odvrácen do bezpečí.
32'
Stanciova standardka skončila o metr vedle brány
32'
Peter Olayinka přihrával před šestnáctku, kde byl faulovaný Jan Kuchta. Nicolae Stanciu bude rozehrávat přímý kop zhruba ze sedmadvaceti metrů!
31'
Jakub Mareš sice hodně rozdá, ale také schytá. Tentokrát hostující útočník rozdal, a tak Slavia míří znovu před branku Teplic.
29'
Pěkný pas mířil před branku Teplic a míče se chopil zcela osamocený Peter Olayinka. Domácího záložníka zradilo zpracování, jinak by byl ve vyložené pozici.
28'
Dlouhý pas hostujícího mužstva mířil na útočnou polovinu, kde došlo k souboji Tarase Kačaraby a Jakuba Mareše. Útočník Teplic zůstal jen ležet na hrací ploše.
27'
Centr z pravé strany směřoval do zadní části vápna, kde se v náběhu nacházel Peter Olayinka. Avšak před ním balon na další rohový kop odvrátil Ladislav Kodad.
26'
Lukáš Mareček viděl nabíhajícího Jakuba Mareše za obranu a hned na něj směřoval přihrávku. Jenomže celou situaci překazil dobrou poziční hrou Aiham Ousou.
25'
K jeho rozehrání se postavil Nicolae Stanciu, jehož centr byl prodloužený. Ovšem ve správných místech se nacházel Jan Shejbal, který míč odvrátil mimo hrací plochu.
24'
V nesnázích se nacházel Peter Olayinka, který si narazil míč o rohový praporek. Jenomže nigérijský záložník byl faulován, a tak Slavia rozehraje další volný kop.
23'
Na levé straně se nacházel Peter Olayinka, který se snažil prostrčit míč do vápna, kam si nabíhal Jan Kuchta. Celou situaci přečetl Jan Knapík, jenž akci Slavie na malou chvíli zastavil.
22'
Jan Knapík sice předskočil soupeře, ale jeho hlavička nebyla razantní. Míč si tak ve druhé vlně vzal Jan Kuchta, jehož halfvolej zamířil jen do bránícího soupeře.
21'
Slavia na útočné polovině otočila hru na levou stranu, kde Oscar posouval míč na faulovaného Tomáše Holeše. Hra domácího mužstva vypadá jednoduše i proto, že Teplice jsou hodně zatažené.
20'
Kombinace sešívaných je minulostí, jelikož na pravé straně se v ofsajdovém postavení nacházel Tomáš Holeš. Teplice znovu rozehrály a přišly o míč, což faulem řešil Lukáš Mareček.
19'
Domácí mužstvo bylo na útočné polovině, jenomže faulem se provinil Peter Olayinka. Ovšem skláři si míče moc neužívají a jednoduše se ho zbavují.
18'
Teplice chvíli hrály na míči, jenomže Lukáš Mareček se ho jen zbavil. Po chvíli dlouhý pas poslal na útočnou polovinu Nicolae Stanciu, jenomže ve vzduchu výborně zasáhl Štěpán Chaloupek.
16'
Stanciu mazaným trestňákem překonal Grigara, 1:0!
16'
Rezkův faul je podruhé potrestána a Slavia je ujímá vedení! NICOLAE STANCIU překopl zeď a zamířil do bližší šibenice, čímž překvapil Tomáše Grigara. Tomu nepomohli ani hráči ve zdi, kteří se nepochopitelně rozestoupili a ulehčili situaci rumunskému záložníkovi.
15'
Dalším potrestaným hráčem je Jan Rezek (Teplice), který se položil do skluzu, v němž trefil Jakuba Hromadu. Slavia bude rozehrávat velmi zajímavou standardní situaci.
13'
Masopust našel průnikovkou Kuchtu, zase skvělý Grigar
13'
S rozehrávkou dlouho otálel Jan Shejbal, a tak Slavia otočila kormidlem hry. Za obranu si znovu nabíhal Jan Kuchta, proti němuž skvěle vyrazil Tomáš Grigar, jenž dvakrát zasáhl. Teplice zatím favoritovy nestačí a hostující gólman již chytil tři góly.
12'
Další dlouhý pas domácího mužstva putoval na hranici vápna, odkud za sebe sklepl míč Jan Kuchta. Ovšem žádného spoluhráče nenašel a Teplice se odkopem definitivně ubránili.
11'
Z pravé strany tentokrát odcentroval Tomáš Holeš, který hledal před brankou Jana Kuchtu. Avšak z branky vyrazil Tomáš Grigar, jenž situaci Slavii překazil.
10'
Grigar výborným zákrokem zastavil Hromadův průnik
10'
Pas za obranu mířil na levou stranu šestnáctky, kam si správně naběhl Jakub Hromada. Proti němu vyrazil Tomáš Grigar, jenž zakončení zastavil a míč poté na roh odpálil Jan Knapík.
9'
V pokutovém území ochotně upadl Jakub Hromada, který chtěl odpískání pokutového kopu. Slovenskému záložníku sice položil ruku na záda Jan Rezek, ale rozhodně to na penaltu stačit nemohlo.
8'
Ovšem centr přeletěl všechny hráče před brankou a zamířil jen k hráčům Slavie. Domácí celek se vydal do akce, jenomže tentokrát neuspěl.
7'
Prvním potrestaným hráčem je Taras Kačaraba (Slavia), který u pravé postranní čáry dohrál Jana Rezka. Teplice tak rozehrají standardní situaci.
5'
Kuchta už obešel Grigara, ale brankář se stačil vrátit a zasáhl!
5'
Rumunský kapitán Nicolae Stanciu nese v dnešním zápase žluté číslo pro nejlepšího asistenta ligy. Jeho centr od rohového praporku spoluhráče nenašel. Po chvíli přihrávka mířila za obránce, kam si nabíhal Jan Kuchta. Ten udělal brankáři dlouhou kličku, ovšem Tomáš Grigar se vrátil do správné pozice a poprvé podržel Teplice!
4'
Holešova nepříjemná rána se odrazila vedle brány
4'
Od úvodních minut tlačí favorit na pilu a zpoza vápna se napřáhl Tomáš Holeš. Jeho pokus zamířil do zad Štěpána Chaloupeka, jenž zařídil další roh pro sešívané.
3'
Z pravé strany odcentroval Ivan Schranz, jehož snažení odvrátil na roh Tomáš Vondrášek. Nicolae Stanciu poslal centr do míst, kde byl Aiham Ousou, ovšem opět nezakončil. Střelecký pokus přišel až zpoza vápna, ale byl zablokovaný.
2'
Slavia do dnešního zápasu nastoupilo v červenobílé kombinaci dresů, naopak Teplice se oblékly do žluté sady. Vraťme se na trávník, kde sešívaní poslali první centr před branku. Avšak zakončení jsme se nedočkali.
1'
Jindřich Trpišovský nasadil kšiltovku, což znamená, že rozhodčí zahájil utkání. Jako první se k balonu postavil Jan Kuchta a Slavia začíná kombinací kolem středové čáry.
1'
Hráči Slavie a Teplic přicházejí na zelený pažit. Kapitáni Nicolae Stanciu a Tomáš Grigar se zúčastní losu, po němž už vše bude směřovat k zahájení zápasu. Pojďme se společně bavit ligovým fotbalem. Potvrdí se papírové předpoklady? Nebo se skláři vzepřou osudu a budou bodovat?

SK Slavia Praha: Mandous – Masopust, Ousou, Kačaraba, Oscar – Holeš, Hromada – Schranz, Stanciu (C), Olayinka – Kuchta.
Náhradníci: O. Kolář – Krmenčík, Lingr, Madsen, Plavšić, Samek, Traoré.
Trenér: Jindřich Trpišovský

FK Teplice: Grigar (C) – Vondrášek, Knapík, Chaloupek, Shejbal – Jukl, Kodad, Mareček, Krunert – Jan Rezek, J. Mareš.
Náhradníci: Čtvrtečka – Chlumecký, Ledecký, Hyčka, Trubač, Fortelný, Černý.
Trenér: Jiří Jarošík

Rozhodčí: Machálek – Nádvorník, Mokrusch.
Ještě jednou vás vítám u dnešního přenosu, který startuje zhruba za pětačtyřicet minut. V sestavě Slavie schází Michael Krmenčík, jenž se v posledních týdnech nadechl k dobrým výkonům. Naopak do základu se vrací středopolař Jakub Hromada. Na straně Teplic nechybí zkušené komando Jan Rezek – Jakub Mareš. Pojďme se blíže podívat na sestavy, které si za pár okamžiků představíme.
Utkání šestnáctého kola FORTUNA:LIGA startuje v Eden Aréně od 15 hodin. Ze souboje je pro vás připravený podrobný textový přenos, jímž vás provede Michal Luxa. Papírové předpoklady hovoří o tom, že by sešívaní měli jasně zvítězit a doufejme, že se dočkáme několika gólů. Zajímavé bude sledovat také fakt, s jakými úkoly přijedou do Prahy Teplice.
Obě mužstva se utkala už na konci července, kdy se potkala v rámci druhého kola. Na Stínadlech se radovala Slavia, když všechny její branky vsítil Ivan Schranz. Ano, hattrick slovenského útočníka znamenal výsledek 1:3 z pohledu Teplic. Budou se sešívaní radovat i tentokrát?
Za velmi omezeného stavu fanoušků se v pražském Edenu rozehraje střetnutí šestnáctého kola. V pozici obrovského favorita půjde do zápasu Slavia, která se znovu vyhřívá ne vedoucí pozici tabulky. Svěřenci Jindřicha Trpišovského překlenuli krizi a znovu připomínají dobře promazaný stroj, jenž přehrává soupeře minimálně rozdílem třídy. Sešívaní posbírali osmatřicet bodů, což je stejný počet, jaký má Plzeň. Avšak západočeský tým odehrál o souboj více, a tak mu Pražané znovu mohou odskočit. Proti největšímu aspirantovi na titul se postaví Teplice, za které naskakují také matadoři Jan Rezek nebo Admir Ljevakovič. Oba borci už ukončili bohatou kariéru, avšak skláři potřebovali pomoci, a tak znovu naskočili do nejvyšší soutěže. Na lavičku hostujícího celku usedl Jiří Jarošík, od něhož si fanoušci slibovali lepší výsledky. Teplice trochu zlepšily hru, ovšem výsledky jsou stále špatné. Severočeši se tak nacházejí společně s Karvinou na poslední pozici, když získali pouhých pět bodů. Žlutomodří by se tak potřebovali odrazit k lepším zítřkům. Zaskočí rozjetou Slavii?
Vítám všechny fanoušky fotbalu u šestnáctého kola FORTUNA:LIGA, v němž se se proti sobě postaví vedoucí a poslední celek tabulky. Na pražskou Slavii totiž přijíždějí severočeské Teplice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.