FORTUNA:LIGA - Základní část - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Bohemians : Plzeň - 1. října 2022   16:00

Bohemians
52' Drchal (Květ)
1:1
(0:1)
Plzeň
24' Mosquera  (Bucha)

Valeš – Köstl, Křapka, Hůlka – M. Dostál, Jindřišek (C), Jánoš (82. Dan. Krch), Květ (72. Beran), Prekop (72. Mužík) – Hronek (56. Kovařík) – Puškáč (46. Drchal).
Bačkovský – Bartek, Novák, Nový.
Zelinka – Paták, Dohnálek
Ďolíček, Praha-Vršovice
5712 diváků
Tvrdoň – M. Havel, Hejda (C), Pernica, Jemelka – Bucha, Kalvach – Pilař (59. Kopic), Vlkanova (76. Čermák), Mosquera (88. Jirka) – Chorý.
Jedlička, Staněk – Mo. Tijani, Dedič, Kaša, Holík, Bassey.

SESTŘIH: Bohemians - Plzeň 1:1. Ztráta mistra, v závěru mohl rozhodnout Kovařík

To je z mé strany pro dnešek vše, loučím se s Vámi a brzy zase na počtenou!
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 5:4. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 7:10.
Oba týmy se nakonec v Ďolíčku rozešly smírně paradoxně favorizovaná Plzeň by měla být s konečným výsledkem spokojenější. Po vyrovnání z kopaček Václava Drchala totiž měli aktivní domácí dvě další velmi dobré šance ke skórování, jenže poprvé se zaskvěl náhradník Staňka Marián Tvrdoň a Kovaříkova pumelice ze standardky v samém závěru trefila jen horní tyč plzeňské svatyně.

Plzeň tak podruhé v ročníku ztratila body, naopak vzestup Bohemians po nepovedeném minulém ročníku nabírá na obrátkách.
90'
Kovařík po kulišáckém signálu nádherně trefil spojnici!
90+4'
90+4'
Čerákova šajtle spoluhráče nenašla.
90+3'
Žlutá karta pro tým Bohemians Praha 1905 (Michal Beran).
90+3'
Mužík se odhodlaně probíjel obranou a byl poslán k zemi, jenže u toho zahrál rukou.
90+3'
Kovaříkův nákop podél lajny odehrál Tvrdoň taktéž jen mimo hřiště.
90+2'
Hůlka pod tlakem Čermáka odehrál jen na tribunu.
90+2'
Domácím se ale ohrozit Tvrdoně nepodařilo.
90+1'
Bohemians budou nyní rozehrávat volný kop z půlky hřiště, Plzeň již tlačí hodiny vpřed.
90+1'
Kovařík po signálu napálil spojnici plzeňské branky, tohle byla nádherná střela!
89'
Za faul právě na Drchala se před očima žlutí Jemelkovi.
89'
Drchal se rozeběhl středem hřiště, poradil si s přesilou obránců a pro svůj tým vybojoval standardku z velmi nebezpečné pozice, odhadem tak 23 metrů od branky.
88'
Za bučení obecenstva nahradí Jhona Mosqueru Erik Jirka.
88'
Tvrdoňovi při zpracování poskočil míč a poté odkopl jen mimo hřiště.
87'
Domácí jsou nalezlí na útočné polovině a budou vhazovat.
86'
Kovařík se dopustil nedovoleného zákroku na Mosquerovi a vidí žlutou kartu.
85'
Po Pernicově skluzu na unikajícího Drchala bude Bohemka kopat roh.
84'
Kopic v souboji předčil Hůlku a řítil se do obrovské šance, jenže se asi nedokázal rozhodnout mezi přihrávkou a střelou a poslal merunu jen do rukavic Valeše.
Utkání sleduje 5712 diváků.
83'
Hůlka zezadu postrčil Kopice na půlící čáře.
82'
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905:
ze hřiště odchází Adam Jánoš, přichází Daniel Krch.
82'
Nyní se bojuje o prostor na pravém křídle Bohemians, všichni čekají na nějaké vzrušení.
81'
Kovařík zahrál o Havla do autu a ujme se vhazování.
80'
Drchal se opět prosadil přes Jemelku a kolmicí hledal Mužíka, před ním ale zahrál malou domů Hejda.
79'
Beranovi nesedla střela zpoza šestnáctky, rutinní zákrok pro Tvrdoně.
78'
Hra přerušena, na trávník vběhl divák
78'
Nepříliš inteligentní muž nyní vběhl na hřiště ukazoval sprosté posunky na fanoušky Plzně a je mi záhadou, proč jej stíhal pouze jeden příslušník pořadatelské služby.
78'
Následně se za pasem za obranu hnal Čermák, jeho snahu ale překazil Valeš.
77'
Kovaříkův centr ale bez potíží stáhl Tvrdoň.
77'
Drchal se prosadil přes Jemelku a ačkoliv mu míč utekl mimo hřiště, je pískán faul plzeňského beka. Bohemka bude kopat standardku od pravé postranní čáry.
76'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň:
ze hřiště odchází Adam Vlkanova, přichází Aleš Čermák.
76'
Hůlka se probil ke střele ze střední vzdálenosti, zamířil ale velmi vysoko nad.
75'
Pěkná kombinace Plzně byla zhacena nepřesným centrem Jemelky.
74'
Chorého kolmici na Mosqueru odehrál Dostál do zámezí.
73'
Dostálův centr mířil na zadní tyč, tam ale na roh odvrací Havel. Celá akce ale začla ziskem míče skvěle hrajícího Drchala.
72'
ze hřiště odchází Erik Prekop, přichází Ladislav Mužík,
ze hřiště odchází Roman Květ, přichází Michal Beran.
72'
Kalvach si narazil s Chorým a z dobré pozice prudce vypálil, nedokázal ale trefit prostor mezi třemi tyčemi.
71'
Prekop si zpracoval dlouhý pas Kovaříka až příliš před sebe, Tvrdoň bude vykopávat.
70'
Teď to ale explzeňský záložník přehnal s razancí, Drchal se jeho centr marně pokoušel zpracovat na hrací ploše.
70'
Hejda srazil Kovaříkův roh za brankovou čáru, ten si tak střihne repete.
69'
Zřejmě za protesty vidí kartu Milan Havel.
69'
Aktivní Drchal si nic nedělal s náskoku Hejdy a vybojoval pro své barvy roh.
68'
Kopic na pětníku obešel Hůlku a odcentroval, jenže jeho pobídka míří jen za brankovou čáru.
67'
Drchal po odkopu v souboji předčil Pernicu a střílenou přihrávkou hledal Kovaříka, Havel si ale poradil ve spolupráci s Tvrdoněm.
66'
Kalvachův centr od praporku odvrátil Květ, následnou střelu Kopice srazil Drchal.
66'
Mosquerův centr hledal Kopice, ten po souboji s Hůlkou vybojoval pro svůj celek rohový kop.
65'
Dostál se nedokázal přes Mosqueru protlačit k centru, tlak Bohemky z poslední asi minuty tak přišel vniveč.
64'
Kalvachův oblouček na nabíhajícího Buchu se proletěl až mimo hřiště, vykopávat může Valeš.
63'
Po dalším centru z kopaček Kovaříka zastavil domácí snahu ofsajd.
62'
Kovaříkův centr z levé trany mířil na Drchala, odvrátit míč se podařilo Jemelkovi. Domácí ale stále tlačí.
61'
Jemelka už je na nohou a centrem hledal Chorého, ten se ale neprobil k zakončení.
61'
Na trávníku teď zůtal ležet Jemelka, hraje se ale dál.
60'
Mosquerův centr si našel Vlkanova, jeho hlavička ale po teči změnila směr a značně ubrala na síle, takže ji v poklidu stahuje Valeš.
59'
Máme tu návrat po zranění, uzdravený Jan Kopic nahradil Václava Pilaře.
57'
Fantastický Tvrdoň teď zachránil Viktorii a dává zapomenout na absenci Staňka! Květ vysunul Dostála, jehož střílenou přihrávku si do branky málem srazil Hejda, Tvrdoň ale zlikvidoval jak tuto teč, tak následnou dorážku Drchala!
56'
Plzeň kombinovala v blízkosti šestnáctky soupeře, Mosquera ale svůj centr značně přetáhl. Vhazovat budou domácí.
56'
ze hřiště odchází Petr Hronek, přichází Jan Kovařík.
55'
Mezitím, co domácí příznivci v kotli rozvinuli choreo, se k vhazování připravuje Milan Havel.
53'
Po zasekávačce ve vápně šel k zemi Václav Pilař, sudí po konzultaci s videorozhodčím ale Hůlkův skluz posoudil jako čistý.
52'
Drchal na zadní tyči prostřelil Tvrdoně, 1:1!
52'
Bohemians právě vstřelili branku! Premiérový ligový gól v zelenobílém! VÁCLAV DRCHAL si našel roh Dostála, který za sebe prodloužil Květ a zakončením do protipohybu Tvrdoně vyrovnává na 1:1!
Asistence: Roman Květ.
52'
Pilař nechtíc vybídl k protiútoku nepřesnou zpětnou přihrávkou Drchala, ten se prosmýkl okolo Pernici a ranou z úhlu protáhl Tvrdoně. Roh pro Bohemians.
51'
Po sérii hlaviček hráčů Viktorie odvrací na aut Köstl.
51'
Květův křižný pas na Hronka byl až příliš prudký, vykopávat bude Tvrdoň.
50'
Dostálův roh úspěšně vyboxoval mimo vápno Tvrdoň.
49'
Přišlápl Pilař Hronka v obranném zákroku? Sudí penaltu nepískl
49'
Hronkovo dlouhé vhazování obrana odvrátila, následně přeskočil Pilař Hronka po Dostálově obloučku za beky a odvrátil na roh. Bohemka opět reklamuje faul, domácí fanoušci pobízí ke konzultaci u videa.
49'
Bohemians rozjeli útok, Hejda odvrací na aut.
48'
Domácí nepřesně rozehráli, Mosquera ale ze špatné přihrávky Köstla nic nevytěžil.
47'
Prekop se protáhl přes Pilaře, který ale své zaváhání dokázal odčinit. Domácí reklamují, že došlo k faulu, sudí Zelinka je ale opačného názoru.
46'
Mosquerův granát prosvištěl nad břevnem
46'
Mosquera se pokusil o další parádu, z úctyhodné vzdálenosti ale branku Valeše netrefil.
46'
ze hřiště odchází David Puškáč, přichází Václav Drchal.
46'
A dojde ke změně v útoku domácích, Puškáče zřejmě stále trápí zraněné rameno.
Týmy se již pomalu vracejí na hrací plochu, brzy se opět začne hrát.
Druhé dějství slibuje pořádné drama, začít by mělo asi v 17:03.
Úvodní část utkáni je za námi, prozatimní lídr tabulky Viktoria Plzeň vede na hřišti Bohemians díky fantastické pumelici Jhona Mosquery z 24. minuty o jednu branku. Celé utkání se z důvodu antipatie tribun nese v duchu „Bohemka vs. Mosquera“, fanoušci domácích nemohou svýmu bývalém hráči odpustit dva roky starý diskutabilní přesun do Slovanu Liberec.

Kromě parádní gólové střely, která byla mimochodem vůbec první v utkání, toho ale zápas zatím moc nenabídl. První dvacetiminutovka byla vyloženě uspávací, následně mohli zvyšovat vedení favorita Havel s Kalvachem – ten první ale trefil jen Valeše a druhý mířil nad. Nejblíže vyrovnání byl těsně před poločasovým hvizdem Hronek, jehož zakončení ale dokázal vykopnout Tvrdoň.
45+1'
45'
Prekop vybojoval míč v souboji s Havlem a rozjel nebezpečný brejk, na jehož konci byl Hronek. Ten si dokázal udělat prostor ke střele a mířil po zemi na zadní tyč, jeho zakončení ale reflexivně vykopl Marián Tvrdoň.
44'
Kalvachův nádherný volej těsně přestřelil bránu
44'
Dostál nechtěně tečoval Mosquerovu přihrávku rukou, rozehrává Plzeň.
43'
Mosquera si narazil s Jemelkou a odcentroval, obrana odvrátila merunu jen ke Kalvachovi, který ji z voleje poslal prudkou pumelicí jen těsně nad branku!
43'
Kalvachův centr prodloužil Chorý za sebe, Jánoš odvrací na aut.
43'
Plzeň nadále útočí a po sraženém centru Buchy bude rozehrávat od pravého praporku.
42'
Mosquera vtipnou přihrávku mezi nohy Kösta oslovil Vlkanovu, jehož centr proskákal až k Havlovi. Pumelici odchovance Bohemians v dresu Plzně ale dokázal vyrazit Valeš.
41'
Jemelka ale svoji přihrávkou oslovil jen podavače míčů za postranní čárou a přiřkl tam balon Bohemce.
40'
Plzeň je na míči a vymýšlí, jak projít skrze zkonsolidovanou defenzivu domácích.
39'
Chorý vyhrál hlavičkový souboj, nebylo mu to ale nic platné, jelikož vybíhal z ofsajdu.
38'
Květův střílený centr našel jen Kalvacha, Bohemians ale nadále útočil. Pak se Jánoš zasekávačkou zbavil Chorého, který udělal až skoro gymnastický rozštěp a chvíli zůstal ležet na trávníku. Kdyby se něco podobného stalo mně, asi by mě navždy opustil přitahovač, plzeňský útočník to ale zřejmě zvládne rozběhat.
37'
Hejdův skluz zmařil náběh Puškáče, následně se ale plzeňský kapitán provini faulem na Květa.
36'
Balon teď po sérii soubojů skákal ve velkém vápně, nakonec je pískán Křapkovi útočný faul.
36'
Květ odcentroval na Prekopa, jeho hlavička byla ale jen ztečována na další rohový kop.
35'
Hodně teď svoji malou domů zavařil Tvrdoňovi Jemelka, brankář Plzně před dotírajícím Hronkem musel složitě odvracet na roh.
34'
Hronek si pomohl nedovoleným zákrokem v souboji s Jemelkou a i když se zlobí, sudímu jeho počínání neuniklo.
33'
Ve vzdušném souboji po Tvrdoňově výkopu fauloval Mosquera Dostála.
32'
Hronek skluzem vypíchl míč do Mosquery a vybojoval aut pro svůj tým.
32'
Hronkovo dlouhé vhazování úspěšně prodloužil Köstl, Viktoriány ale osvobodil odkopem Pernica.
31'
Hronek šikovnou patičkou prodloužil přihrávku Köstla mezi nohy Jemelky, Pernica si ale míč našel a odvrací na aut.
30'
Pilař nabil nakrátko Kalvachovi, z jehož centru zakončoval hlavou Pernica těsně vedle branky Valeše.
29'
Vlkanova rozeběhl Mosqueru, na jehož centr si naskakoval Chorý. Hůlka ale své defenzivní povinnosti zvládl a odvrací na roh.
28'
Mosquera prodloužil balon hlavou jen na Köstla, ten jej napadán Chorým poslal pouze na tribunu.
28'
Puškáč se po obstřiku ramene vrací do hry, snad bude v pořádku.
26'
Mosquera se běží ujistit, jak je na tom jeho bývalý spoluhráč Puškáč a kdyby uměl česky, vyslechl by si pořádnou porci nadávek z tribun, jelikož fanouškům domácích skutečně pije krev.
25'
Po jednom ze soubojů zůstává na zemi David Puškáč, na vině byl zřejmě nešťastná srážka s Jemelkou.
24'
Mosquera nádhernou ranou otevřel skóre a poškádlil domácí fans, 0:1
24'
Plzeň právě vstřelila branku! Jak odpovědět na kritiku a bučení tribun by JHON MOSQUERA mohl snad vyučovat. Zpracoval si za vápnem přihrávku od Pavla Buchy a z druhého dotyku napálil kulatý nesmysl přímo do šibenice branky Romana Valeše, tohle by nechytil snad ani Manuel Neuer v nejlepších letech. Hosté se ujímají vedení, 0:1!
Asistence: Pavel Bucha
22'
Puškáč byl poslán k zemi Pernicou kousek od kruhu na půli hřiště. Sudí nepíská faul, hru ale přerušil a Plzeň následně sportovně vrátila míč soupeři.
22'
Havlův pas podél pravé postranní čáry na rozběhnutého Pilaře přinesl jen kop od Valešovy svatyně.
21'
Dvacet minut a ještě jsme neviděli střelu. Zcela upřímně, dnešní utkání zatím těší jen příslušníky Fanklubu defenzivního fotbalu.
20'
Köstl se ještě pokoušel obloučkem oslovit Hůlku, jeho snaha ale rezultovala jen k odkopu od branky.
20'
Květův centr ale bez potíží odvrací hlavou Kalvach.
19'
Pilař nevybíravým skluzem poslal k zemi Prekopa kousek od pravého rohu velkého vápna. Bohemka tak bude kopat volný kop z nebezpečné pozice.
18'
Chorý dostoupil Köstla, který do něj napálil balon, vhazuje Dostál.
17'
Puškáče atakoval nedovoleně Pernica, míč pro domácí.
17'
Havel pronikl podél pravé postranní čáry, jeho kolmici si chtěl pustit Vlkanova, jenže Křapka měl náskok a využil jej.
16'
Lidský katapult Hronek poslal merunu až do šestnáctky, tam ale hlavičku vyhrál Havel. Následně sebral balon ze vzduchu Tvrdoň, výkopem ale jen pozdravil svého protějška Valeše.
15'
Květ v těžké pozici vybojoval patičkou o Havla aut kousek od rohového praporku.
14'
Květův pas do šestnáctky vyboxoval Tvrdoň, Hůlka, jenž s ním podstoupil souboj, navíc vybíhal z ofsajdu.
14'
Vypadá to, že Klokani se pokusí nacentrovat přímo do vápna.
13'
Havel zbytečně dohrál Květa na půlící čáře a rozehrávat budou domácí.
12'
Další nepovedený křižná přihrávka Plzně, Jemelku přeskočila pobídka od Kalvacha.
12'
Mosquera skvěle zapracoval směrem vzad a okradl o míč Hronka.
11'
Hejdův křižný pas na Jemelku měl příliš razance a vhazují domácí.
10'
Puškáč se stáhl až k vlastní brankové čáře a na aut srazil centr Jemelky.
9'
Bohemians několikrát dobře překazili rozehrávku Plzně, jejich vybudování útoku ale také vždy ztroskotalo na nepřesném pasu.
8'
Mosquerův centr levačkou se neujal, Pilař měl k balonu příliš daleko.
8'
"Život ve skluzu" Lukáše Kalvacha pokračuje na plné obrátky, tentokráte zblokoval pas Křapky tak šikovně, že nakonec rozehrával od branky Tvrdoň.
7'
Kalvach sestřelil skluzem Jánoše přímo před hlavní tribunou, asi se mohlo žlutit, ale sudí Zelinka se rozhodl záložníka hostí netrestat.
7'
Hronek si patičkou zpracoval míč okolo Jemelky jen za postranní čáru.
6'
„Mosquero, ty jsi hovado,“ zní Ďolíčkem, fanoušci Bohemians se tak inspirovali u postoje příznivců Sparty a jejich názoru na Davida Limberského.
5'
Mosquera si chtěl obhodit Dostála a rozesprintoval se po levé straně, skluz hráče domácích ale odrazil míč zpět k jeho kopačkám a od nich šel míč za postranní čáru.
4'
Puškáč sklepl Köstlovu dlouhou přihrávku pouze Kalvachovi, Plzeň si ale míče dlouho neužila.
4'
Hejda chyboval v rozehrávce a daroval míč Klokanům, ti ale nedokázali nic kloudného vymyslet.
3'
Míč se teď po nákopu Hůlky pořádně proletěl vzduchem, po následném souboji vhazují Západočeši.
2'
Plzeň začala platonickým tlakem na útočné polovině, do vápna se ale nedostala. Ve svém snažení probít se k centru zleva navíc Mosquera fauloval Dostála.
1'
Rozehrávky se ujali hosté v klasické červenomodré, kteří budou v první půli útočit na kotel Bohemians. Domácí hrají v tradiční zelenobílé.
1'
Oba týmy jsou již nastoupeny před hlavní tribunou, začneme co nevidět.
Viktoria Plzeň nastupuje v asi celkem očekávaném složení, mezi třemi tyčemi dostal před Martinem Jedličkou přednost Marián Tvrdoň a zraněného Jana Sýkoru nahradí, podobně jako v utkání se Slavií, Václav Pilař. Gólmanská jednička Jindřich Staněk je sice na lavičce, do utkání ale ze zdravotních důvodů stoprocentně nezasáhne.

Bohemians mě osobně trošku překvapili, neboť jen na lavičce zůstává léty prověřený halvbek a bývalý hráč Viktorie, Jan Kovařík. V sestavě zřejmě lze na jeho místě očekávat taktéž levonohého Erika Prekopa, leč asi až z postavení samotných hráčů v utkání bude jasné, který z nich místo po Kovaříkovi zaujme.

Bohemians Praha 1905: Valeš – Köstl, Křapka, Hůlka – M. Dostál, Jindřišek (C), Jánoš, Květ, Prekop – Hronek – Puškáč.
Náhradníci: Bačkovský – Bartek, Beran, Mužík, Novák, Kovařík, Dan. Krch, Drchal, Nový.
Trenér: Jaroslav Veselý

FC Viktoria Plzeň: Tvrdoň – M. Havel, Hejda (C), Pernica, Jemelka – Bucha, Kalvach – Pilař, Vlkanova, Mosquera – Chorý.
Náhradníci: Jedlička, Staněk – Mo. Tijani, Kopic, Čermák, Dedič, Kaša, Holík, Jirka, Bassey.
Trenér: Michal Bílek

Rozhodčí: Zelinka – Paták, Dohnálek.
VAR: Kocourek; AVAR: Šimáček
Posledních pět ligových utkání
27.11.2021 Viktoria Plzeň – Bohemians 6:0 (10. Pernica, 31. Kopic, 36. Mosquera, 62. Bucha, 64. Sýkora, 79. Kayamba)
1.8.2021 Bohemians – Vikoria Plzeň 1:2 (23. Puškáč – 52. Beauguel, 72. Káčer)
21.2.2021 Viktoria Plzeň – Bohemians 3:1 (43. Kayamba, 61. Bucha, 65. Beauguel – 87. Pulkrab)
19.9.2020 Bohemians – Viktoria Plzeň 1:4 (86. Vaníček – 30. Ondrášek, 33. Ba Loua, 73. Kopic, 85. Beauguel)
1.12.2019 Viktoria Plzeň – Bohemians 1:0 (32. Kalvach)
FC Viktoria Plzeň

Úřadující mistr republiky a účastník letošního ročníku Ligy mistrů v domácí soutěži zaváhal jen v prvním kole na hřišti Teplic, jinak projíždí bez ztráty kytičky. Naposledy v důležitém domácím utkání přehrál svého největšího konkurenta, pražskou Slavii, poměrem 3:0. Týmu bude ale v Ďolíčku chybět jedna z jeho největších hvězd, ve skvělé formě chytající brankář Jindřich Staněk se totiž zranil v zápasu reprezentace proti Švýcarsku. Mezi třemi tyčemi tak bude muset zaskočit jeden z dvojice Martin Jedlička – Marián Tvrdoň.

Skvělou formou v letošním ročníku disponuje Tomáš Chorý. Hrotový útočník Viktorie si za své výkony vysloužil cenu pro hráče měsíce září a je platný nejen, co se týče gólů (ty dal zatím čtyři). Díky svému vzrůstu a fyzické síle totiž udrží nespočet míčů zády k brance a vyhraje velké množství soubojů. Proslýchá se sice, že olomoucký odchovanec hraje od léta s požkozeným meniskem v levém koleni, na jeho výkonech to ale rozhodně není znát. Prosadí se i proti Klokanům?
Bohemians Praha 1905

Klokani venku a doma? To je v současném ročníku jako den a noc. Zatímco doma se celek kouče Veselého trápí a vybojoval ve čtyřech utkáních pouze jediný bod, na hřištích soupeře je společně právě s Plzní vůbec nejlepším týmem v zemi. Prokletí Ďolíčku ale hráči Bohemians zlomili v posledním zápase proti Pardubicím (1:0), kde si byli oficiálně psáni jako hosté, ale hráli na vlastním stadionu, kde poskytují Východočechům azyl. Celkově se Bohemka nachází na prozatimním pátém místě a to hlavně díky již zmíněné venkovní bilanci.

Na výkon ze zápasu proti Pardubicím bude zajisté chtít navázat Adam Jánoš. 30letý středopolař rozhodl o výhře svého mužstva fantastickou pumelicí vnějším nártem zpoza vápna a vstřelil tak svoji druhou branku v sezóně. Povede se mu podobný kousek i proti Viktorii?
Po pro náš národní tým nepříliš úspěšné reprezentační pauze se na scénu vrací Fortuna Liga. V rámci desátého kola se spolu v Ďolíčku střetnou Bohemians 1905 a FC Viktoria Plzeň, lídr průběžné tabulky české nejvyšší soutěže. U sledování přenosu Vás vítá Michal Nussbauer a přeje příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.