Vše důležité se odehrálo v prvním poločase, v 9. minutě poslal domácí do vedení Jungr a v 17. minutě vyrovnal Dvorník. Ve druhém poločase se již diváci branky nedočkali, a tak utkání skončilo 1:1.
90
Ten rozehrál Vaculík do vápna, ale k ohrožení branky nedošlo.
90
Veselý byl faulován na hranici velkého vápna.
90
Ten hosté rozehráli, ale Blažek si balón stahuje ze vzduchu.
90
Vondráček mohl poslat hosty do vedení, Blažek jeho střelu reflexivně vyráží na roh.
90
Druhý poločas bude o dvě minuty delší.
89
Hřiště opustil Jakub Dvořák, kterého nahradil Michael Krmenčík.
85
Hra se nám nyní spíše odehrává kol poloviny hřiště. Uvidíme, zda se ještě nějaký tým odhodlá k pořádnému útoku.
Dnešnímu utkání přihlíží 2650 diváků.
82
Po rozehrání standardní situaci se balón dostal k Teclovi, který z brankové čáry cetroval do vápna,kde našel hlavu Veselého, který však nezamířil přesně.
81
Domácí budou zahrávat standardní situaci z nějakých 22 metrů.
80
Ze hřiště odchází Marek Jungr, kterého nahradil Michal Veselý.
79
Hřiště opustil Vojtěch Machek a nahradí jej Marian Geňo.
75
Vaculík rozehrál další rohový kop, ale bez kýženého efektu.
75
Vaculík rozehrál rohový kop, dostal se k němu zpátky balón a po jeho dalším centru Buček odvrací do zámezí.
73
Hosté zahrávali standardní situaci, kterou ještě vyjasnil domácí obránce Halama, ale Vysočina se nakonec ubránila.
71
Kučera ve vápně se odhodlal ke střele,ale trefil jen prvního bránícího hráče.
69
Hriště opustil Muris Mešanović a místo něj si zahraje Tomáš Kučera.
66
Domácí poprvé střídají, Stanislava Velického nahrazuje Karol Karlík.
65
Zkrácený rohový kop zahrával Gavrić, ale trefil jen prvního bránícího hráče.
64
Domácí zahrávali poblíž velkého vápna standardní situaci, ale k ohrožení branky nedošlo.
62
Žlutou kartu vidí Marek Jungr.
59
Gavrić rozehrál rohový kop, gólman Buček vyráží mimo ohrožení své branky.
57
Hosté poprvé střídají, Davida Bendu nahrazuje Patrik Hrošovský.
57
Vaculík rozehrál na hranici velkého vápna standardní situaci, ale k ohrožení branky hostí nedošlo.
55
Dvořák se dral do vápna, ale přes Oberta se nedostal.
54
Rohový kop rozehrál Gavrić, jeho centr byl však na spoluhráče příliš dlouhý.
53
Metelka odcentroval z levé strany, ve vápně se ke střele dostal Strnad, ale našle jen připraveného Blažka.
52
Do brejku se dostali hosté, ale jejich šanci zmařil Tlustý.
51
Rohový kop rozehrál Vaculík nakrátko, k palebné pozici se dostal Jungr, ale jeho pokus byl zblokován.
50
Domácí vybojovali rohový kop.
49
Gavrić rozehrál standardní situaci poblíž rohového praporku, ale k ohrožení branky hostí nedošlo.
47
Hanzlík poblíž rohového praporku rozehrál aut, ale Benda se do vápna neprodral.
46
Oba týmy jsou již na hrací ploše, druhý poločas nám za malý okamžik začne.
Jako první šli do vedení domácí, když se v 6. minutě trefil Jungr. O vyrovnání se postaral v 17. minutě Dvorník. Uvidíme jak dopadne druhý poločas.
45
Sokolov rozehrál standardní situaci, hráči hostí si však po rozehrání dvávali před vápnem přednost až o balón přišli.
45
První poločas bude o minutu delší.
43
Do vápna se dral Mešanović, ale místo kličky doleva zvolil postup doprava, kde však již byli připravení tři hráči Sokolova.
41
Tak teď při domácích stáli všichni svatí, Strnad obešel Blažka a poslal míč ku prázdné brance, který z čáry vykoupnul Halama na nohu Bendy, který však okamžik slávy prováhal. Vysočina se nakonec ubránila.
39
Vrtělka vysunul Bendu, ale poslal mu dlouhý balón, který již Vrtělka nezastavil na hrací ploše.
36
Vít Vrtělka vidí žlutou kartu.
35
Vaculík odcentroval z pravé strany, ale svůj pokus přehnal a Buček v pohodě chytá.
32
Halama byl již ošetřen a hra tak může pokračovat.
30
Strnad fauloval Halamu a domácí stoper se ocitl v nefotbalové pozici a musí být ošetřen.
29
Standardní situaci rozehrál Vaculík na Jungra, který si našel cestu na hranici velkého vápna a vystřelil, gólman Buček byl již připravený.
29
Žlutou kartu vidí Zbyněk Vondráček.
27
Mešanović se pokusil o střelu z hranice vápna, jeho pokus šel však mimo.
25
Domácí se pokusili o dlouhý aut do vápna, kde však Sedláček fauloval.
22
Standardní situaci z 32 metrů rozehrál Gavrić, ale pro Jihlavské se opět nezadařilo.
21
Z levé strany odcentroval Jakub Blažek, Jaromír Blažek vyboxoval do bezpečí.
19
Vaculík našel přímo náruč gólmana Bučka.
18
Rohový kop pro domácí.
17
Sokolov právě vstřelil branku! Rohový kop vyšel hostím na výbornou, na malém vápně tečoval centr kapitán JOSEF DVORNÍK a v Jihlavě máme vyrovnáno.
16
Rohový kop pro hosty.
12
Standardní situaci rozehrál z 23 metrů Gavrić, ale trefil prvního bránícího hráče před sebou.
11
Domácí jsou i nadále při chuti.
9
Jihlava právě vstřelila branku! MAREK JUNGR z hranice velkého vápna střelou k tyči posílá domácí do vedení.
6
Mešanović se prodral do vápna, ale svou šanci úplně zahodil, pokusil se přelobovat brankáře hostí, ale jeho pokus šel vysoko nad.
4
Domácí se dostali zásluhou Oberta do vápna, ale zde již akce JIhlavy končí.
2
Tlustý se pokusil vysunout Tecla, jeho centr však stačil domácí útočník pouze hlavičkovat do autu.
1
Oba celky jsou již na hrací ploše, utkání za malý okamžik začne.
Úvodní sestavy: FC Vysočina Jihlava: Jaromír Blažek - Obert, Tlustý, Halama, Gavrić - Vaculík, Jungr, Velický, Mešanović - Sedláček, Tecl (náhradníci: Gabriel, Komárek, Vacek, Kučera, Veselý, Karlík, Uvarenko (G)) FK Baník Sokolov: Buček - Jakub Blažek, Dvorník, Vondráček, Hanzlík - Machek, Vrtělka, Metelka, Dvořák - Benda, Strnad (náhradníci: Geňo, Krmenčík, Hrošovský, Dvořák (G)) Rozhodčí: Ochotnický - Vysloužil, Páral.
Dobré odpoledne z Jihlavy, ve šlágru 27. kola přivítá druhá Jihlava třetí Sokolov. V minulém kole zvítězila Vysočina nad Mostem 3:0, když se o dvě branky postaral Sedláček a jednu zařídil Vaculík. Sokolov doma porazil Karvinou 2:0, když obě branky vstřelil Metelka. Na podzim prohráli svěřenci Romana Pivarníka 1:3. Uvidíme, jak dopadne dnešní duel.