Přenos se aktualizuje automaticky

Ze zlínské Letné je to pro fotbalový ročník 2013/2014 již vše. Děkuji za pozornost. Na shledanou.
Je konec. Zlínští v posledním kole nadělili Sokolovu pět branek! Ve druhé polovině padly další čtyři branky a dvě z pokutového kopu. Po penaltách Železníka a Benčíka se prosadil i Matějov a v poslední minutě Pazdera.
Konec zápasu.
90
Zlín právě vstřelil branku!
A v závěru utkání přichází i kýžený pátý gól do branky Sokolova. LUKÁŠ PAZDERA se ve vápně dostal k odraženému míči a spolehlivě jej poslal do Dvořákovy branky.
89
Hubáček rozehrál roh, ale po několika pokusech o zakončení se míč k Dvořákovi nedostal.
88
Zlínští vybojovali rohový kop.
87
Lukáš Salachna se dostal do dobré příležitosti a šel sám na Dvořáka. Jeho zakončení do brankáře Sokolova nebylo gólové a do branky se nevlezla ani dorážka Štěpána Červenky.
86
Žlutou kartu za faul ve středu pole inkasoval zlínský záložník Lukáš Salachna.
84
Bartolomeu dvakrát odcentroval před Jakuba Dvořáka, ale ani jednou se nepovedlo Zlínským protlačit k zakončení.
83
Ladislav Benčík si pohrál s protihráčem na levé straně a odcentroval. Stopku mu vystavil až další hráč v zeleném dresu, který míč srazil na roh.
82
Hosté naposledy střídají. Rostislav Šamánek odchází a střídá jej David Vaněček.
81
Sokolov rozehrál roh, ale ten již příliš nebezpečný nebyl.
80
Sokolov se dostal na polovinu Zlína a vybojoval standardní situaci. David Kobylík odcentroval do šestnáctky a k zakončení z otočky se dostal Nemanja Kuzmanovič. Reflexivně zasáhl Krzysztof Žukowski, který vyrazil na rohový kop.
78
Robert Bartolomeu nestíhal soupeře a zastavil jej skluzem pouze za cenu faulu. Sudí Ochotnický mu navrch přidal i žlutou kartu.
77
Hra se uklidnila a domácí kombinují na vlastní polovině.
76
Žukowski si sáhl na míč a ihned jej poslal vpřed. Rozběhnutý Červenka se málem dostal k samostatnému úniku, ale Dvořák na poslední chvíli zasáhl.
75
Kapitán Lukáš Železník předává pásku Benčíkovi a střídá. Posledních patnáct minut si zahraje Pavel Malcharek.
74
Sokolovští jsou pod neustálým tlakem a pátá branka visí na vlásku.
73
A v síti Sokolova je i pátá branka, která ovšem neplatí. Robert Bartolomeu rozehrál standardní situaci a jeho ránu si v ofsajdu zpracoval Štěpán Červenka, který i zakončil a skóroval.
72
Hosté podruhé střídají. Vojtěch Machek míří do šatny a na jeho místo naskočí Petr Došlý.
71
Zlín právě vstřelil branku!
Domácí v posledním utkání sezony doslova válí. K ráně ze dvaceti metrů se dostal RÓBERT MATĚJOV, který střelu umístil přesně k levé tyči, kam Dvořák nedosáhl.
70
Lukáš Železník se dostal do dobré příležitosti, ale Dvořáka neobešel a zakončil pouze do něj.
69
Zlínští rozehráli rohový kop a míč šel k Hájkovi, který z dálky vypálil. Tentokrát z dálky těsně minul branku Sokolova.
68
Salachna posunul k Červenkovi, který se dostal do zakončení. Čerstvý hráč na trávníku křižnou střelou donutil Dvořáka k zákroku a a poradil si i s dorážkou Železníka.
67
Hájek doslova sroloval Vondráčka na polovině Sokolova a hosté pokračují signalizovanou výhodou.
65
Marko Jordan, který vybojoval ve druhém poločase dvě penalty odchází. Na jeho místo naskočí Štěpán Červenka.
63
Lukáš Salachna zakličkoval na pravé straně, ale přihrávka do šestnáctky neprošla přes obranu.
61
Sokolov se pokouší útočit i v desíti, ale přes obranu Zlína se jen těžko dokáže probít. K ráně se odhodlal David Kobylík, ale mířil jen vedle zlínské branky.
60
Za potlesku tribun odchází střelec první branky Zlína. Lukáše Holíka střídá Lukáš Salachna.
59
Robert Bartolomeu se pokusil překvapit Jakuba Dvořáka, který si vyběhl daleko ven z brány. Bartolomeu to zkusil z poloviny hřiště a rána šla dva metry vedle branky Sokolova.
57
Po delší odmlce se k míči dostal i zlínský brankář Žukowski, ale se zakončením soupeře neměl potíže.
55
Zlín právě vstřelil branku!
Druhý pokutový kop se rozhodl kopat LADISLAV BENČÍK, který vypálil k levé tyči. Dvořák si na míč sáhl, ale nedokázal jej vyrazit. Benčík se poprvé prosazuje ve zlínském dresu.
55
Lukáš Hrubý za penaltový faul na Jordana vyfasoval rovnou červenou kartu a míří předčasně pod sprchy.
54
Marko Jordan unikl obraně Sokolova a byl znovu faulován! Zlín bude kopat další pokutový kop!
53
Zlín právě vstřelil branku!
A je to již o dvě branky. K penaltě se postavil zlínský kapitán LUKÁŠ ŽELEZNÍK, který střelou k pravé tyči překonal Dvořáka.
52
Nemanja Kuzmanovič za faul na Jordana v šestnáctce vyfasoval žlutou kartu.
51
První rohový kop Zlínu nevyšel, ale přišla druhá příležitost. Hubáček odcentroval do šestnáctky, kde byl stažen k zemi Marko Jordan a domácí mají šanci zvýšit vedení z penalty!
50
Lukáš Holík si doslova pohrál s obranou Sokolova, když prošel přes tři protihráče a nakonec i zakončil. Jakub Dvořák musel k zemi a vyrazil na rohový kop.
49
David Hubáček musel s míčem zpět a s pomocí Malého odehrál míč do bezpečí.
48
Tentokrát faulovali hosté a domácí měli slušnou pozici ke standardní situaci. Lukáš Železník se do míče opřel z velké dálky, ale sokolovskou svatyň minul. Vojtěch Machek je potrestán žlutou kartou.
47
Domácí znovu zastavil faul a Sokolov pokračuje rozehrávkou na své polovině.
46
Zlínští rozehráli druhou polovinu utkání, ale ihned je zastavil hvizd sudího, když Lukáš Železník ve vzdušném souboji neuhlídal své lokty. Za své počínání inkasoval žlutou kartu.
46
Začal druhý poločas.
Pětačtyřicet minut hry je za námi a jednobrankové vedení si do kabiny odnáší zaslouženě hráči Zlína, kteří si vytvořili množství dobrých příležitostí. Jedinou branku vstřelil Lukáš Holík, který zakončil do odkryté branky.
První poločas skončil.
45
K zakončení z přímého kopu se odhodlal David Hubáček, který přestřelil zeď a Jakub Dvořák měl potíže se skákavou ránou. K dorážce se žádný z hráčů Zlína nakonec neprotlačil.
43
Po ostrém faulu na Holíka mají domácí šanci ze standardní situace.
41
Chvíli se hosté radovali ze srovnání, ale nakonec přišla jejich radost vniveč. Matějov neuhlídal protihráče, který hlavičkou překonal Žukowského, ale nacházel se v ofsajdové pozici.
40
Další rána mířila na branku Sokolova, ale tentokrát nemusel Jakub Dvořák zasahovat.
39
Hosté reagují na nepříznivý stav a střídají. Aleš Ivasko opouští předčasně hrací plochu a na jeho místo naskočí David Kobylík.
38
Po faulu Zlínských rozehrál Petr Glaser standardní situaci. První příležitost nebyla příliš nebezpečná, ale po několika odrazech si nakonec hosté vytvořili šanci. Domácí se štěstím odolali a neinkasovali.
37
Po kombinaci Bartolomeua s Holíkem směřoval k brance Sokolova první zmiňovaný, ale před šestnáctkou Sokolova jej zastavila obrana hostů.
36
Lukáš Holík odcentroval z levé strany, ale ve vápně nebyl žádný z hráčů Zlína. Jakub Dvořák vykopává od své branky.
35
Róbert Matějov měl kolem sebe spoustu prostoru, ale snažil se dlouhým míčem hledat spoluhráče. Jeho centr postrádal přesnost a pokračují hosté.
34
Sokolovští se dostali do ofsajdu a rána na branku Žukowského byla naprosto zbytečná.
33
Míč poskakoval ve zlínské šestnáctce, ale žádný z hráčů Sokolova se neprotlačil k zakončení. Zlínští se snažili rychle založit protiútok, ale jejich snaha přišla vniveč, když se nedomluvili ve finální fázi.
32
Po delší odmlce se k brance Zlína dostali i hosté, ale hlavička Ivaska šla vedle. Sokolov vybojoval alespoň rohový kop.
31
Zlín právě vstřelil branku!
A tentokrát to už vyšlo a Zlín jde zaslouženě do vedení. Robert Bartolomeu vysunul Marko Jordana, který situaci dva na jednoho našel neobsazeného LUKÁŠE HOLÍKA, který v jednoduché pozici pouze uklidil míč do prázdné branky Sokolova.
30
Defenzíva Sokolova je pod neustálým tlakem a znovu se brání. Další střelou se prezentoval Tomáš Hájek, který prověřil Dvořáka tvrdou ránou, leč mířila jen do středu branky. Dvořák s potížemi vyrazil před Jordana, který nebyl v dobré pozici pro zakončení.
29
Hubáček podruhé rozehrál na přední tyč, ale míč byl sražen na další roh. Třetí roh v řadě rozehrál David Hubáček nakrátko a po centru do šestnáctky se dostal na zadní tyči k zakončení Michal Malý. Obránce Zlína ve velké příležitosti jen těsně minul.
28
David Hubáček rozehrál rohový kop a rozhozená obrana Sokolova měla potíže. Dvořák nakonec vyrazil nad svou branku.
27
Róbert Matějov to zkusil podruhé, když se z úhlu opřel do rány. Jakub Dvořák reflexivně vyrazil na roh.
26
A Jakub Dvořák musí být stále v permanenci. Tentokrát to z pětadvaceti metrů zkusil Róbert Matějov a jen těsně minul branku Sokolova.
25
Hájek posunul na levou stranu k Bartolomeuovi, který si míč natáhl na střed a vrátil Tomáši Hájkovi. Zlínský záložník se tvrdě opřel do míče a Jakub Dvořák musel předvést efektivní zásah, aby míč vyrazil.
24
Michal Malý hledal rozběhnutého Jordana, ale před ním hlavou odehrál Stanislav Hofmann.
23
Domácí rozehráli rohový kop, ale ze standardní situace Roberta Bartolomeua nakonec nic nebylo.
22
Ke střelci posledních kol, Lukáši Pazderovi, se za šestnáctkou odrazil míč a obránce Zlína vypálil. Jeho rána byla tečována a jen těsně minula branku Sokolova.
21
Železník se snažil vysunout vpřed svého spoluhráče, ale centr byl příliš dlouhý, a tak Dvořák vyběhl a uzmul míč.
20
K ráně z velké dálky se odhodlal Petr Glaser, ale Krzysztof Žukowski nemusel zasahovat, když střela šla vysoko nad.
18
Zlínští znovu kombinují na vlastní polovině a hrají si s ohněm, když Sokolovští aktivně napadají rozehrávku.
17
Domácí si vytvořili tlak před brankou Sokolova. Robert Bartolomeu si naskočil na centr na zadní tyči, ale postrádal centimetry, aby mohl zakončit.
16
Po hrubce před vlastním vápnem přišel o míč Michal Malý. K zakončení se dostal Rostislav Šamánek, ale na poslední chvíli zakročil David Hubáček, který skluzem srazil jeho ránu.
15
Velkou šanci si krkolomně vytvořili Zlínští. Jordan se prodral do šestnáctky, ale míč mu uzmul Hájek, který se dral k zakončení. Po jeho kličce se balon dostal k Holíkovi, který už vypálil, ale jeho ránu ještě tečoval Železník. Míč skončil těsně vedle tyče!
14
Zlín kombinuje na vlastní polovině a nepůjčuje soupeři míč.
13
Marko Jordan posunul k Pazderovi, který odcentroval, ale byl hodně nepřesný. Míč skončil až na tribuně za Dvořákovou brankou.
12
Dlouhý míč od Davida Hubáčka za obranu si špatně zpracoval Lukáš Železník a skončil mimo hrací plochu. Jakub Dvořák bude vykopávat od své branky.
11
Stanislav Hofmann si v souboji s Pazderou počínal nedovoleně a sudí Ochotnický píská faul ve středovém kruhu. Domácí budou pokračovat vpřed.
10
Malý našel Holíka, který míč posunul k Hájkovi, jenž zbytečně vracel na levou stranu, kde nebyl žádný z hráčů Zlína.
9
Hrubý viděl za obranou neobsazeného Kuzmanoviče, který se ovšem pohyboval v ofsajdu a raději pustil míč do prostoru.
8
Šikovnou kolmicí za obranu se snažil Matějov vybídnout naběhnutého Pazderu, ale těsně před ním se zformovala defenzíva Sokolova a přihrávku zastavila.
7
K první ráně na branku Sokolova se po přiťuknutí Železníka dostal Robert Bartolomeu. Jeho svižná rána zamířila metr nad Dvořákovu branku, který nemusel zasahovat.
6
Lukáš Hrubý vyslal míč za obranu a Nemanja Kuzmanovič se snažil probít přes Michala Malého, který si v souboji vedl lépe a zastavil útočníka Sokolova.
5
První roh mají za sebou i hráči Sokolova, ale centr prošel šestnáctkou až k lajně a nic z toho nebude.
4
Rychlou protiakci předvedli hosté, ale i na druhé straně byl centr sražen do zámezí. Po Benčíkově hlavičce rozehrají roh Sokolovští.
3
Dvakrát se k centru dostal Robert Bartolomeu, ale ani jednou se k zakončení žádný z hráčů Zlína nedostal.
3
Znovu to zkusil Marko Jordan a tentokrát se mu povedlo i odcentrovat. Jeho pokus zblokoval obránce soupeře a Zlín bued kopat roh.
2
Marko Jordan dostal přihrávku do prostoru a snažil se probít do šestnáctky Baníku. Na poslední chvíli jej čistým skluzem zastavil obránce hostů.
1
Hosté se postarali o úvodní výkop a utkání je již v plném proudu.
1
Utkání právě začalo.
V brance Zlína poprvé v sezoně chybí Stanislav Dostál. Příležitost dostane polský brankář Krzysztof Žukowski. Za Sokolov se do své svatyně tradičně postaví Jakub Dvořák.
Oba týmy a trojice rozhodčích nastupují na trávník. Utkání posledního kola Fotbalové národní ligy na zlínské Letné odstartuje za pár okamžiků.
Úvodní sestavy:

FC Fastav Zlín: Žukowski – Pazdera, Malý, Hubáček, Benčík – Matějov, Hájek, Holík, Bartolomeu – Jordan, Železník
Náhradníci: Dostál, Kroča, Jasenský, Červenka, Salachna, Motal, Malcharek

FK Baník Sokolov: Dvořák – Hruška, Vondráček, Hofmann, Hrubý – Čada, Ivasko – Machek, Šamánek, Glaser – Kuzmanovič
Náhradníci: Krbeček, Došlý, Vaněček, Kobylík, Schůt, Dřížďal

Rozhodčí: Ochotnický – Černý, Kotalík.
Vítejte u sledování on-line přenosu z utkání posledního 30. kola Fotbalové národní ligy. Své síly změří FC Fastav Zlín a FK Baník Sokolov. Duel na zlínském stadionu Letná startuje v 18:00 a Vy buďte u toho s námi!
FC Fastav Zlín 13. místo, 34 bodů

Ševci získali jistotu záchrany, čímž se zvedly i výsledky. Důkazem je série šesti utkání bez prohry, kterou v posledním duelu dokázal přerušit až Varnsdorf, který Zlín porazil těsně 2:1. Svěřenci Martina Pulpita navíc dokázali o body obrat i tři adepty na postup do nejvyšší soutěže. Táborsko, České Budějovice i Hradec Králové se museli spokojit s remízou 1:1.

Vítězství by ševcům pomohlo z nelichotivé 13. příčky a dalo zapomenout na špatné výsledky z podzimu a začátku jarní části. Na 9. místo, které okupují Pardubice Zlínu schází pouhé tři body.

Zlínu schází zraněný útočník Tomáš Poznar, a tak se budou ševci muset spoléhat na kapitána Lukáše Železníka, který v sezoně nasázel devět branek. Jistotou mezi třemi tyčemi je Stanislav Dostál, který odchytal všech devětadvacet utkání a osmkrát neinkasoval.
FK Baník Sokolov 5. místo, 46 bodů

Svěřenci Aleše Jindry splnili očekávání a drží se v horní polovině tabulky. Baníku se však v posledních dvou utkáních nevedlo dle představ. Sokolov nejprve remizoval na půdě sestupujících Bohemians 1:1 a naposledy doma podlehl Karviné 3:1.

Sokolov ztrácí bod na čtvrtou Viktorii Žižkov, která se drží na čtvrté pozici, ale zezadu jej pronásleduje šestý Varnsdorf se ztrátou dvou bodů.

Nejlepším střelcem Baníku je David Čada, který v sezoně devětkrát rozvlnil síť soupeřovy branky a prosadil se proti Zlínu i na podzim. Devětkrát se povedlo vychytat čisté konto brankáři Jakubu Dvořákovi I.
Sestavy z posledního kola:

FC Fastav Zlín: Dostál – Pazdera, Malý, Hubáček, Hájek – Železník, Salachna, Motal (68. Matějov), Bartolomeu – Malcharek (72. Kroča), Jordan (61. Červenka)

FK Baník Sokolov: Dvořák – Blažek (86. Hruška), Vondráček, Hofmann, Hrubý – Čada, Ivasko – Machek (86. Kobylík), Šamánek (64. Vaněček), Glaser – Kuzmanović
Vzájemné zápasy:

Soupeři se střetli v 1. kole aktuálního ročníku Fotbalové národní ligy a lépe si vedli Sokolovští, kteří zvítězili nad Zlínem 2:0. Skóre otevřel ve 39. minutě Čada a 50. minutě přidal druhou branku Kobylík. Zlín v utkání oslabil Hájek, který inkasoval červenou kartu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.


Články odjinud