Táborsko vcelku bez problémů udrželo poločasové vedení a poráží Znojmo 2:0. V druhé půli sice diváci branku neviděli, mohli si ale hned celkem třikrát prohlédnout žlutou kartu. To je ze Soukeníku vše, na další onlajn z fotbalu se těší Josef Janda.
90+1
90
Rozhodčí nastaví 1 minutu.
89
Táborsko se už nikam nežene a těší se na další tři domácí body a na další Tomovu nulu.
88
Nebezpečný únik Znojma končí nepřesnou přihrávkou.
85
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Presl, přichází Hovorka, který nastupuje k ligové premiéře.
84
Kočí našel nádherně Preslovu hlavu! Jeho pokus skončil na tyči, poté byl podle domácích Presl sražen k zemi. Penalta se k jejich údivu nekoná.
83
Ilizi dostal malou domů a hodně mu míč poskakoval okolo nohou. Napoprvé ho ani netrefil, měl však na odkop dost času, než se k němu hráči Táborska dostali. Diváci jsou hodně pobaveni.
80
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Okleštěk, přichází Levai.
76
Ciferský hrál míč, Okleštěk ale hodně pocítil jeho prudký zásah. Rozhodčí situaci vyhodnotil proti domácím, nicméně Toma poté sebral centr do rukou.
75
Sladký utíkal přes půlku hřiště, od brankové čáry soupeře už se mu ale kvalitní centr nepovedl.
74
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Njire, přichází Stáňa.
73
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Strnad, přichází Musiol.
70
Žlutou kartu dostává Javorek (FC MAS Táborsko). Neadekvátně atakoval hostujícího gólmana.
67
Táborsko dobře drží míč. Znojmo už se znovu muselo zakopat před vlastní brankou a nemá na zvrat síly.
64
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Surynek, přichází Kočí.
63
Strnad hezky prchnul po pravé straně, při centru se ale asi vůbec nedíval. Míč končí v nenávratnu.
62
Žlutou kartu dostává Sladký (FC MAS Táborsko).
59
Sladký zabránil v postupu unikajícímu Lapešovi, za což si vysloužil potlesk publika.
Dnešní utkání sleduje 718 diváků.
57
Žlutou kartu dostává Cihlář (1. SC Znojmo FK). Hodně nechutně poslal k zemi Presla.
56
Sladkého nepovedený centr skončil v kraji nikoho.
54
Svozil zahrál před Javorkem hodně riskantní malou domů hlavou, Ilizi neměl k míči vůbec blízko! Naštěstí pro hosty byl u něj ale první.
52
Domácí už trochu úvodní tlak Znojma otupili.
51
Série rohů nakonec Znojmu nepřinesla vůbec nic.
51
Dreksova hlavička jde mimo, znovu však tečována. Další roh!
50
Ostrý centr končí Tomou kontrolován za brankou. Další roh pro Znojmo.
50
Faul na Lapeše na hranici vápna může domácí ještě hodně mrzet...
49
S centrem si domácí poradili dobře, hlavička o zem letí mimo vápno.
48
Hosté myslí na začátku druhého poločasu hodně na ofenzivu a už vybojovali rohový kop.
46
První poločas končí a Táborsko vede vcelku v klidu 2:0. Mělo jasnou herní převahu, což demonstrovalo i gólově. Znojmo příliš šancí na gól nemělo a má o přestávce o čem přemýšlet. Druhý poločas začne v 16:03.
45
44
Domácí ještě v závěru půle tlačí a mají možnost dalšího rohového kopu.
42
Kontakt mezi hráči na hranici táborského vápna a Znojmo se znovu rozčiluje.
40
Táborsko si s míčem hodně hraje a občas to vypadá, že by mohlo před vlastní šestnáctkou o balón přijít. To se však ke smůle Znojma stále nestalo.
38
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Nepožitek, přichází Lapeš.
38
Ojedinělá střela Znojma končí vysoko nad brankou.
37
Nešického akce končí rohovým kopem.
34
Okleštěk to zkusil z dálky, jenže trefil jen Šimla. Táborsko už je jasně lepším týmem, hosté mohou na snížení pomýšlet jen těžko.
33
Strnadova hlavička končí v Iliziho náruči. Kdyby netrefil domácí útočník přesně do něj, jen těžko by mohl znojemský brankář zasáhnout.
31
Teď mělo Znojmo štěstí. Prudká rána jen o kousek minula tyč!
30
Tusjakovým průnikům po levém křídle čelí hosté jen s velkými obtížemi. Tentokrát na centr nikdo nebezpečně nenaskočil.
27
Hosté už také trochu útočili a jejich obranný krunýř už není tak pevný jako v úvodu zápasu. Teď se dožadují penalty i domácí, Surynek ale musí na nohy bez této radosti.
26
Táborsko právě vstřelilo branku!
Rychlá akce končí na hlavě MILOSLAVA STRNADA, který téměř ze stoje poslal trknutím druhý míč za Iliziho záda.
25
Zápas je už pro diváky trochu atraktivnější.
24
Okleštěk nádherně vysunul za obranu Helíska, který mohl jít na Tomu sám. Zastavil ho však ve vápně Ciferského skluz, který ho po odkopnutí míče poslal k zemi. Hosté chtějí po rozhodčím penaltu, ten však jejich prosby nevyslyšel.
22
Chybka domácí obrany a hned mohlo být s Táborskem zle. Okleštěk vnikal do otevřenějšího prostoru, jenže pas na Pázlera nenačasoval dobře. Vracející se domácí obrana míč srazila.
19
Velký tlak před brankou končí nakonec po třetím rohu v řadě gólem! Míč do branky dopravil po skrumáži před znojemským gólmanem ONDŘEJ ŠIML, čímž poslal Táborsko do vedení 1:0.
19
Hosté zuřivě brání a budou čelit už třetímu rohu v řadě.
18
Táborsko si rohový kop zopakuje.
18
Tusjakův centr jen divoce prolétl před brankou Znojma. Míč byl tečován a domácí zahrávají roh.
15
Hosté se v deseti stáhli před svoje vápno a svědomitě brání.
14
Gólman Ilizi byl rychlejší a před nabíhajícím Strnadem ukopl míč mimo nebezpečí.
12
Javorek se konečně protáhl do pozice, z které mohl ohrozit branku. Jeho jedovka ale byla sražená. Znojemští poté nebezpečný míč od branky odkopli.
9
Pokus o přechod do útoku skončil pro Znojmo autem.
8
Táborsko je mírně aktivnější, tentokrát ho zastavil ofsajd.
6
Tusjak trefil centrem Surynka do hlavy, ten s tím ale zřejmě nepočítal. Vysoký míč končí za hostující brankou.
5
Nepřesné vysunutí Táborska končí odkopem od znojemské branky. Zápas je pro diváka asi zatím dosti nudný.
3
První střelecký pokus utkání letěl hodně vedle domácí branky a byl spíš k zasmání.
3
Surynkův útočný faul zastavil útočnou akci domácích.
1
Táborsko rozehrává s rozvahou na vlastní polovině.
1

FC MAS Táborsko: Toma – Ciferský, Mráz, Tusjak, Sladký – Šiml, Nešický, Presl, Surynek, Javorek – Strnad
Náhradníci: Kudrna – Hric, Rabiňák, Kočí, Džafič, Musiol, Hovorka.

1. SC Znojmo FK: Ilizi – Cihlář, Dreksa, Helísek, Hříbek – Svozil, Nepožitek, Njire, Okleštěk, Pázler – Ledecký.
Náhradníci: Doleček – Lapeš, Hrazdílek, Stáňa, Levai.

Rozhodčí: Machálek – Peřina, Pilný..
Jihomoravané v prvních jarních kolech zatím potvrzují svou podzimní formu, neboť ve venkovním duelu ve Vlašimi brali všechny tři body, zatímco minulý týden na svém hřišti prohráli s Olomoucí. Kouč Znojma tak bude jistě chtít alespoň v zápase na jihu Čech tuto bilanci potvrdit. Vinou čtyř žlutých karet do utkání zcela jistě nezasáhnou Lacko s Odehnalem. Na straně Táborska pak Traore.
Po prvních jarních kolech mohlo mít Táborsko plný počet bodů, ovšem v posledním utkání v Karviné neudrželi Jihočeši nadějný náskok 2:0 a ze Slezska si odvezli pouze jediný bod. "Do každého zápasu jdeme s tím, že chceme zvítězit a předvádět koukatelný fotbal. Je jasné, že se chceme držet na horních příčkách, to je pro každý celek příjemnější,“ uvedl gólman Táborska Michal Toma.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.