Po obrovském závaru končí míč na rohu!
90
Standardka pro domácí.
89
Přeučil se šikovně uvolnil po levém křídle a sám v úniku čelil Porcalovi. Ten jeho záměr o kličku vystihl a včasným skokem pod nohy hostujícího útočníka zmařil jeho šance na skórování.
88
Daníček zhatil šanci domácích chybou v rozehrávce.
86
Varnsdorfští se provinili útočným faulem.
84
Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Pouček, přichází Šamánek.
81
Domácí jsou sice v držení míče i v tlaku. Sokolov však brání svůj bod dobře.
78
Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Kosak, přichází Dřížďal.
78
Tvaroha našel parádním centrem Martana, který stačil v letu zakončit hlavou. Střela šla jen těsně nad!
76
Zierisovu hlavičku Belaň vyrazil.
76
Domácí zahrávají rohový kop.
74
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Kotiš, přichází Martan.
73
Porcal sportovně odevzdal míč po tom, co jeden z hostí ležel několik minut na trávníku.
68
Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Kratochvíl, přichází Dvořák.
67
Kotišovo zakončení nestojí snad ani za zmínku...
65
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Rudnytskyy, přichází Dordič.
62
Přeučil se dostal do nebezpečného úniku. K sokolovskému útočníkovi se ale během krátké chvíle sběhli hned tři obránci domácích. Zapomněli však na dobíhajícího Kratochvíla, na kterého Přeučil ihned směřoval nahrávku. Ač byl Kratochvíl v dobré pozici i v relativním klidu jeho zakončení bylo hodně nepřesné.
60
Do střelecké pozice se dostal Jurča. Jeho sražená střela končí v autu.
59
Kopaná je nyní o něco zábavnější. Oba celky otevřely více hru.
Dnešní utkání sleduje 785 diváků.
55
Na druhé straně skončilo Poučkovo zakončeni v Porcalově náruči.
53
Teď i Pavlo Rudnytskyy vystrašil Beláně. Jeho pokus šel několik decimetrů vedle.
50
Daníček nádherně obešel několik hráčů a přihrávkou našel na hranici vápna stojícího Breiteho. Ten si ještě jednou rychlou kličkou vylepšil palebnou pozici. Jeho prudká střela skončila pouze na břevnu hostující svatyně!
49
Preučil si vzal do parády přímák ze vzdálenosti 35 metrů a vyslal nebezpečnou střelu, která skončila jen těsně mimo!
47
Sokolov právě vstřelil branku!
Tomu říkám vstup do druhé půle! MILOŠ KRATOCHVÍL si našel míč ve změti těl uprostřed vápna domácích a rychlou střelou poslal míč za Porcala – 1:1.
46
V první půli jsme viděli kopanou plnou chyb na obou stranách. Varnsdorfští se dostali dovedení díky Kvídovi v 18. minutě.
45+2
45+1
Rychlá kombinace na jeden dotek rozvlnila Beláňovu síť pouze zboku. O pozdvižení se zasloužil Ďurďević.
45
Domácí drží nyní Sokolov pod tlakem , ke střele se ne a ne dostat.
42
Varnsdorfští zahrávali přímý volný kop. Po signálu se ujal střely Breite. Ta však neměla dostatečnou razanci a Beláň s ní neměl větší problém.
40
Domácí centr odvrátili a míč směřoval až k Beláňovi. Ten včas zaregistroval rychlého Daníčka, vyběhl z vápna a míč ve skoku odhlavičkoval do bezpečí.
40
Pro Sokolov se nabízí slibná standardní situace z poza vápna.
37
Kotiš se dostal k nebezpečné střele, která skončila mimo.
37
Hra se odehrává na středu hřiště.
32
Jurča za střet vidí žlutou kartu s ním dostává žlutou i Beláň, který se zapojil do diskuze.
30
Žlutou kartu dostává Belaň (FK Baník Sokolov).
30
Žlutou kartu dostává Jurča (FK Varnsdorf).
30
Hodně nepříjemný střet nyní absolvoval Jurča s Urmanem.
28
Porcal musel po chybné rozehrávce svých obránců hodně rychle z brány aby zakročil proti Přeučilovi.
28
Ďurďević se provinil útočným faulem.
24
Breite zakopl v úniku o míč. Domácí však budou vhazovat.
22
Porcal si poradil z dalekonosnou střelou v podání Přeučila.
18
Varnsdorf právě vstřelil branku!
Varnsdorfští zahrávali po faulu standardní situaci z poloviny hřiště. Dlouhý Daníčkův centr ve vápně zpracoval JAN KVÍDA a krásnými nůžkami poslal míč k tyči. Tam se Beláň nestihl přesunout a Varnsdorf tak rázem vede – 1:0.
16
Žlutou kartu dostává Urma (FK Baník Sokolov).
15
První náznak akce vymysleli i domácí. Jurča si v rychlém náběhu zpracoval míč a hledal Daníčka. Ten se svým zpracováním zbrzdil akci a hostující obránci následně zhasili veškeré šance na ohrožení Beláňovy brány.
14
Přeučil se tlačil ke střele. K zakončení se ale nedostal.
11
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Janoušek, přichází Duďevič.
11
Přeučil z ničeho nic nastřelil tyč varnsdorfské brány! Nenápadná střela nakonec zaskočila všechny včetně Porcala.
8
Rudnytskyy nezpracoval Breiteho nahrávku.
7
Kotišův centr hledal Zierise, ten na míč nedoskočil.
6
Kratochvíl srazil Kotiše k zemi. Domácím se naskytla slibná standardka.
6
Domácí v prvním tlaku.
4
Kotiš nezvládl primitivní nahrávku a jeho snaha končí za autovou čárou.
3
Blažek nedokázal doběhnout dlouhý míč.
2
Domácí hrozbu odvrátili, hosté stále na míči.
1
Hosté vybojovali rohový kop.
1

FK Varnsdorf: Porcal (K) – Zieris, Kvída, Zbrožek, Tvaroha – Breite, Kotiš, Daníček, Rudnytskyy, Janoušek – Jurča

FK Baník Sokolov: Belaň – Urma, Vondráček, Hofmann, Blažek – Machek, Kratochvíl, Čada (K), Kosak – Přeučil, Pouček

Rozhodčí: Nenadál – Urbam, Štěrba.
Hezký den z Varnsdorfu. Počasí nám ve středu konečně dovolí shlédnou odložené utkání mezi domácím týmem a Baníkem Sokol. Varnsdorfští si v minulém kole odvezli ze znojemské půdy tři za vítězství 1:0. Pro Severočechy to byla čtvrtá jarní výhra, díky níž se drží na třetí příčce tabulky a stále tak atakují postupové příčky. Na ně by se dostali po případné výhře nad Sokolovem.
Hosté v jarní části soutěže dokázali zvítězit pouze jednou a to proti poslednímu Kolínu. V zatím posledním kole Sokolovští remizovali na své půdě s Pardubicemi 1:1. V hodně vyrovnané tabulce jim nyní se 32 body patří osmé místo a svého dnešního soupeře ztrácí osm bodů.
Vzhledem k nezpůsobilému terénu byl zápas mezi Varnsdorfem a Sokolovem odložen. Náhradní termín zápasu je 15. dubna od 16:30 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.