Fotbalová národní liga - 24. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Táborsko : Žižkov - 21. dubna 2019   17:00

Táborsko
Táborsko
43' Musiol  • 86' Musiol
2:1
(1:0)
Žižkov
Žižkov
73' Mashike Sukisa
Táborsko
Šiman – Březina, Hasil (32. Kopřiva), Navrátil (C), Šandera – Ad. Čermák, Ch. Frýdek, M. Kučera (46. Gebert), P. Pilík – Valenta (60. Pfeifer), Musiol.
Zadražil – Zárybnický, Gebert, Kopřiva, Pfeifer, Schramhauser, Vandas.
Nenadál M. – Hrabovský J., Kožár O.
Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor
987 diváků
Žižkov
P. Soukup – Auer (46. Burda), Muleme (65. Mashike Sukisa), Šimek, Tusjak (83. Vrána) – Opluštil (C), Súkenník, Urbanec, Hejný – Kubala, Frizoni.
K. Hrubeš – Burda, Stříž, T. Zeman, Mashike Sukisa, Šustr, Vrána.

V důležitém zápase předposledního Táborska a posledního Žižkova získává 3 body domácí tým a vzdaluje se Žižkovu o 6 bodů!
Tímto se s Vámi loučím a přeji krásný zbytek večera!
90+4'
90+3'
Žlutou kartu dostává Jakub Šiman (FC MAS Táborsko).
90+3'
Hráči už dostávají křeč do nohou.
90+2'
Kopřiva vhazuje míč do hry, Táborsko nyní drží míč ve své moci.
90+1'
Budou se nastavovat 3 minuty!
90'
Přímý volný kop pro Táborsko. Tohle domácím musí opravdu vyhovovat!
89'
Frýdek z Musiolem drží míč ve středu hřiště.
88'
Míč po standartní situaci končí nad bránou.
87'
Březina fauloval nešetrným zákrokem.
86'
Táborsko právě vstřelilo branku!
ZBYNĚK MUSIOL proměňuje i svou druhou penaltu a mění skóre na 2:1!
84'
A máme tu druhou penaltu pro Táborsko v dnešním zápase, když byl faulovaný Pilík!
83'
Ihned se do protiútoku dostal Elvis Mashike Sukisa ale střela končí mimo.
83'
Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Luboš Tusjak, přichází Michal Vrána.
82'
Frýdek nedokázal prostřelit Soukupa, když hostující brankář zazmatkoval a nabídl mu šanci ke skórování.
81'
Ofsajd domácího Táborska. Nepřímý volný kop odehraje Soukup.
80'
Napomenutí pro žižkovskou střídačku od rozhodčího, kdy nechtěli vydat míč soupeři k vhazování.
79'
Vysoký míč do vápna hostů vyrazil Pavel Soukup a obránci míč odklízí do bezpečí.
78'
Urbanec nepřesně přihrál a můžou hrát opět domácí.
77'
Odkop od brány Táborska. Musiol nedokázal přehlavičkovat Burdu.
76'
Faul odpískaný proti Žižkovu. Lukáš Pfeifer posouvá míč na spoluhráče, který centruje do vápna.
75'
Na zemi zůstal ležet Jakub Šiman, ale naštěstí se zvedá a je v pořádku.
74'
Frýdek sprintuje, dokázal i odcentrovat do vápna ale nikoho nenašel.
73'
Žižkov právě vstřelil branku!
A máme srovnáno! Po centru Luboše Tusjaka se k míči dostal ELVIS MASHIKE SUKISA a z bezprostřední blízkosti uklízí míč do sítě domácích. Asistence: Luboš Tusjak.
72'
Elvis Mashike Sukisa posouvá na Súkenníka a je tu nadějná akce.
71'
Pokutové území Žižkova je opravdu přelidněné.
70'
Březina odkopává míč až daleko na tribunu. Vhazování pro Žižkov.
69'
Žlutou kartu dostává Marián Burda (FK Viktoria Žižkov).
68'
Možný průnik Urbance zastaven obránci.
67'
Obránci Žižkova nedovoleně zastavili Pilíka a bude z toho přímý volný kop z pravé strany.
66'
Zajímavé střídání, kdy se obránce mění za útočníka, uvidíme co z toho bude.
65'
Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Isaac Muleme, přichází Elvis Mashike Sukisa.
65'
Hejný si pomohl v souboji rukama a je pískán faul.
64'
Žižkov začíná svůj tlak stupňovat po slabším úvodu druhého poločasu.
63'
Frýdek centruje na zadní tyč, ale ten sbírá Soukup a ihned vykopává míč.
62'
Isaac Muleme přehnal napadání Pilíka a z toho plyne rozehrávka domácích.
61'
Bernardo Frizoni čeká na píšťalku rozhodčího aby mohl rozehrát, ale nakonec z toho nic nebylo.
60'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Jiří Valenta, přichází Lukáš Pfeifer.
60'
Žlutou kartu dostává Vojtěch Gebert (FC MAS Táborsko).
60'
Dlouhý odkop Žižkova.
59'
Březina přepadl přes hostujícího hráče a je odpískán faul. Šiman tak může rozehrát míč.
58'
Bernardo Frizoni zastavil rychlý útok domácích a sám může zaútočit.
57'
Frýdek nedokázal zpracovat přihrávku.
56'
Hejný přistrčil Navrátila a bude z toho přímý volný kop.
55'
Tusjak v útoku dva na dva neúspěšný a míč končí alespoň na rohu.
54'
Isaac Muleme odehrává míč po straně a poté se dostává i za hrací plochu.
53'
Zbrklá rozehrávka ve středu hřiště Geberta po faulu byla nepřesná a k míči se dostávají hosté.
52'
Adrián Čermák vyprodukoval střelu ze střední vzdálenosti, ale míjí.
51'
Tusjak nasadil housličky, Kubala se poté ocitl v obrovské šanci, ale Jakub Šiman skvěle chytá!
50'
Pilík se nedokázal dostat přes obranu Žižkova, míč pro hosty.
49'
Jakub Šiman rozehrává na pravou stranu, ale jen na hlavu hostujícího Tusjaka.
48'
Rozehrávka na Geberta, Marián Burda zachyboval, ale zároveň byl odpískán na něj také faul.
47'
Vhazování pro Žižkov. Míč přelétl hlavu Tusjaka a u míče domácí.
46'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Martin Kučera, přichází Vojtěch Gebert.
46'
Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Jonas Auer, přichází Marián Burda.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:05.
45'
45'
Žlutou kartu dostává Vojtěch Šandera (FC MAS Táborsko).
45'
Faul Frýdka na žižkovského hráče. Nebezpečná situace pro hosty, před velkým vápnem. Bernardo Frizoni je připraven na rozehrání. Míč končí ale na prvním bránícím hráči.
44'
Žižkov má standartní situaci, kdy se po kotníku hostů projel jeden z domácích hráčů.
43'
ZBYNĚK MUSIOL proměňuje pokutový kop k tyči, Soukup byl bez šance.
42'
Faul ve velkém vápně na Christiana Frýdka od Tusjaka, pokutový kop pro domácí!
41'
Situace se bude opakovat po dalším faulu hostů. U míče Březina, brankář Soukup jeho střelu jen kontroluje, protože míč letí mimo.
41'
Hejný fauloval Frýdka, přímý volný kop pro Táborsko.
40'
Domácím ponechána výhoda, která trvala jen chvíli.
39'
Rohový kop pro Žižkov, nyní je na rohové kopy srovnáno 3:3.
38'
Březinův nepřesný pokus, rychlý protiútok Žižkova zastaven faulem domácích.
37'
Jakub Navrátil zkoušel hledat Pilíka, ale míč ho přeskočil.
36'
Jonas Auer to zkusil na Hejného středem hřiště, ale akce končí ofsajdem.
35'
Přímý volný kop směrem na domácí branku. Bernardo Frizoni bude rozehrávat míč do vápna, ale Jakub Šiman si míč našel a chytá ho.
34'
Soukup špatně trefil míč, ale domácí Frýdek toho nevyužil a odráží se od něj míč mimo hřiště.
33'
Karel Hasil opět odkulhal za čáru a vypadá to, že už nebude moct pokračovat.
32'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Karel Hasil, přichází Jakub Kopřiva.
32'
Dopředu může postupovat Kubala, ale ten špatně zakombinoval.
31'
Bernardo Frizoni centruje do vápna, ale ten odvracejí domácí.
30'
Hra se začala srovnávat, kdy je momentálně aktivnějším týmem Žižkov.
29'
Od Kučerovi hlavy končí míč za postranní čarou, u míče Muleme, který poslal přihrávku na Hejného, ale ten trefuje jen bránící domácí hráče.
28'
Ale už je Hasil zpět na hřišti, takže to nebude nic vážného.
27'
Karel Hasil opustil hřiště za postranní čáru, takže bude chybět při bránění rohového kopu Žižkova.
26'
Ve vápně zůstává ležet pravděpodobně domácí Hasil, takže se rohový kop na malou chvíli odkládá.
25'
Máme tu druhý rohový kop v krátkém čase pro hosty.
24'
Vhazování domácích na Frýdka, ale toho obehrál Tusjak.
23'
Po Kubalově střele vyráží míč Šiman na roh.
22'
Přímý volný kop pro Žižkov v rohu hřiště za hranicí velkého vápna. Ten byl příliš dlouhý.
21'
Rozehrávka Tusjaka skončila za postranní čarou.
20'
Ostrý zákrok skončil žlutou kartou pro Isaaca Mulemea (FK Viktoria Žižkov).
20'
Vhazování pro domácí, míč skončil u Navrátila a mají šanci se dostat do útoku.
19'
Centr do velkého vápna hostů skončil mimo hlavy táborských hráčů.
18'
Na zadní tyči zůstal osamocený Pavel Pilík, ale ten míjí. Domácí jsou zatím aktivnějším týmem.
17'
Rozehrávka Soukupa na pravou stranu, končí faulem na domácího hráče. Nepřímý volný kop pro Táborsko.
16'
Bernardo Frizoni po kontaktu s Davidem Březinou se drží za obličej.
15'
Centr mířící do velkého vápna na hlavu Frýdka byl velmi nebezpečný, ale Soukup vyráží na roh.
14'
David Březina hledal Frýdka, ale ten nedosáhl na míč.
13'
Domácí rozehrávají až od svého brankáře. Pilíka si pohlídal Auer a míč končí po akci domácích v autu.
12'
Karel Hasil podklouzl při zpětné přihrávce a míč končí v zámezí. Vhazování pro Žižkov.
11'
Další pošťuchování ve vápně Žižkova, Bernardo Frizoni za to bude řádně odměněn.
10'
Žlutou kartu dostává Bernardo Frizoni (FK Viktoria Žižkov).
10'
Centr Táborska mířený do vápna hostů vyráží Soukup.
9'
Martin Kučera se ocitl v šanci, kdy se dostal z pravé strany ke střele, ale Soukup kryje.
8'
Rozehrávka Táborska, kdy to hráči zkouší po levé straně, Navrátil s Kučerou si vyměnili míč.
7'
Christian Frýdek se zkoušel prodrat přes žižkovské hráče, ale neúspěšně.
6'
Jiří Valenta bude kopat rohový kop. V pokutovém území byla strkanice, ale míč sbírá ze vzduchu Pavel Soukup.
5'
Vojtěch Šandera bude vhazovat na polovině hostů, ale neměl komu.
4'
Přistrčení Marka Oplušitila na středové čáře. Rozehrávka pro domácí, Pavel Pilík to zkouší po pravé straně.
3'
Po přímém volném kopu nic nebylo, protože byl odpískán útočný faul. Míč bude rozehrávat domácí brankář Jakub Šiman.
2'
Přímý volný kop proti brance Táborska po faulu Jakuba Navrátila.
1'
Úvodní výkop má tým ze Žižkova.
1'

FC MAS Táborsko: Šiman – Březina, Hasil, Navrátil (C), Šandera – Ad. Čermák, Ch. Frýdek, M. Kučera, P. Pilík – Valenta, Musiol.
Náhradníci: Zadražil – Zárybnický, Gebert, Kopřiva, Pfeifer, Schramhauser, Vandas.

FK Viktoria Žižkov: P. Soukup – Auer, Muleme, Šimek, Tusjak – Opluštil (C), Súkenník, Urbanec, Hejný – Kubala, Frizoni.
Náhradníci: K. Hrubeš – Burda, Stříž, T. Zeman, Mashike Sukisa, Šustr, Vrána.

Rozhodčí: Nenadál M. – Hrabovský J., Kožár O..
Přeji hezký nedělní podvečer!
V dnešním zápase 24. kola Fortuna národní ligy uvidíme souboj předposledního Táborska a posledního Žižkova. Určitě se máme na co těšit!
Oba týmy na jaře mají stejnou bilanci (1 výhra – 2 remízy – 4 prohry), rozdíl mezi oběma soupeři jsou pouze 3 body (Táborsko – 18b., Žižkov – 15b.).
FC MAS Táborsko je doma nejhorším týmem tabulky, kdy z 11 zápasů získalo 11 bodů.
FK Viktoria Žižkov je venku také nejhorším týmem tabulky, kdy z 11 zápasů získal pouze (!)1 bod.
FK Vikoria Žižkov má nejhorší obranu FNL, kdy inkasoval již 48x.