Fotbalová národní liga - 26. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Varnsdorf : Vlašim - 5. května 2019   17:00

Varnsdorf
Varnsdorf
0:2
(0:2)
Vlašim
Vlašim
9' Fotr   • 34' Fortelný
Varnsdorf
Porcal – Zbrožek (83. Barac), M. Richter, Kouřil, Rudzan – Kodeš, Bláha – Dordić (78. Kim), Kocourek, Rudnytskyy (C) – Ondráček (64. Schön).
Samoel – Heppner, L. Novák, Kim, Schön, M. Kubista, Barac.
Machálek – Poživil, Váňa
Městský stadion v Kotlině, Varnsdorf
405 diváků
Vlašim
Řehák – Mil. Kadlec, Šabanov, Mizerák, Červak – Janda (C) (84. Dao), Skopec, Kučera (66. Badocha), Plachý – Fotr, Fortelný (46. Pavlík).
Bačkovský – P. Výborný, Pavlík, Badocha, Dao, Novotný.

90+2'
90+2'
Dnes už se nic nestane. Vlašim nepustila Varnsdorf do zakončení a zaslouženě si odváží tři body.
90+1'
Kim byl ještě v závěru utkání faulován.
90'
Hlavní sudí nastavuje 2 minuty.
89'
Dao po skrumáži před Řehákem odkopává míč vysoko do vzduchu.
88'
Schön přetáhl centr na Barace. Ten ještě zkouší centrovat, nakonec je z toho roh.
87'
Pavlík se po souboji poroučel k zemi. Vlašim bude zahrávat standardní situaci.
87'
Rudzan nedokázal odcentrovat přes Dao-a.
86'
Kodeš byl zastaven nedovoleně.
85'
Schön si při zpracování pomohl rukou. Řehák bude vykopávat až za hranicí vápna.
84'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Ladislav Janda, přichází Youssouf Dao.
83'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Kristian Zbrožek, přichází Jakub Barac.
82'
Ani Kim do hry nepřinesl svěží vítr. Jeho centr končí u Řeháka.
81'
Souboj jedenáctek lépe zvládl Richter. Hosté ale mají roh.
80'
A opět Fotr v úniku a opět Kouřil, který zastavuje jeho šanci skluzem.
78'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Bojan Dordić, přichází Min-Sung Kim.
77'
Varnsdorf to stále zkouší, ale jsme svědky nepřesných přihrávek a přelévání hry ze strany na stranu.
74'
Badocha se uvolnil ve vápnu, šajtlí ale míří vedle.
72'
Janda vybídl Kadlece, jeho centr ale ve vzduchu likviduje Porcal.
71'
Centr Kadlece odvrací Richter až na polovinu hřiště.
71'
Hosté z Vlašimi kontrolují průběh hry a jdou si pro tři body.
69'
Dordič ale neprošel přes Mizeráka.
69'
Hosté hlavičkují do zámezí. Varnsdorf zkusí další útok.
67'
Schön našel Dordiče, který si navedl míč do vápna a tvrdou střelou vyzkoušel Řeháka. Rohový kop pro Varnsdorf.
66'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Adam Kučera, přichází Ondřej Badocha.
66'
Kodeš si připisuje nedovolený zákrok.
64'
Schön se hned dostal po pár vteřinách na hřišti ke střele. Jeho pokus z otočky ale končí u rohového praporku.
64'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Adam Ondráček, přichází Patrik Schön.
62'
Rudzana dlouhý centr končí v náruči Řeháka.
61'
Také přihrávka Pavlíka končí ofsajdovým postavením jednoho ze spoluhráčů.
60'
Už to vypadalo a zase nic! Ondráček netrefil odkrytou bránu, celou akci navíc zastavuje pomezní zvednutým praporkem.
58'
Richter nepřesnou přihrávkou ukončuje útok domácích.
57'
Další centr Rudzana odvrací skluzem Šabanov na roh.
54'
Domácí kapitán se nedokázal probojovat přes dva bránicí hráče. Řehák bude vykopávat.
53'
Porcal dnes nemá svůj den. Nejprve málem rozehrál na kopačku Fotra, posléze jeho rozehrávka skončila v zámezí.
52'
Oskar Fotr se dostal do sólo uniku za domácí obranu. Na poslední chvíli přiběhl Kouřil a skluzem zamezil střele.
51'
Rudnytského přízemní centr Ondráčka nenašel. Do útoku jdou hosté.
49'
Plachý zůstává ležet po zákroku Bláhy. Standardní situace pro Vlašim.
48'
Richter odvrací útok hostů výkopem do zámezí.
47'
Varnsdorf se postupnou kombinací dostal až na hranici vápna, jedna nepřesná přihrávka ale znamená hru Vlašimi.
46'
Richter musel pelášit dozadu a pomoct si s Porcalem.
46'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Jan Fortelný, přichází Jan Pavlík.
46'
45'
45'
Ondráček utekl hostující obraně a přihrávkou pod sebe našel na hranici vápna volného Kocourka, který zkusil zakončit přízemní střelou k tyči. Ale i tuhle šanci likviduje Řehák.
44'
Fortelný vyslal další přímou přihrávku za obranu na Fotra. Pomezní ale útok zastavuje zvednutým praporkem.
43'
Hosté odráží další pokus Varnsdorfu.
42'
Mizerák odrazil centr Dordiče na rohový kop.
41'
Ani další akce neskončí střelou. Řehák si vyběhl pro míč.
40'
Varnsdorf se snaží kombinovat, chybí ale přesnost ve finální přihrávce, což stojí svěřence Davida Oulehly mnoho sil.
38'
Domácí kapitán se už na to nemohl dívat, vyvedl míč na střed hřiště a zkusil tvrdou střelu do protipohybu. Řehák střelu konečky prstů vytáhl na roh.
37'
Nedovolený zákrok domácích. Kučera z následného centru jen líznul míč, hraje Varnsdorf.
37'
Kocourka centr uklízí Bláha mimo branku Řeháka.
34'
Vlašim právě vstřelila branku!
JAN FORTELNÝ si počkal na hranici vápna na odražený míč a uklízí ho do branky Varnsdorfu pomocí břevna razantní střelou.
33'
Žlutou kartu dostává Ondřej Rudzan (FK Varnsdorf).
32'
Hosté využili špatného zpracování Rudzana a míří do útoku.
31'
Varnsdorf zamířil do rychlého protiútoku, míč skončil až u Řeháka, který pod tlakem rozehrává do autu.
30'
Aktivní Fotr vybojoval rohový kop. Hosté s rozehrávkou nespěchají.
29'
Fotr hledal na hranici vápna Fortelného, ale i jeho pokus byl zablokován.
28'
Ani Rudzana střela se neujala. Hosté dobře blokují varnsdorfské pokusy.
27'
Kadlec osvobozuje svůj tým dlouhým výkopem. Hosté se nemůžou dostat ze své poloviny.
26'
Domácí vyslali další přihrávku do pokutového území, ale ani tentokrát přihrávka Dordiče nikoho nenašla.
24'
Velká šance Varnsdorfu! Dordič si skvěle ve vápně obhodil Mizeráka a přízemním centrem našel osamoceného Ondráčka. Ten z první vystřelil pouze do přemisťujícího se Řeháka.
23'
Žlutou kartu za faul v pokutovém území dostává Adam Kučera (FC Sellier & Bellot Vlašim).
22'
Vlašim má možnost rohového kopu.
21'
Kodeš i v souboji pomohl rukama. Machálek píská přímý kop.
19'
Bláhy centr odráží Červak. Varnsdorf je i nadále u míče.
18'
Žlutou kartu za simulovaný pád v pokutovém území dostává Oskar Fotr (FC Sellier & Bellot Vlašim).
17'
Rudnytského rohový kop propadl vápnem a Fortelný vybídl do brejku Fotra. Ten se zjevil sám před Porcalem, obhodil si ho a padl k zemi. Sudí už tahá kartu, tohle penalta nebude.
17'
Skopec si při souboji pomohl rukama, tohle sudí viděl. Varnsdorf se žene dopředu.
16'
Mizernou střelu z hranice vápna kontroluje Řehák a bude vykopávat.
15'
Varnsdorf je teď u míče, do zakončení se však nedostal. Šabanov se naží uklidnit hru i své spoluhráče.
14'
Centr z levé strany likviduje bez problémů Řehák.
13'
Kučera si počínal mizerně s volným prostorem před sebou. Přihrávku směřovanou do ulice odchytl Kouřil.
13'
Šabanov nepřesně přihrál. Varnsdorf vhazuje.
12'
Další přenesení hry na Zbrožka končí v zámezí. Vhazovat u svého praporku bude Vlašim.
10'
Domácí chtějí rychle odpovědět. Dordič přenesl hru na Rudnytského, ten ještě hledal Ondráčka, přihrávka ale přišla na paty.
9'
Řehák výkopem našel OSKARA FOTRA, který jednoduše přehodil zbytečně daleko vyběhnutého Porcala. Hosté tak jdou jednoduchým gólem do vedení.
8'
Bláha vybídl centrem za obranu Kocourka, pozorný Řehák připraven.
7'
Hosté si počínali nedovoleně na polovině hřiště. Varnsdorf ale po krátké kombinaci ztrácí míč nepřesnou přihrávkou Kodeše. Podobnou chybu ale opakuje také Vlašim.
6'
Rudnytský zahrával rohový kop na hlavu Zbrožka. Ten ale trefil bránícího Mizeráka.
5'
Rudzan vybídl svého kapitána, který po zpracování vyslal centr do pokutového území. Tam bez problémů úřaduje Řehák.
4'
Fotr se dostal za obranu Varnsdorf, překonal i Porcala, chyběla ale přesnost. Viděli jsme ale první slibnou šanci pro Vlašim.
3'
Kodeš krásnou přihrávkou do vápna našel rozběhnutého Dordiče, přes hostující obranu ale neodcentroval.
2'
Bláha vybojoval autové vhazování na polovině hřiště.
2'
Řehák si poprvé sáhl na míč. Dlouhým výkopem však nikoho v zeleném nenašel.
1'
Hosté se ihned po rozehrání dostali k míči, Kučera se však k plánovanému centru nedostal. Ondráček posílá dopředu Rudnytského,
1'
Úvodní výkop mají na starost hráči Varnsdorfu, rozehrává Kocourek.
1'
Před samotným výkopem uctil celý stadion památku Josefa Šurala.
Hlavní rozhodčí Jan Machálek přivádí obě mužstva na hrací plochu. FK Varnsdorf nastoupí v klasických modrých dresech, hosté z Vlašimi oblékli dresy zelené.
Na tribuně se objevil také Daniel Kozma, hrající za pražskou Duklu. Také on přišel povzbudit své bývalé spoluhráče.
Na dnešní utkání v roli diváka přišel také liberecký Radim Breite. Ten dříve ve Varnsdorfu působil.
Obě mužstva zamířila do kabin pro poslední pokyny před zápasem. Úvodní výkop je v 17.00 hodin.
Dnešní utkání bude mít na starost Jan Machálek, kterému budou na čarách asistovat Jaroslav Poživil a Jan Váňa.

FK Varnsdorf: Porcal – Zbrožek, M. Richter, Kouřil, Rudzan – Kodeš, Bláha – Dordić, Kocourek, Rudnytskyy (C) – Ondráček.
Náhradníci: Samoel – Heppner, L. Novák, Kim, Schön, M. Kubista, Barac.

FC Sellier & Bellot Vlašim: Řehák – Mil. Kadlec, Šabanov, Mizerák, Červak – Janda (C), Skopec, Kučera, Plachý – Fotr, Fortelný.
Náhradníci: Bačkovský – P. Výborný, Pavlík, Badocha, Dao, Novotný.

Rozhodčí: Machálek – Poživil, Váňa.
FC Sellier & Bellot Vlašim

Vlašim v jarní části FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY trápí koncovka, což dokazují dosavadní výsledky. V pěti duelech, které skončily remízou, dokázala vstřelit pouhé dvě branky. Také poslední utkání proti Vítkovicím rozhodla jediná branka. Tým vedený Erichem Brabcem jede do Varnsdorfu s jasným cílem – uloupit tři body a posunout se v tabulce na deváté místo. Jak utkání dopadne se dozvíme s úvodním výkopem, který je naplánován na 17.00 hodin.

Postavení v tabulce
11. místo – 29 bodů

Nejlepší střelec týmu
Oskar Fotr – 4 góly
FK Varnsdorf

Fotbalisté Varnsdorfu prožili měsíc duben jako na houpačce. Z pěti odehraných utkání totiž získali pouze čtyři body a to za remízu s Chrudimí a výhru s Brnem. V posledním kole prohrál tým ze Šluknovského výběžku se Žižkovem, kde si více méně nevytvořil jedinou šanci. Hráči se tak budou chtít předvést před domácím publikem v zápasu proti Vlašimi, která je aktuálně jedenáctá s devětadvaceti body.

7. místo – 41 bodů

Ondřej Kocourek – 4 góly
Adam Ondráček – 4 góly
Hezké nedělní odpoledne z Varnsdorfu, kde je dnes na programu utkání 26. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mezi domácím celkem a Vlašimí. Úvodní výkop je naplánován na 17.00 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.