Fotbalová národní liga - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vlašim : Hr. Králové - 7. dubna 2019   10:15

Vlašim
Řehák – Pavlík, Piško, Šabanov, Mizerák – Giljazutdinov (46. Fotr), Blecha (76. Fortelný), Skopec, Badocha – Dao, Novotný (66. Plachý).
Bačkovský – Selemani, Fortelný, Janda, Fotr, Plachý, Mil. Kadlec.
Rejžek – Vodrážka, Pfeifer
Stadion v Kollárově ulici, Vlašim
496 diváků
Hr. Králové
Ottmar – Urma, Kvída, Leibl (46. M. Plašil), Jukl – Martinec, Durdević, Vlkanova, Šípek (46. Zorvan) – Firbacher (76. W. Da Silva), M. Černý.
Vízek – W. Da Silva, M. Plašil, Finěk, Zorvan, Kopečný, J. Pokorný.

Je tu konec dnešního utkání, které nabídlo pár zajímavých šancí, ale branku žádnou. Ve finále je remíza zřejmě i spravedlivá. Z mé strany je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek neděle.
90+2'
90+1'
Fau na Daa u středového kruhu.
90'
Vlašim se brání....
90'
Nastavovat se budou dvě minuty.
88'
Závar ve vápně Vlašimi řeší odkopem míče Shabanov.
87'
Po přetaženém centru zakončoval zřejmě Plachý a jeho rána jen těsně minula branku!
86'
Faul na Mizeráka a přímý kop pro Vlašim....
83'
Da Silvova hlavička našla rukavice Řeháka.
82'
Další roh pro hosty.
82'
Dao v ofsajdu a rozehrávají hradečtí...
80'
Vlašim pět ubránila, ale Votroci jsou na útočné polovině stále.
80'
Domácí se osvobodili, ale po další akci hostů je tu opět roh.
79'
Další rohový kop...
79'
Piško odvrací míč na rohový kop.
78'
Dao s Fotrem se hnali do zajímavé šance, ale jejich práci hatí ofsajd.
76'
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Filip Firbacher, přichází Wesley Da Silva.
76'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Filip Blecha, přichází Jan Fortelný.
76'
Domácí odvrátili míč....
75'
Hradec vybojoval rohový kop.
74'
Dao předal míč Fotrovi, který prošel přes tři obránce, ale ještě dokázal vše vylepšit přihrávkou na Plachého, který míč tlačil k tyči, ale výtečný Ottmar dokázal nebezpečí eliminovat!
73'
Nyní Juklova přízemní střela protáhl Řeháka, ale ten v klidu míč chytil.
72'
Hra se v těchto chvílích odehrává převážně mezi vápny. Oba brankáři nemají moc práce.
70'
Žlutou kartu dostává Ján Mizerák (FC Sellier & Bellot Vlašim).
69'
Nyní pro změnu až moc dlouhý pas na Daa.
68'
Fotr se rozeběhl pro dlouhý pas, ale pomohl si faulem.
67'
Firbacher zatáhl za dres Mizeráka a vidí žlutou kartu.
66'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Ondřej Novotný, přichází Petr Plachý.
66'
Urma se protlačil přes tři hráče a dokázal ještě zakončit, ale v těžké pozici míč skončil nad brankou.
65'
Míč jen proletěl pokutovým územím! Zakončit se snažila hned trojice hráčů v modrém, ale bez úspěchu!
65'
Dnešní utkání sleduje 496 diváků.
64'
Novotného rána zablokována na roh..
63'
Na druhé straně Piško blokuje střelu soupeře a následná rána Durdeviče končí vedle branky Řeháka.
62'
Velká šance nakonec pro domácí barvy! Do ostrého centru se vydal Dao a Piško. Oba hráči clonili Ottmarovi, který v poslední vteřině uviděl míč a vykopl jej do bezpečí!
61'
Dao faulován a domácí mají výhodu přímého kopu.
60'
Ve druhém poločase Hradec Králové zatím určuje tempo hry a domácí se musí soustředit na obranu.
58'
Novotný za svůj zákrok při přerušení hostujícího útoku vidí jasně žlutou kartu.
57'
Velká šance Hradce Králové! Hostující hráč nakonec před brankou míč minul!
56'
Domácí si nerozumněli ani tentokrát, ale hosté nakonec nedokázali drobného zaváhání využít.
55'
Nedorozumění v obraně hasí Piško s Mizerákem!
54'
Ottmar se srazil s Novotným a hostující brankář se těžko staví na nohy.
53'
Dlouhý centr nakonec nepřinesl nebezpečí pro branku hostujícího celku.
52'
Dao faulován a přímý kop zkusí i Vlašim.
50'
U podruhé se domácí ubránili.
50'
Roh domácí ubránili pouze za cenu dalšího...
49'
Urma z přímého kopu poslal jedovatou střelu, kterou Řehák vytěsnil na rohový kop!
48'
Milan Piško fasuje žlutou kartu.
47'
Badocha šel za dlouhým míčem, ale Ottmar byl rychlejší a ukryl míč pod svým tělem.
46'
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Michal Leibl, přichází Marek Plašil.
46'
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Jakub Šípek, přichází Filip Zorvan.
46'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Ilja Giljazutdinov, přichází Oskar Fotr.
46'
První poločas je minulostí a můžeme konstatovat, že se hrál celkem slušný fotbal. Vlašim dobře vstoupila do zápasu a dokázala soupeře zatlačit. Hradec Králové přidal na obrátkách a dokázal vyrovnat hru. V závěru poločasu hosté přestáli velkou šanci Pavlíka, která volala po gólu. Uvidíme, s čím přijdou oba týmy do druhé půle. V domácí táboře se zřejmě připravuje střídání. Dres si oblékl Oskar Fotr, který zřejmě nahradí Daa.
45+1'
45+1'
Přetažený centr končí po zásahu hostujícího hráče za brankou a rozehrává Řehák.
45'
Roh pro Hradec...
43'
Tak tohle byla velká šance domácích! Skopec výborně zasáhl míč a poslal jej k Novotnému, který ještě dokázal najít Jana Pavíka, kterému se otevřel prostor pro zakončení. Střela domácího hráče však našla ve středu branky připraveného Ottmara!
41'
Velký závar v hostujícím vápně, kde se hned trojice hráčů Vlašimi tlačila do koncovky! Nakonec Novotný poslal míč vysoko do vzduchu a Ottmar si pro něj došel!
41'
Oba hráči budou v pořádku.
40'
Nyní Dao dokázal vybojovat rohový kop pro svůj tým. Domácí hráč však v souboji dostal naloženo a společně se svým sokem v souboji zůstává ležet na zemi.
40'
Dao se vydal kupředu a hledal pasem Giliazutdinova, který však špatně zpracoval a míč bude uvádět do hry brankář Ottmar.
39'
Domácí roh ubránili a nyní mají opět prostor pro své útočné snahy.
38'
Nebezpečný centr zasáhl jeden z hradecký hráč, ale ještě proběhla teč od obránců a je tu rohový kop Votroků.
37'
Giliazutdinov fauloval Urmu a hosté mají výhodu přímého kopu.
37'
Papírové předpoklady před zápasem jasně favorizovaly hostující tým, ale musím konstatovat, že domácí měli pasáž, kdy soupeře přitlačili a nyní jsou vyrovnaným soupeřem.
36'
Pro dlouhý míč běžel Dao, ale Martinec byl u míče dříve a eliminoval nebezpečí.
34'
Ani následný rohový kop nepřinesl nebezpečí pro Řeháka.
33'
Domácí obrana vytlačila soupeře za vápno a dlouhý centr se snesl na hlavu Firbachera, který však hlavičkoval zády k brance a míč skončil nad Řehákovou svatyní.
31'
Centr z pravé strany mířil před Řehákovu branku. Dobrý reflex měl Shabanov, který míč odklidil do bezpečí. Nicméně Hradec Králové má stále prostor na ohrožení branky.
29'
Další faul z dílny hostí a tentokrát je to se žlutou odměnou pro Jakuba Martince.
28'
V pokutovém území Vlašimi bylo rušno, ale veškeré dění ukončuje píšťalka sudího. Rozhodčí odhalil nedovolený zákrok útočníků Hradce.
27'
Centr na Blechu byl vysoký a těžko hratelný. Akce pokračovala, ale Giliazutdinov už se k míči nedostal.
26'
Vlkanova se snažil přihrát do běhu na Firbachera, ale ten míč nestihl.
25'
Blechův faul na polovině hřiště a rozehrávat budou hosté...
23'
Hradec se v těchto chvílích dostal do hry, ale domácí obrana zatím nepřipouští komplikace.
22'
Až nyní Durdevič uzmul míč domácím a snažil se rozehrát do strany na Leibla, který však míč nezpracoval a domácí vhazují.
21'
Škoda nepřesné rozehrávky Giliazutdinova, který nabídl brejk hostům, ale ten neměl dlouhého trvání.
20'
Domácí stále drží Hradec u jeho vápna....
19'
Vlašim uspěla a vybojovala další rohový kop....
19'
Faul na půlící čáře a opět šance rozehrávky pro domácí tým.
18'
Votroci se po dlouhých minutách dostali za polovinu hřiště, ale nakonec i míč přišli. Vhazují domácí.
17'
Nebezpečný míč střílený přímo na bránu. Domácí se snažili míč tečovat, ale nakonec jej ukryl do rukavic Ottmar!
16'
Nedovolený zákrok v blízkosti pokutového území a domácí mají výhodu hodně dobré pozice k ohrožení branky. Jak s tím domácí naloží?
15'
Prudký centr hosté odvracejí, ale u míče zůstávají blaničtí rytíři.
14'
Domácí tlačí soupeře dalším rohem...
14'
Druhý pokus byl ze strany domácích nepovedený. Přízemní centr na přední tyč odvracejí hosté do bezpečí s klidem na kopačkách.
13'
Domácí mají další výhodu rohového kopu....
11'
Už to vypadalo, že domácím signál nevyšel, ale nakonec se ocitl v dobré pozici Blecha. Domácí hráč dokázal rozvlnit síť, ale pouze tu boční!
10'
Vlašim vybojovala rohový kop....
8'
Domácí svou kombinaci rozhýbali obranu Votroků, ale Novotný nedokázal v nejdůležitější chvíli ideálně odcentrovat.
6'
První roh Hradec Králové a je tu i první šance. Na centr si vyskočil Martinec. Jeho pokus skončil nad brankou, ale bylo trestuhodné, kolik prostoru hostující hráč dostal.
5'
Hradci nevyšla rozehrávka a domácí se jali získat míč, ale všemu předcházel nedovolený zákrok. U míče tedy Hradec Králové.
4'
Blecha fauluje na polovině hřiště a rozehrávají hosté.
4'
Míč opět končí u Řeháka, který bude rozehrávat další akci svého týmu.
3'
Stejný hráč, který byl faulován na polovině hřiště, nyní upadl ve vápně, ale pokutový kop se správně nepíská.
3'
Faulovaný byl nyní Giliazutdinov a rozehrává Vlašim.
2'
Hradec se po rozehrávce dostal k centrovanému míči, ale ten skončil za brankou a vykopávat bude Řehák.
1'
První přerušení hry na polovině hřiště po faulu domácího hráče.
1'

FC Sellier & Bellot Vlašim: Řehák – Pavlík, Piško, Šabanov, Mizerák – Giljazutdinov, Blecha, Skopec, Badocha – Dao, Novotný.
Náhradníci: Bačkovský – Selemani, Fortelný, Janda, Fotr, Plachý, Mil. Kadlec.

FC Hradec Králové: Ottmar – Urma, Kvída, Leibl, Jukl – Martinec, Durdević, Vlkanova, Šípek – Firbacher, M. Černý.
Náhradníci: Vízek – W. Da Silva, M. Plašil, Finěk, Zorvan, Kopečný, J. Pokorný.

Rozhodčí: Rejžek – Vodrážka, Pfeifer.
Příjemné dopoledne z jarní Vlašimi. Krásné fotbalové počasí a zápas 21. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nás dnes zavedlo na stadion do Kollárovi ulice. Oba celky se zatím věnují rozcvičce.
„Vlašim na jaře nedostává moc gólů, jediná přestřelka byla s Táborskem. Je to mladý běhavý tým, chtějí hrát fotbal. Mají mladého trenéra, který přinesl to, že chtějí být za každé situace fotbaloví, agresivní. Bude to náročné utkání,“ říká před utkáním asistent trenéra Hradce Králové Ondřej Prášil pro klubový web.
Hradec Králové na jaře zatím okusil jak pocit vítězství, tak i pocit porážky. Zatímco tři body slavili Votroci ve dvou případech, tak porážku musela družina trenéra Frťaly okusit jedinkrát. Jedno utkání skončilo remízou. Souhra těchto výsledků dostala Hradec Králové na třetí místo tabulky.
Ve Vlašimi by tedy rádi brali tři body, ale zápas proti Hradci Králové má jiného favorita. Zbraně však Vlašim rozhodně neskládá. “Hradec Králové je soupeř, který hrál první ligu a letos se tam chtějí vrátit. Takže po fyzické stránce to bude velmi náročné utkání. Možná jedno z nejtěžších. A zároveň velká kvalita na míči ze strany Hradce. Pokud ale budeme hrát rychle nahoru a naopak dozadu budeme poctivě bránit, tak věřím, že máme šanci na dobrý výsledek,” věří Novotný.
Domácí fotbalisté neprožili lehký a ideální vstup do jarní části soutěže, když zatím uhráli ve čtyřech odehraných kolech dva body. “Zápasy byly náročné, ale určitě jsme mohli udělat víc bodů než pouhé dva,” mrzí dosavadní výsledky útočníka Ondřeje Novotného z Vlašimi. Čím si vysvětluje bodovou dietu svého celku? “Herně to z naší strany není špatné, ale bohužel nás trápí střelecká produktivita a právě na to doplácíme,” doplnil vytáhlý útočník.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.