Fotbalová národní liga - 27. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vlašim : Třinec - 8. května 2019   17:00

Vlašim
Vlašim
0:3
(0:1)
Třinec
Třinec
2' Janošík   • 58' Weber   • 64' Dedič
Vlašim
Bačkovský – Pavlík, Šabanov (65. Skopec), Červak, Mizerák – Plachý (60. Novotný), Fortelný, P. Výborný (46. Janda), Blecha – Fotr, Dao.
Řehák – J. Štochl, Mil. Kadlec, Janda, Skopec, Selemani, Novotný.
Petřík – Fišer, Pfeifer
Stadion v Kollárově ulici, Vlašim
Třinec
Adamuška – Ilko, Bedecs, Šuľa, Janoščín – Dedič, Janošík (80. Cienciala), R. Vaněk I., Weber – Omasta (71. Buchvaldek), Arroyo (46. Samiec).
Paleček – Buchvaldek, Gáč, Demjan, Samiec, Cienciala, Kušnír.

90+2'
90+1'
Skopcova rána zablokovaná obranou.
90'
Nastavují se dvě minuty.
89'
Adamuška si došel pro centrovaný míč a v klidu rozehrává.
87'
Domácím není přáno a Adamuška nemá moc práce.
86'
Domácí drží míč na půlce soupeře....
85'
Po další akci domácích rohový kop.
84'
Novotného rána nekončí gólem.
83'
Pavlík je ošetřován, ale bude zřejmě v pořádku.
82'
Skopec si řekl o míč před vápnem, kde měl dost prostoru, ale jeho rána míří mimo!
80'
Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Martin Janošík, přichází Lukáš Cienciala.
79'
Blecha rozehrál přímý kop způsobem ne zrovna povedeným a vhazovat budou třinečtí, kteří jsou hodně spokojeni s vývojem zápasu.
78'
Na druhé straně se bude rozehrávat přímý kop po faulu hostí.
77'
Domácí roh ubránili.
76'
Rohový kop vybojovali hosté po akci Buchvaldka.
74'
Hostující hráč může pokračovat v utkání.
73'
Jeden z hostujících hráčů zůstal po souboji ležet na hřišti a hra je přerušena.
71'
Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Tomáš Omasta, přichází Lukáš Buchvaldek.
70'
Rohový kop se domácím moc nepovedl a vykopává Adamuška.
69'
Nakonec to mohlo být 3:1! Novotného pokus byl hodně nebezpečný. Nakonec budeme sledovat rohový kop.
68'
O vítězi dnešního zápasu se zdá být rozhodnuto. Domácí se budou snažit jen o korigování výsledku.
67'
Dnešní utkání sleduje 520 diváků.
65'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Ilja Šabanov, přichází David Skopec.
64'
Třinec právě vstřelil branku!
Hodně mizerná přihrávka směrem dozadu. Janošík dokázal míč uzmout a přes vyběhnuvšího Bačkovského následně posunul míč na RENÉHO DEDIČE, který trefuje prázdnou branku!
62'
Domácí Pavlík nedosáhl na přihrávku do Jandy a míč mají v moci hosté.
60'
Na zadní tyči naskakoval na míč Novotný a jen o kousek na míč nedosáhl!
58'
Na druhé straně hřiště domácí obrana svým nedůrazem nabídla šanci hostujícím hráčům. TOMÁŠ WEBER si naopak počínal neohroženě a zvyšuje náskok svého celku.
58'
Nyní míč proletěl až k brankáři Třince. Na domácí lavičce se zatím chystá další střídání. Do hry půjde Ondřej Novotný.
57'
Blechova střela zpoza vápna je zablokována obráncem.
56'
Dlouhý míč na Daa odvracejí hosté na rohový kop.
54'
Palchého centr nyní prošel po zemi jen do rukavic Adamušky, který se tak mohl zahřát.
53'
Domácím se nedaří kombinace a Adamuška si zatím užívá klidné chvíle. Hra se odehrává většinou ve středu pole.
50'
Domácí stopeři se snažili situaci řešit fotbalové a zasahovat musel Bačkovský, který uklidňuje situaci.
48'
Dva rohové kopy rozehrávali domácí, ale hosté v klidu ubránili obě situace.
46'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Petr Výborný, přichází Ladislav Janda.
46'
Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Luis Arroyo, přichází Martin Samiec.
46'
45'
45'
Ani po rohovém kopu se vyrovnání nekoná a sudí ukončuje první poločas.
45'
Rohový kop pro domácí tým.
44'
Závar v hostující šestnáctce gólem nekončí!
44'
Přímý kop pro domácí!
42'
Nyní se z úhlu dostal do zakončení Janoščín. Jeho střelu Bačkovský zlikvidoval!
42'
Červak opět chyboval při rozehrávce a těžili z toho hosté. Naštěstí pro domácí se s míčem dostali do autu.
40'
Hra se přestěhovala na polovinu Vlašimi, kde hosté podruhé opakují autové vhazování.
38'
Krásná kolmice do vápna na Plachého, který bohužel pro domácí míč nestihl a před ním jej bere do své moci brankář Třince Jiří Adamuška.
Domácí se tlačí na hostující půlce, ale zatím bez zakončení.
37'
Domácí se dostali ke dvěma střeleckým pokusům, ale první byl zablokován a ve druhém případě Fortelnému míč vůbec nesedl.
36'
Bedecs podle názoru sudího fauloval a domácí rozehrají přímý kop na polovině soupeře.
35'
Domácí více drží míč ve své moci, ale chybí přesnější finální fáze.
33'
Dao evidentně faulován, ale sudího píšťalka mlčí. To se pochopitelně domácím nelíbí.
32'
Dao hlavou lízl centr ve vápně, ale na branku jeho pokus nesměřoval. Situaci řeší Ilko, který získal míč.
30'
Přízemní centr Pavlíka zastavuje Adamuška před Fotrem!
28'
Rozehra na krátko a střela Fortelného zablokována!
27'
Zajímavý přímý kop pro domácí...
26'
Rohový kop hostujícího týmu pro domácí branku ohrožení nepřinesl. Hraje se však stále na polovině domácích.
23'
Útočný faul Fotra ukončil snahu domácích.
21'
Domácím se rovněž nezadařilo ohrozit braku soupeře.
20'
Vlašim získala míč pod svou kontrolu a vymýšlí další útok...
19'
Třinec rozehrával přímý kop z poloviny hřiště, ale rozehrávka se moc nevydařila. I přes to se hosté nakonec dostali k domácí šestnáctce, kde budou vhazovat.
17'
Ofsajd na druhé straně hatí akci třineckých barev.
16'
Tak tohle byla paráda v podání domácího týmu! Plachý si zpracoval dlouhý centr a poslal míč přímo na Oskara Fotra, který z první na hranici vápna vyslal dělovku těsně vedle branky. Pokud by domácí borec míč trefil na bránu Adamuška by se možná nestačil ani ohlédnout!
15'
Přetažený centr se marně snažil dostihnou Červak. Vhazují hosté.
15'
Rohový kop vybojoval domácí tým.
14'
Janoščín nevěděl komu rozehrát a tak z dobrých třiceti metrů vypálil. Bačkovský byl ve střehu a s tímto pokusem neměl vážnější potíže.
13'
Fortelný od poloviny hřiště hledal centrem Fotra ve vápně. Před domácím útočníkem opět zasahuje zatím bezchybný Adamuška, který si s přehledem došel pro míč.
12'
Domácí tým vybojoval míč na své kopačky, ale začíná od Bačkovského.
11'
Červak nerozehrál ideálně a nabídl hostům prostor u vápna Vlašimi.
9'
Na druhé straně Mizerák uhlídal Omastu.
8'
Fortelný neuspěl a ocitl se s míčem v zámezí. Opět bude vykopávat Adamuška.
7'
Vlašim drží míč a snaží se o rychlou odpověď....
5'
Výborná akce Vlašimi. Fotr se dobře podíval a viděl Daa nabíhajícího mezi obránce. Domácí útočník se snažil dostihnout přihrávku, ale Adamuška včasným vyběhnutím zastavil jeho samostatný únik na branku!
4'
Dlouhý pas Výborného na Fotra a vykopávat bude Adamuška.
2'
Hosté zůstali nakonec na polovině hřiště a přišla velká šance. Arroyo přihrál ve vápně na MARTINA JANOŠÍKA, který prostřelil Bačkovského.
2'
Arroyo si vyměnil míč s Janošíkem, který odcentroval, ale domácí obrana odvrací míč.
1'
Oba celky nastupují na hrací plochu....
Krásné sváteční odpoledne z Vlašimi, kde se nám vše chystá na zahájení dnešního zápasu. Oba celky se rozcvičují na hrací ploše a počasí ve Vlašimi slibuje ideální fotbalové podmínky.

FC Sellier & Bellot Vlašim: Bačkovský – Pavlík, Šabanov, Červak, Mizerák – Plachý, Fortelný, P. Výborný, Blecha – Fotr, Dao.
Náhradníci: Řehák – J. Štochl, Mil. Kadlec, Janda, Skopec, Selemani, Novotný.

FK Fotbal Třinec: Adamuška – Ilko, Bedecs, Šuľa, Janoščín – Dedič, Janošík, R. Vaněk I., Weber – Omasta, Arroyo.
Náhradníci: Paleček – Buchvaldek, Gáč, Demjan, Samiec, Cienciala, Kušnír.

Rozhodčí: Petřík – Fišer, Pfeifer.
Poslední vzájemné měření sil na podzim v Třinci skončilo pro fanoušky nelichotivou remízou 0:0.
Právě souhra výsledků obou týmů slibuje přímý souboj o deváté místo v tabulce FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Vlašim by se v případě výhry a souhře ostatních výsledků mohla posunout dokonce na příčku osmou.
V dobrém rozpoložení na půdu Vlašimi přicestuje i Třinec, který v posledních dvou zápasech získal čtyři body. Nejprve dokázal na domácím hřišti potrápit favorita z Hradce Králové při remíze 2:2 a v minulém kole si třinečtí vybojovali tři body na hřišti Chrudimi po výhře 2:1.
Do středečního vloženého kola vstoupí domácí tým v dobrém rozpoložení, protože poslední dvě utkání dokázal vyhrát a připsat si důležitých šest bodů. Nejprve si hráči od hory Blaník poradili na domácí půdě v nelehkém souboji s Vítkovicemi 1:0 v neděli přivezli cennou výhru 2:0 z půdy Varnsdorfu. V tabulce si tak výběr Ericha Brabce pojistil devátou příčku a náskok dvou bodů před středečním soupeřem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.