Fotbalová národní liga - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Žižkov : Sokolov - 7. dubna 2019   10:15

Žižkov
Žižkov
7' Súkenník
1:1
(1:1)
Sokolov
Sokolov
22' Vávra
Žižkov
K. Hrubeš – Šustr (82. Šimek), Rothe, Opluštil (C), Žežulka – Súkenník, Urbanec, Auer, Kubala – Hejný (75. Vrána), T. Zeman (46. Mashike Sukisa).
P. Soukup – Šimek, Tusjak, Bazal, Vrána, Antl, Mashike Sukisa.
M. Matějček – D. Hock, J. Mojžíš
Seifertova ulice, Praha-Žižkov
1081 diváků
Sokolov
Belaň – Machek, Beránek (60. Ruml), Vávra, Glaser (C) – Kosak (75. Hlavatý), Štípek (88. Dan. Novák), Mejdr, Jakub Dvořák II. – O. Ševčík, A. Čihák.
Jakub Dvořák I. – Mišůn, Dan. Novák, Voleský, Martin Holek, Hlavatý, Ruml.

To je ode mne ze Žižkovského stadionu vše, děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
A to byla poslední akce zápasu. Utkání končí nerozhodně 1:1 a pro Sokolov je to první jarní bod. Druhý poločas byl velmi vyrovnaný na obou stranách, takže bylo těžko hledat lepší tým. Utkání končí zaslouženě remízovým stavem a hrdinou zápasu je domácí brankář Hrubeš.
90+3'
90+2'
A není to gól!! Rohový kop letěl na přední tyč, do hlavičky se položil Hlavatý, jeho hlavičku do protipohybu však náramným zákrokem vyrazil brankář Hrubeš. Tato akce zvedla každého diváka ze sedačky.
90+1'
Sokolov bude zahrávat rohový kop.
90+1'
Po přímém kopu se balón dostal na kopačku Rumla, ten zpoza vápna vypálil tvrdou ránu, ale ta letěla mimo stadion.
90'
Rozhodčí nastavuje 3 minuty!
90'
Žlutou kartu dostává David Šimek (FK Viktoria Žižkov).
90'
Faul na středu, pro hosty je tu nejspíš poslední šance na gól.
89'
Po dalším přímém kopu domácích, zasahoval brankář Belaň.
88'
Dnešní utkání sleduje 1081 diváků.
88'
Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází David Štípek, přichází Daniel Novák.
87'
Velká škoda pro domácí! Na zadní tyči nejvýše vyskakoval kapitán Opluštil, balón namířil moc vysoko.
86'
Další faul na domácího hráče. Žižkov bude zahrávat přímý kop z cca 25 metrů. Mezi hráči nastala i menší potyčka.
85'
Následný přímý kop po žluté kartě letěl do středu vápna, hlavičkoval zde pouze hostujcíí obránce.
84'
Žlutou kartu dostává Adam Čihák (FK Baník Sokolov).
83'
Domácí zahrávali přímý kop, ten pronikl až na zadní tyč, ale nikdo z hráčů se k míči nedostal.
82'
Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Dominik Šustr, přichází David Šimek.
81'
Před námi je poslední desetiminutovka základní hrací doby, uvidíme zda se dočkáme vedoucího gólu.
79'
Domácí mohou být rádi, že to nebyla penalta! Čerstvý Hlavatý pronikl mezi dvěmi obránci až do vápna, poté ho však zezadu jeden o míč obral. Čistý zárok to dle mě nebyl.
78'
Žlutou kartu dostává Elvis Mashike Sukisa (FK Viktoria Žižkov).
77'
Hráči Žižkova přestali hrát a někteří hráči hrají jak ponocní. Urbanec teď fauluje na středu, volný kop pro hosty.
76'
Pro hosty tu byl opět přímý kop, ten pronikl až do vápna, žadný hráč se ale k míči nedostal. Následuje odkop od brány.
75'
Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Karel Hejný, přichází Michal Vrána.
Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Jan Kosak, přichází Michal Hlavatý.
74'
Rohový kop byl nasměrován na přední tyč. U míče byl však jako první kapitán Opluštil a odhlavičkoval ho do bezpečí.
73'
Rohový kop pro Sokolov.
72'
Následný přímý kop pro Sokolov letěl na zadní tyč a se štěstím je skóre stále 1:1. Pokud by byl Ruml u míče o vteřinu dříve, momentálně by se radoval z gólu.
71'
Kapitán Opluštil dostává žlutou kartu za vulgární mluvu na rozhodčího.
71'
Žlutou kartu dostává Marek Opluštil (FK Viktoria Žižkov).
70'
Kosak dnes domácí obraně dělá značné problémy. Nyní ukázal rychlé nohy a po pravé straně se pokoušel odcentrovat, míč mu však od nohy na poslední chvíli odkopl Kubala.
68'
Domácí se drží na polovině Sokolova. Rothe přenechal míč Urbancovi a ten bez přemýšlení vypálil na bránu. Jeho rána však skončila pouze na obraně.
66'
Je tu další střelecký pokus Žižkova. Zpoza vápna to vyzkoušel Žežulka jeho rána ale mířila do rekonstrukce za stadionem.
64'
Domácí se opravdu snaží tento zápas vyhrát! Nyní zahrávali přímý kop, balón pronikl až na zadní tyč, kde se o malou teč pokusil Hejný, tutovou šanci ale zmařil brankář Belaň.
63'
Velká škoda pro Žižkov! Rohový kop pronikl až do malého vápna, kde se o teč pokoušel jeden z domácích hráčů, na čáře však míč zachránil obránce Machek a nejspíš si přivodil menší zranění.
62'
Na pravé straně bojoval Jakub Urbanec, ten se snažil odcentrovat, nakonec pro svůj tým vybojoval rohový kop.
61'
Hosté budou vhazovat aut v blízkosti vápna.
60'
Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Adam Beránek, přichází Ondřej Ruml.
58'
Štípkovi dnes centry jdou a nyní se pokusil o další. Míč se dostal až na zadní tyč a o zakončení se pokoušel Beránek, jeho střelecký pokus zblokoval obránce.
57'
Čerstvý Mashike fauluje na středu hřiště a může být rád, že rozhodčí nevytáhl žlutý kartonek.
56'
Rohový kop byl namířen na přední tyč o hlavičku se pokoušel vysoký Marek Opluštil, jeho pokus ale letěl vysoko nad.
55'
Pro domácí je tu rohový kop.
54'
Štípek byl poslán dlouhou přihrávkou, na tu si však moc brzo naběhl a pomezní sudí píská ofsajd.
53'
Další nevydařený pokus hostů! Z leva poslal do vápna dobrou pozemní přihrávku Beránek. Ve vápně byl připravený Dvořák, ten ale celou akci špatně načasoval a do balónu se vůbec netrefil.
51'
Domácí zahrávali přímý kop, ale nic zajímavého z něj nevytěžili.
50'
Vávra držel míč na pravé straně, následně ho poslal do běhu Kosákovi, ten ale zpanikařil a míč zakopl do zámezí.
49'
Domácí zahrávali rohový kop na krátko, Žežulka míč pustil mezi nohy a zpoza vápna střílel z první Šustr, jeho rána byla ale zblokovaná.
48'
Vzápětí na to je tu ohromná šance i na druhé straně. Domácí se též dostali až do vápna, poté v brankovišti nastal zmatek, nakonec tam balón tečoval Urbanec, ale minul branku z cca dvou metrů.
47'
Nadějnou akci hostů zmařil brankář Hrubeš! Kosak na pravé straně našel nabíhajícího Vávru, ten se dostal až před brankáře, ale míč si moc předkopl.
46'
Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Tadeáš Zeman, přichází Elvis Mashike Sukisa.
46'
Hráči obou týmů se již vrací zpět na hrací plochu.
Druhý poločas začne přibližně v 11:15.
Je za námi první poločas. K vidění byly dvě branky a to každá do jiné sítě. V úvodu byli lepší hosté, ale nedokázali se prosadit. Z toho těžili domácí a ti se ihned z první velké šance radovali. Hra se po nějakou dobu uklidnila, ale po standartní situaci bylo srovnáno. Závěr poločasu přinesl ještě jeden velký moment, kapitán Opluštil však v zakončení selhal.
45+0'
45'
Obrovská škoda pro domácí. Kapitán Marek Opluštil dostal dobrou a přesnou přihrávku do běhu, dostal se až před brankáře, ale byl atakován obráncem. V zakončení selhal a míč letěl těsně vedle tyče.
44'
Žlutou kartu dostává Petr Glaser (FK Baník Sokolov).
43'
Hráči Sokolova si to rozehráli na krátko. Míč obdržel Vávra, a ten to zkoušel rovnou z otočky, jeho pokus byl ale zblokován.
42'
Hosté založili rychlý protiútok, ten ale končí, páč jeden z hráčů Sokolova byl faulován. Pro hosty je tu přímý kop z cca 35 metrů.
41'
Pomalu ale jistě se nám blíží konec prvního poločasu. Vepředu jsou momentálně domácí, uvidíme zda se dočkáme ještě nějaké branky.
39'
Sokolov zahrával druhý rohový kop, ten byl znovu rozehrán na krátko. Poté ihned přišel centr na přední tyč, o dorážku se tam ale žádný hráč neprorval.
37'
Hosté si vytvořili velkou šanci! Z pravé strany přilétl centr do středu vápna, o hlavičku se pokoušel Beránek, ten byl obráncem stažen k zemi, faul to ale nebyl. Následující dorážku zakončoval Štípek, jeho rána byl zblokovaná.
36'
Rothe se pokoušel o centr za obranu, místo toho ale trefil stojícího spoluhráče před ním.
35'
Druhý roh byl rozehrán na krátko, balón dostal na kopačku Mejdr a snažil se o kličku, ta mu však nevyšla, domácí mohou zakládat protiútok.
34'
Rohový kop letěl na přední tyč, odtamtud znovu do zámezí. Roh se bude opakovat.
33'
Nyní je tu roh pro Sokolov.
32'
Žižkov přidal na aktivitě a je to znát. Hráči si opět kombinovali na hranici vápna, poté se ke střele z první rozhodl Žežulka, jeho pokus ale skončil vysoko nad.
31'
Další centr z kopaček domácích. Tentokrát ale ze strany pravé. Rothe to zkoušel až na zadní tyč, tam čekal Šustr, míč ale špatně zpracoval a celá akce končí.
30'
Kubala zakládal útok, poté posunul míč na levou stranu, kde do vápna centroval Auer. Následný centr letěl na přední tyč a odtamtud putoval ihned z vápna.
28'
A je to opět Glaser, kdo byl faulován. Tentokrát leží na zemi, po minutě se ale zvedá a pokračuje ve hře.
26'
Další, poněkud zbytečný faul domácích. Glaser byl rozběhnutý, Žežulka ho však chytl za dres a to přímo před očima rozhodčího. Fanoušci jsou sice naštvaní za tento výrok rozhodčího. Faul to ale byl.
24'
Utkání se nám začíná rozjíždět. Domácí se málem dostali do vedení, po chybě brankáře Hrubeše, nakonec svojí chybu napravil. Poté Súkenník fauloval v blízkosti vápna Sokolova, rozhodčí ihned pískl faul, kartu ale neudělil.
22'
Sokolov právě vstřelil branku!
A máme vyrovnáno! Hosté zahrávali přímý kop, hráči ho rozehráli na krátko. Kosak poslal dobrou přihrávkou po levé straně Ševčíka, a ten ihned centroval na volného STANISLAVA VÁVRU. Ten se hlavičkou nemýlil.
21'
Žlutou kartu dostává Dominik Šustr (FK Viktoria Žižkov).
20'
Za námi je dvacet minut hry, domácí se dočkali gólu, ale i přesto jsou aktivnější hosté, ti se ale nemohou dostat do zakončení, páč obrana Žižkova je zatím výborná.
17'
Hejný bojoval s míčem a snažil se protlačit do vápna, obránce Rothe ho ale atakoval a k zakončení ho vůbec nepustil.
15'
Tentokrát je tu faul i od domácích. Kubala tvrdě srazil Hejného, kartu ale nedostává. Pro hosty je tu volný kop.
14'
Domácí uklidňují hru a kombinují na polovině hřiště.
13'
Hosté se snažili o vyrovnání, místo toho však faulují. Žižkov bude zahrávat volný kop.
11'
Rakouský obránce Auer se pokusil o daleký centr z levé strany, ten se mu však nevyvedl podle plánů, míč rovnou ze vzduchu sbíral brankář Belaň.
10'
Domácí zahrávali přímý kop. Ten byl poslán na přední tyč, kde se o teč pokoušel Kubala, jeho pokus skončil pouze vedle pravé tyče.
8'
Hosté byli do teď více aktivnější tým, ale nedokázali si vytvořit žádnou velkou šanci, za to Žižkov těží hned z první šance.
7'
Žižkov právě vstřelil branku!
Domácí se dostávají do vedení!! Urbanec se dostal s míčem až do brankoviště, poté našel volného IGORA SÚKENNÍKA, a ten nádhernou střelou po zemi umístil míč k pravé tyči.
5'
Domácí zkoušeli poprvé ohrozit branku Sokolova, nabíhající Šustr však centr nezastihl.
4'
Vávra dostal dobrou přihrávku po pravé straně, poté se pokoušel o centr, míč mu ale od nohy odskočil až do zámezí. Následuje odkop od brány.
3'
Kosak se po pravé straně probojoval až k centru, ten mu však nevyšel a míč skončil pouze u brankáře Hrubeše.
2'
Je tu první menší faul. Štípek v souboji o míč nedovoleně stáhl k zemi jednoho z hráčů Žižkova.
1'
O úvodní výkop se postarali hosté a ihned se tlačili dopředu, celá akce ale skončila na obraně.
1'
Hráči obou týmů již nastupují na hřiště. Domácí budou hrát v bílo-červených dresech, hosté v dresech žlutých.

FK Viktoria Žižkov: K. Hrubeš – Šustr, Rothe, Opluštil (C), Žežulka – Súkenník, Urbanec, Auer, Kubala – Hejný, T. Zeman.
Náhradníci: P. Soukup – Šimek, Tusjak, Bazal, Vrána, Antl, Mashike Sukisa.

FK Baník Sokolov: Belaň – Machek, Beránek, Vávra, Glaser (C) – Kosak, Štípek, Mejdr, Jakub Dvořák II. – O. Ševčík, A. Čihák.
Náhradníci: Jakub Dvořák I. – Mišůn, Dan. Novák, Voleský, Martin Holek, Hlavatý, Ruml.

Rozhodčí: M. Matějček – D. Hock, J. Mojžíš.

FK Baník Sokolov

Svěřenci Pavla Horvátha se na jaře neskutečně trápí. Neuhráli ani bod a mají 4 prohry v řadě. Jejich útok patří mezi ty horší, ovšem dnešní soupeř má zase nejhorší obranu v soutěži. Je těžké hledat favorita, podle sázecích stránek jsou to ale domácí. Sokolov jistě rád zavzpomíná na poslední výhru nad Žižkovem a to 1:0. Jak Žižkov, tak Sokolov, oba týmy potřebují bodovat naplno, tudíž budeme sledovat napínavý duel. Zápas začíná již v 10:15, tak nezapomeňte sledovat.
FK Viktoria Žižkov

Žižkov prožívá špatnou sezónu, drží se na posledním místě a to jen se 13 body. Dnes potřebují naplno bodovat, pokud chtějí myslet na setrvání v soutěži. Dnes mají jedinečnou možnost, páč Sokolov na jaře ještě nebodoval. Žižkov má momentálně tři prohry v řadě, dnes se ale očekává ukončení této mizerné formy. Domácím se po dlouhých 50 letech rozbila multifunkční tabule na skóre a časomíru, tudíž to bude i smutný den. Poslední vzájemný zápas skončil tím nejmenším možným výsledkem a to 1:0 pro Sokolov. Domácí mají co oplácet, musí se odtrhnout z mizerné formy, to vše je dnes čeká.
Dobrý den, vítám Vás u 21. kola FNL. Dnes se podíváme na zápas FK Viktoria Žižkov – FK Baník Sokolov. Domácí potřebují nutně naplno bodovat. Hosté se též trápí v jarní části jsou bez bodu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.