Fotbalová národní liga - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Znojmo : Chrudim - 8. března 2019   18:00

Znojmo
Znojmo
8' Mastík(vl.)  • 37' Machalík  • 55' Kunca  • 63' Kunca  • 75' Kunca  • 85' Avdić
6:1
(2:1)
Chrudim
Chrudim
21' Froněk
Znojmo
Buček (C) – Avdić, Dramé, Maksić, Cihlář – Šmehyl, Kučera (48. Harmon), Machalík, Mudra – Beganović (68. Čereda), Kunca (88. Hlůže).
Koukal – Čereda, Lacko, Hlůže, Harmon.
Váňa – Vitner, Poživil
Městský stadion v Horním parku, Znojmo
Chrudim
Mrázek – Drahoš, Řezníček (68. Hlavsa), Mastík (68. Dostálek), Vencl – Kesner, Sixta, Langr (C) – Froněk, Vašulín (81. Kopecký), Rybička.
Zíma – Hlavsa, Rendla, Dostálek, Čáp, Kopecký, Ujec.

Ze Znojma je to vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.
Druhá půle se nesla ve znamení jednoho velkého galapředstavení domácího mužstva. To nasázelo svému soupeři celkem šest branek a zcela po zásluze si připisuje do tabulky tři body. Velkou měrou se na výhře podílel Dominik Kunca, auto hattricku.
90+3'
90+2'
Froněk střílel hodně tvrdě, trefil jen protihráče stojícího před ním.
90+1'
Nastavují se ještě dvě minuty, u míče jsou hosté.
90'
Mudra dnes snad už potřetí chycen v ofsajdové síti.
88'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Dominik Kunca, přichází Nicolas Hlůže.
88'
I když teď byli hosté blízko, Dostálek se dostával do zakončení z bezprostřední blízkosti, v poslední chvíli odehrál míč do bezpečí jeden z obránců.
87'
Chrudim se ještě snaží, ale Znojmo dobře brání.
86'
Žlutou kartu dostává Matúš Lacko (1. SC Znojmo FK), který zaběhl na trávník oslavovat se spoluhráči gól, čímž se provinil proti pravidlům.
85'
Znojmo právě vstřelilo branku!
MUAMER AVDIĆ si po rohovém kopu naskočil na centr a hlavou poslal míč do odkryté části chrudimské brány.
84'
Dramé vyslal jedovatou střelu z velké dálky, která mířila pod břevno, Mrázek však excelentně zasáhl a vytěsnil míč na roh. Velice povedený pokus a krásný zákrok.
83'
Nový muž na hřišti Kopecký to hned zkusil z přímého kopu, avšak svoji střelu zatočil vedle vzdálenější tyče.
81'
Mudra opět stál za obranou soupeře a chytil se do ofsajdové pasti.
81'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Daniel Vašulín, přichází Lukáš Kopecký.
80'
Maksić krátce na to střihl pěkné nůžky, které skončily na břevně hostující svatyně.
79'
Harmon mohl přidal šestý gól, jeho samostatný únik z pravé strany však vychytal Mrázek, který jeho přízemní pokus vyrazil do zámezí.
78'
A praporek pomezního arbitra úřaduje i na druhé straně.
77'
Velice pěknou kombinaci Znojma zastavuje ofsajd, Mudra byl za obranou příliš brzo.
75'
DOMINIK KUNCA slaví při svém prvním startu na znojemském stadionu hattrick. Mrázka překonal "panenkovským dloubákem".
74'
Ještě předtím si faulovaný hráč žádá ošetření.
73'
Harmon prokázal svou rychlost i šikovnost, obehrál soupeře v pokutovém území, ten jej zastavil jen za cenu faulu a následovat bude pokutový kop Znojma.
72'
Mudra se přes trojici bránících protihráčů k míči nedostal, útočí hosté.
70'
Maksić prošel přes několik spoluhráčů, avšak dlouho váhal se střelou a k té se nakonec nedostal.
69'
Žlutou kartu dostává Petr Drahoš (MFK Chrudim).
68'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Dženis Beganović, přichází Oleksij Čereda.
68'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Vojtěch Řezníček, přichází Jaroslav Hlavsa.
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Lukáš Mastík, přichází Tomáš Dostálek.
66'
Hosty na druhé straně zastavuje ofsajd.
66'
Dlouhý centr skončil přímo v rukavicích připraveného Mrázka.
63'
Nejprve nevyužil velkou šanci Harmon, který běžel sám na brankáře, avšak toho neprostřelil. K míči se ale dostal znovu, přihrál na levou stranu spoluhráči, DOMINIK KUNCA si balón zpracoval a pak jej zatočil do prázdné brány.
63'
Žlutou kartu dostává Dženis Beganović (1. SC Znojmo FK).
62'
Žlutou kartu dostává Dominik Kunca (1. SC Znojmo FK).
61'
Domácí rozehráli standardku, avšak centrovaný balón doletěl až k Mrázkovi.
60'
Vašulín zkoušel individuálně projít do zakončení, což se mu málem povedlo, avšak v rozhodujícím momentu o balón přišel.
58'
Žlutou kartu dostává Ondřej Kesner (MFK Chrudim), jenž v brankovišti srazil k zemi domácího gólmana.
57'
Znojmo však vytlačilo soupeře až na středový kruh.
57'
Hosté mohou reagovat rohovým kopem.
55'
Znojmo jde do dvougólového trháku. DOMINIK KUNCA se dostal sám před brankáře, tomu udělal kličku a po zemi poslal míč do prázdné brány.
54'
Mudra sice skákal co to šlo, ale hlavou na míč nedosáhl, rozehrávat bude Mrázek.
53'
Mastík mohl odčinit vlastenec z úvodu zápasu, jeho pěkná rána prosvištěla kousek vedle pravé tyče znojemské brány.
53'
A vzápětí se dostávali sami do velké možnosti, ovšem zastavil je ofsajd.
52'
Beganović se k volnému míči nedostal a hostům se daří odkopnout míč do bezpečí.
50'
Vašulín a Rybička stáli připraveni před bránou, ale ani jeden se k hlavičce nedostal.
48'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Jakub Kučera, přichází Van-Dave Harmon.
47'
Machalík střílel z otočky příliš vysoko nad hostující bránu. Mezitím ležet na trávě jeden z domácích hráčů a chystá se první střídání.
46'
Hodně emočně vypjatý první poločas, k čemuž přispěl nepříliš profesionální výkon hlavního arbitra, jenž například přehlédl ruku hostů před jejich vyrovnávací trefou. Duel je zatím hodně vyrovnaný, Znojmo může do kabin odcházet o něco spokojenější, ovšem až příliš chybovalo v obraně, Chrudim nebyla daleko od druhé trefy a druhá půle bude ještě napínavá.
45+3'
45+3'
Froněk zakroutil svůj pokus příliš mimo bránu, první půle končí.
45+2'
Rybička upadl před pokutovým územím a jeho tým v závěru rozehraje třetí přímý kop, povede se mu podruhé vyrovnat?
45+1'
Nastavují se dvě minuty.
45'
Znojmo posílá míč až k Mrázkovi, ten rozehrává.
45'
Hra je přerušena, v pokutovém území Znojma zůstává ležet jeden z jeho fotbalistů.
44'
Po velice pohledné kombinaci se zcela sám před brankářem zjevil Vašulín, Buček však dobře vyběhl a střelu protihráče bravurně vyrazil. Teď mohou domácí svému gólmanovi hodně děkovat.
43'
Mastík dobře tělem sklepnul míč pro svého brankáře, ten tak mohl v klidu sebrat míč do rukavic.
42'
Kunca už nabíhal za obranu soupeře, avšak přihrávka na něj byla zastavena včas.
41'
Kučera sice přes bránícího protihráče nepřešel, ale jeho tým u míče zůstává.
40'
Hosté ale nadále hýří aktivitou a působí obraně Znojma nemalé potíže, ta zatím se štěstím odolává.
37'
Znojmo ustálo tlak hostů a vyrazilo ve dvou proti třem. I tak se dokázal dostat DAVID MACHALÍK do zakončení a Mrázka prostřelil z ostrého úhlu.
36'
Buček musel vyběhnout rychle z brány a volný míč ukryl do rukavic.
35'
Znojmo vyrazilo do přečíslení čtyři na tři, ale špatnou přihrávkou celou akci pokazilo.
34'
Po špatné přihrávce hostů končí míč za postranní čárou a útočná snaha Chrudimi tak končí.
31'
Kučera na druhé straně udělal pěknou kličku a vypálil na vzdálenější tyč, Mrázek na míč nedosáhl, ale měl štěstí, neboť ten těsně jeho bránu minul.
30'
Chrudim byla blízko vedení, ovšem rána jednoho z hráčů skončila na tyči domácí svatyně. Nechybělo moc a hosté se prosadili i podruhé ze standardky.
29'
Po dalším odpískaném faulu Chrudimi budou její hráči rozehrávat od postranní lajny, hráči jsou štosovaní před znojemskou svatyní.
27'
Před bránou Znojma byl hodně tvrdě atakován jeden z domácích fotbalistů, v tomto případě karetní trest udělen není, třebaže oproti tomu předchozí Dramého prohřešek byl proti tomu nulový.
25'
Hodně přísnou žlutou kartu dostává Mahamadou Dramé (1. SC Znojmo FK).
24'
Fauly na obou stranách, nejprve se provinili domácí, následoval centr před jejich bránu, kde však faulovali hostující hráči a hra se tak bude opět stěhovat.
23'
Znojmu se nepovedlo udržet míč na hrací ploše, je z toho aut pro hosty.
21'
Chrudim právě vstřelila branku!
TOMÁŠ FRONĚK zamířil přesně na bližší tyč, kam se Buček natahoval marně. Nutno říct, že vyrovnání předcházela neodpískaná ruka hostů.
20'
Hostující hráč předtím jasně zahrál rukou, ale rozhodčí nechal ve hře pokračovat. Následně byl faulován Froněk a je z toho přímý kop pro Chrudim.
18'
Znojmo poctivě vrací míč soupeři a hra pokračuje.
17'
Beganović spíše vlastní vinou dopadl docela nešťastně na trávník, jsou povoláni zdravotníci a hra je přerušena.
16'
Drahoš se sice dostal k hlavičce, avšak nezamířil vůbec směrem na bránu.
15'
Rohový kop rozehraje východočeský tým.
14'
Maksić teď čistým způsobem odzbrojil soupeře a zabránil tak velké šanci Chrudimi, která se málem dostala do přečíslení.
13'
Střela z dálky jednoho z hráčů Znojma se otřela o horní část sítě soupeřovy brány, nechybělo moc a domácí se radovali podruhé.
12'
Žlutou kartu dostává Daniel Vašulín (MFK Chrudim).
11'
V jedenácté minutě se ke střele z dálky osmělil hráč Znojma číslo jedenáct Kučera, který však netrefil balón vůbec ideálně a poslal jej pouze do zámezí.
11'
Znojmo teď chybovalo v rozehrávce a na pomoc přispěchal Buček, který odkopl míč do bezpečí.
8'
Znojmo se ujímá vedení. Po rychlé akci přišla přihrávka před prázdnou bránu, kde míč nešťastně za čáru tečoval bránící LUKÁŠ MASTÍK.
7'
Kunca svůj centr příliš přetáhl a Mrázek zasahovat nemusel.
6'
Mastík poslal k zemi unikajícího soupeře, dle mínění hlavního arbitra nedovoleně a jihomoravský tým tak může zahrozit.
4'
Rozehrávka se však hostům vůbec nezdařila a sami museli rychle zpátky, aby zabránili rychlé protiakci Znojma.
4'
Znovu si hosté vynutili faul na polovině soupeře.
3'
Znojmo přeneslo hru na polovinu soupeře.
3'
Sixta zkoušel ohrozit Bučka přímo, jeho pokus nebyl nijak prudký, přesto nadělal znojemskému brankáři nemalé problémy a ten ji s trochou štěstěny vyrazil na roh.
2'
Domácí se provinili faulem a Chrudim bude rozehrávat zajímavý přímý kop z dálky.
1'

1. SC Znojmo FK: Buček (C) – Avdić, Dramé, Maksić, Cihlář – Šmehyl, Kučera, Machalík, Mudra – Beganović, Kunca.
Náhradníci: Koukal – Čereda, Lacko, Hlůže, Harmon.

MFK Chrudim: Mrázek – Drahoš, Řezníček, Mastík, Vencl – Kesner, Sixta, Langr (C) – Froněk, Vašulín, Rybička.
Náhradníci: Zíma – Hlavsa, Rendla, Dostálek, Čáp, Kopecký, Ujec.

Rozhodčí: Váňa – Vitner, Poživil.
Jediným vzájemným duelem byl souboj, jenž se odehrál na začátku sezóny, 11. srpna loňského roku, a třebaže se Znojmo dostalo do rychlého vedení, odcházelo nakonec z hřiště s porážkou 1:4.
MFK Chrudim

Hosté jsou na tom ještě hůř, drží se těsně nad sestupovými pozicemi, před kterými mají jen jednobodový náskok. Ze sedmnácti klání vybojovali čtrnáct bodů díky čtyřem výhrám a dvěma remízám, také oni skórovali v jednadvaceti případech a o devět gólů víc inkasovali. V minulém utkání podlehli doma Brnu rovněž poměrem 1:2 a také gólem ze závěru zápasu. S pěti přesnými zásahy vede tabulku střelců klubu Daniel Vašulín.
1. SC Znojmo FK

Domácím patří po velmi nepovedeném podzimu třináctá příčka s šestnácti body. Na svém kontě mají ze sedmnácti utkání jen čtyři výhry a stejný počet remíz, vstřelili jednadvacet branek a o čtyři víc inkasovali. V úvodním duelu jara odehráli sympatický výkon na hřišti silné a favorizované Jihlavy, které podlehly těsně 1:2 gólem z penalty tři minuty před koncem. Se šesti góly je nejlepším střelcem týmu Jakub Teplý.
Dobrý den, dvěma zápasy bude předehráno 18. kolo 2. nejvyšší fotbalové ligy u nás, oba se shodným začátkem v 18:00. V tomto přenosu se budeme věnovat souboji tabulkových sousedů, jenž se nachází téměř na úplném konci tabulky, a sice Znojma a Chrudimi. Favoritem je jihomoravský celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.