Vlašim - Hr. Králové | ONLINE | 20.10.2019 15:30 | Fotbalová národní liga 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Fotbalová národní liga - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vlašim : Hr. Králové - 20. října 2019   15:30

Před zápasem
Vlašim
Vlašim
0:0
(-:-)
Hr. Králové
Hr. Králové

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
Přenos se aktualizuje automaticky

Poslední vzájemný zápas:

Poslední vzájemný zápas odehrály oba celky proti sobě na jaře letošního roku. Zápas vysílala přímým přenosem Česká televize a utkání skončilo bezbrankovou remízou.

Vlašim – Hradec Králové 0:0

ŽK: Piško, Novotný, Mizerák – Martinec, Firbacher. Diváci: 496. Rozhodčí: Rejžek – Vodrážka, Pfeifer.

Sestavy: Vlašim: Řehák – Pavlík, Piško, Shabanov, Mizerák – Giliazutdinov (46. Fotr), Blecha (76. Fortelný), Skopec, Badocha – Dao, Novotný (66. Plachý).
Hr. Králové: Ottmar – Urma, Kvída, Leibl (46. M. Plašil), Jukl – Martinec, Durdević, Vlkanova, Šípek (46. Zorvan) – Firbacher (76. W. Da Silva), M. Černý.
Vzájemná bilance:
Za posledních pět sezón na sebe týmy Vlašimi a Hradce Králové narazily celkem šestkrát. Výsledkem vzájemných zápasů jsou dvě remízy a ve zbývajících případech čtyři vítězství Votroků.
Votroci, jak si také nechávají hráči z Hradce Králové přezdívat, v posledním kole dokázal svou sílu a porazil do té doby neporažené Pardubice. Tím se dostal na čtvrté místo na dohled příkám zaručujícím přímý boj o nejvyšší soutěž.
Tým Vlašimi se po dvou předchozích porážkách ocitl na předposledním místě tabulky a ve vyrovnané soutěži je pouhé čtyři body od deváté příčky. V domácím prostředí by svěřenci trenéra Šmejkala rádi rozšířili svůj bodový účet a posunuli se tabulkou vzhůru, ale pro 12. kolo jim los určil těžkého soupeře. Tím je FC Hradec Králové, tedy tým hrající v elitní pětce a šilhající po postupových příčkách.

Ovšem jména soupeře a jeho postavení v tabulce se vlašimští nebojí. ,,Čeká nás kvalitní soupeř, který to dokazuje svým postavením v tabulce. Ostatně Hradec Králové dlouhodobě patří mezi adepty na postup. Na druhou stranu věřím, že čím kvalitnější soupeř nás čeká, tím lepší bude i náš výkon a rádi bychom samozřejmě získali body, které potřebujeme,” říká před utkáním trenér Vlašimi Daniel Šmejkal.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.


Články odjinud