Francouzský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Paris SG : St. Etienne - 24. července 2020   21:10

Paris SG
Paris SG
14' Neymar
St. Etienne
Moulin – Debuchy, Fofana, Perrin, Kolodziejcak – Camara, MVila – Macon, Boudebouz, Bouanga – Hamouma
Bajic – Abi, Khazri, Krasso, Moueffek, Moukoudi, Neyou Noupa, Nordin, Rivera

Navas v tomto zápase chytil obě střely na branku a neinkasoval. Dovedl své kolegy spoluhráče k výhře ve Francouzském poháru. Saint-Étienne předvedlo hodně sympatický výkon.
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 4:3. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 14:16.
Za malý moment bude probíhat slavností ceremoniál a předávání poháru.
Paris Saint-Germain vyhrává tento zápas díky brance Neymara ze 14. minuty. PSG dlouou dobu hrálo proti deseti, ale prosadit se proti oslabenému soupeři znovu nedokázali. Skvěle odchytal zápas hostující brankář Moulin. Třináctý triumf ve Francouzském poháru získávají fotbalisté PSG.
90+4'
90+3'
Ještě jedna z posledních šancí pro AS. Rohový kop pro Saint-Étienne. Obrana si poradila.
90+2'
Bouanga centroval před branku, s jeho pokusem si celkem snadno poradil brankář Navas. Ten s rozehrávkou rozhodně nepospíchá.
90+1'
PSG drží míč daleko od své branky, pro AS čas ubíhá velmi rychle.
90'
Saint-Étienne mají na vyrovnání ještě tři minuty.
90'
Žlutou kartu dostává Fofana (AS Saint-Étienne).
90'
Na hrací ploše zůstává ležet jeden z domácích.
90'
Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat. Rozhodně to nebude tolik jako k prvnímu.
89'
Krasso se zkoušel prosadit v souboji jeden na jednoho, ale proti obránci neuspěl.
88'
S tímto rohem si znovu obrana dokázala poradit. Dál ale míč mají fotbalisté v zeleném.
88'
Khazri to zkoušel přímo na branku, Icardi odkopl na rohový kop.
88'
PSG je nyní pod tlakem, jeho soupeř hraje hodně aktivně, času už mnoho nemá. Volný kop pro fotbalisty v zelenobílém.
87'
Krasso se k centru nedostal. Uvidíme další rohový kop. Centr se snesl před branku, Khazri zkoušel hlavičkovat, ale neuspěl.
86'
Volný kop pro AS. Cent se snesl před branku. Obrana si dokázala poradit, ale Saint-Étienne vybojovalo rohový kop.
85'
Další zajímavá šance PSG, ale rána bez přípravy končí těsně vedle branky. Gólman zasahovat nemusel.
84'
Saint-Étienne se pokouší o vyrovnání a zapomíná bránit. Velkou šanci tak měli domácí, ale PSG se k zakončení nedostalo.
83'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Krasso, přichází Debuchy.
81'
Rohový kop pro tým vedený jako domácí. Di Maria centroval před branku, Moulin vyboxoval míč před sebe, kde byli obránci.
80'
Mbappé pajdá v útrobách stadionu s berlemi, následně se dokulhal také na střídačku, vysloužil si potlesk fanoušků na stadionu.
79'
Útočného faulu se dopustil tým vedený jako hostující, takže budou rozehrávat hráči PSG.
78'
Zakončoval Dagba, který před brankou vůbec netrefil míč podle svých představ, a tak jeho rána končí nad brankou poměrně vysoko.
77'
Verrati se zapojil aktivně do kombinace svého celku, ale jeho střílený centr před branku postrádal přesnost, a tak hraje Moulin. Který rychle založil akci.
76'
Navas celkem jednoznačně a klidně dokázal zkrotit střelu soupeře ze střední vzdálenosti. Míč mířil do středu branky.
75'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Paredes, přichází VerratI.
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Boudebouz, přichází Nordin.
75'
Di Maria hledal spoluhráče před brankou, ale obránce se do střílené přihrávky položil. Míč nakonec skončil u brankáře. Ten bude vykopávat.
74'
Saint-Étienne sice v tomto zápase zatím prohrává, ale celou řadu dalších velkých šancí PSG dokázal zastavit brankář Moulin, jednoznačně nejlepší hráč v dresu AS.
73'
Moulin vytáhl další skvělý zákrok proti střele soupeře z bezprostřední blízkosti.
72'
Paredes pokračuje v kombinaci na útočné polovině. Následně pálil Di Maria, ale trefil jen brankáře Moupina, který následně vyběhl před vápno a zmenšil dalšímu střelci úhel.
70'
Dvacet minut hry dělí fotbalisty PSG od zisku francouzského poháru. Jejich soupeři na nějakou výraznější šanci čekají.
69'
Tým vedený jako domácí kombinuje na útočné polovině. Neymar zkoušel centrem před brankou, ale nikdo z jeho kolegů tento úmysl nepochopil.
68'
Po krátkém ošetření je hráč v pořádku, následovat bude míč rozhodčího.
67'
Jeden z hráčů Saint-Étienne je zraněný a na hrací plochu míří lékaři. Vypadá to na problémy s kotníkem.
66'
Rohový kop rozehrávali fotbalisté v zeleném, Navas raději vyboxoval míč. Založil tak rychlou protiakci. Di Maria zkoušel na útočné polovině přihrát, ale soupeř asi zblokoval.
65'
Obrana PSG se snaží hrát aktivně a nedávat soupeři mnoho prostoru. Paris drží vedení a potvrzuje roli favorita.
64'
Hráči v zelenobílém se dostali k centru před branku, ale Khazri nedokázal hlavičkovat směrem k brance.
62'
Velkou šanci měli fotbalisté AS, ale zakončení končí vedle branky, navíc byl zakončující hráč v postavení mimo hru.
61'
Dostáváme se do poslední půlhodiny druhého poločasu, Paris zatím stále vede díky Neymarově trefě ze 14. minuty.
60'
Bouanga se před brankou dostal k zakončení, ale jeho rána z první končí výrazně nad brankou. Gólman Navas zasahovat nemusel, bude jen vykopávat.
59'
Ránu z dálky vyrazil Moulin před sebe, ale nikdo z PSG nedokázal dorážet. Nebyla to vůbec špatná rána, tak tak gólman zasáhl.
58'
Neymar připravil střeleckou pozici pro Di Mariu, jehož rána byla tečovaná na rohový kop. Míč tak dál mají fotbalisté ve tmavých dresech.
57'
Paris Saint-Germain rozehrává na své polovině, pokouší se něco vymyslet a překonat obranu soupeře. Zatím ale AS dobře brání.
56'
Neymar centroval před branku, ale jeho spoluhráč Mbappe nedokázal zpracovat letící míč. Brankář Moulin bude rozehrávat od své branky.
55'
Di Maria centroval před branku od rohového praporku, PSG se ale do výraznější šance dostat nedokázalo.
54'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, mnoho šancí momentálně k vidění není. Hraje se klidnější pasáž zápasu.
52'
Neymar si v osobním souboji se soupeřem počínal nedovoleně, míč tak budou mít hráči vedení jako hostující.
51'
Žlutou kartu dostává Yann M'Vila (AS Saint-Étienne).
51'
Jasné postavení mimo hru a v něm Di Maria, takže jeho zakončení míří do branky, ale gól platit nemůže.
50'
Domácí tým rozehrává od své branky, vypadá to ale, že bude AS střídat.
49'
Saint-Étienne reklamovalo hru soupeře rukou v pokutovém území, ale sudí nechává hru plynout.
49'
Mnoho velkých šancí jsme zatím ve druhém poločase neviděli. Celkem jsme viděli v zápase pět střídání.
48'
PSG rozehrává od své branky a přes Neymara se pokouší něco vymyslet a rychle se prokombinovat na půlku soupeře.
47'
Navas špatně rozehrával, míč po rychlé rozehrávce napálil na bránu Neyou, ale jeho pokus přeloboval brankáře i branku.,
46'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Camara, přichází Neyou Noupa.
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Hamouma, přichází Khazri.
46'
Výkop druhého poločasu mají AS Saint-Étienne.
46'
V prvním poločase jsme viděli plno karet, osobních soubojů a šancí. Aktivněji hrající PSG vede o jednu branku, ve 14. minutě pálil přesně Neymar, jehož rána se o břevno odrazila za brankovou čáru.
45+7'
45+7'
To se už dostáváme do poslední nastavené minuty v prvním poločase. Neymar hledal skvělým pasem Icardia, ale jeho zakončení vytáhl gólman Moulin na rohový kop.
45+6'
Neymar to zkoušel individuálně, ale nedokázal přejít přes obránce. Míč dál mají domácí fotbalisté.
45+5'
Sarabia nepochopil přihrávku od spoluhráče, a tak míč končí u brankáře Moulina.
45+4'
Po dlouhé době se na útočnou polovinu dostal tým Saint-Étienne, ale zakončit nikdo v zeleném nedokázal.
45+3'
Sarabia pálil ze střední pozice, jeho tvrdou ránu kryje brankář Moulin, který si dnes zachytá.
45+2'
Di Maria to vzal na sebe, rozehrával volný kop. Rozhodl se pro středu na branku a Moulin vyrazil na roh.
45+2'
Fotbalisté PSG pokračují v aktivní hře, tlačí se do zakončení a snaží se přidat další branku. Času na to mají ještě v prvním poločase dost.
45+1'
Sedm minut vzhledem k okolnostem je celkem pochopitelné.
45'
Baker centroval před branku, ale jeho spoluhráči zakončit nedokázali. Sedm minut se bude nastavovat.
45'
Dostáváme se do poslední minuty hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
44'
Bouanga byl faulovaný na útočné polovině, a tak budou rozehrávat hostující fotbalisté.
43'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene.
40'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, série žlutých karet už byla přerušena, a tak se mohou fotbalisté soustředit na fotbal.
38'
Zraněný Mbappe opustil hrací plochu a podle jeho reakcí je patrné, jak moc ho zranění mrzí. V zápase pokračovat nemohl.
38'
Soubojů je k vidění opravdu hodně, sudí musí dávat pozor, aby se zápas nevymkl kontrole.
37'
Tvrdých soubojů je k vidění opravdu hodně, Camara má roztržený dres. Kapitáni musí hodně krotit emoce svých kolegů.
37'
Žlutou kartu dostává Mahdi Camara (AS Saint-Étienne).
37'
Další žlutá karta, tentokrát po faulu na půlce. Kartu dostane hostující hráč.
35'
Žlutou kartu dostává Marcos Aoás Corrrea (Paris Saint-Germain FC).
34'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Yvann Macon, přichází Harold Moukoudi.
33'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Kylian Mbappe, přichází Pablo Sarabia.
30'
Červenou kartu dostává Loic Perrin (AS Saint-Étienne). VAR situaci přehodnotil a doporučil hlavnímu sudímu, aby dal červenou kartu.
28'
VAR jde do akce, bude se řešit případná červená.
28'
Žlutou kartu dostává Paredes (Paris Saint-Germain FC).
Žlutou kartu dostává Bakker (AS Saint-Étienne).
Žlutou kartu dostává Hamouma (AS Saint-Étienne).
Žlutou kartu dostává Verratti (Paris Saint-Germain FC).
26'
Žlutou kartu dostává Yvann Macon (AS Saint-Étienne). Mbappeho sestřelil hodně důrazně, vidí žlutou kartu. Následně se hráči začali postrkovat. Mbappe na tom není pravděpodobně moc dobře. Přišlápl si při pádu kotník.
25'
Moulin výborně zasáhl proti střele Di Maria. Zkoušel zakončovat na vzdálenější tyč, ale gólman vytáhl. Di Maria kopal roh, hlavou zakončoval před brankou Icardi, ale míč končí vedle.
24'
Neymar rozehrával rohový kop, centr před branku se vůbec nepovedl a nechybělo mnoho k tomu, aby se do brejku dostal tým AS.
24'
Camara se výborně dokázal vrátit a zastavil nebezpečně vypadající akci Mbappeho. Je z toho rohový kop.
22'
Saint-Étienne hraje nyní aktivně, PSG se musí bránit tlaku soupeře.
21'
Dvacet minut hry je pryč, zatím vede PSG o jednu branku. Navas musel znovu zasahovat, tentokrát výborně vytáhl střelu soupeře.
20'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Thilo Kehrer, přichází Colin Dragba.
19'
Silva dokázal dobře vyhodnotit hru a odhlavičkoval míč do bezpečí.
19'
Volný kop pro AS. Centr mířil na vzdálenější tyč, pokus o zakončení byl zblokovaný. Uvidíme rohový kop.
18'
Znovu jeden z domácích hráčů leží na hrací ploše. Kehrer to byl. Za asistence lékařů odchází z hrací plochy.
16'
Ojedinělou šanci dokázalo PSG proměnit, a tak vede. Obrázek hry se vrací o tomu, jak vypadala. Bouanga pálil z dobré pozice, přízemní střelou trefil jen brankáře.
14'
Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
Domácí fotbalisté se dostávají do vedení. První středu dokázal brankář Moulin výborně vyrazit, ale jen před sebe, kde byl NEYMAR. Jeho rána se od břevna odrazila za brankovou čáru. Neymar slaví, posílá tým do vedení.
13'
Souboje o míč probíhají na polovině hrací plochy.
12'
Úvodních deset minut hry je pryč, domácí hráč se zvedá z hrací plochy, takže trenér nebude muset střídat.
11'
Přímý kop rozehrával hostující celek, ale k zakončení se tým nedostal. Akce končí útočným faulem.
9'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy.
8'
Fotbalisté AS Saint-Étienne hrají nyní aktivně, usadili se na útočné polovině, ale zatím se do žádné další velké šance nedostali.
5'
Romain Hamouma měl velkou šanci. Hostující celek se dostal do vyložené střelecké pozice, brankář Navas už byl překonaný, ale pomohla mu branková konstrukce. Domácí měli nyní štěstí.
4'
Navas rozehrával od své branky a míče se málem zmocnil soupeř. Nechybělo mnoho a AS Saint-Étienne mělo zajímavou šanci.
3'
Neymar se pokoušel dostat do pokutového území, ale zakončit ani přihrát nedokázal.
2'
Žlutou kartu dostává Yvann Macon (AS Saint-Étienne). Hostující hráč hodně důrazně dohrál osobní souboj, za což vidí žlutou kartu.
1'
Hned v první minutě hry se do šance dostali tým PSG. Mbappe se dostal do zakončení, ale jeho akci zastavilo postavení mimo hru. Velká chyba obrany AS.
1'
Výkop mají fotbalisté, kteří jsou vedení jako domácí. Zápas začíná.
1'
Zápas za malý moment začne.

Paris Saint-Germain FC: Navas – Kehrer, Silva,Marquinhos, Bakker – Di Maria, Paredes, Gueye, Neymar – Icardi, Mbappe
Náhradníci: Rico – Dagba, Draxler, Coupo-Moting, Kimpembe, Kurzawa, Sarabia, Verratti

AS Saint-Étienne: Moulin – Kolo, Perrin, Fofana, Debuchy – Macon, M'Vila, Camara, Bouanga – Hamouma
Náhradníci: Bajic – Abi, Khazri, Krasso, Moueffek, Moukoudi, Neyou Noupa, Nordin, Rivera.
Tento mač se bude hrát na Stade de France, který stojí v pařížské aglomeraci ve městě Saint-Denis.
Domácí celek bude muset hrát bez Bernata a Dialla. Hosté pak bez Cabaye, Diony, Gabriela, Monnet-Paqueta, Ruffiera a Youssoufa.
Paris Saint-Germain nastoupil k semifinálovému zápasu 4. března a celkem jasně si poradil s Lyonem. Po prvním poločase platil stav 1:1. Terrier poslal Lyon do vedení, ale Mbappe srovnal. Dlouho platil tento stav, ale v 64. minutě proměněnou penaltou nastartoval Neymar velký obrat. Pak se prosadil znovu Mbappe. Následně pálil přesně Sarabia a Mbappe dokonal hattrick. PSG vyhrálo 5:1.
AS Saint-Étienne se do finále dostalo díky výhře v semifinále nad Rennes 2:1. Tento zápas se hrál 5. března. Niang poslal Rennes do vedení, ale ještě v prvním poločase vyrovnal Kolodziejczak. O výhře Saint-Étienne rozhodl ve čtvrté minutě nastavení, tedy na poslední chvíli alžírský záložník Boudebouz.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky francouzského fotbalu. V tomto zápase finále francouzského fotbalu proti sobě nastoupí Paris Saint-Germain FC a AS Saint-Étienne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:10.