International Champions Cup -  ONLINE PŘENOS -  AC Milán : Benfica - 28. července 2019   21:06

AC Milán
AC Milán
0:1
(0:0)
Benfica
Benfica
70' Taarabt
AC Milán
Donnarumma G. (46. Reina) – Calabria (46. Conti), Romagnoli, Musacchio (64. Gabbia), Rodríguez (64. Strinić) – Borini (86. Brescianini), Biglia, Çalhanoğlu (64. Krunić) – Suso – Castillejo, Piątek (86. Maldini)
Sorin Stoica
Gillette Stadium, Foxborough
Benfica
Odysseas – Nuno Tavares (74. Ebuehi), Rúben, Ferro (74. Jardel), Grimaldo – Pizzi (74. Chiquinho), Fejsa (74. Svilar), Gabriel (74. Samaris), Silva (74. Caio) – Taarabt (86. Jota) – Seferović (86. Zivkovič)

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 6:8. Střely mimo: 7:6. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 7:1. Fauly: 13:12.
Je konec. Benfica Lisabon si na International Champions Cupu připisuje třetí výhru ze tří zápasů, když porazila AC Milán 1:0. Italské mužstvo tak po porážce s Bayernem zažívá další prohru o jeden gól.
AC Milán byl v první půli lepším týmem, který si vypracoval více šancí, ale gólman Odysseas zůstal nepřekonaný. Posléze se ozvala také Benfica, která si vypracovala dobré příležitosti skórovat, ale Donnarumma byl rovněž ve skvělé formě.
Druhou polovinu zápasu ovládala Benfica. Opět jsme viděli plno šancí, ale také jsme se dočkali jediného gólu celého duelu, o který se v 70. minutě s velkým štěstím postaral Taarabt. V 83. minutě byl blízko srovnání Biglia, ale jeho rána trefila horní tyč.
90+5'
90+5'
Ovšem centr se italskému týmu nepodařil podle představ a je konec.
90+5'
Posléze ještě přišel faul hostujícího hráče a AC Milán tak získal poslední volný kop.
90+4'
Benfica se snažila držet míč u rohového praporku na polovině soupeře, ale to se jí podařilo jen krátkou dobu.
90+3'
Hosté nyní skvěle kombinují na své polovině hrací plochy a nechtějí pustit soupeře k míči.
90+2'
Následně se dopředu dostal AC Milán, ale přízemní centr z pravé strany ani tentokrát nepřinesl nic vážnějšího a následně skončil míč v zámezí. Následuje tak odkop od brány, o který se postará gólman Odysseas.
90+1'
I ke konci zápasu se nám hra přelévá ze strany na stranu a Benfica málem mohla rozhodnout, ovšem finální přihrávka do předbrankového prostoru byla zblokována a skončila v moci brankáře Reiny.
90'
Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.
89'
Milán se snažil projít po levé straně, ovšem tam nebylo místo a tak to zkouší na druhé straně hrací plochy.
88'
Domácí už nechají otevřená zadní vrátka, což mohl potrestat Caio, ale jeho zakončení bylo zblokováno a následuje rohový kop.
87'
Opět přišel faul z domácí strany a u míče tak bude Benfica Lisabon na své polovině.
86'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Borini, přichází Brescianini.
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Piątek, přichází Maldini.
Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Taarabt, přichází Jota.
Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Seferović, přichází Zivkovič.
86'
Caio šel k zemi uvnitř vápna soupeře po jasném faulu, ale rozhodčí se pouze usmál a nařídil odkop od branky!
85'
Nyní se dopředu dostali hosté, ale nakonec z útoku nic vážnějšího nebylo a italský celek se opět ubránil.
83'
Biglia se postaral o exekuci přímého kopu, kdy vyslal fantastickou pumelici, která ale pouze orazítkovala břevno lisabonské svatyně!
82'
Piątek byl nyní zfaulován a AC Milán tak získal přímý kop ze solidní pozice, ze které se dá vstřelit pěkný gól.
81'
Následně se domácí dokonce dostali ke střele, která ale prosvištěla metr kolem levé tyče.
80'
Už to vypadalo, že se Lisabonští dostanou do další velké šance, ale milánská obrana předvedla skvělou práci.
79'
Někteří fanoušci AC Milánu se už sice radovali po brance Castilleja, ale ta přišla už dávno po odpískání dalšího ofsajdu. Benfice tak dnešní ofsajdová past funguje naprosto skvěle.
78'
Nakonec přišlo zakončení ze strany hostů, ovšem to letělo jen nad bránu Reiny, který tentokrát nemusel zasahovat.
77'
Benficu vstřelená branka hodně nakopla a opět drží balón na polovině soupeře a snaží se něco vymyslet.
75'
Odysseas si poradil s dalším pokusem domácího hráče a drží čistý stav na svém kontě!
74'
Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Silva, přichází Caio.
Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Fejsa, přichází Svilar.
Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Tavares, přichází Ebuehi.
Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Pizzi, přichází Chiquinho.
Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Gabriel, přichází Samaris.
Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Ferro, přichází Jardel.
71'
Nyní rozhodčí nařídil opět tříminutovou přestávku na občerstvení.
70'
Benfica právě vstřelila branku!
Máme tady první branku, kterou dávají hosté a jdou tak do vedení! Po centru z rohu odhlavičkoval domácí hráč míč proti noze ADELA TAARABTA, který to z dvaceti metrů zkusil, ovšem jeho pokus byl ztečován na opačnou stranu a Reina tak nemohl zasáhnout a pouze se díval, jak balón putuje do jeho svatyně. Asistence: Ferro.
69'
Nakonec přišla z přímého kopu tvrdá rána, která ale letěla přímo na Reinu, který míč vyboxoval.
68'
Sudí ještě vysvětluje hostujícímu hráči, že nesmí stát ve zdi podle nových fotbalových pravidel.
67'
Na hraně pokutového území přišel faul domácích a Benfica tak získala přímý kop z luxusní vzdálenosti!
66'
Tak tohle se Pizzimu hodně nepovedlo, když se pokusil vystřelit z dálky, ale jeho střela letěla velice mimo.
65'
Fejsa už tentokrát za svůj další faul uviděl žlutou kartu a AC Milán tak bude znovu u balónu.
64'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Musacchio, přichází Gabbia.
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Rodríguez, přichází Strinič.
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Çalhanoğlu, přichází Krunić.
63'
Nakonec ale letěla střela hostujícího hráče jen několik metrů vedle brány AC Milánu.
62'
Borini poslal Silvu k zemi a Benfica tak získala přímý kop ze zajímavé pozice. Reina tak bude mít pravděpodobně hodně práce.
61'
Tak tohle byl hodně nepovedený pokus Gabriela, který měl směřovat na bránu, ale míč nakonec doletěl jen k rohovému praporku.
60'
Hodina hry je za námi a stále jsme se nedočkali ani jedné branky, ovšem u tohoto zápase se rozhodně nenudíme a vidíme plno šancí.
59'
Taarabt šel do souboje uprostřed hřiště příliš tvrdě a sudí Sorin Stoica mu tak odpískal nedovolený zákrok.
58'
Křížný pas na pravou stranu z kopačky hostujícího hráče nepřinesl vůbec nic a balón tak zavítal pouze do zámezí.
57'
Velice aktivní Castillejo se už cpal do zakončení sám proti brankáři, ale ofsajdová past Benficy sklapla i tentokrát.
56'
Po souboji ve středu hrací plochy zůstal na trávníku ležet právě Piątek, ale sudí nechal hru pokračovat a Benfica se dostala ke střele, která byla zblokována.
55'
Tentokrát byl ale útok Milánu zastaven, protože se v ofsajdové pasti nachytal útočník Piątek.
54'
Úvod druhé půle sice patřil Benfice, ale nyní už vidíme podobný obrázek jako v prvním poločase, kdy je u míče AC Milán, který se snaží něco vymyslet a dostává se do šancí.
53'
Po centru z rohu se míč odrazil od nohy Tavarese jen do rukou hostujícího brankáře.
52'
Castillejo je zatím nejaktivnějším hráčem italského velkoklubu, ale ani tentokrát nedokázal překonat brankáře Odyssease! Následuje rohový kop.
51'
Posléze sice přišla hlavička hostujícího hráče, ale ta nebyla nijak nebezpečná a skončila v rukou brankáře Reiny.
50'
Benfica změnil způsob útoku a zatím se snaží vše řešit přes levou stranu, což přináší úspěch a po zblokované hlavičce následuje rohový kop.
49'
Hosté se opět snažili projít do vápna soupeře, ale míč skončil pouze u brankáře Reiny.
48'
S následným rohem si ale domácí poradili a následuje odkop od svatyně AC Milánu.
47'
Hned na úvod druhého poločasu musel likvidovat Reina nebezpečný pokus, který se stáčel k jeho levé tyči a Benfica tak získala rohový kop!
46'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Donnarumma G., přichází Reina.
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Calabria, přichází Conti.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:11.
První poločas tohoto atraktivního zápasu je u konce a gólu jsme se bohužel nedočkali, ovšem vidíme krásnou podívanou. AC Milán byl v první půli lepším týmem, který si vypracoval více šancí, ale gólman Odysseas zůstal nepřekonaný. Posléze se ozvala také Benfica, která si vypracovala dobré příležitosti skórovat, ale Donnarumma je rovněž ve skvělé formě.
45+4'
45+4'
Neskutečné, co v prvním poločase předvádějí brankáři na obou stranách! Hostující hráč Silva se po fantastické akci dostal do obrovské tutovky, ale jeho zakončení k levé tyči chytil Donnarumma!
45+3'
Ovšem posléze jsme se ani ze strany italského mužstva nedočkali nějakého vzrušení směrem dopředu.
45+2'
Nákop Benficy našel pouze stoperskou dvojici Romagnoli – Musacchio a u míče bude AC Milán.
45+1'
Centr z pravé strany proskákal, až ke Gabrielovi, který se zbavil obránce a vypálil k levé tyči, ovšem Donnarumma jen potvrdil své kvality a chytil tento pokus!
45'
44'
Boriniho pokus o centr z levé strany byl zblokován, ale AC Milán zůstane u míče v podobě autového vhazování.
43'
Ani tentokrát jsme se nedočkali branky, když se po přihrávce Rodrígueze dostal uvnitř vápna do zakončení Piątek, ale jeho pokus minul pravou tyč!
42'
Posléze míč vybojovala Benfica, která šla okamžitě do rychlého protiútoku, ale centr Silvy z levé strany skončil v moci Donnarummy.
41'
Domácí to tentokrát zkusili po levé straně, ovšem nepřesná přihrávka celou akci zbrzdila.
40'
Castillejo zpracoval míč pro svého kolegu, který vypálil nad bránu, ale to vše bylo navíc, jelikož se pískalo ofsajdové postavení.
39'
AC Milán je lepším týmem na hrací ploše a až na úvodní minuty předvádí skvělou hru.
38'
Následně došlo k menší strkanici mezi Musacchiem a Pizzim a oba dva tak uviděli od sudího žlutou kartu.
37'
Lisabonská obrana si tentokrát poradila s útokem soupeře středem hrací plochy, ovšem sudí nakonec odpískal faul hostujícímu hráči.
36'
Rodríguezův centr z levé strany byl ztečován a málem se domácí útočník ocitl sám před brankářem, ale míč skončil v moci gólmana.
35'
Piątek si udělal místo pro zakončení, ale jeho rána šla vedle pravé tyče. Milán si chtěl vyžádat rohový kop, jelikož Odysseas míč viditelně vyrazil, ale to už bylo asi mimo hrací plochu a následuje tak odkop.
34'
Obě mužstva se snaží projít do vápna soupeře především z pravé strany, což se nyní AC Milánu podařilo, ale následný centr byl zblokován.
33'
Zatím je utkání velice tvrdé a vypadá to jakoby se hrálo o postup ve vyřazovacím boji, ovšem to nám vůbec nevadí a k vidění tak je atraktivní duel.
32'
Následně se hosté opět pokoušeli dostat do nějakého zakončení centrem z pravé strany, ale ten byl nyní přetažený a skončil jen v zámezí. AC Milán tak bude mít k dispozici autové vhazování.
31'
Borini šel do souboje s Taarabtem příliš tvrdě, což neuniklo hlavnímu rozhodčímu, který foukl do píšťalky na znamení faulu.
30'
Nyní už hra pokračuje a u balónu bude Benfica, která bude rozehrávat od své svatyně.
28'
Rozhodčí Sorin Stoica nařídil tříminutovou přestávku na občerstvení.
27'
Hostující hráč Grimaldo si nedokázal zpracovat křížný pas na levé straně, při kterém se pravděpodobně zranil a dopředu se tak vydal soupeř, ovšem následná střela zamířila jen vedle pravé tyče.
26'
Nakonec se hosté dostali ke střele zpoza vápna, ale ta byla zblokována, ovšem to je až tak mrzet nemusí, protože zůstanou u míče v podobě autového vhazování.
25'
Tentokrát už to domácí se svou intenzitou směrem dopředu přehnali a dopustili se nedovoleného zákroku. Benfica tak na chvíli může vydechnout a pokusit se něco vymyslet.
24'
Centr, který směřoval do vápna byl nebezpečný, jelikož míč se poodrážel, až k noze Castilleja, ale jeho zakončení vyrazil soupeř. Posléze si AC Milán chtěl vymodlit penaltu, kdy skončil po souboji na lopatkách jeden z domácích hráčů, ale sudí Sorin Stoica nechal hru pokračovat.
23'
Hosté neví, kde jim hlava stojí a dopouští se jen dalšího faulu na své polovině. AC Milán by toho mohl využít, ovšem překonat brankáře soupeře je pro ně momentálně velice složité.
22'
Tak to je neskutečné! Gólman Odysseas je evidentně při chuti, jelikož nejprve vyboxoval centr z rohu, posléze zneškodnil zakončení domácího hráče a po pár chvílích vyrazil do zámezí hlavičku domácího hráče!
21'
Gabriel si ještě z předešlého souboje odnesl nějaké zranění a momentálně je klubovými lékaři ošetřován na hrací ploše.
20'
AC Milán je na koni a opět to zkoušel po pravé straně, kdy se Borini dostal přes Gabriela, ale jeho následný přízemní centr byl zblokován a následuje rohový kop.
19'
Následný rohový kop letěl na přední tyč, kde číhal hostující hráč a bez problémů odhlavičkoval balón do bezpečí.
18'
Parádní zákrok Odyssease drží bezbrankový stav! Opět se domácím podařilo vysunout do velké šance Castilleja, který mířil k pravé tyči, ale tam byla ruka soupeřova brankáře!
17'
No a málem jsme byli svědky první branky, která by byla ovšem excelentní, ovšem střela milánského hráče z dálky orazítkovala pouze pravou tyč lisabonské svatyně!
16'
Tentokrát se už Milánským podařilo poslat průnikovou přihrávku na Castilleja, ale u míče byl jako první gólman Odysseas.
15'
Parádní práce hostujícího obránce Ferra, který hlavičkou zblokoval nákop soupeře a nenechal jít Castilleja do velké tutovky.
14'
Opět to Benfica zkoušela po pravé straně, ovšem i tentokrát končí centr Taarabta jen v moci gólmana.
13'
Posléze zapojila Benfica do své rozehrávky také svého brankáře Odyssease a nakonec se úspěšně dostala až do pokutového území soupeře, kde si ale s centrem poradila obrana domácích.
12'
Hra po menší pauze opět pokračuje a míč po chvíli končí po nepřesné přihrávce za bránou Milána.
10'
Po souboji šli k zemi Borini a Grimaldo. První jmenovaný hráč je na tom o něco hůř a je ošetřován lékaři. Vypadá to na nějaká škrábanec v oblasti obličeje.
9'
Už to vypadalo, že se domácí celek dostane po chybě soupeře do protiútoku, ale nakonec byla celá akce pozastavena a začíná se opět od obrany italského týmu.
8'
Posléze to byla opět Benfica, která se dostala dopředu, ale i nyní končí míč jen bezpečně v rukou brankáře AC Milánu.
7'
Následně se do střely opřel Taarabt a nebyl to špatný pokus, ovšem Donnarumma byl připraven a poradil si bez problémů.
6'
Zatím je hra hodně rozházená a ani jedno mužstvo neudrží míč delší dobu.
5'
Posléze se hosté dostali do zakončení, ale to letělo jen vedle brány Donnarummy.
4'
Následně hosté přesunuli hru na pravou stranu, odkud přišel po perfektní zasekávačce centr, ale ten odvrátila obrana soupeře.
3'
Posléze přišel faul domácího hráče ve středu hrací plochy a Lisabon tak bude i nadále u balónu.
2'
Benfica drží míč na své polovině a pomalou kombinací se snaží dostat na půlku AC Milánu.
1'

AC Milán: Donnarumma G. – Calabria, Romagnoli, Musacchio, Rodríguez – Borini, Biglia, Çalhanoğlu – Suso – Castillejo, Piątek
Náhradníci: Donnarumma A., Reina – Conti, Gabbia, Strinić, Bonaventura, Brescianini, Krunić, Mionić, Capanni, Capone, Maldini

Benfica Lisabon: Odysseas – Nuno Tavares, Rúben, Ferro, Grimaldo – Pizzi, Fejsa, Gabriel, Rafa – Taarabt – Seferović
Náhradníci: Svilar, Zlobin – De Tomas, Ferreira, Filipe, De Almeida, Cervi, Samaris, Machado, Conti, Dantas, Fernandes, Vieira, Luís, Ebuehi, Zivkovič

Rozhodčí: Sorin Stoica.
AC Milán zatím odehrál pouze jedno přípravné utkání a to s Bayernem Mnichov, kdy prohrál těsně 0:1 po gólu Goretzky v nastaveném čase první půle.
Benfica Lisabon ta má za sebou už čtyři přípraváky. Nejprve prohrála s Anderlechtem 1:2. Posléze si ovšem smlsla na Academice 8:0. Ve třetím zápase, který už byl na ICC se Lisabon utkal s Guadalajarou a vyhrál s přehledem 3:0. A naposled si poradila také s Fiorentinou v poměru 2:1.
V dalším přípravném zápase na International Champions Cupu se proti sobě utkají týmy AC Milán a Benfica Lisabon. Naposled se spolu tato mužstva utkala před deseti lety rovněž v přípravném zápasy, kdy vyhrála Benfica na penalty 2:1. Dnes se bude bojovat na Gillette Stadium ve Foxboroughu. Tento stadion nabídne kapacitu pro 66 829 diváků. Úvodní výkop je naplánován na 21:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.