Jablonec - Jihlava | ONLINE | 12.11.2012 14:00 | Juniorská liga 2012/2013 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Dnešní zápas byl mnohem jednoznačnější, než se čekalo. Byla to naprostá jízda Jablonce a hosté mohou být rádi, že si odváží "pouze" pět inkasovaných branek. V největší jihlavské šanci Kliment trefil tyč, více si toho Vysočina nevypracovala. Z Jablonce se s vámi loučí Jan Bendl.
Konec zápasu.
88
Jablonečtí drží míč a nijak dopředu se neženou. V dnešním zápase se toho už příliš nestane..
85
Kapitán Jablonce Pavlata se raduje ze vstřelené branky, avšak předčasně. Jeho gól není uznán pro ofsajd!
83
Další střídání Jablonce, Justa nahradí Kozel.
81
Dalším potrestaným je Přibyl za ostrý faul na Pavlatu.
78
Nadějně vyhlížející protiútok hostí zastavil praporek rozhodčího, Klimentovi se to nelíbilo a za nějakou hořkou poznámku uviděl žlutou kartu.
77
Poslední střídání Baumitu, za Vukoviče přijde Štěpánek.
75
Jihlavská obrana dnes pořádá den otevřených dveří. Sám na gólmana postupoval nyní Just, vystřelil slabší, levou nohou, ale brankáře Rožníka nezaskočil.
72
Další výměna na straně Baumitu, místo Jurči přijde Skwarczek.
70
Vukovič dal již dnes dvě branky, ale zároveň je to velký spalovač šancí. Nyní šel opět sám na brankáře, ale hattrick nedokonal!
68
Začíná se nám v Jablonci stmívat, nyní bylo zapnuto umělé osvětlení. V této době je ale o vítězi již dávno rozhodnuto.
66
V posledním střídání na straně Jihlavy vyměnil Šutu Přibyl.
65
Jablonec právě vstřelil branku!
Pro Jihlavské to začíná zavánět debaklem. Just je tentokrát v roli nahrávače, když připravil míč pro MILANA VUKOVIČE a ten se již nedokázal mýlit - 5:0!
63
Poprvé dochází k výměně na straně Jablonce, za Helma přijde Štemberk.
62
Jablonec právě vstřelil branku!
A máme tu hned čtvrtou branku Jablonce! Simerského centr přistál na kopačce JOSEFA JUSTA, který ještě obešel jednoho protihráče a tvrdou ranou k tyči nedal Rožníkovi šanci - 4:0!
57
Propagační střela Šuty neměla nárok na úspěch.
52
Sodomka dostává za držení žlutou kartu.
51
Milan Vukovič měl obrovskou šanci, když šel sám na soupeřova brankáře, pokusil se ho přehodit, míč však skončil mimo branku!
50
Na druhé straně se Vaníčkův centr pokusili za záda brankáře ve skluzu dostat Just i Vukovič, ani jednomu se to ale nepodařilo.
47
A střídající hráči se ihned zapojili do hry, centr Vokouna našel hlavu Koudelky, který výrazně protáhl jabloneckého Fendricha!
46
Do druhého poločasu provedl hostující trenér hned dvojité střídání. Odešli Zeman s Ciprušem a místo nich si zahrají Vokoun se Sodomkou.
46
Do druhého poločasu provedl hostující trenér hned dvojité střídání. Odešli Zeman s Ciprušem a místo nich si zahrají Vokoun se Sodomkou.
46
Začal druhý poločas.
První pětačtyřicetiminutovka je za námi, zatím to je jednoznačná jízda Jablonce! Ten si dokázal vytvořit nespočet brankových příležitostí a tři z nich využil, má tedy nakročeno k pohodlnému vítězství. Jihlavští zatím nic nepředvedli a pokud se nevzpamatují, mohli by si odvést slušný příděl. Druhá půle začne zhruba v 15:03.
První poločas skončil.
44
V závěru prvního poločasu ještě žlutou kartu obdržel Koudelka.
40
Jablonečtí mají stále převahu a soupeři téměř nepůjčují balón.
43
Jablonec právě vstřelil branku!
A hattrick rohových kopů, po kterých následuje jablonecká branka, je dokonán! Tentokrát ho rozehráli Just s Pavlatou nakrátko, následný centr prodloužil Vukovič na JAKUBA ŠIDLA a ten nekompromisně zvyšuje již na rozdíl tří branek - 3:0!
37
Jablonec právě vstřelil branku!
A nyní tu máme druhou branku v jihlavské síti! A opět to je z rohového kopu, který rozehrával Just. Jeho přesný centr našel hlavu MILANA VUKOVIČE, který prudkou hlavičkou vymetl šibenici jihlavské svatyně - 2:0!
34
Další více než stoprocentní příležitost v podání Baumitu Jablonec! Po akci Justa zakončoval Helm, ale nedokázal prostřelit Rožníka!
31
Hosté naprosto zbytečně ztrácí balóny a dávají tím Jablonci možnost na nadějné protiútoky, které jsou smrtící. Stačí už jen mířit přesně...
28
Za faul na polovině hřiště dostává žlutou kartu jablonecký Just.
25
Jablonec právě vstřelil branku!
Máme tu úvodní branku dnešního duelu! V době, kdy se Vysočina začala dostávat více do hry, přišel rohový kop Jablonec, který Rožník netakticky pouze vyrazil a několika odrazech ho za brankovou čáru hlavou trknul DOMINIK SIMERSKÝ - 1:0!
23
A opět tu máme v hlavní roli Klimenta, který tentokrát trefuje tyč jablonecké branky, od které se míč odráží do rukou Fendricha! Nyní stálo při domácích velké štěstí.
21
Poprvé v zápase se osmělili také hosté, útočník Kliment dostal přesnou přihrávku na hranici pokutového území, ale jeho křižná střela se mezi tři tyče nevešla.
20
Just mohl opět otevřít skóre, když postupoval praktický sám na hostujícího brankáře, ale ten ho opět vychytal! Zatím je to one man show jihlavské jedničky!
17
Máme za sebou zhruba nějakých sedmnáct minut hry a Jablonec je zatím jednoznačně lepší. Svého soupeře k ničemu nepustil a právě on měl několik stoprocentních šancí. Jeho střelci ale zatím tápou, Vysočina měla několikrát doslova z pekla štěstí.
14
Další centr od rohového praporku ukryl do rukavic Rožník.
13
O dvě minuty později přišla naprosto totožná situace, je z toho další roh Baumitu.
11
Linkův centr mířil nebezpečně do pokutového území, hostující beci si nechtěli přidělat starosti, a proto míč odkopli na rohový kop.
9
Následný kop od rohového praporku nic důležitého před brankou Jihlavy nepřinesl.
8
Ten však Jihlavě vůbec nevyšel, naopak z následného protiútoku mohli udeřit Jablonečtí! Justovu ránu vytáhl na rohový kop skvělý Rožník!
6
Vysočina se také podívá do útoku, bude zahrávat rohový kop.
4
A další velká šance Vukčoviče! Tentokrát si jablonecký hráč zpracoval míč zhruba na penaltovém puntíku, ale jeho střela byla těsně před brankovou čarou zablokována jihlavskými obránci!
3
Baumit se v úvodu snaží o rychlou vedoucí branku, v dobré pozici byl také Just, jehož rána však zamířila zhruba dva metry od levé tyče.
2
Domácí Jablonec do zápasu vlétl po hlavě a hned ve druhé minutě si vypracoval velmi slibnou příležitost! Centr Pavlaty našel hlavu Vukoviče, jenže jeho střelu se štěstím dokázal brankář Rožník vyrazit!
1
Zápas nám odstartoval, v dnešním zápase bychom favorita hledali marně. Uvidíme, jak se oba celky s tímto klání popasují.
1
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

FK Baumit Jablonec: Fendrich – Landovský, Šidlo, Pavlata, Just, Vaníček, Vukovič, Linka, Simerský, Helm, Jurča

FC Vysočina Jihlava: Rožník – Vonásek, Štancl, Urbánek, Zeman, Šuta, Kavka, Cipruš, Fadrný, Koudelka, Kliment

Rozhodčí: Ochotnický – Ubias, Váňa .
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.


Články odjinud