S přáním hezkého dne se s Vámi z Příbrami loučím a u dalších přenosů z Juniorské ligy na shledanou.
Statistiky utkání:
Branky: 19. Mareš, 83. Glasnovič – 71. Rozsíval (pen.). ŽK: 32. Soldát (PRI), 37. Čížek (PRI) – 31. Štastný (MBL), 39. Nehanovič (MBL), 87. Smejkal (MBL). ČK: 69. Čížek (PRI). Rozhodčí: Adam – Černý, Kubr. Divác: 100 Nejlepší hráč: Ondřej Kočí.
Skončilo nám utkání 26.kola Juniorské ligy mezi celky 1.FK Příbram a FK Mladá Boleslav s výsledkem 2:1. V druhém poločase se hosté zlepšili, sahali po bodu, nicméně domácímu trenérovi se povedlo střídání a Glasnovič sedm minut před koncem zápasu gólem rozhodl zápas.
90+2
90+1
Hostující Rozsíval centruje do vápna, ale Smejkal v jedné z posledních šancí přestřeluje branku domácích.
90
Rozhodčí nastaví dvě minuty.
89
Smejkal (Ml.Boleslav) vyzkoušel pozornost Kočího.
87
Smejkal (Ml.Boleslav) dostává žlutou kartu za faul ze strany.
86
Roh Rozsívala odvrací domácí obrana do bezpečí.
85
Hosté vybojovali rohový kop.
83
Příbram právě vstřelila branku!
Domácímu trenérovi se povedlo střídání. Po nebezpečném centru Šlapáka do vápna hostí zakončuje hlavou pod břevno MARTIN GLASNOVIČ.
80
Zraněného Synka (Ml.Boleslav) střídá Mizič.
79
Soldát (Příbram) centruje do vápna a Kraus zakončuje, ale Knobloch pozorný.
77
Přímý kop hostujícího Zahustela končí nad bránou domácích.
75
Domácí Řezáč odchází ze hřiště a nahradil ho Glasnovič.
73
Ve vápně domácích po střetu z obranou se zranil Synek (Ml.Boleslav) a opouští hřiště.
72
Zraněný Kdolský byl vystřídán Šípkem.
71
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Pokutový kop proměňuje k pravé tyči FILIP ROZSÍVAL.
69
Čížek (Příbram) fauloval ve vápně hostujícího Synka, rozhodčí mu ukazuje druhou žlutou kartu a následně červenou kartu. Kromě toho hostující hráči budou zahrávat pokutový kop.
68
Kdolský (Příbram) leží na zemi, a potřebuje ošetření. Bohužel to pro něho nevypadá dobře a žádá střídání.
67
Řezáč (Příbram) zkoušel střílet, ale jeho střela končí u hostujícího Smejkala.
65
Domácí střídali. Odešel Kraus, nahradil ho Vnuk.
64
Synek (Ml.Boleslav) těsně míjí branku domácích.
61
Protiútok hostí zakončuje Hoc střelou na branku, ale Kočí jeho střelu vyráží do bezpečí.
61
Domácí měli výhodu přímého volného kopu, ale nedokázali z něho nic vytěžit. Naopak hosté se dostali k míči a vyrážejí do brejku.
57
Hosté centrovaným míčem do vápna domácích se zkoušeli prosadit, ale před nabíhajícím Synkem zasahuje Kočí.
55
Centr Mozra (Ml.Boleslav) do vápna likviduje domácí brankář Kočí.
54
Na krátko rozehraný roh Andrejeviče z Krausem zakončuje střelou na branku Soldát.
53
Krásnou střelu Mareše z 20m likviduje hostující Knobloch.
51
Šlapák (Příbram) přihrával Řezáčovi do ofsajdu.
48
Další nebezpečná střela, tentokráte hostujícího Zahustela, kterou likviduje brankář Kočí.
47
Mareš (Příbram) vyzkoušel nebezpečnou střelou Knoblocha.
46
Na hostující straně ještě vystřídal Šimka Mozr.
46
Hosté střídali taky v poločase. Odešli Rolko,Šulc a Nehanovič. Na hřiště přišli Smejkal,Rozsmíval a Honc.
46
46
46
Domácí o poločasu střídali. Odešel Danoski a nahradil ho Krameš.
46
Skončil nám první poločas utkání 26.kola Juniorské ligy mezi kluby 1.FK Příbram a FK Mladá Boleslav. Domácí měli více šancí, které byli zúročené jediným gólem zápasu, který střelil Mareš. Hosté se zatím zkoušejí prosadit z brejkových situacích, které zatím gólem neskončili.
Dnešní utkání sleduje 100 diváků.
45
Centr Soldáta (Příbram) do vápna hostí likviduje Rolko a odvrací do bezpečí.
43
Pokus o brejk Synka (Ml.Boleslav) likviduje Soldát.
41
Andrejevič (Příbram) se zkoušel prosadit z poloviny hřiště, ale jeho střela šla mimo.
39
Nahanovič uviděl za nesportovní chování žlutou kartu.
37
Čížek obdržel žlutou kartu za faul.
37
Další přímý volný kop Nehanoviče, jeho centr tentokráte chytá domácí gólman Kočí.
33
Nehanovič rozehrával přímý volný kop, jeho centr domácí odvrací do bezpečí.
32
Stejný faul předvedl na druhé straně Soldát (Příbram) a taky viděl žlutou kartu.
31
Máme tady první žlutou kartu, kterou za faul ze strany obdržel Štastný.
30
Domácí gólman chytá nebezpečnou střelu Zahustela.
29
Nehanovič (Ml.Boleslav) zahrával další rohový kop. Macháček odvrací hlavou do bezpečí.
26
Nehanovič (Ml.Boleslav) zahrával další rohový kop a ten končí opět útočným faulem.
24
Po centru Nehanoviče (Ml.Boleslav) likviduje šanci hostí domácí gólman Kočí před nabíhajícím Zahustelem.
23
Roh rozehrával Nehanovič, ale šance hostů končí útočným faulem.
22
Synek (Ml.Boleslav) vybojoval pro hostující tým rohový kop.
19
Po centru Řezáče zakončuje nádherně hlavičkou pod břevno JIŘÍ MAREŠ.
18
Pokus o brejk hostí, ale ten odvrací do bezpečí Kraus (Příbram).
15
Centr Andrejeviče (Příbram) přes celé hřiště nachází Krause, ale ten střílí mimo branku.
13
Přímý volný kop Nehanoviče (Ml.Boleslav) odvrátil hlavou Macháček.
12
Soldát (Příbram) střelou na branku vyzkoušel pozornost Knoblocha.
11
Chyba hostujícího brankáře Knoblocha, který přihrál na kopačky domácích, ale ty nabídnutou šanci nevyužili.
10
Hosté rozehrávali přímý volný kop. Tvrdý zkoušel centrovat, ale míč odkopává stoper Andrejevič do bezpečí.
8
První šance hostů, pokus o brejk Tvrdému nevyšel a míč odkopává Kočí do autu.
5
Po slibné rozehrávce Příbrami se ocitá Řezáč v ofsajdu.
3
Danoski (Příbram) centroval do vápna hostí, ale k míči se nikdo z domácích nedostal a míč končí v autu.
2
Šlapák (Příbram) nacentroval do vápna na Krause, ale centr se mu nepovedl a končí v autu.
1
Hráči Příbrami začali v utkání hrát trochu aktivněji, zkouší se prosadit kombinační hrou.
1
Utkání se hraje na hlavním hřišti v Příbrami, u míče jsou domácí, kteří budou rozehrávat.
1

1.FK Příbram: Kočí – Macháček, Andrejevič, Čížek, Mareš, Soldát, Kdolský, Šlapák, Kraus, Řezáč, Danoski

FK Mladá Boleslav: Knobloch – Rolko, Tvrdý, Šulc, Nehanovič, Synek, Horák,Skořepa, Šimek, Zahustel, Šťastný

Rozhodčí: Adam – Černý, Kubr.
Hezký den. Vítáme vás u on-line přenosu 26.kola Juniorské ligy fotbalu mezi kluby 1.FK Příbram a FK Mladá Boleslav. Utkání začíná v 16:00.