Z dnešního onlajnu je to vše. Děkuji za pozornost.
Zápas přinesl poměrně dramatickou podívanou. Hrál se velice aktivní fotbal, byť s řadou nepřesností. Do vedení šli hosté, když se v závěru prvního poločasu prosadil Kocourek. ve druhé půli se navíc výrazně přiostřilo, což pomohlo domácímu týmu, který v 75. minutě srovnal. Závěr se pak hrál na obě branky, jelikož oba týmy chtěly zvítězit, nicméně remíza 1:1 je vzhledem k průběhu zápasu spravedlivá.
90
88
Oba týmy se snaží ještě změnit skóre, ale času už příliš nezbývá.
85
Střídání klokanů. Odešel Cicman, přišel Pejša.
84
Střídání hostujícího týmu. Odešel Subbotin, přišel Sedláček.
82
Hosté v ofsajdu a domácí budou rozehrávat.
80
Další rychlou akci domácích zakončil nepřesnou střelou Havel.
80
Střídání Boleslavi. Odešel Ladra, přišel Lacek.
79
Rohový kop pro Boleslav.
77
A hned vzápětí měli domácí další šanci. Po rohovém kopu hlavičkoval domácí hráč do tyče, od které se míč odrazil do náruče brankáře.
75
Bohemians právě vstřelili branku!
A tak se prosazují domácí. Rychlou akci po levé straně vedl Koštíř, který navíc poslal velice přesný centr, jenž našel JAKUBA KOŠATU, který skluzem srovnává na 1:1.
74
Po chybě Bohemians se dostali do šance hosté z Boleslavi, jejichž šance skončila gólem, který však kvůli ofsajdu neplatil.
73
Domácí se ubránili a mohou odkopávat od brány.
73
Přímý kop z kraje pravé strany budou zahrávat hosté.
72
Pechr teď měl co dělat, aby se vrátil a odebral míč protihráči za cenu rohového kopu.
69
Střídání Boleslavi. Odešel Hodač, přišel Houžvička.
68
Rychlá akce Mladé Boleslavi skončila nepřesným centrem a bude se tak odkopávat od domácí branky.
65
Další žluté karty dostávají zástupci obou týmů. Za domácí Kubec a za hosty kapitán Pajer.
65
63
Na trávníku se teď výrazně přiostřilo a každý souboj musí hráče bolet.
61
Další ostrý faul zezadu a žlutá karta pro domácího hráče.
59
Koštíř našel centrem Zorana Gajiče, který měl velkou šanci! Ale svoji hlavičkou trefil jen dobře stojícího gólmana, kterého následně atakoval a vidí tak žlutou kartu.
58
Další standardní situace pro domácí.
56
Hubínek poslal jedovatý centr, který nakonec propadl, ale málem ohrozil i branku hostů.
56
Kubec byl faulován a Bohemians tak mají k dispozici trestný kop.
54
Střídání domácích. Odešel Kučera, přišel Káš.
52
Rohový kop šel na přední tyč, kde však stál připravený hráč domácích a balón odkopl.
51
48
Koštíř měl hned v úvodu druhé půle dobrou šanci po individuální akci, branku však minul.
46
Dvojité střídání Bohemians. Odešel Bratanovič a Krch, přišli Gajič a Kubec.
46
46
Druhý poločas začne přibližně v 14:00.
V prvním poločase si oba týmy počínaly velice aktivně, jenže jim chyběla přesnost, zejména v před-finální fázi, takže příliš šancí k vidění nebylo. V závěru poločasu se však dostal k dobré střele Kocourek a otevřel skóre utkání. Uvidíme, co přinese druhý poločas.
45
43
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Tak je tu první gól zápasu. Hubínek ztratil ve vápně míč, který se následně odrazil a našel JAKUBA KOCOURKA, který z hranice vápna vystřelil prudce a přesně k tyči.
43
Po dalším útočném faulu klokanů budou hosté rozehrávat.
40
Míč pro domácí a následovat bude odkop.
39
Vzápětí je tu roh i na druhé straně.
38
Centr z rohu letěl dobře, obrana hostů si však dobře počínala v šestnáctce a míč odvrátila mimo nebezpečí.
38
Rohový kop pro Bohemians.
37
Pěkná akce domácích, která byla zakončena zblokovanou střelou Koštíře.
35
Koštíř byl teď velice aktivní a důrazný. Jeho počínání bylo nakonec ukončeno útočným faulem.
32
Hubínek se teď prezentoval povedenou střelou, která letěla o kousek vedle.
31
Domácí špatně rozehráli roh a poslali hosty do protiútoku, který také dopadl neúspěšně.
31
Rohový kop domácí.
30
Koštíř teď doslova namazal protihráči v útoku. Boleslav však nabídnutou šanci nevyužila.
28
Ve hře je zatím vidět veliké nasazení, které však není podpořeno dostatečnou přesností.
25
Boleslav si také počínala nepřesně a domácí gólman tak může v klidu vykopávat.
23
Bratanovič byl stažen za dres a domácí měli výhodu trestného kopu, který však zhatila nepřesná přihrávka Hubínka.
21
Kapitán klokanů Žaloudek se pokusil o dalekonosnou střelu, která nebyla vůbec špatná a skončila jen těsně vedle brány.
19
Tento fakt nezměnil ani střílený centr Geisslera, který skončil mimo bránu.
18
Obrany obou týmů zatím působí velice kompaktně a je tak složité se nějak výrazněji prosadit.
16
Mladá Boleslav však z příležitosti nic nevymyslela a domácí tak můžou v klidu rozehrát.