Konferenční liga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  AZ Alkmaar : Kluž - 4. listopadu 2021   18:45

AZ Alkmaar
AZ Alkmaar
5' A. Gudmundsson (Karlsson) • 86' Pavlidis (Karlsson)
Kluž

Děkuji za pozornost a přeji všem hezký zbytek večera.
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 5:0. Střely mimo: 6:5. Rohy: 1:1. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 14:9.
Domácí potvrdili roli favorita a v dnešním zápase vyhrávají konečným výsledkem 2:0.
90+3'
90+2'
Karlsson se dostal za vápnem ke střele, do které se včas dostal hráč v bílém dresu a dobře zablokoval.
90+1'
Rohový kop pro Alkmaar.
90'
A je tu nastavení tří minut.
89'
Pískán faul Deaca na domácího hráče.
89'
Střídání v týmu AZ Alkmaar: ze hřiště odchází Pantelis Chatzidiakos, přichází Sam Beukema.
89'
Střídání v týmu AZ Alkmaar: ze hřiště odchází Evangelos Pavlidis, přichází Jelle Duin.
86'
Alkmaar právě vstřelil branku! Karlsson se dostal k balonu, hlavičkou nasměroval hru před branku, kde se prosadil do odkryté brány VANGELIS PAVLIDIS. Asistence: Jesper Karlsson.
85'
Deac měl velkou šanci na vyrovnání, jeho rána končí na břevnu.
83'
Střídání v týmu CFR Kluž: ze hřiště odchází Mateo Sušić, přichází Cristian Manea.
81'
Evjen, který je na trávníku jen pár minut se dostal po přesné nahrávce k zakončení na hranici vápna, míč letí mimo ohrožení branky.
80'
Držení míče: 60:40.
78'
Střídání v týmu CFR Kluž: ze hřiště odchází Emmanuel Culio, přichází Valentin Costache.
76'
Střídání v týmu AZ Alkmaar: ze hřiště odchází Dani de Wit, přichází Haakon Evjen.
75'
V držení balonu fotbalisté v červených dresech.
74'
Žlutou kartu dostává Emmanuel Culio (CFR Kluž).
72'
Po faulu na hráče hostů je tu volný přímý kop. Ten směřoval do středu vápna, kde ho odhlavičkoval pryč hráč domácího celku.
69'
Žlutou kartu dostává Jukinari Sugawara (AZ Alkmaar).
65'
Střídání v týmu CFR Kluž: ze hřiště odchází Mihai Bordeianu, přichází Nana Boateng.
Střídání v týmu CFR Kluž: ze hřiště odchází Adrian Păun, přichází Claudiu Petrila.
60'
Žlutou kartu dostává Andrei Burcă (CFR Kluž).
57'
de Wit se dostal do ofsajdu.
56'
Přihrávka do nebezpečné pozice, do které se dostal Deac, ale míč nedokázal zpracovat.
54'
Do další pozice se dostal Karlsson, zpracoval balon na hranici vápna, ten však míří mimo klec.
52'
Žlutou kartu dostává Pantelis Chatzidiakos (AZ Alkmaar).
48'
Bouhennovu akci přerušuje další ofsajd.
48'
Domácí zvyšují tlak na branku Kluže. Tentokrát se na hranici vápna dostal Reijnders, ale rána šla nakonec mimo.
47'
Zajímavá kombinace Alkmaaru. Do zakončení se dostal Sugawara a ránou po zemi doprostřed brány vypálil, skvělý zákrok musel vytáhnout Balgradean.
46'
Střídání v týmu AZ Alkmaar: ze hřiště odchází Fredrik Midtsjö, přichází Tijani Reijnders.
Střídání v týmu CFR Kluž: ze hřiště odchází Denis Alibec, přichází Gabriel Debeljuh.
46'
První půle je za námi, Alkmaar šel do vedení v 5. minutě zásluhou Gudmundssona. Z dalších pokusů branka nepadla a tak domácí vedou 1:0.
Druhý poločas začne přibližně v 19 50 hod.
45'
43'
Paun se dostal do ofsajdové pozice.
42'
Graovac fauloval a je pískán další faul.
40'
Rohový kop pro Kluž.
40'
Pěkná kombinace domácího týmu, kdy se dostal k zakončení Sugawara ve vápně, jeho pokus vystihl obránce hostů a vytěsňuje mimo branku.
38'
Pavlidis se dostal do ofsajdu.
35'
Culio se dostal do velké možnosti, kdy z hranice vápna mohl dorazit míč, ale šlo to daleko od tyčky.
31'
Bordeianu se po přihrávce dostal k míči. Zkoušel zakončit tvrdou ránou z velké dálky, ale střela šla hodně mimo.
29'
Gudmundsson se dostal přes několik hráčů, nakonec ho zastavil hostující obránce.
24'
Po dalším faulu hostů vytasil rozhodčí žlutou kartu.
22'
Další velká šance pro Alkmaar. Tentokrát se po přihrávce dostal do vápna k volnému míči znovu Gudmundsson, ale pálil vedle levé tyče.
19'
Alibec se dostal do ofsajdu.
15'
Bouhenna zasáhl nedovoleně a je pískán další nedovolený zákrok.
12'
de Wit fauloval hráče hostů, to neuniklo rozhodčímu a píská faul.
6'
Deac byl přistižen v ofsajdu.
5'
Alkmaar právě vstřelil branku!
Domácí jdou do rychlého vedení, kdy Karlsson poslal přesný centr do vápna na ALBERTA GUDMUNDSSONA a ten se střelou doprostřed branky otevírá skóre. Asistence: Jesper Karlsson.
2'
Je tu první faul na domácího hráče, když ho fauloval Alibec.
1'

AZ Alkmaar: Vindahl Jensen – Wijndal, Sugawara, Pavlidis, Midtsjö, Martins Indi, Karlsson, Chatzidiakos, A. Gudmundsson, de Wit, Clasie.
Náhradníci: Verhulst, Reus – Witry, Taabouni, Reijnders, Koopmeiners, Letschert, Evjen, Duin, Beukema, Aboukhlal.

CFR Kluž: Bălgrădean – M. Sušić, Păun, Graovac, Deac, Culio, Camora, Bouhenna, Burcă, Bordeianu, Alibec.
Náhradníci: Hindrich, Cristiano – Ștefan, J. Rodríguez, Petrila, Manea, Gîdea, Costache, Debeljuh, Ciobotariu, Boateng.
Dnes ve 4. kole se utká domácí AZ Alkmaar proti CFR Kluž.

AZ Alkmaar
Ve skupině D je první, ze 3 zápasů má 2 výhry a jednu remízu, bodů má 7.

CFR Kluž
Hostům patří poslední 4. místo, ze tří zápasů mají 1 remízu a dvě prohry. Celkově mají jen jeden bod.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.