Konferenční liga -  ONLINE PŘENOS -  Anderlecht : Ludogorets - 23. února 2023   18:45

Anderlecht
Anderlecht
13' Russo(vl.)  • 68' Verschaeren (Slímání)
2:1
(1:0)

3:0 (PEN)

Ludogorets
Ludogorets
71' Thiago  (Despodov)
Anderlecht
Verbruggen – Sardella, Vertonghen, N'Diaye (94. Sadiki) – Dreyer, Arnstad (107. Stassin), Diawara (90. Refaelov), Verschaeren – Stroeykens (83. Ashimeru), Slímání (83. Raman), Amuzu (62. Angulo).
Van Crombrugge – Bellman, Abdulrazak, Trebel, Lissens, Leoni.
Siebert – Sidel, Foltyn
Constant Vanden Stockstadion, Brusel
Ludogorets
Padt – Witry (12. Pipa), Plastun, Russo, Nedjalkov – Naressi, Piotrowski, Nonato (78. Jankov) – Tekpetey (46. Delev), Thiago (90+2. Tissera), Despodov (103. Gonçalves).
Sluga, Christov – Terzijev, Gropper, Jorginho.

Během zápasu ani prodloužení se nerozhodlo, a tak přišly na řadu penalty. V nich jednoznačně vyhráli domácí, kteří proměnili všechny tři. Naopak hosté ani jednu. Postup slaví Anderlecht.
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 4:9. Rohy: 11:4. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 18:17.
Střílení penalt začíná.
120+3'
Druhé prodloužení skončilo.
Ani prodloužení nerozhodlo, a tak uvidíme za nějakou dobu pokutové kopy.
120+3'
Žlutá karta pro tým RSC Anderlecht (Killian Sardella).
120+1'
Yari Verschaeren to vzal na sebe, jeho rána byla hodně nepovedená, brankář bude rozehrávat a nikam nespěchá.
120'
Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
119'
Dostáváme se do samotného závěru prodloužení, oba kluby hodně zkvalitnily obranu a hrají hodně defenzivně.
118'
Hostující brankář bude rozehrávat od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop, rozhodně nepospíchal.
117'
Zdá se, že tento zápas budou muset rozhodnout penalty, protože ani jeden hráč není schopný vstřelit branku.
116'
Pedro Naressi hledal před branko spoluhráče, ale obrana si výborně dokázala poradit. Následný pokus hostů o zakončení nevyšel.
113'
Z ničeho nic měli domácí velkou šancí, ale brankář Sergio Padt se vytáhl proti střele soupeře.
113'
Razgrad se snadněji dostává nyní do zakončení, sledujeme hodně dobrou hrou obrany Anderlechtu.
111'
Nepřesnou hostující kombinaci dokázal zastavit jistým zákrokem brankář. Směr hry se rychle otáčí, a tak mohou hrát fotbalisté RSC.
110'
Deset minut hry nás dělí od pokutových kopů. Mnoho šancí nastavený čas nenabízí. Hraje se hodně opatrně.
109'
Rohový kop rozehrávají hosté. Spas Delev poslal centr před branku, ale domácí obrana si dokázala poradit.
107'
Dramatický zápas pokračuje dál, sledujeme zajímavý fotbal, ale na výraznější šanci nyní čekáme.
107'
Střídání v týmu RSC Anderlecht:
ze hřiště odchází Kristian Arnstad, přichází Lucas Stassin.
106'
Začalo druhé prodloužení.
105+3'
První poločas prodloužení skončil.
105+3'
Domácí mají možnost ještě rohového kopu, ale šanci neproměnili.
105+2'
Hosté mají možnost ještě jednoho vhazování na polovině hrací plochy.
105'
Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat k prvnímu prodloužení. Domácí neproměnili ani rohový kop.
103'
Střídání v týmu PFK Ludogorec Razgrad:
ze hřiště odchází Kiril Despodov, přichází Claude Gonçalves.
103'
Výsledek dvojzápasu je aktuálně stále 2:2, a proto čekáme na to, který tým se dokáže prosadit a přiblížit se postupu.
102'
Razgrad bude rozehrávat po nepřesné domácí akci od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.
101'
Velkou šanci měl domácí celek, ale zakončení z dobré pozice vytáhl brankář.
100'
Sto minut hry je pryč a jen pět minut nás dělí od prvního prodloužení. Stále čekáme na rozhodující branku.
99'
Domácí hráči mají možnost rozehrávat přímý kop z dobré pozice. Zakončující hráč trefil jen zeď.
97'
Jakub Piotrowski dostává po faulu na soupeře u pokutového území druhou žlutou kartu, tedy červenou a zápas pro něj končí.
94'
ze hřiště odchází Moussa N'Diaye, přichází Noah Sadiki.
94'
Kiril Despodov se propracoval do zajímavé střelecké pozice, ale jeho projektil končí vedle branky.
94'
Žlutá karta pro tým RSC Anderlecht (Kristian Arnstad).
93'
Anders Dreyer byl hodně důrazný soupeřem, ale sudí nechávají hru plynout dál.
92'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže propracovat do prostoru před brankou.
91'
Obrovskou šanci měli hosté hned v první nastavené minutě, ale nepřesnému zakončení předcházel ofsajd.
91'
Utkání pokračuje dál.
91'
Začal první poločas prodloužení.
Dvojzápas je nyní 2:2, a tak uvidíme prodloužení. Brzy začne.
90+7'
Druhý poločas skončil.
90+7'
Žlutá karta pro tým PFK Ludogorec Razgrad (Spas Delev).
90+7'
Ani jeden celek se nikam nežene, tento dvojzápas míří do prodloužení.
90+5'
Domácí fotbalisté mají velký tlak, následovat bude další rohový kop, který vybojovali.
90+4'
Anders Dreyer rozehrával rohový kop, centr před branku byl hodně nepovedený.
90+3'
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Hraje se spíše na polovině hrací plochy.
90+2'
ze hřiště odchází Igor Thiago, přichází Matías Tissera.
90+1'
Igor Thiago se ošetřovaný na hrací ploše, podle všeho bude muset střídat.
90'
Dostáváme se do poslední minuty žádné hrací doby, uvidíme, kolik sudí nastaví.
90'
ze hřiště odchází Amadou Diawara, přichází Lior Refaelov.
87'
Domácí se dožadovali pokutového kopu, ale sudí nechává hru plynout dál. Po střele Ramana měl brankář co dělat, ale poradil si. Následovala ona sporná siuace.
86'
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme nyní klidnější pasáž hry, ale optickou převahu mají domácí fotbalisté.
85'
Domácí celek měl možnost přímého kopu, ale s centrem před brankou si v pohodě poradil brankář.
84'
Žlutá karta pro tým PFK Ludogorec Razgrad (Pipa).
83'
ze hřiště odchází Mario Stroeykens, přichází Majeed Ashimeru,
ze hřiště odchází Islám Slímání, přichází Benito Raman.
82'
Centr Anderlechtu se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.
81'
Mario Stroeykens měl obrovskou šanci, ale jeho ránu z bezprostřední blízkosti vytáhl brankář na roh.
81'
Pipa měl plné ruce práce, aby si dokázal poradit s nebezpečnou hrou soupeře. Situaci zvládl.
80'
Deset minut nás dělí od konce druhého poločasu, uvidíme, kolik minut budou sudí následně nastavovat.
80'
Domácí fotbalisté se pokouší hrát nyní aktivně, tlačí se do zakončení, ale zatím na výraznější šanci čekají.
78'
ze hřiště odchází Gustavo Nonato, přichází Dominik Jankov.
76'
Pokud tento stav zápasu bude trvat i po druhém poločase, půlde dvojzápas do prodloužení.
75'
Domácí měli možnost vstřelit další branku, ale hlavička Maria Stroeykense končí jen v moci brankáře. Nepovedené zakončení.
74'
Celý proces se opakoval, balon znovu mířil před branku, ale obrana i tentokrát byla připravená.
73'
Domácí rozehrávali rohový kop, následný centr před branku byl zblokovaný.
71'
Ludogorec Razgrad právě vstřelil branku!
Atmosféra na stadionu je rázem na bodu mrazu, velmi rychle se prosazuje hostující celek a celkově je to remíza 2:2. Domácího brankáře prostřelil s přehledem IGOR THIAGO. Asistence: Kiril Despodov.
68'
Anderlecht právě vstřelil branku!
Krásná akce domácích a v rámci dvojzápasu jdou do vedení, po šikovné přihrávce spoluhráče poslal míč přesně k tyči YARI VERSCHAEREN. Na jeho zakončení si brankář sáhl nohou, ale balon nezastavil. Asistence: Islám Slímání.
67'
Pipa rozehrává na své polovině, rychlou kombinací se hosté znovu dostali před branku.
66'
Ludogorec se pokouší něco vymyslet na útočné polovině, Pipa poslal míč před branku, ale domácí obrana si poradila.
65'
Yari Verschaeren dostal balon do bezpečí, následně budou rozehrávat jeho spoluhráči.
64'
Více ze hry mají nyní fotbalisté Razgradu, snadněji se dostávají do zakončení, ale obrana domácích je pozorná.
62'
ze hřiště odchází Francis Amuzu, přichází Nilson Angulo.
61'
Po dlouhé době se do zakončení dostal domácí celek, Kristian Arnstad pálil a jeho rána byla zblokovaná.
60'
Hodina hry je pryč, dobrou hostující šanci měl Kiril Despodov. Jeho projektil však končí vedle branky.
59'
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Hraje se především na půlce.
58'
Jeden z členů domácí lavičky, Lior Refaelov, dostává kartu.
57'
Nyní sledujeme další hráče, kteří se rozcvičují, brzy půjdou do hry odpočinutí fotbalisté.
56'
Žlutá karta pro tým PFK Ludogorec Razgrad (Franco Russo).
55'
Bart Verbruggen vykopává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop až na polovinu hrací plochy.
54'
Hostující Jakub Piotrowski se dostal do zakončení, jeho rána končí výrazně vedle branky. Gólman jen kontroloval hru.
52'
Domácí rozehrávají na polovině hrací plochy, na nějakou výraznější šanci čekáme. Sledujeme opatrný fotbal.
51'
Jeden z domácích hráčů se dožadoval odpískání faulu, ale sudí žádný rozpor s pravidly neviděl.
50'
Deset minut hry je pryč, zatím sledujeme dramatický fotbal, aktuálně je kumulované skóre 1:1.
49'
Centr zamířil před braku, ale RSC dokázalo ránu zblokovat. Následně pálil Kiril Despodov. Jeho rána byla také zastavená.
48'
Hostující celek měl zajímavou příležitost, ale míč do branky nedostal. Nakonec je z toho rohový kop.
46'
Hned z kraje poločasu hosté rozehrávají rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana si v pohodě poradila.
46'
ze hřiště odchází Bernard Tekpetey, přichází Spas Delev.
46'
Uvidíme, zda během přestávky uvidíme nějaké střídání.
45+5'
45+4'
Sergio Padt po faulu soupeře rozehrává od své branky, balon dostal na polovinu.
45+3'
Pro ošetřování hráčů se několik desítek vteřin nehrálo, uvidíme, zda to sudí zohlední. Hraje se nyní spíše na polovině.
45'
Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
43'
Bart Verbruggen rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop a s rozehrávkou příliš nepospíchal.
42'
Obrázek hry je poslední minuty stejný. Domácí se nyní musí bránit tlaku soupeře.
41'
Razgrad má balon pod kontrolou, kombinuje na polovině hrací plochy. Následně si brankář dokázal poradit se střelou z velké dálky.
40'
Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, mnoho fotbalové krásy aktuálně k vidění není.
39'
Anton Nedjalkov rozehrává od své branky, následně se na polovině dostali k míči domácí, kteří rychle otáčejí směr hry.
37'
Anderlecht pokračuje v aktivní hře, nicméně Kiril Despodov rychle otočil hru, a pak také zakončoval. Jeho rána byla zblokovaná.
36'
Hostující brankář se pokouší rozehrávat od své branky, dlouhý výkop se mu vůbec nepovedl.
35'
Domácí celek se usadil na útočné polovině, domácí se dožadovali penalty, ale sudí pískají útočný faul.
32'
Anderlecht měl další velkou šanci, Mario Stroeykens nedokázal prostřelit brankáře soupeře.
31'
Hostující celek se dostal do dobré střelecké pozice, jeden z hráčů ve vápně upadl a hosté se dožadovali penalty. Sudí nechávají hru plynout.
30'
Půlhodina hry je pryč, domácí celek se dokázal prosadit jako první, v celkovém součtu do je 1:1.
29'
Hostující celek hraje nyní aktivně, Bernard Tekpetey centroval před branku, ale nedokázal nic vymyslet.
28'
Statistika držení míče vyznívá lépe pro hostující celek. Razgrad je aktivnější, má převahu, ale zatím na velkou šanci čeká.
26'
Žlutá karta pro tým PFK Ludogorec Razgrad (Jakub Piotrowski).
26'
Sergio Padt rozehrává od své branky, míč přenechal spoluhráčům, kteří rychle otočili hru.
25'
Anders Dreyer vybojoval autové vhazování pro spoluhráče, Kristian Arnstad uvedl míč dlouhým hodem do hry.
24'
Ihor Plastun hledal přihrávkou spoluhráče, ale obrana domácího celku si dokázala poradit poměrně snadno.
24'
Domácí celek se v zápase prosadil jako první, nyní jsou ale aktivnější hosté, kteří se snadněji dostávají do zakončení.
22'
Akce pokračovala dál, následná střela se odrazila od tyče k volnému hráči, který balon dostal do branky. Píská se ofsajd.
21'
Hostující celek vybojoval díky rychlé aktivní hře rohový kop. Kiril Despodov poslal centr před branku, ale obrana si poradila.
20'
Yari Verschaeren se propracoval do zakončení, ale s jeho rychlou střelou si obrana dokázala poradit.
19'
Pipa rozehrával od své branky, následně balon do zámezí odehrál soupeř. Anton Nedjalkov bude vhazovat.
17'
Nyní se hraje především na polovině hrací plochy.
17'
Po vzájemném souboji dvou hráčů následovala šarvátka. Emocí je hodně.
16'
Žlutá karta pro tým RSC Anderlecht (Mario Stroeykens).

Žlutá karta pro tým PFK Ludogorec Razgrad (Pedro Naressi).
13'
Domácí celek se v úvodu zápasu prosazuje, po centru před branku se dokázal z dobré pozice prosadit ISLÁM SLÍMÁNÍ. Jeho ránu si nešikovně do své vlastní branky srazil Franco Russo. K velké radosti domácích fanoušků je v dvojzápase aktuálně srovnáno na 1:1.
12'
ze hřiště odchází Aslak Fonn Witry, přichází Pipa.
11'
Aslak Fonn Witry je zraněný a podle všeho nebude moci v zápase pokračovat. Hosté budou muset zřejmě střídat.
10'
Rohový kop pro domácí, Anders Dreyer poslal balon před branku, ale obrana si snadno poradila.
9'
Domácí hráči centrovali před branku do pokutového území, reklamovali penaltu, ale sudí nechávají hru plynout.
8'
Souboje o balon probíhají především na polovině hrací plochy, aktivnější je hostující celek.
6'
Hostující celek hraje aktivně, tlačí se do zakončení, ale zatím na výraznější šanci čekáme.
5'
Francis Amuzu vedl domácí akci, ve které pokračoval Islám Slímání, jenže byl v postavení mimo hru. Akce končí pro ofsajd.
4'
Jan Vertonghen rozehrává po nepřesné akci soupeřů od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.
2'
Hostující celek měl zajímavou pozici, ale Bernard Tekpetey nedokázal poskakující balon poslat přesně na branku.
2'
Domácí hrají ve tmavých dresech, hosté oblékli bílé.
2'
Pedro Naressi byl faulovaný domácím hráčem, hrát tak budou hosté.
1'
Utkání začalo, sledujeme klidnější pasáž hry v úvodu utkání.
1'

RSC Anderlecht: Verbruggen – Sardella, Vertonghen, N'Diaye – Dreyer, Arnstad, Diawara, Verschaeren – Stroeykens, Slímání, Amuzu.
Náhradníci: Van Crombrugge – Raman, Refaelov, Ashimeru, Bellman, Abdulrazak, Trebel, Sadiki, Angulo, Lissens, Leoni, Stassin.
Trenér: Brian Riemer

PFK Ludogorec Razgrad: Padt – Witry, Plastun, Russo, Nedjalkov – Naressi, Piotrowski, Nonato – Tekpetey, Thiago, Despodov.
Náhradníci: Sluga, Christov – Pipa, Terzijev, Gonçalves, Tissera, Gropper, Jorginho, Jankov, Delev.
Trenér: Ate Šimudža

Rozhodčí: Siebert – Sidel, Foltyn.
Jedná se o odvetný zápas. V tom prvním padla jediná branka. Už v deváté minutě se hlavou po centru spoluhráče dokázal prosadit Igor Thiago. Oba kluby si vypracovaly tři střely na branku, v síti skončila jen tato rána Razgradu. Ten má tak před odvetným duelem lepší výchozí pozici. Ovšem na půdě Anderlechtu se mu hrát dobře rozhodně nebude. Domácí věří ve velkou podporu fanoušků.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky evropského klubového fotbalu. V tomto zápase play-off Konferenční ligy proti sobě nastoupí RSC Anderlecht a PFK Ludogorec Razgrad.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.