Roef – Godeau (71. Marreh), Ngadeu, Torunarigha – Castro-Montes (46. M. Fofana), Kums (C), De Sart, Fortuna – Cuypers, Hong Hjun-seok (118. van Daele), Depoitre (71. Gift).
Nardi – De Ridder, Hauge, Lagae, Okumu, Van Hauter, Van den Bergh, Fernandez-Pardo.
Gugešašvili – Vešović, Mustafazade, B. Husejnov (C), Cafargulijev (107. Bajramov) – Romão (107. Garajev), Almeida – Šejdajev, L. Andrade (80. Benzia), Zoubir (104. Xhixha) – Gurbanli (63. Diakhaby).

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 5:2. Rohy: 7:7. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 16:19.
Je hotovo. Gent postupuje po výhře 5:3 na penalty.
Ve druhé půli došlo k celkovému srovnání stavu. V 74. minutě se totiž prosadil Orban Gift. Těsně před koncem základní hrací doby Karabach vsítil branku, ale ta nebyla uznána. Prodloužení toho moc nepřineslo a šlo se na pokutové kopy. V nich se zmýlil pouze Yassine Benzia, kterého vychytal Davy Roef.
Střílení penalt začíná.
120+3'
Druhé prodloužení skončilo.
120+2'
Tural Bajramov poslal centr do vápna, ale míč odhlavičkoval hráč domácího celku.
120+1'
Orban Gift se ještě v nastavení dopustil faulu a Karabach má poslední šanci ohrozit bránu ze standardní situace.
120'
Núrio Fortuna má nyní také křeče a hra je tak opět přerušená. Ani jeden tým už nemá síly na vítězný gól.
119'
Cederick van Daele se chvíli po střídání dopustil faulu a zápas jisto jistě směřuje do pokutových kopů.
118'
Střídání v týmu KAA Gent:
ze hřiště odchází Hong Hjun-seok, přichází Cederick van Daele.
116'
Ovšem centr byl rovněž odvrácen pozornou obranu Gentu. Fyzické síly obou mužstev už jsou zcela vyčerpané.
115'
Hong Hjun-seok se rovněž dopustil faulu a standardní situaci bude zahrávat také Karabach.
113'
Centr mířil na přední tyč a posléze přišla střela, ovšem ta byla zblokována.
111'
Núrio Fortuna se snažil prodrat přes levou stranu, ale tam byl zfaulován a následuje volný kop Gentu, který může být nebezpečný.
109'
Opět sudí píská faul, kterého se dopustil Hugo Cuypers.
107'
Střídání v týmu FK Karabach:
ze hřiště odchází Júlio Romão, přichází Gara Garajev,
ze hřiště odchází Elvin Cafargulijev, přichází Tural Bajramov.
106'
Začalo druhé prodloužení.
105+1'
První poločas prodloužení skončil.
105+1'
Gent sice má míč na kopačkách, ale nikam se příliš nežene.
104'
ze hřiště odchází Abdellah Zoubir, přichází Redon Xhixha.
103'
Posléze ale přišel jen útočný faul na brankáře a ani nyní jsme tak nebyli svědky něčeho vážnějšího.
102'
Hugo Cuypers dostal parádní přihrávku do šestnáctky, ale jeho pokus o centr byl zblokován. Následuje rohový kop Gentu.
100'
Richard Almeida má křeče a hra je tak znovu přerušená.
99'
Znovu se hostům nepodařilo něco vymyslet přes levou stranu a kvalita fotbalu je momentálně velmi nízká. Ani jeden tým nechce udělat chybu.
97'
K vidění je nyní jen velký počet faulů.
95'
Zatím se hra v prodloužení velmi kouskuje.
93'
Hra je nyní přerušená, protože Sven Kums skončil ležící na zemi po souboji s Júliem Romãoem.
92'
Domácí mužstvo se sice po levé straně dostalo do vápna, ale následný centr byl zblokován.
91'
Začal první poločas prodloužení.
Jelikož v 74. minutě poslal Orban Gift domácí do vedení, tak se celkový stav zápasu srovnal na 1:1. Pokračujeme prodloužením.
90+6'
Druhý poločas skončil.
90+6'
Orban Gift se nyní ocitl pouze v ofsajdu.
90+5'
Karabach sice dává branku, ale ta neplatí! Ramil Šejdajev totiž neudržel balón na hrací ploše a gól jeho spoluhráče do prázdné tak neplatí.
90+3'
Domácí mužstvo drží balón na polovině soupeře, ale vypadá to, že se opravdu půjde do prodloužení.
90+2'
Hugo Cuypers se snažil dostat středem ke střele, ale defenzíva Karabachu byla v přesile.
89'
Hosté to znovu zkoušeli nákopem, ale ten byl nepřesný a Gent se může ještě pokusit o nějaké ohrožení soupeřovy svatyně.
88'
Centr do vápna nebyl vůbec špatný, ale následně došlo ke sražení dvou hráčů a hra je přerušená.
87'
Sulayman Marreh skvělým skluzem zastavil útok soupeře, ale Karabach bude pokračovat rohovým kopem.
86'
Opět se nám barví žlutou. Hugo Cuypers je dalším potrestaným hráčem.
83'
Pomalu se schyluje k tomu, že tento zápas půjde do prodloužení.
81'
Karabach se snaží držet balón na své polovině, což se mu vedlo, ale posléze přišel špatný nákop.
80'
ze hřiště odchází Leandro Andrade, přichází Yassine Benzia.
77'
Núrio Fortuna tentokrát viděl kartu žluté barvy, když dohrál soupeře.
75'
Následně ještě vše zkoumal videorozhodčí, který branku posvětil.
74'
Gent právě vstřelil branku!
Domácí mužstvo jde do vedení a celkově tak srovnává na 1:1! Centr z volného kopu letěl na zadní tyč, kde jej Michael Ngadeu poslal na střed malého vápna a tam dorazil balón do brány ORBAN GIFT. Asistence: Michael Ngadeu.
73'
Nyní přišel další faul hostů a tlak Gentu pokračuje.
71'
ze hřiště odchází Bruno Godeau, přichází Sulayman Marreh,
ze hřiště odchází Laurent Depoitre, přichází Orban Gift.
68'
Gentu se čas velmi rychle krátí a nyní získal další volný kop z levé strany.
66'
Nyní byla hra přerušená, neboť jeden z domácích hráčů měl zdravotní komplikace.
64'
Po volném kopu se Laurent Depoitre dostal znovu do zakončení, ale opět to bylo mimo tři tyče.
63'
ze hřiště odchází Musa Gurbanli, přichází Adama Diakhaby.
63'
Posléze sice přišlo zakončení Laurenta Depoitrea, ale jeho hlavička mířila vedle.
62'
Belgičani tlačí na soupeře a získali další rohový kop.
61'
Další zakončení domácího týmu, ale Núrio Fortuna pálil mimo bránu z levé části vápna.
60'
Hodina utkání je za námi a Gent hraje s Karabachem nadále bez branek.
58'
Rohový kop Karabachu ovšem nepřinesl nic nebezpečného a u míče je zpět Gent.
57'
Núrio Fortuna se se štěstím dostal k centru z levé strany, který byl sražen proti noze Svena Kumse, ale jeho rána k pravé tyči skončila na skvělém zákroku Luka Gugešašviliho!
56'
Znovu nepřesná útočná akce v podání Gentu. Posléze šli hosté do brejku, ale centr z pravé strany si stáhl gólman Davy Roef.
54'
Po ošetření hostujícího hráče měl Karabach volný kop, ale nijak nebezpečný.
52'
Na hrací ploše se přiostřilo a další žluté varování vidí také Laurent Depoitre.
51'
Júlio Romão tentokrát uviděl žlutou kartu za svůj faul na Cuyperse a další zápas si nezahraje.
50'
Rohový kop belgického mužstva nepřinesl nic vážnějšího a hosté odkopli balón do bezpečí.
49'
Tak tohle bylo velice nebezpečné! Centr z levého křídla byl sražen, ale Luka Gugešašvili dokázal vyrazit balón na rohový kop!
48'
Standardní situace hostů ovšem nic nepřinesla a dopředu jde Gent.
47'
Hosté se hned na začátku druhé půle dostali do vápna, ale kapitán Sven Kums poslal balón do zámezí a následuje rohový kop.
46'
ze hřiště odchází Alessio Castro-Montes, přichází Malick Fofana.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:03.
První část zápasu je za námi a Gent hraje s Karabachem bez branek. Už ve 3. minutě mohl Bahlul Mustafazade poslat hosty do vedení, ale jeho hlavička skončila jen na břevně. Následně toho moc k vidění nebylo, neboť se hrálo především ve středu hrací plochy.
45+2'
45+2'
Následně belgický celek ještě získal rohový kop, ale ten nic vážnějšího nepřinesl.
45+1'
Ke konci první půle ještě přišel faul hostů a Gent bude zahrávat volný kop.
43'
Karabach pokračoval v nátlaku, ale nakonec se dopustil jen útočného faulu.
42'
Hosté se málem dostali do zakončení, ale Abdellahu Zoubirovi se míč odkutálel od nohy příliš daleko.
41'
Musa Gurbanli uviděl kartu žluté barvy za svůj nedovolený zákrok.
38'
Nyní už se opět pokračuje ve hře a Gent posílal centr z levé strany do vápna, ovšem defenzíva Karabachu byla připravená.
36'
Hra je přerušená, protože domácí hráč Alessio Castro-Montes má zdravotní problémy a je ošetřován.
35'
Marko Vešović se nyní ujal autového vhazování na své polovině, ale dlouho míč Karabach tentokrát neudržel.
33'
Luka Gugešašvili musel reagovat na tečovanou střelu Huga Cuyperse.
32'
Julien De Sart se tentokrát dopustil velmi viditelného faulu, což mu sudí také odpískal.
31'
Gent se prokombinoval až na střed šestnáctky, ovšem tam byla jeho pouť útočnou akcí ukončena.
30'
Následná standardní situace nepřinesla nic nebezpečného a zápas tak po půl hodině pokračuje za bezbrankového stavu.
29'
Nyní pálil z dálky Marko Vešović, ovšem jeho pokus byl sražen do zámezí a následuje rohový kop hostů.
28'
Karabach nadále hraje přesně to co potřebuje, ovšem zatím je kvalita zápasu velmi nízká.
25'
Momentálně nám toho ovšem zápas příliš nepřináší a hraje se stále a převážně ve středu hrací plochy.
23'
Hugo Cuypers se ocitl pouze v ofsajdu.
22'
Nyní je to velký boj ve středu hrací plochy a Gent se už dostává do zápasu.
21'
Následný roh skončil bezpečně v rukou hostujícího brankáře.
20'
Gent se sice dostal dopředu, ale zakončení Huga Cuyperse vyrazil Luka Gugešašvili.
17'
Leandro Andrade zblokoval střelu Juliena De Sarta.
14'
Marko Vešović uviděl žlutou kartu za jednoznačný faul na Núria Fortunu.
14'
Po rohovém kopu přišla tvrdá rána Juliena De Sarta zpoza vápna, ale Luka Gugešašvili byl připraven.
13'
Belgické mužstvo získalo rohový kop z levé strany, ale ještě před jeho exekucí musí sudí uklidňovat hráče ve vápně.
11'
Další nedovolený zákrok ze strany domácích.
10'
Bruno Godeau poslal Musu Gurbanliho k zemi a hosté pokračují v útočném nátlaku.
9'
Zatím se hraje převážně okolo středu hrací plochy, kdy má ázerbájdžánský celek míč častěji na kopačkách.
8'
Hosté zariskovali při přihrávce dozadu, ale soupeř nedokázal tuto menší chybu potrestat.
6'
Gent se pokoušel podržet míč na polovině soupeře a vytvořit nějakou šanci, ovšem Karabach je zatím o něco lepším týmem a míč získává zpět.
5'
Laurent Depoitre se nyní snažil dostat po pravé straně, ale Badavi Husejnov si s ním poradil.
4'
Opět to jsou hosté, kteří se snaží projít do vápna soupeře.
3'
Bahlul Mustafazade se po centru z levé strany dostal ke hlavičce, ale jeho pokus pouze orazítkoval horní tyč! Velká šance Karabachu hned v úvodu.
2'
Karabach vstoupil do utkání velice aktivně a získal rohový kop z levé strany.
1'

KAA Gent: Roef – Godeau, Ngadeu, Torunarigha – Castro-Montes, Kums (C), De Sart, Fortuna – Cuypers, Hong Hjun-seok, Depoitre.
Náhradníci: Nardi – De Ridder, M. Fofana, Gift, Hauge, Lagae, Marreh, Okumu, Van Hauter, Van den Bergh, Fernandez-Pardo, van Daele.
Trenér: Hein Vanhaezebrouck

FK Karabach: Gugešašvili – Vešović, Mustafazade, B. Husejnov (C), Cafargulijev – Romão, Almeida – Šejdajev, L. Andrade, Zoubir – Gurbanli.
Náhradníci: Arazli, Ramazanov – Achundzade, Bajramov, Benzia, Diakhaby, Ibrahimli, Mammadov, M. Medveděv, Ozobić, Garajev, Xhixha.
Trenér: Gurban Gurbanov

Rozhodčí: Collum – Connor, Roome.
V 1. kole vyřazovací fáze Evropské konferenční ligy se proti sobě utkají týmy KAA Gent a FK Karabach. První zápas na půdě Karabachu skončil vítězstvím domácího celku 1:0. První poločas sice nenabídl ani jednu střelu na bránu, ale v 51. minutě získali domácí pokutový kop. K tomu se postavil Šejdajev, ovšem velkou šanci neproměnil. V 78. minutě se ale Karabach dočkal branky, když se trefil Andrade. Dnes se bude hrát v Ghelamco Aréně v Gentu. Úvodní výkop je naplánován na 21:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.