Konferenční liga -  ONLINE PŘENOS -  Karabach : Gent - 16. února 2023   18:45

Karabach
Karabach
78' L. Andrade (Janković)
1:0
(0:0)
Gent
Gent
Karabach
Gugešašvili – Vešović, Mustafazade, B. Husejnov, Cafargulijev – Romão, Janković (90. Almeida) – Šejdajev (81. Xhixha), L. Andrade (81. Benzia), Zoubir – Gurbanli (66. Diakhaby).
Ramazanov, Arazli – Ibrahimli, Mammadov, M. Medveděv, Ozobić, Bajramov, Garajev.
Gent
Roef – Okumu, Ngadeu, Torunarigha, Godeau (86. Fortuna) – Castro-Montes (60. Hjulsager), De Sart, Kums (86. Marreh), Hong Hjun-seok – Cuypers (86. Depoitre) – Gift.
Nardi – M. Fofana, Hauge.

90+9'
90+9'
Žlutá karta pro tým FK Karabach (Redon Xhixha).
90+8'
Dostáváme se do poslední minuty hry.
90+7'
Hostují celek měl možnost rohového kopu. Centr se snesl před branku, ale brankář Luka Gugešašvili v pohodě zasáhl.
90+5'
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Domácí drží míč.
90+5'
Žlutá karta pro tým KAA Gent (Sulayman Marreh).
90+4'
Domácí brankář dostal kartu za zdržování hry, s rozehrávkou rozhodně nespěchal.
90+3'
Žlutá karta pro tým FK Karabach (Luka Gugešašvili).
90'
Střídání v týmu FK Karabach:
ze hřiště odchází Marko Janković, přichází Richard Almeida.
89'
Domácí hráči se dostali před branku, tvrdá rána se od břevna odrazila na brankovou čáru, a pak míč zamířil ven.
88'
Domácí celek měl další velkou šanci, ale prosadit se nedokázal. Nakonec je z toho rohový kop.
86'
Střídání v týmu KAA Gent:
ze hřiště odchází Bruno Godeau, přichází Núrio Fortuna.
86'
ze hřiště odchází Hugo Cuypers, přichází Laurent Depoitre,
ze hřiště odchází Sven Kums, přichází Sulayman Marreh.
84'
Mnoho fotbalové krásy k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, hraje se na polovině.
82'
Joseph Okumu měl velkou šanci na vyrovnání, mířil sám na brankáře, ale neuspěl.
81'
ze hřiště odchází Leandro Andrade, přichází Yassine Benzia.
81'
ze hřiště odchází Ramil Šejdajev, přichází Redon Xhixha.
80'
Domácí celek se k velké radosti fanoušků dokázal prosadit jako první, uvidíme, jak odpoví hosté.
78'
FK Karabach právě vstřelil branku!
Domácí celek se zaslouženě dostává do vedení, třetí střela na branku už končí gólem. Zcela osamocený se ránou z první prosazuje LEANDRO ANDRADE. Asistence: Marko Janković.
76'
Joseph Okumu je ošetřovaný na hrací ploše a zdá se, že bude muset střídat.
74'
Davy Roef poměrně snadno získal míč po nepřesné akci soupeře. Rozhodl se rychle rozehrát.
72'
Domácí celek pokračuje v aktivní hře, Elvin Cafargulijev poslal míč před branku a Michael Ngadeu odehrál na rohový kop.
72'
Žlutá karta pro tým KAA Gent (Julien De Sart).
71'
Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, který zatím nabídl pouze dvě střely na branku.
70'
Hugo Cuypers to zkoušel individuálně, dostal se do střelecké pozice, ale v rozhodující moment minul míč.
68'
Hostující celek se dostal před branku, následná hlavička byla hodně nepovedená. Gent zakončit nedokázal.
66'
ze hřiště odchází Musa Gurbanli, přichází Adama Diakhaby.
65'
Júlio Romão hledal spoluhráče, následně poslal míč před branku Ramil Šejdajev, ale obrana si v pohodě poradila.
63'
Nyní se hraje především na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže dostat před branku.
61'
Domácí fanoušci vytvářejí velmi dobrou atmosféru. Jejich oblíbenci si vypracovali další šanci, ale Elvin Cafargulijev nezakončil přesně.
60'
ze hřiště odchází Alessio Castro-Montes, přichází Andrew Hjulsager.
59'
Podle všeho bude muset střídat, zdá se, že není schopný hrát.
57'
Alessio Castro-Montes je tím, kdo má zdravotní problémy a delší dobu se nyní nehraje. Uvidíme, zda bude muset střídat.
54'
Hra je přerušena, jeden z hráčů je ošetřovaný na hrací ploše.
53'
Tempo hry po velké šanci opadlo, hraje se především na polovině hrací plochy.
51'
Ramil Šejdajev měl obrovskou možnost, aby poslal domácí celek do vedení. Penaltu kopl hodně nešikovně, přímo do středu branky, kde byl gólman.
50'
Žlutá karta pro tým KAA Gent (Sven Kums).
50'
Pokutový kop za hru rukou.
50'
Sudí kontroluje záznam hry, uvidíme penaltu?
48'
Domácí fotbalisté pokračují v aktivní hře, tlačí se do zakončení, ale zatím na svou první gólovou šanci čekají.
47'
Ramil Šejdajev se dostal do zakončení, jeho ránu v pohodě kryje brankář.
47'
Zdá se, že během poločasové přestávky neprovedl ani jeden trenér změnu v sestavě. Pokračují základní jedenáctky.
46'
45+3'
45+2'
Elvin Cafargulijev vybojoval vhazování na útočné polovině, ale do střelecké pozice se jeho tým nedostal.
45'
Začala poslední minuta hry v poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat nad jeho rámec.
44'
Domácí se nyní usadili na útočné polovině, kde kombinují a pokouší se něco vymyslet. Zatím ale marně hledají cestu k brance.
43'
Marko Vešović zkoušel rychlou přihrávkou najít nabíhajícího spoluhráče, ale obrana si dokázala poradit.
42'
Domácí fotbalisté mají k dispozici autové vhazování na polovině hrací plochy. Nyní se Karabach pokouší něco vymyslet.
41'
Dostáváme se do finální fáze hry v poločase.
40'
Davy Roef rozehrává od své branky po nepřesné akci soupeře. Rozhodl se pro dlouhý výkop.
39'
Mnoho fotbalové krásy aktuálně k vidění není, domácí se ubránili tlaku soupeře a nyní se pokouší něco vymyslet před brankou.
37'
Marko Vešović si na své polovině počínal na hranici pravidel, ale sudí nechávají hru plynout, faul se nepíská.
37'
Obrázek hry je poslední minuty stejný. Míč mají hosté, ale nemohou se dostat do příhodné pozice pro zakončení.
35'
Bruno Godeau kombinoval se spoluhráči, dostal se do zajímavé pozice pro zakončení, ale rána mu nesedla. Míč získal soupeř.
34'
Gent se pokouší hrát aktivně, ale má problémy s přípravami finální fáze. Domácí obrana působní nyní hodně kompaktně a hosté se přes ni nemohou dostat.
32'
Nyní pálil Elvin Cafargulijev. Jeho pokus končí na boční síti. Míč do branky domácí hráč z ostré pozice nedostal.
30'
Domácí jsou aktivní, propracovali se do předbrankového prostoru, ale obrana si dokázala poradit.
29'
Marko Janković to zkoušel individuálně, navedl si míč na střelu, ale jeho projektil byl zblokovaný.
28'
Hraje se převážně na polovině hrací plochy. Právě zde probíhají souboje o míč.
26'
Luka Gugešašvili se zmocnil míče po nepřesné akci soupeře. Balon rychle rozehrál, směr hry se otáčí.
26'
Další rohový kop, hosté poslali centr před braku, následně z druhé vlny minul Julien De Sart.
22'
Bruno Godeau vybojoval autové vhazování, následně sám uvedl míč do hry. Hosté se dostali na útočnou polovinu.
20'
Dvacet minut hry je pryč, sledujeme atraktivní fotbal, ale zatím čekáme na gól.
19'
Marko Janković byl v pokutovém území v kontaktu se soupeřem, ale sudí tento moment nevyhodnotil jako penaltový. Hra pokračuje dál.
17'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit před brankou.
15'
Rohový kop pro pro domácí. Následný centr se snesl před branku, ale obrana Gentu si poradila velmi dobře.
13'
Karabach se dostal do zakončení, Leandro Andrade byl volný před brankou, ale k balonu se nepropracoval.
10'
Alessio Castro-Montes nakrátko rozehrál rohový kop, Hong Hjun-seok poslal centr před branku, ale obrana si poradila.
9'
Hong Hjun-seok měl obrovksou šanci, po rychlém přenesení hry se dostal do zakončení, ale v rozhodující moment minul míč.
9'
Hraje se převážně na polovině hrací plochy, mnoho šancí k vidění není.
8'
Julien De Sart se dostal ke střele z velké dálky, jeho projektil končí vedle branky. Hodně nepřesný pokus.
6'
Luka Gugešašvili si poradal s centrem před branku. Snadná práce pro domácího brankáře.
5'
Jordan Torunarigha se zapojil do kombinace a rozehrává od své branky, n ásledně Bruno Godeau přenesl hru na útočnou polovinu.
4'
Domácí rozehrávali rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si v pohodě dokázala poradit.
3'
Marko Janković to zkoušel individuálně, ale neuspěl. Hrát tak mohou soupeři.
1'
Domácí hrají ve tmavých dresech, hosté oblékli bílé.
1'
Podle předzápasových statistik je mírným favoritem domácí celek. Historicky se tyto dva kluby nikdy neutkaly, dnes je čeká vzájemná premiéra.
Karabach z posledních pěti zápasů Ázerbájdžánské ligy vyhrál tři, poslední dva remizoval, bodoval v posledních pěti zápasech. Aktuálně je v tabulce ligy na první pozici. Gent je v tabulce belgické nejvyšší soutěže na páté pozici. Z posledních pěti ligových zápasů vyhrál jediný, remizoval dvakrát a dvakrát prohrál.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodního fotbalu. V tomto zápase play-off Evropské konferenční ligy proti sobě nastoupí FK Karabech a KAA Gent.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.