Konferenční liga (Předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Aris Soluň : M. Tel-Aviv - 11. srpna 2022   20:00

Aris Soluň
Aris Soluň
60' Gray  • 81' Doukouré
2:1
(0:0)
M. Tel-Aviv
M. Tel-Aviv
74' Zahavi
Aris Soluň
Julian (C) – Odubajo, Fabiano, Brabec, Peersman – Dabo (68. M. García), Doukouré (90+5. Cheikh) – Mancini (78. M. F. García), Palma (90+5. Chatziioannou), Iturbe (68. Camacho) – Gray.
Karakasidis, Siabanis – Mazikou, M'Bakata, Panagidis, Sgouros, Tanoulis.
Beaton – McFarlane, Potter (SCO)
Kleanthis Vikelidis Stadium, Soluň
M. Tel-Aviv
Peretz – Bitton, Yeini (C), Saborit – Geraldes, van Overeem (90. Rikan), Glazer, Kanichowsky (90. Biton), Hozez (78. Kandil) – Kuwas (66. Golasa), Jovanović (66. Zahavi).
Tenenbaum – Almog, Gloukh, Guiagon, Nachmias, Perica, Revivo.

Maccabi Tel Aviv zvládl náročnou odvetu a i přes porážku 1:2 postoupil dále díky domácímu vítězství 2:0. Izraelskému týmu výrazně zkomplikoval situaci Glazer svým vyloučením. Domácí poslal do vedení z penalty Andre Gray, načež skóroval Eran Zahavi i navzdory oslabení. Aris se vrátil do těsného vedení zásluhou Cheicka Doukourého, potřebný třetí gól však vsítit nestihl.

Ve čtvrtém předkole se Maccabi utká s francouzským Nice.
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 3:2. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 11:24.
90+8'
90+7'
Žlutá karta pro tým Aris Soluň (Christos Chatziioannou).
90+5'
Střídání v týmu Aris Soluň:
ze hřiště odchází Luis Palma, přichází Christos Chatziioannou.
90+5'
ze hřiště odchází Cheick Doukouré, přichází Pape Cheikh.
90+2'
Žlutá karta pro tým Maccabi Tel-Aviv FC (Daniel Peretz).
90+1'
Střídání v týmu Maccabi Tel-Aviv FC:
ze hřiště odchází Gavriel Kanichowsky, přichází Dan Biton.
90'
ze hřiště odchází Joris van Overeem, přichází Avi Rikan.
83'
Žlutá karta pro tým Maccabi Tel-Aviv FC (Maor Kandil).
83'
Žlutá karta pro tým Aris Soluň (Marvin Peersman).
81'
Aris právě vstřelil branku!
Autorem branky je CHEICK DOUKOURÉ. Asistence: Andre Gray.
78'
ze hřiště odchází Matan Hozez, přichází Maor Kandil.
78'
ze hřiště odchází Daniel Mancini, přichází Mateo Ezequiel García.
74'
Maccabi Tel-Aviv právě vstřelil branku!
Autorem branky je ERAN ZAHAVI.
73'
Žlutá karta pro tým Maccabi Tel-Aviv FC (Eyal Golasa).
68'
ze hřiště odchází Juan Iturbe, přichází Rafael Camacho.
68'
ze hřiště odchází Bryan Dabo, přichází Manu García.
66'
ze hřiště odchází Brandley Kuwas, přichází Eyal Golasa.
66'
ze hřiště odchází Djordje Jovanović, přichází Eran Zahavi.
60'
Autorem branky z pokutového kopu je ANDRE GRAY.
58'
Červená karta pro tým Maccabi Tel-Aviv FC (Dan Glazer).
53'
Žlutá karta pro tým Maccabi Tel-Aviv FC (Matan Hozez).
48'
Žlutá karta pro tým Maccabi Tel-Aviv FC (Djordje Jovanović).
46'
45+2'
45+2'
Žlutá karta pro tým Aris Soluň (Luis Palma).
30'
Žlutá karta pro tým Aris Soluň (Fabiano).
24'
Žlutá karta pro tým Maccabi Tel-Aviv FC (Joris van Overeem).
16'
Žlutá karta pro tým Maccabi Tel-Aviv FC (Enric Saborit).
1'

Aris Soluň: Julian (C) – Odubajo, Fabiano, Brabec, Peersman – Dabo, Doukoure – Mancini, Palma, Iturbe – Gray
Náhradníci: Karakasidis, Siabanis –Camacho, Garcia M., Garcia M. E., Chatziioannou. Cheikh, Mazikou, M'Bakata, Panagidis, Sgouros, Tanoulis
Trenér: Germán Burgos

Maccabi Tel-Aviv FC: Peretz – Bitton, Yeini (C), Saborit – Geraldes, van Overeem, Glazer, Kanichowsky, Hozer – Kuwas, Jovanović
Náhradníci: Tenenbaum – Almog, Biton, Gloukh, Golasa, Guiagon, Kandil, Nachmias, Perica, Revivo, Rikan, Zahavi
Trenér: Vladimir Ivić

Rozhodčí: Beaton – McFarlane, Potter (SCO).
Blíže k postupu do 4. předkola Evropské konferenční ligy má po prvním utkání Maccabi Tel-Aviv, izraelský celek na domácí půdě porazil soupeře z Řecka 2:0. Aris Soluň je na domácím trávníku favoritem, avšak lze očekávat, že konkurent hru výrazně zatáhne a bude spoléhat na rychlé brejky. Klíčové tedy bude, jak dlouho se Maccabi zvládne bránit, domácí potřebují vstřelit první gól co nejrychleji.
Všem fanynkám a fanouškům fotbalu přeju krásný čtvrteční večer. Vítám vás při sledování odvety 3. předkola Evropské konferenční ligy, u zápasu mezi týmy Aris Soluň a Maccabi Tel-Aviv FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.