Konferenční liga (Předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Basilej : Brøndby - 11. srpna 2022   19:15

Basilej
Basilej
40' Frei  • 45+5' Zeqiri
2:1
(2:1)

3:1 (PEN)

Brøndby
Brøndby
45+1' Kvistgaarden
Basilej
Hitz – M. Lang (91. López), Comas (102. Djiga), Nuhu, Pelmard – F. Frei (C) (91. Katterbach), Burger (73. Diouf) – Ndoye, Amdouni (113. Males), Millar – Zeqiri (108. Ad. Szalai).
Dingert – Dietz, Gerach (všichni GER).
St. Jakub-Park, Basilej
Brøndby
Hermansen – Sebulonsen (91. Alves), Rosted, Tshiembe, Riveros (19. Heggheim) – Cappis (46. Bjur), Ben Slimane (74. Greve), Radošević (C), Bell – Kvistgaarden (74. Salech), Hedlund (52. Divković).

Postupující do 4. předkola Evropské konferenční ligy: FC Basilej.
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 14:3. Střely mimo: 14:6. Rohy: 11:3. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 18:13.
Střílení penalt začíná.
120'
Druhé prodloužení skončilo.
119'
Žlutá karta pro tým Brøndby IF (Bell).
113'
Střídání v týmu FC Basilej:
ze hřiště odchází Amdouni, přichází Males.
113'
Žlutá karta pro tým Brøndby IF (Greve).
108'
ze hřiště odchází Zeqiri, přichází Ad. Szalai.
107'
Žlutá karta pro tým FC Basilej (Zeqiri).
106'
Začalo druhé prodloužení.
105'
První poločas prodloužení skončil.
102'
ze hřiště odchází Comas, přichází Djiga.
91'
ze hřiště odchází Frei, přichází Katterbach.
ze hřiště odchází Lang, přichází López.

Střídání v týmu Brøndby IF:
ze hřiště odchází Sebulonsen, přichází Alves.
91'
Začal první poločas prodloužení.
90+6'
Druhý poločas skončil.
88'
Žlutá karta pro tým Brøndby IF (Salech).
80'
Žlutá karta pro tým FC Basilej (Pelmard).
74'
ze hřiště odchází Kvistgaarden, přichází Salech.
ze hřiště odchází Ben Slimane, přichází Greve.
73'
ze hřiště odchází Burger, přichází Diouf.
64'
Žlutá karta pro tým Brøndby IF (Rosted).
63'
Žlutá karta pro tým FC Basilej (Burger).
52'
ze hřiště odchází Hedlund, přichází Divković.
46'
ze hřiště odchází Cappis, přichází Bjur.
46'
45+5'
45+5'
Basilej právě vstřelila branku!
Autorem branky je ANDI ZEQIRI. Asistence: Liam Millar.
45+3'
Žlutá karta pro tým FC Basilej (Hitz).
45+1'
Brøndby právě vstřelilo branku!
Autorem branky je MATHIAS KVISTGAARDEN. Bez asistence.
40'
Autorem branky z pokutového kopu je FABIAN FREI.
21'
Žlutá karta pro tým FC Basilej (Nuhu).

Žlutá karta pro tým Brøndby IF (Kvistgaarden).
19'
ze hřiště odchází Riveros, přichází Heggheim.
12'
Žlutá karta pro tým Brøndby IF (Cappis).
1'
Začátek utkání mezi Basilejí a Brøndby bude jistojistě opožděn a začne o 15 minut později, příčinou jsou komplikace v dopravě.

FC Basilej: Hitz – M. Lang, Comas, Nuhu, Pelmard – F. Frei (C), Burger – Ndoye, Amdouni, Millar – Zeqiri.

Náhradníci: Salvi, De Mol – Katterbach, Djiga, Diouf, Ad. Szalai, Males, Sergio López, Tushi, Chipperfield, Ltaief, Joelson.

Trenér: Alexander Frei.

Brøndby IF: Hermansen – Sebulonsen, Rosted, Tshiembe, Riveros – Cappis, Ben Slimane, Radošević (C), Bell – Kvistgaarden, Hedlund.

Náhradníci: Mikkelsen – Heggheim, Greve, Kvist, Divković, Bjur, Alves, Kwasniak, Friedrich, Salech, Larsen, Schwartau.

Trenér: Niels Frederiksen.

Rozhodčí: Dingert – Dietz, Gerach (všichni GER).
FC Basilej

Tradiční švýcarský přední tým, dřívější působiště Tomáše Vaclíka, bez pochyb pomýšlí na základní skupinu konferenční ligy. Na horké půdě soupeře ale nevstoupil do dvojutkání ideálně a v domácí odvetě bude potřebovat zabrat, pokud má naplnit jasně stanovené cíle.

Basilej se ale obecně potýká s ne úplně ideálním startem do sezóny, ve třech zápasech doposud nasbírala pouhé tři body za tři remízy.
Brøndby IF

Dánské Brøndby vstoupilo do kvalifikace konferenční ligy již v kole předchozím, kde si i přes úvodní remízu na hřišti soupeře nakonec vcelku bez potíží poradilo s polským Štětínem.

Seveřané vstoupili dobře i do prvního zápasu s Basilejí a na domácí půdě ukořistili jednobrankovou výhru 1:0. Do Basileje určitě nejedou v roli favorita, vstupní pozici do odvety mají ale slušnou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.