Konferenční liga (Předkola) -  ONLINE PŘENOS -  CS Petrocub : Videoton Fehérvár - 11. srpna 2022   19:00

CS Petrocub
CS Petrocub
34' Sandu
1:2
(1:2)
Videoton Fehérvár
31' Zivzivadze   • 40' Zivziadze
CS Petrocub
Avram – Revenco, Potimiche, Mudrac, Jardan (46. Cotogoj), Platica – Sandu (46. Lupan), Bagaciuc (64. Bejan), Josipoj – Cojocaru (81. Binzaru), Ambros (C) (74. Fedorov)
Mostovej – Bejan, Fedorov, Lupan, Jaman, Binzaru, Graur, Cotogoj.
Brisard – Drouet, Auger
Stadionul Zimbru, Kišiněv
4 702 diváků
Rockov – Stopira (63. heister), Lüftner, Fiola (C) – Hangya, Makarenko (63. Pinto), Pokorný, Négo (74. Kojnok) – Dardai (46. Kodro), Bamgboye – Zivzivadze (63. Bumba).
Kovács – Petriak, Šabanov, Kodro, Pinto, Kojnok, Heister, Babos, Bumba.

MOL Fehervár pojal i odvetu vítězně 2:1 a může se již těšit na bundesligový 1. FC Kolín nad Rýnem.
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 5:1. Rohy: 3:2. Fauly: 5:5.
90+4'
89'
Žlutá karta pro tým CS Petrocub (Artěm Fedorov).
81'
Střídání v týmu CS Petrocub:
ze hřiště odchází Maxim Cojocaru, přichází Ruslan Binzaru.
79'
Lupan který přišel do hry až na druhý poločas, se nezapíše do dějin tohoto utkání jako přesný střelec.
74'
ze hřiště odchází Vladimir Ambros, přichází Artěm Fedorov.

Střídání v týmu MOL Fehérvár FC:
ze hřiště odchází Loic Négo, přichází Zsolt Kojnok.
70'
Kodro se provinil hrou rukou.
64'
ze hřiště odchází Victor Bogaciuc, přichází Alexandru Bejan.
63'
ze hřiště odchází Jevgen Makarenko, přichází Rúben Pinto.
ze hřiště odchází Stopira, přichází Marcel Heister.
ze hřiště odchází Budu Zivzivadze, přichází Claudiu Bumba.
55'
Žlutá karta pro tým CS Petrocub (Corneliu Cotogoj).
52'
Avram zatím nepřipustil, aby Zivziadze vsítil hattrick.
46'
ze hřiště odchází Constantin Sandu, přichází Mihai Lupan.
46'
ze hřiště odchází Ion Jardan, přichází Corneliu Cotogoj.

ze hřiště odchází Pál Dardai, přichází Kenan Kodro.
46'
Favorizovaný MOL Fehérvár potvrdil roli favorita a byť má nahráno z minulého utkání dostatečný náskok po dvou trefách Zivziadzeho vede 2:1! Branku CS Petroclubu zaznamenal Sandu z pokutového kopu.
45'
43'
Josipoj střílí mimo a Platica brankáře Rockova nedokázal zaskočit svou střelou.
42'
Ambros bude rozehrávat rohový kop.
40'
Vidi právě vstřelil branku!
Stejná spolupráce jako u prvního gólu Fehérváru slaví úspěch i tentokráte, autorem branky je BUDU ZIVZIADZE – 1:2! Asistence: Jevgen Makarenko.
34'
Tým CS Petrocub právě vstřelil branku!
Autorem branky z pokutového kopu je CONSTANTIN SANDU a srovnává na 1:1!
34'
Žlutá karta pro tým MOL Fehérvár FC (Attila Fiola).
34'
Obránce Fiola se provinil proti pravidlům a bude to pokutový kop!
33'
Po rohovém kopu Petroclubu Cojocaru prověřil kvality brankáře Rockova.
31'
Autorem branky je BUDU ZIVZIVADZE – 0:1! Asistence: Jevgen Makarenko.
22'
Střelecký pokus záložníka Makarenka byl z kategorie nepřesných.
19'
Négo se provinil ofsajdovým postavením vůči fotbalovým pravidlům.
11'
Ani Négo nebyl úspěšným zakončovatelem a opět nechal vyniknout brankáře Avrama.
9'
Žlutá karta pro tým CS Petrocub (Ion Jardan) za faul.
9'
Jardan si za svůj faul vůči Bamgboyemu vykoledoval od hlavního rozhodčího žlutou kartu.
3'
Avram byl úspěšný při střele zakončujícího útočníka MOL Fehérváru Zivziadzeho.
1'

CS Petrocub: Avram – Revenco, Potimiche, Mudrac, Jardan, Platica – Sandu, Bagaciuc, Josipoj – Cojocaru, Ambros (C).
Náhradníci: Mostovej – Bejan, Fedorov, Lupan, Jaman, Binzaru, Graur, Cotogoj.
Trenér: Ivan Tabanov

MOL Fehérvár FC: Rockov – Stopira, Lüftner, Fiola (C) – Hangya, Makarenko, Pokorný, Négo – Dardai, Bamgboye – Zivzivadze.
Náhradníci: Kovács – Petriak, Šabanov, Kodro, Pinto, Kojnok, Heister, Babos, Bimba.
Trenér: Michael Boris

Rozhodčí: Brisard – Drouet, Auger.
CS Petroclub může být velmi spokojen se svou prezentací fotbalu z Moldavska. Za sebou nechal Florianu z Malty, i albánské Laci, samozřejmě soupeř z Maďarska se ukázal už být nad jeho síly.

Petroclub vstoupil do své ligové soutěže podobně jako jeho soupeř. První utlkání skončilo prohrou 0:2, ve druhém kole přišlo těsné vítězství 1:0.
MOL Fehérvár se ukázal jako specialista na vyřazení postsovětských týmů (Qabala, CS Petroclub). Start do maďarské nejvyšší soutěži vyšel pouze na 50%, po porážce 0:2 s týmem Paks, náledovala jasná výhra 4:0 nad Honvédem Budapešť.

V kádru tohoto týmu najdeme českého obránce Michaela Lüftnera a také slovenského záložníka Petera Pokorného.
Tato odveta je již pouze formalitou, jelikož první utkání na maďarské půdě skončilo jasnou výhrou MOL Fehérvár 5:0! Fehérvár se tak již těší na další kolo, kde soupeř bude z úplně jiného kvalitativního koše v podobě bundesligového 1. FC Köln.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.