Konferenční liga (Předkola) -  ONLINE PŘENOS -  KÍ Klaksvík : FC Ballkani - 11. srpna 2022   20:00

KÍ Klaksvík
KÍ Klaksvík
56' Mikkelsen  • 89' Da Silva
2:1
(0:0)

3:4 (PEN)

FC Ballkani
FC Ballkani
83' Krasniqi
KÍ Klaksvík
Rosenorn –⁠ Joensen (86. Danielsen), Vatnsdal, Pavlović (111. Petersen), Da Silva –⁠ Andreasen (C), Mikkelsen (106. Šabala), Kronberg (86. Holved) –⁠ Frederiksberg (116. Poulsen), Klettskard, Bjartalid.
Joensen, Turi –⁠ Andreasen, Brinck, Johannesen, Lytvyn.
Kikačeišvili – Gabisonia, Čigogidze (GEO)
Tórsvøllur, Tórshavn
FC Ballkani
Ljuljanovič –⁠ Thaci, Dellova, Thaqi, Potoku (91. Jašanica)–⁠ Emerllahu, Kuc (C), Gripshi –⁠ Korenica (91. Zyba), Rrahmani (85. Beriša), Krasniqi (105. Lucas).
Balaj –⁠ Abazi, Kapra, Šala, Sinani.

Dramatický dvojzápas mezi Klaksvíkem a Ballkani dospěl až do penaltového rozstřelu. V něm uspělo mužstvo z Kosova, za nějž selhal pouze Zyba, z domácího celku pokutový kop neproměnili Holvad a Danielsen.

Ve čtvrtém předkole se FC Ballkani utká s makedonským Shkupi.
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 11:3. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 17:12.
Střílení penalt začíná.
120+3'
Druhé prodloužení skončilo.
116'
Střídání v týmu KÍ Klaksvík:
ze hřiště odchází Arni Frederiksberg, přichází Oli Poulsen.
111'
ze hřiště odchází Deni Pavlović, přichází Borge Petersen.
109'
Žlutá karta pro tým FC Ballkani (Qendrim Zyba).
106'
ze hřiště odchází Mads Mikkelsen, přichází Valerijs Šabala.
106'
Začalo druhé prodloužení.
105+2'
První poločas prodloužení skončil.
105'
Střídání v týmu FC Ballkani:
ze hřiště odchází Ermal Krasniqi, přichází Lucas.
91'
ze hřiště odchází Meriton Korenica, přichází Qendrim Zyba.
91'
ze hřiště odchází Arber Potoku, přichází Bajram Jašanica.
91'
Začal první poločas prodloužení.
90+7'
Druhý poločas skončil.
89'
KÍ Klaksvík právě vstřelil branku!
Autorem branky je PATRICK DA SILVA. Asistence: Deni Pavlović.
86'
ze hřiště odchází Claes Kronberg, přichází Anders Holved.
86'
ze hřiště odchází Rene Joensen, přichází Joannes Danielsen.
85'
ze hřiště odchází Albion Rrahmani, přichází Albin Beriša.
83'
FC Ballkani právě vstřelil branku!
Autorem branky je ERMAL KRASNIQI.
73'
Žlutá karta pro tým KÍ Klaksvík (Deni Pavlović).
59'
Žlutá karta pro tým KÍ Klaksvík (Jakup Andreasen).
56'
Autorem branky je MADS MIKKELSEN. Asistence: Arni Frederiksberg.
46'
45+2'
43'
Žlutá karta pro tým FC Ballkani (Armend Thaci).
43'
Žlutá karta pro tým FC Ballkani (Lindon Emerllahu).
1'

KÍ Klaksvík: Rosenorn –⁠ Joensen, Vatnsdal, Pavlović, Da Silva –⁠ Andreasen (C), Mikkelsen, Kronberg –⁠ Frederiksberg, Klettskard, Bjartalid
Náhradníci: Joensen, Turi –⁠ Andreasen, Brinck, Danielsen, Holvad, Johannesen, Lytvyn, Petersen, Poulsen, Šabyla
Trenér: Mikkjal Thomassen

FC Ballkani: Ljuljanovič –⁠ Thaci, Dellova, Thaqi, Potoku –⁠ Emerllahu, Kuc (C), Gripshi –⁠ Korenica, Rrahmani, Krasniqi
Náhradníci: Balaj –⁠ Abazi, Berisha, Jashanica, Kapra, Lucas, Shala, Sinani, Zyba
Trenér: Ilir Daja

Rozhodčí: Kikačeišvili – Gabisonia, Čigogidze (GEO).
Úvodní utkání nabídlo zajímavou přestřelku, v níž nakonec výsledkem 3:2 uspělo domácí FC Ballkani. Fotbalisté Klaksvíku ovšem nemusí klesat na mysli. Hrají doma ve Faerských ostrovech v podmínkách, na které soupeř z Kosova určitě není zvyklý, šance na postup tak zůstává na obě strany.
Všem fanynkám a fanouškům fotbalu přeju krásný čtvrteční večer. Vítám vás při sledování odvety 3. předkola Evropské konferenční ligy, u zápasu mezi týmy KÍ Klaksvík a FC Ballkani.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.