Konferenční liga (Předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Kyzylzhar : Apoel - 11. srpna 2022   15:30

Kyzylzhar
0:0
(0:0)
Apoel
Apoel
Kyzylzhar
Lobancev (C) – Tapalov, Gurman (80. Zorić), Karšakevič, Mužek, Bušman (88. Čikanči) – dos Santos Martins, Koné, Podio (64. Kozlov) – Lobjanidze, Jakovlev (64. Ivaniadze).
Loginovskij, Petrov – Adilov, Muldinov, Muračev, Ospanov, Tichonovskij, Zjabko.
Siebert – Seidel, Foltyn (GER)
Astana Arena, Nur-Sultan
Apoel
Belec – Chebake, Karo, Crespo, Ferrari – Dálcio (90+3. Esselink), Sarfo, Kostadinov – Marquinhos (68. Villafañez), Ilia (76. Blum), Ndongala (C) (68. Efrem).
Christodoulou – Daušvili, Georgiou, Polikarpou, Satsias, Sušić, Theodorou, Wheeler.

APOEL na půdě soupeře udržel po celých devadesát minut bezbrankové skóre, takže díky hubenému vítězství 1:0 z domácího zápasu postoupil do další fáze soutěže. Kyzylžar bojoval, ale přes veškerou snahu jej konkurent do žádné větší příležitosti nepustil, postup si zkušeně pohlídal.

Ve čtvrtém předkole se APOEL utká se švédským týmem Djurgårdens IF.
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 1:1. Střely mimo: 1:5. Rohy: 0:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 25:13.
90+7'
90+5'
Žlutá karta pro tým FC Kyzylžar Petropavlovsk (Darko Zorić).
90+3'
Střídání v týmu APOEL FC:
ze hřiště odchází Dálcio, přichází Bert Esselink.
90'
Žlutá karta pro tým APOEL FC (Georgios Efrem).
88'
Střídání v týmu FC Kyzylžar Petropavlovsk:
ze hřiště odchází Jurij Bušman, přichází Maxim Čikanči.
83'
Žlutá karta pro tým FC Kyzylžar Petropavlovsk (Jevgenij Kozlov).
81'
Žlutá karta pro tým FC Kyzylžar Petropavlovsk (Giorgi Ivaniadze).
80'
ze hřiště odchází Mark Gurman, přichází Darko Zorić.
78'
Žlutá karta pro tým APOEL FC (Kingsley Sarfo).
76'
ze hřiště odchází Marios Ilia, přichází Danny Blum.
68'
ze hřiště odchází Dieumerci Ndongala, přichází Georgios Efrem.
68'
ze hřiště odchází Marquinhos, přichází Lucas Villafañez.
64'
Střídání v týmu FC Kyzylzhar Petropavlovsk:
ze hřiště odchází Pablo Podio, přichází Jevgenij Kozlov.
64'
ze hřiště odchází Pavel Jakovlev, přichází Giorgi Ivaniadze.
62'
Žlutá karta pro tým APOEL FC (Marquinhos).
60'
Žlutá karta pro tým FC Kyzylzhar Petropavlovsk (Mark Gurman).
51'
Žlutá karta pro tým APOEL FC (Georgi Kostadinov).
46'
45+2'
42'
Žlutá karta pro tým FC Kyzylzhar Petropavlovsk (Pablo Podio).
40'
Žlutá karta pro tým FC Kyzylzhar Petropavlovsk (Jurij Bušman).
1'

FC Kyzylzhar Petropavlovsk: Lobancev (C) – Tapalov, Gurman, Karšakevič, Mužek, Bušman – dos Santos Martins, Koné, Podio – Lobjanidze, Jakovlev.
Náhradníci: Loginovskij, Petrov – Adilov, Čikanči, Ivaniadze, Kozlov, Muldinov, Muračev, Ospanov, Tichonovskij, Zorić, Zjabko.
Trenér: Ali Alijev

APOEL FC: Belec – Chebake, Karo, Crespo, Ferrari – Dalcio, Sarfo, Kostadinov – Marquinhos, Ilia, Ndongala (C).
Náhradníci: Christodoulou – Blum, Daušvili, Efrem, Esselink, Georgiou, Polikarpou, Satsias, Sušić, Theodorou, Villafañez, Wheeler.
Trenér: Sofronis Avgousti

Rozhodčí: Siebert – Seidel, Foltyn (GER).
Favorizovaný APOEL měl v prvním utkání velkou převahu, kterou ovšem přetavil v jediný gól, o nějž se postaral George Efrem. V odvetě tak mají šanci na postup oba dva celky, přestože vzhledem k průběhu úvodního střetnutí by byl postup kazašského Petropavlovsku spíše překvapením.
Všem fanynkám a fanouškům fotbalu přeju krásné čtvrteční odpoledne. Vítám vás při sledování odvety 3. předkola Evropské konferenční ligy, u zápasu mezi týmy FC Kyzylzhar Petropavlovsk a APOEL FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.